Nocny Duathlon Port Lotniczy Gdańsk - start indywidualny

start indywidualny

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat start bieg 5 km T1 rower T2 bieg 2,5 km Meta
1 67 KISTOWSKI KACPER M 1 PACZKOWO MERX TEAM POLSKA M 20 00:00:01.04 00:16:02.15 00:00:52.66 00:23:49.72 00:00:31.14 00:09:28.77 00:50:45.48
2 176 WIECZORKOWSKI ADAM M 2 GDAŃSK BIKE U UP / BIALL M 20 00:00:01.57 00:16:02.33 00:00:26.59 00:24:41.27 00:00:30.65 00:09:44.81 00:51:27.22
3 65 KICZOR DAMIAN M 3 OLSZTYN NAJMOWICZ TRIATHLON M 30 00:00:00.74 00:16:09.31 00:00:37.93 00:24:45.09 00:00:56.05 00:10:25.44 00:52:54.56
4 15 CZAPIŃSKI MICHAŁ M 4 REDA BIKE U UP - LION BROKERS M 40 1 00:00:00.82 00:14:56.08 00:00:34.65 00:27:42.93 00:00:48.09 00:09:16.44 00:53:19.01
5 200 MAZERSKI BARTOSZ M 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 40 2 00:00:01.02 00:15:16.65 00:00:48.08 00:29:02.35 00:00:41.38 00:09:38.41 00:55:27.89
6 42 GROCHOWSKI PAWEŁ M 6 WARSZAWA MBC TEAM M 30 1 00:00:01.45 00:16:41.08 00:00:40.35 00:27:17.07 00:00:33.59 00:10:20.78 00:55:34.32
7 195 BOGULSKI PIOTR M 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 30 2 00:00:01.21 00:16:40.63 00:00:43.24 00:28:09.10 00:00:44.24 00:10:11.27 00:56:29.69
8 14 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 8 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA M 40 3 00:00:00.22 00:17:56.82 00:00:30.76 00:26:08.56 00:00:41.99 00:11:17.16 00:56:35.51
9 77 KRAKOWSKI JAN M 9 GDYNIA INVICTUS 3CITY / ALE - ACTIVE LIFE ENERGY M 20 1 00:00:01.92 00:17:19.95 00:00:36.12 00:27:50.93 00:00:31.46 00:10:19.27 00:56:39.65
10 186 WYDROWSKI LUCJAN WYDROWSKI M 10 CHMIELNO MTB START KARTUZY M 40 4 00:00:02.58 00:18:30.82 00:01:09.95 00:24:34.57 00:00:54.97 00:11:37.17 00:56:50.06
11 87 KUŚKA ADAM M 11 GDAŃSK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA/ INVICTUS 3CITY M 30 3 00:00:01.18 00:17:39.43 00:00:34.99 00:27:30.91 00:00:33.01 00:10:58.99 00:57:18.51
12 29 GAJEWSKI SEBASTIAN GAJEWSKI M 12 ŻYRARDÓW TRINITY/TRINERGY M 40 5 00:00:01.56 00:17:54.17 00:00:37.77 00:27:11.52 00:00:43.15 00:11:00.20 00:57:28.37
13 59 KAŁDOWSKI ŁUKASZ M 13 GRUDZIĄDZ FUNDACJA JEPPESENA M 20 2 00:00:01.37 00:17:55.51 00:00:39.88 00:27:48.61 00:00:41.00 00:10:28.16 00:57:34.53
14 72 KOCJAN KAROL M 14 GDAŃSK ASPIRE POWERCLUB M 30 4 00:00:02.91 00:18:45.55 00:00:49.80 00:27:33.79 00:00:48.53 00:10:52.74 00:58:53.32
15 127 RAŻEWSKI JAN M 15 MALBORK MKS DELFIN MALBORK M 20 3 00:00:01.81 00:18:47.11 00:00:25.23 00:28:39.40 00:00:30.16 00:10:52.24 00:59:15.95
16 39 GRACZYKOWSKI JAKUB M 16 BYDGOSZCZ GVT BMC / ROZBIEGANY KONFERANSJER TEAM M 30 5 00:00:02.05 00:18:22.79 00:01:01.30 00:27:46.46 00:01:06.38 00:11:12.91 00:59:31.89
17 184 WOŹNIAK JACEK WOŹNIAK M 17 GDAŃSK PORTA DRZWI / CTS M 40 6 00:00:03.92 00:18:39.73 00:00:45.61 00:27:51.82 00:00:48.14 00:11:28.54 00:59:37.76
18 149 STUDNIAK MATEUSZ M 18 GDYNIA LS TECHNICS GDAŃSK M 30 6 00:00:01.39 00:17:53.89 00:00:58.33 00:29:26.89 00:00:58.89 00:11:07.00 01:00:26.39
19 150 STYLA KAMIL M 19 KRAKOW M 30 7 00:00:02.96 00:18:42.58 00:01:02.59 00:28:10.44 00:00:48.59 00:11:47.37 01:00:34.53
20 129 RÓŻAK MARCIN M 20 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA M 40 7 00:00:10.05 00:20:05.21 00:00:50.36 00:27:16.37 00:00:46.39 00:11:27.48 01:00:35.86
