Wirtualny charytatywny bieg dla Michała Grudzińskiego ,,Hołka"

Zapraszamy do wzięcia udziału w biegu "Hołka" - możesz pobiec, pospacerować, przejechać na rowerze, rolkach, popływać lub podjąć DOWOLNĄ aktywnośc sportową.

Michał „Hołek” Grudziński jest pilotem rajdowym. Zawsze aktywnie spędzał swój czas, a sport był jego całym życiem.  27 maja 2017 roku Michał uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas Rajdu Gdańsk Baltic Cup. Doznał bardzo poważnych urazów głowy i twarzy. Teraz każdego dnia ciężko pracuje, jest poddawany długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Michał pracuje z neurorehabilitantami, masażystą, neurologopedą, korzysta z komory hiperbarycznej. Jest pod stała opieką neurologa. Wyjeżdża na turnusy do ośrodka rehabilitacyjnego. Walczy aby wrócić do sprawności, by znów cieszyć każdego z nas swoim uśmiechem, pogodą ducha i zarażać pozytywnym podejściem do życia.

 

 

 

 

 Biorąc udzial w biegu pomożesz Michałowi zawalczyć o swoje zdrowie i powrót do sprawności. Każda pomoc i zebrane środki dają Michałowi możliwość pracy ze specjalistami, które są dla niego bardzo ważne.

Bieg ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wybiera rodzaj podejmowanej aktywności i sam wyznacza sobie rodzaj dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktu poniżej. Można również, z zachowaniem bieżących zasad epidemiologicznych, zorganizować wspólny bieg kilku osób.

Dystans (podjętą aktywność fizyczną) należy pokonać w okresie trwania biegu. Oznacza to, że dystans można przebiec jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym albo na raty przez kilka dni.

Uczestnicy w wieku do 16 lat zobowiązują się przebyć dystans minimum 1 km, pozostali do wyboru – 1km, 5km lub 10 km. Dystans można pokonać biegiem, marszem, marszobiegiem, nordic walking, przejechać na rowerze, przejechać na rolkach, na deskorolce, wózkiem inwalidzkim, przepłynąć, przejechać konno czy przebyć jeszcze inaczej używając siły własnych mięśni.
Uczestnicy, zamiast pokonywania dystansu mogą podjąć dowolną aktywność fizyczną, w której wykonają minimum 50 powtórzeń np. skoki na skakance, kręcenie hula hoop, pompki, przysiady, żonglerka/podbijanie piłką (głowa, noga itp.) lub wykonają pełny trening np. zumba, stretching, pilates, joga, taniec lub mecz np. koszykówka, piłka nożna, tenis, badminton.
W biegu mogą uczestniczyć czworonożni pupile - psy, koty :-)

Podczas pokonywania dystansu można dowolnie mieszać i łączyć powyższe techniki.
Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora, ani limitu czasu. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji.

Po ukończeniu biegu uczestnik zobowiązany jest do przesłania informacji (screena z urzadzenia mierzącego dystans i czas lub zdjęcia konkursowego mailowo: sp23rr@gmail.com
Przesłanie zdjęcia będzie oznaczało wyrażenie zgody na umieszczenie go jako meldunku z wykonania zadania na FB Rada Rodzicow SP23. Jeśli uczestnik nie chce by jego meldunek znalazł się w w/w miejscu, zobowiązany jest do poinformowania o tym w mailu z przesłanym meldunkiem.


Chętni proszeni są o umieszczenie screenów/zdjęć na swoich profilach społecznościowych -Fb/Instagram oraz otagowanie ich hasztagiem: #dlaHolka

Wyświetleń: 1069

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