Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AP Baltyk Gdynia | |||||||||
1 | Bomba Bartosz | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | AP Baltyk Gdynia | |||||
Active Flow | |||||||||
2 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Active Flow | |||||
3 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow | |||||
Active Flow | |||||||||
4 | Kondej Michał | Gdańsk | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Active Flow | |||||
5 | Skotniewska Aleksandra | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
6 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow | |||||
7 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
8 | Miotke Kornelia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Active Flow | |||||
9 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Active Flow | |||||
10 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow | |||||
Active Flow / SP 17 Gdynia | |||||||||
11 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow / SP 17 Gdynia | |||||
12 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Active Flow / SP 17 Gdynia | |||||
Ap1 Reda | |||||||||
13 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg BOSMANA – 7 lat | Ap1 Reda | |||||
14 | Wichnowski Antoni | Reda | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Ap1 Reda | |||||
Arka Gdynia | |||||||||
15 | Kaczmarek Wojciech | Oksywie | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Arka Gdynia | |||||
16 | Kaczmarek Maksymilian | Gdynia Oksywie | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Arka Gdynia | |||||
Azymut 45 Gdynia | |||||||||
17 | Olek-Dejnecka Gabriela | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Azymut 45 Gdynia | |||||
18 | Tsepurdey Vladyslav | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Azymut 45 Gdynia | |||||
19 | Tsepurdey Kateryna | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Azymut 45 Gdynia | |||||
BCT Team Gdynia | |||||||||
20 | Czajkowska Julia | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | BCT Team Gdynia | |||||
21 | Czajkowska Pola | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | BCT Team Gdynia | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
22 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Biegun OCR Team | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
23 | Grande Marysia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
24 | Nikodemczyk Szymon | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
25 | Nikodemczyk Julia | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Bolszewo | |||||||||
26 | Ciskowska Marta | Bolszewo | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Bolszewo | |||||
Brzoza team | |||||||||
27 | Brzuziewski Karol | Rumia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Brzoza team | |||||
Ckziu nr2 w Gdyni | |||||||||
28 | Rzepka Kacper | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Ckziu nr2 w Gdyni | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
29 | Mikołajewska Amelia | Chwaszczyno | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
GSS GDYNIA | |||||||||
30 | Salwowski Kacper | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | GSS GDYNIA | |||||
Gala SP 75 | |||||||||
31 | Witosławska Weronika | Gdansk | Bieg KAPITANA – 10 lat | Gala SP 75 | |||||
Gdynia International School | |||||||||
32 | Muzyczuk Samuel | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Gdynia International School | |||||
GorillasOCR | |||||||||
33 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | GorillasOCR | |||||
Gorillas OCR | |||||||||
34 | Solecki Filip | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Gorillas OCR | |||||
35 | Lis Maria | Rumia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Gorillas OCR | |||||
36 | Lis Zuzanna | Rumia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Gorillas OCR | |||||
37 | Kucharska Amelka | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Gorillas OCR | |||||
38 | Miłoś Lila | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Gorillas OCR | |||||
39 | Miłoś Michał | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Gorillas OCR | |||||
40 | Miłoś Karol | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Gorillas OCR | |||||
41 | Miłoś Iza | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Gorillas OCR | |||||
KKS SFORA BOJANO | |||||||||
42 | Rynkiewicz Lena | Bojano | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
43 | Czartowski Mikołaj | Bojano | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
44 | Czartowska Zuzanna | Bojano | Bieg KAPITANA – 10 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
45 | Wojtysiak Lidia | Bojano | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
46 | Wojtysiak Nila | Bojano | Bieg KAPITANA – 10 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
47 | Mazur Iga | Bojano | Bieg MATA – 6 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
48 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | KKS SFORA BOJANO | |||||
Leśna Pętelka | |||||||||
49 | Walczak Ignacy | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Leśna Pętelka | |||||
50 | Walczak Konrad | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Leśna Pętelka | |||||
Mapeciaki Reda | |||||||||
51 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Mapeciaki Reda | |||||
NIECKO | |||||||||
