Duathlon Pruszcz Gdański
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gąsiewicz Dorota Pruszcz Gdański Duathlon
2 105 Miszewski Krzysztof Gdańsk Duathlon CTS opłacono
3 107 Walkowiak Marcin Subkowy Duathlon Agros-TJ opłacono
4 103 Brzezicki Maciej Gdynia Duathlon TREC TEAM opłacono
5 90 Talaga Małgorzata Gdańsk Duathlon Barrakuda Gdańsk opłacono on-line
6 88 Szulc Krzysztof Gdańsk Duathlon CTS opłacono
7 104 Łagownik Marta Gdańsk Duathlon Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono
8 66 pohl- duczmal elżbieta Mechelinki Duathlon CTS opłacono
9 8 Ciemielewski Piotr Torun Duathlon TMT / DAWAJ KALACH TEAM opłacono on-line
10 56 Maliszewski Jakub Straszyn Duathlon Trójmiejska Akademia Triathlonu opłacono on-line
11 106 Pięta Sylwester Straszyn Duathlon EVO Triathlon / www.domy-as.pl opłacono on-line
12 49 Kruk Maciej Rumia Duathlon ParkRUN Rumia opłacono on-line
13 40 Kiersnowski Henryk Gdańsk Duathlon Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
14 101 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA opłacono on-line
15 76 Słabęcki Dawid Gdynia Duathlon opłacono on-line
16 Mucha Przemysław PELPLIN Duathlon CTS
17 Gorgon Cezary Gdańsk Duathlon
18 Piotrowski Daniel Gdynia Duathlon Endure Team
19 20 Grochowski Patryk Gdynia Duathlon Bubu opłacono
20 28 Janczyło Arkadiusz Pruszcz Gdański Duathlon opłacono on-line
21 33 Jóźwiak Łukasz Rumia Duathlon Endure Team opłacono
22 77 Sosnowska Bożena Tczew Duathlon Endure Team opłacono
23 79 Sosnowski Jarosław Tczew Duathlon Endure Team opłacono
24 80 Spaleniak Tomasz Gdynia Duathlon Endure Team opłacono
25 96 Wicher Rafał Zduńska Wola Duathlon opłacono on-line
26 Graban Emilia Gdańsk Duathlon Bike U UP
27 60 Mularczyk Jacek Borkowo Duathlon Run-Passion Team opłacono on-line
28 45 Krazińska Samanta Gdańsk Duathlon DAWAJ KALACH TEAM opłacono
29 69 Punpur Marcin Punpur Ostróda Duathlon opłacono on-line
30 46 Krieger Łukasz Nowa Cerkiew Duathlon Endure Team/H2Oshop.pl opłacono on-line
31 62 Owerczuk Łukasz Gdańsk Duathlon NOVEO INTERACTIVE opłacono on-line
32 18 Gorzelak Magdalena Gdynia Duathlon opłacono on-line
33 Ziółkowski Julian Gdańsk Duathlon Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie Lwy opłacono
34 25 Harasimiuk - Grodzka Małgorzata Gdańsk Duathlon opłacono on-line
35 3 Biegała Marek Gdańsk Duathlon Bike U UP opłacono
36 84 Sznek Artur JERZYKOWO Duathlon CTS opłacono
37 97 Wieczorkowski Adam Gdańsk Duathlon Bike U UP opłacono
38 53 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duathlon Bike U UP opłacono
39 9 Czapiński Michał Reda Duathlon Bike U Up - Lion Brokers opłacono
40 78 Sosnowski Jarosław Płock Duathlon DAWAJKALACHTEAM / PTT DELTA opłacono on-line
41 75 Scibior Marek Juszkowo Duathlon CTS opłacono
42 99 WOŹNIAK JACEK Gdańsk Duathlon PORTA DRZWI / CTS opłacono
43 36 Kalaszczyński Łukasz Płock Duathlon DAWAJ KALACH TEAM opłacono
44 Borycki Marcin Kosakowo Duathlon DAWAJ KALACH TEAM
45 64 Pekrul Wojciech Gdańsk Duathlon Między Treningami / Dawaj Kalach Team opłacono on-line
46 55 Łaniec Marek Gdańsk Duathlon opłacono on-line
47 47 Kromer Katarzyna Gdańsk Duathlon opłacono on-line
48 mazerski bartosz sztum Duathlon LKS Zantyr Sztum
49 59 Mikołajczyk Sławomir Pruszcz Gdański Duathlon opłacono on-line
50 17 Gniot Jacek Grudziądz Duathlon TRISPACE/TREK / 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
