Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rynkiewicz Lena Bojano Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
2 Olek-Dejnecka Gabriela Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat Azymut 45 Gdynia darmowy udział
3 Rombel Igor Braniewo Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
4 Jersak Bartosz Skowarcz Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat darmowy udział
5 Jersak Bruno Skowarcz Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
6 Bokkus Lilianna GDYNIA Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
7 Kruszyński NATAN Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
8 Kruszyńska Pola Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
9 Wróbel Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
10 Popek Artur Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat SP 43 Gdynia darmowy udział
11 Popek Natalia Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat VI LO w Gdyni darmowy udział
12 Piernicki Jeremi Karczemki Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat UKS Dragon Bojano darmowy udział
13 Piernicka Kaja Karczemki Bieg KOMANDORA – 11 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
14 Faljewski Łukasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 51 Gdynia darmowy udział
15 Faljewski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 25 darmowy udział
16 Dąbrowska Emilia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp nr 47 Gdynia darmowy udział
17 Kotowska Zuzanna Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 44 Gdynia darmowy udział
18 Hubert Klara Kosakowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
19 Hubert Leon Kosakowo Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
20 Nasiadka Jakub Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
21 Nasiadka Jan Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
22 TOMASZEWICZ Anastazja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
23 Jastrzębski Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
24 Czartowski Mikołaj Bojano Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
25 Czartowska Zuzanna Bojano Bieg KAPITANA – 10 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
26 Czaus Aleksander Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbinki.com.pl darmowy udział
27 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
28 Wysocka Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni darmowy udział
29 Wysocki Adam Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 55 Gdynia darmowy udział
30 Rogocka Kornelia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 48 Gdynia darmowy udział
31 Rogocki Krzysztof Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 44 Gdynia darmowy udział
32 Burdeńska Hanna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział
33 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Active Flow / SP 17 Gdynia darmowy udział
34 Solecka Nela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole 13 w Gdyni darmowy udział
35 Solecki Filip Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Gorillas OCR darmowy udział
36 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat TEB Gdynia darmowy udział
37 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 35 Gdynia darmowy udział
38 Tsepurdey Vladyslav Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Azymut 45 Gdynia darmowy udział
39 Tsepurdey Kateryna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Azymut 45 Gdynia darmowy udział
40 Gorzelak Zuzia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
41 Gorzelak Maja Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
42 Sikora Julia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat Sp13Gdynia darmowy udział
43 Łukwiński Grzegorz Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
44 Sikora Piotr Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Sp13Gdynia darmowy udział
45 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
46 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
47 Witosławska Weronika Gdansk Bieg KAPITANA – 10 lat Gala SP 75 darmowy udział
48 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat SP31 Gdynia darmowy udział
49 Fan Lilia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Szyszka darmowy udział
50 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat NIECKO darmowy udział
51 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat NIECKO darmowy udział
52 Wojtysiak Lidia Bojano Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
53 Wojtysiak Nila Bojano Bieg KAPITANA – 10 lat KKS SFORA BOJANO darmowy udział
54 Wojtysiak Zosia Bojano Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Bojanie darmowy udział
55 Podias Anna gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
56 Witza Agata Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
57 Pawlik Ryszard Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
58 Pawlik Kazimierz Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
59 Dancewicz Bartek Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
60 Janik Róża Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
61 Janik Artur Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
62 Rybak Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
63 Rajkowska Julia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Tyranozaury darmowy udział
64 Rajkowska Zofia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Tyranozaury darmowy udział
65 KUŚNIEREK Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat darmowy udział
66 KUŚNIEREK Adam Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
67 Brzuziewski Karol Rumia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Brzoza team darmowy udział
68 Rzoska Jakub Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
69 Bączkowski Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat darmowy udział
70 Michalczak Przemysław Sopot Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Przedszkole nr 4 Sopot darmowy udział
71 Michalczak Franciszek Sopot Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 4 Sopot darmowy udział
72 Michalczak Wiktor Sopot Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp nr 9 Sopot darmowy udział
73 Berezecka Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat darmowy udział
74 Maramorosz Zuzia Bojano Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole nr 27 Malutkowo w Gdyni darmowy udział
75 Maramorosz Dominika Bojano Bieg BOSMANA – 7 lat Szkoła Podstawowa w Bojanie darmowy udział
76 Szczerba Agata Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni darmowy udział
77 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole 13 w Gdyni darmowy udział
78 Rzepka Vanessa Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 29 w Gdyni darmowy udział
79 Rzepka Maksymilian Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat Sp 43 Gdynia darmowy udział
80 Rzepka Kacper Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Ckziu nr2 w Gdyni darmowy udział
81 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat darmowy udział
82 Łypek Remigiusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
83 Nikulin Anna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Przedszkole 58 darmowy udział
84 Nikulin Ewa Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 48 Gdynia darmowy udział
85 Herba Norbert Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat darmowy udział
86 Herba Lena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni darmowy udział
87 Pawelec Magdalena Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
88 Bogdan Dominik Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat darmowy udział
89 Bogdan Aleksandra Gdynia Bieg MATA – 6 lat darmowy udział
90 Cygan Jeremiasz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat darmowy udział
91 Piasta Jan Pogórze Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
92 Mikołajewska Amelia Chwaszczyno Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Elektonicznezapisy.pl Team darmowy udział
93 Rusoń Oskar Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat darmowy udział
94 Wnuk Wojciech Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
95 jankowska maliwna gdynia Bieg MATA – 6 lat SP 45 Gdynia darmowy udział
96 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat darmowy udział
97 Walder Szymon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat darmowy udział
98 Walder Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat darmowy udział
99 Zeszutek Zawisza GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
100 Zeszutek Ziemowit GDYNIA Bieg MATA – 6 lat darmowy udział


Wyświetleń: 2421

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