52 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Bieg KOMANDORA – 11 lat | NIECKO | |||||
53 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | NIECKO | |||||
OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo | |||||||||
54 | Littwin Albert | Kłosowo | Bieg BOSMANA – 7 lat | OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo | |||||
55 | Littwin Robert | Kłosowo | Bieg KOMANDORA – 11 lat | OSP KŁOSOWO / SP Czeczewo | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
56 | Gruszeczka Mateusz | Reda | Test Coopera | Parkrun Grudziądz | |||||
Podstawowa nr 31 Gdynia | |||||||||
57 | Dancewicz Bartek | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | Podstawowa nr 31 Gdynia | |||||
58 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Podstawowa nr 31 Gdynia | |||||
Podstawowa w Kosakowie | |||||||||
59 | Piotrowski Ksawery | Kosakowo | Bieg BOSMANA – 7 lat | Podstawowa w Kosakowie | |||||
Przedszkole 13 w Gdyni | |||||||||
60 | Solecka Nela | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole 13 w Gdyni | |||||
61 | Szczerba Wojciech | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 13 w Gdyni | |||||
Przedszkole 28 | |||||||||
62 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 28 | |||||
Przedszkole 29 w Gdyni | |||||||||
63 | Rzepka Vanessa | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 29 w Gdyni | |||||
Przedszkole 44 | |||||||||
64 | Hinc Oskar | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 44 | |||||
65 | Hinc Wiktor | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole 44 | |||||
Przedszkole 58 | |||||||||
66 | Nikulin Anna | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole 58 | |||||
Przedszkole Milo | |||||||||
67 | Rybacki Kuba | Reda | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Milo | |||||
Przedszkole Promyczek Pruszcz Gdański | |||||||||
68 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Promyczek Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole nr 4 Sopot | |||||||||
69 | Michalczak Przemysław | Sopot | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Przedszkole nr 4 Sopot | |||||
70 | Michalczak Franciszek | Sopot | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 4 Sopot | |||||
Przedszkole nr 25 | |||||||||
71 | Faljewski Krzysztof | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole nr 25 | |||||
Przedszkole nr 27 Malutkowo w Gdyni | |||||||||
72 | Maramorosz Zuzia | Bojano | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 27 Malutkowo w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 43 w Gdyni | |||||||||
73 | Lejk Jakub | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 43 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 50 | |||||||||
74 | Gołaszewski Maciej | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 50 | |||||
SKLA Sopot | |||||||||
75 | Kruk Maja | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | SKLA Sopot | |||||
76 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SKLA Sopot | |||||
SP 9 Sopot, Gorillas OCR | |||||||||
77 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 9 Sopot, Gorillas OCR | |||||
SP 16 GDYNIA | |||||||||
78 | Kozaczuk Julia | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 16 GDYNIA | |||||
79 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 16 GDYNIA | |||||
SP31 Gdynia | |||||||||
80 | Dobrzyński Dariusz | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | SP31 Gdynia | |||||
SP 35 Gdynia | |||||||||
81 | Bemowski Bartosz | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 35 Gdynia | |||||
SP42 | |||||||||
82 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP42 | |||||
83 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP42 | |||||
SP 43 Gdynia | |||||||||
84 | Popek Artur | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | SP 43 Gdynia | |||||
SP 45 Gdynia | |||||||||
85 | jankowska maliwna | gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 Gdynia | |||||
86 | GAJEWSKA-GAJEK Hanna | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 Gdynia | |||||
SP 48 Gdynia | |||||||||
87 | Nikulin Ewa | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 48 Gdynia | |||||
SP Kosakowo | |||||||||
88 | Tatrocka Kamila | Pogórze | Bieg MATA – 6 lat | SP Kosakowo | |||||
89 | Tatrocka Julia | Pogórze | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP Kosakowo | |||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
90 | Grube Bartosz | Gdynia | Test Coopera | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
Sailors | |||||||||
91 | Tokarski Filip | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Sailors | |||||
92 | Tokarski Bartosz | Gdynia | Test Coopera | Sailors | |||||
Sp. 75 | |||||||||
93 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp. 75 | |||||
94 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp. 75 | |||||
Sp3 Reda | |||||||||
95 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp3 Reda | |||||
Sp 6 Gdynia | |||||||||
96 | Wierzbicka Milena | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 6 Gdynia | |||||
Sp 13 Gdynia | |||||||||
97 | Balcer Alicja | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp 13 Gdynia | |||||
Sp13Gdynia | |||||||||
98 | Sikora Julia | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp13Gdynia | |||||
99 | Sikora Piotr | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Sp13Gdynia | |||||
Sp17 Gdynia | |||||||||