51 58 Mikołajczak Mateusz Rumia Duathlon Banach Coaching opłacono on-line
52 86 Szostek Tomasz Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
53 85 Szostek Katarzyna Kwidzyn Duathlon Kwidzyn Biega opłacono on-line
54 35 Kaczkowska Katarzyna Straszyn Duathlon CTS opłacono
55 Hillar Jacek Kwidzyn Duathlon KWIDZYN BIEGA
56 70 Robles José Gdansk Duathlon opłacono on-line
57 27 Janczak Sławomir Pszczółki Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
58 31 Jeliński Arkadiusz Gdańsk Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
59 5 Chmielewski Michał Gdańsk Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
60 37 KALISZ PAWEŁ GDAŃSK Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
61 39 Kępka Marcin Gdańsk Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
62 92 Trzaska Przemysław Gdańsk Duathlon DREAM TRI TEAM opłacono
63 94 Werischak Patryk Gdańsk Duathlon TEAMOCHAL opłacono on-line
64 93 Twarowski Michał Straszyn Duathlon TRISPACE/TREK opłacono on-line
65 44 Konieczny Marcin Kieźliny Duathlon K.S NIEMANIEMOGE opłacono
66 16 Głowacki Sebastian Olsztyn Duathlon Kriss Coaching opłacono
67 Stępień Maciej Bojano Duathlon Waniewski Coaching
68 57 Metelski Marek Gdańsk Duathlon Protea Team opłacono on-line
69 63 PAŁYSA MAREK PAŁYSA DAWIDY BANKOWE Duathlon Tri NEGU opłacono on-line
70 22 Grycner Paweł Warszawa Duathlon CTS opłacono on-line
71 1 Abramczyk Marcin Olsztyn Duathlon Kriss Coaching opłacono
72 6 Chomicki Szymon Olsztyn Duathlon Kriss Coaching opłacono
73 11 Drapella Dariusz Gdańsk Duathlon CTS opłacono
74 26 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk Duathlon opłacono
75 87 Sztybor Joanna Gdańsk Duathlon opłacono
76 102 Żarlińska Olga Bydgoszcz Duathlon Bike Salon Team opłacono on-line
77 Krusiński Mirosław Sztum Duathlon
78 Walczak Krzysztof Gdynia Duathlon ElektroniczneZapisy.pl Team
79 Świtońska Aleksandra Gdynia Duathlon
80 54 Kuśka Adam Gdańsk Duathlon WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA/ Invictus 3City opłacono on-line
81 7 Chudziaszek Cezary Lębork Duathlon opłacono on-line
82 41 Klawikowski Jakub Malbork Duathlon Beztlenowi Malbork opłacono on-line
83 91 Toboła Michał Gdańsk Duathlon Szybki Skład opłacono on-line
84 72 Rudźko Wojciech Wejherowo Duathlon opłacono on-line
85 12 Drewniak Artur Kielno Duathlon opłacono on-line
86 30 Jarocki Piotr Gdańsk Duathlon Fundacja Jeppesena opłacono on-line
87 42 Kobaka Weronika Gdańsk Duathlon Fundacja Jeppesena opłacono on-line
88 13 Drzewiecka Dominika Gdańsk Duathlon DAWAJ KALACH TEAM opłacono on-line
89 Jankowski Michal Kwidzyn Duathlon Orbit One
90 100 Zajk Michał Reda Duathlon opłacono on-line
91 4 Bollin Michał Tczew Duathlon opłacono on-line
92 Brzozowska Iwona Unisław Duathlon Przebiegli Unisław i okolice
93 38 Kapsa Dawid Kapsa Bydgoszcz Duathlon TRISPACE/TREK opłacono on-line
94 50 Ksepka Tomasz Wola Muntowska Duathlon opłacono on-line
95 23 Gurba Krystian Elbląg Duathlon opłacono on-line
96 71 Roczyński Krzysztof Gdańsk Duathlon opłacono on-line
97 43 Komorska Sylwia Jastrowie Duathlon Team TERMINATORun opłacono on-line
98 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon
99 98 Wiśniewski Zbigniew Gdynia Duathlon CTS opłacono on-line
100 10 Dobek Pawel Västervik Duathlon Iminspiration opłacono on-line


Wyświetleń: 5627

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