100 | Paszka Bartosz | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp17 Gdynia | |||||
101 | Paszka Natalia | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp17 Gdynia | |||||
Sp 18 | |||||||||
102 | Derwiszyńska Klara | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp 18 | |||||
Sp 43 Gdynia | |||||||||
103 | Rzepka Maksymilian | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Sp 43 Gdynia | |||||
104 | Płotka Aleks | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 43 Gdynia | |||||
Sp 51 Gdynia | |||||||||
105 | Faljewski Łukasz | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 51 Gdynia | |||||
Sp nr 9 Sopot | |||||||||
106 | Michalczak Wiktor | Sopot | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp nr 9 Sopot | |||||
Sp nr 45 Gdynia | |||||||||
107 | Gołaszewska Magda | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp nr 45 Gdynia | |||||
Sp nr 47 Gdynia | |||||||||
108 | Dąbrowska Emilia | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | Sp nr 47 Gdynia | |||||
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni | |||||||||
109 | Szczerba Agata | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni | |||||
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||||||
110 | Kamińska Fabian | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
111 | Kamińska Alicja | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni | |||||
Szkoła Podstawowa w Bojanie | |||||||||
112 | Wojtysiak Zosia | Bojano | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła Podstawowa w Bojanie | |||||
113 | Maramorosz Dominika | Bojano | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła Podstawowa w Bojanie | |||||
Szkoła nr 40 w Gdyni | |||||||||
114 | Rybicka Alicja | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła nr 40 w Gdyni | |||||
Szkoła podstawowa nr 8 | |||||||||
115 | Kulczyk Igor | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Szkoła podstawowa nr 8 | |||||
TEB Gdynia | |||||||||
116 | Borkowska Agnieszka | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | TEB Gdynia | |||||
Turbinki.com.pl | |||||||||
117 | Czaus Aleksander | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Turbinki.com.pl | |||||
Tyranozaury | |||||||||
118 | Barambas Magdalena | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Tyranozaury | |||||
119 | Barambas Małgorzata | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Tyranozaury | |||||
120 | Rajkowska Julia | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Tyranozaury | |||||
121 | Rajkowska Zofia | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Tyranozaury | |||||
VI LO w Gdyni | |||||||||
122 | Popek Natalia | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | VI LO w Gdyni | |||||
ZSP nr3 w Gdyni | |||||||||
123 | Herba Lena | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr3 w Gdyni | |||||
Znikające punkty | |||||||||
124 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Test Coopera | Znikające punkty | |||||
125 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Test Coopera | Znikające punkty | |||||
126 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Bieg BOSMANA – 7 lat | Znikające punkty | |||||
127 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg KAPITANA – 10 lat | Znikające punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
128 | Teska Robert | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
129 | Jersak Bartosz | Skowarcz | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
130 | Jersak Bruno | Skowarcz | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
131 | Bokkus Lilianna | GDYNIA | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
132 | Kruszyński NATAN | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
133 | Kruszyńska Pola | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
134 | Wróbel Maja | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
135 | Hubert Klara | Kosakowo | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
136 | Hubert Leon | Kosakowo | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
137 | Nasiadka Jakub | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
138 | Nasiadka Jan | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
139 | TOMASZEWICZ Anastazja | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
140 | Jastrzębski Wiktor | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
141 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
142 | Łukwiński Grzegorz | Gdańsk | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
143 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
144 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
145 | Podias Anna | gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
146 | Pawlik Ryszard | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
147 | Pawlik Kazimierz | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
148 | Janik Róża | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
149 | Janik Artur | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
150 | Rybak Maja | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
151 | KUŚNIEREK Szymon | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
152 | KUŚNIEREK Adam | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
153 | Rzoska Jakub | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
154 | Bączkowski Filip | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
155 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
156 | Łypek Remigiusz | Gdynia | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
157 | Herba Norbert | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
158 | Pawelec Magdalena | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
159 | Cygan Jeremiasz | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
160 | Piasta Jan | Pogórze | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
161 | Rusoń Oskar | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
162 | Wnuk Wojciech | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
163 | Smarszcz-Cyman Izabela | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
164 | Walder Szymon | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
165 | Walder Dominika | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
166 | Zeszutek Zawisza | GDYNIA | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
167 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
168 | Ruczko Antonina | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
169 | Lubinski Cezary | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
170 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
171 | Niemczewski Mikołaj | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
172 | Niemczewska MAJA | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
173 | Keler Dominik | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
174 | Jagielska Lena | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
175 | Zwatykanicz Julia | Rumia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
176 | Zwatykanicz Ewa | Rumia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
177 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
178 | Kozaczuk Izabela | Gdynia | Test Coopera | ||||||
179 | Rożańska Zofia | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
180 | Wierzbicka Marcelina | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
181 | Wutkowiak Natalia | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
182 | Radtke Liliana | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
183 | Kuchta Maria | Sopot | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
184 | Gliński Jan | Gdańsk | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
185 | Kandzora Patrycja | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
186 | Kandzora Tomasz | Gdynia | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
187 | Żero Oliwia | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
188 | Żero Klaudia | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
189 | Hulewski Antoni | Sopot | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
190 | Hulewski Aleksander | Sopot | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
191 | Włodarska Maria | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
192 | Włodarska Ola | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
193 | Dragan Karol | Gdynia | Test Coopera | ||||||
194 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
195 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat | ||||||
196 | Kozioł Aleksandra | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
197 | Nowak Oliwia | Gdynia | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
198 | Pepliński Mikołaj | Rumia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
199 | Peplińska Milena | Rumia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
200 | Peplińska Maja | Rumia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
201 | Gawrylczyk Selena | GDYNIA | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
202 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg KOMANDORA – 11 lat | ||||||
203 | KOLODZIEJCZAK KAJETAN | GDYNIA | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
204 | Kujawa Amelia | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
205 | Kleina Maja | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
206 | Puchalska Oliwia | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
207 | Czajko Julian | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
208 | Puchalski Adam | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
209 | Czajko Jan | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
210 | Kalkowska Hanna | Jeleńska Huta | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||||||
211 | Chojnacki Marcel | Sopot | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
212 | Kalkowska Zofia | Jeleńska Huta | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||||||
213 | Płotka Aleksandra | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | ||||||
214 | Gawrylczyk Ninw | Wejherowo | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||||||
215 | Mrzygłód Kacper | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
216 | Gliński Szymon | Gdańsk | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
217 | Gleń Wojtek | Gdynia | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||||||
218 | Krużycka Sebastian | Gdynia | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||||||
219 | Gębala Tola | GDYNIA | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||||||
220 | Krużycka Nikola | Gdynia | Bieg MATA – 6 lat | ||||||
221 | Wichnowski Ignacy | Reda | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||||||
Żłobek Niezapominajka | |||||||||
222 | Lejk Pola | Gdynia | Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem | Żłobek Niezapominajka |
Wyświetleń: 15791