21 142 SKRZECZ RADOSŁAW M 21 WARSZAWA (NIE)ZDROWA RYWALIZACJA M 30 8 00:00:04.22 00:19:44.42 00:00:50.07 00:27:49.98 00:00:43.19 00:11:26.32 01:00:38.20
22 177 WIELBUT MICHAŁ M 22 WARSZAWA M 30 9 00:00:07.85 00:21:15.56 00:01:15.41 00:25:30.35 00:01:10.50 00:11:21.38 01:00:41.05
23 173 WANIEWSKI ŁUKASZ M 23 MALBORK WANIEWSKI COACHING 1 00:00:01.46 00:19:08.81 00:00:29.40 00:29:12.46 00:00:30.99 00:11:41.55 01:01:04.67
24 116 OSTROWSKI ŁUKASZ M 24 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM M 20 4 00:00:03.53 00:18:24.59 00:00:48.54 00:30:04.66 00:00:53.03 00:11:34.85 01:01:49.20
25 99 MANKIEWICZ PIOTR M 25 CHOJNICZKI SOŁECTWO CHOJNICZKI M 30 10 00:00:05.25 00:19:19.56 00:00:48.06 00:29:44.64 00:00:41.93 00:11:41.18 01:02:20.62
26 79 KRZYŻANOWSKI LESZEK M 26 GDYNIA M 30 11 00:00:02.82 00:19:43.44 00:01:10.10 00:28:45.47 00:00:49.83 00:11:51.11 01:02:22.77
27 163 ŚLEDZIŃSKI LESZEK M 27 WARSZAWA M 30 12 00:00:03.96 00:19:57.23 00:01:02.63 00:28:10.67 00:00:56.88 00:12:13.51 01:02:24.88
28 141 SIKORA DARIUSZ M 28 NOWY DWÓR GDAŃSKI ETT M 50 1 00:00:03.94 00:19:11.44 00:00:46.29 00:29:17.14 00:00:47.45 00:12:24.78 01:02:31.04
29 118 PAŁYSA MAREK M 29 DAWIDY BANKOWE CTS M 40 8 00:00:02.23 00:19:39.84 00:01:11.42 00:29:00.74 00:00:39.09 00:12:10.21 01:02:43.53
30 148 STĘPLIŃSKI KRZYSZTOF M 30 CHARZYKOWY CTS M 30 13 00:00:06.72 00:20:49.62 00:00:40.61 00:28:27.75 00:00:57.88 00:12:20.65 01:03:23.23
31 204 WAWRZYNIAK MAREK M 31 GDYNIA M 50 2 00:00:05.27 00:19:33.03 00:01:05.65 00:29:40.11 00:00:44.17 00:12:15.21 01:03:23.44
32 111 NIEMCZUK WALDEMAR M 32 OLSZTYN M 60+ 1 00:00:04.63 00:21:17.27 00:00:41.47 00:28:06.21 00:00:55.30 00:12:34.23 01:03:39.11
33 170 USTOWSKI PRZEMYSŁAW M 33 BORKOWO USTEAM M 40 9 00:00:02.54 00:20:50.34 00:01:22.75 00:27:43.67 00:01:12.07 00:12:37.19 01:03:48.56
34 199 MAGRIAN MACIEJ M 34 GDYNIA AWF GDAŃSK M 20 5 00:00:06.04 00:20:13.58 00:01:15.08 00:29:24.06 00:01:15.30 00:11:45.07 01:03:59.13
35 155 SZACHTA MARTA K 1 SKÓRCZ RULIŃSKIRUNNINGTEAM K 20 00:00:02.45 00:19:08.40 00:00:49.38 00:31:46.40 00:00:42.16 00:11:34.90 01:04:03.69
36 203 WASIAK TOMASZ M 35 ELBLĄG WANIEWSKI COACHING M 30 14 00:00:01.88 00:19:48.23 00:00:49.46 00:30:55.41 00:00:43.66 00:11:46.93 01:04:05.57
37 91 LASKOWSKI KAMIL M 36 TCZEW FUNDACJA JEPPESENA M 30 15 00:00:12.09 00:20:12.83 00:00:39.69 00:30:37.91 00:00:28.23 00:11:57.28 01:04:08.03
38 103 MAZIARCZYK MAREK M 37 GDAŃSK IM INSPIRATION 2 00:00:05.38 00:19:55.96 00:01:05.78 00:30:34.00 00:00:34.42 00:11:53.34 01:04:08.88
39 123 POLACZUK EDWARD M 38 GDAŃSK M 20 6 00:20:52.71 00:01:04.09 00:28:34.29 00:00:57.38 00:12:45.06 01:04:13.53
40 85 KUPC ZBIGNIEW M 39 GDYNIA TRAIL IS OUR WAY M 40 10 00:00:06.50 00:20:00.16 00:01:28.98 00:29:48.49 00:01:05.52 00:12:05.72 01:04:35.37
41 32 GAWEŁ ZBIGNIEW M 40 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK M 60+ 2 00:00:04.14 00:21:20.19 00:00:53.14 00:29:01.68 00:00:48.74 00:12:28.92 01:04:36.81
42 26 FIGEL MICHAŁ M 41 GDAŃSK MIKI TEAM M 40 11 00:00:03.29 00:19:29.53 00:01:18.56 00:31:27.92 00:00:51.86 00:11:26.73 01:04:37.89
43 93 LISOWSKI PRZEMYSŁAW M 42 OLSZTYN CTMIR SPASZEWSKI M 40 12 00:00:04.90 00:19:58.89 00:01:45.28 00:29:01.08 00:01:16.71 00:12:43.70 01:04:50.56
44 122 PLATA ARKADIUSZ M 43 GDAŃSK M 30 16 00:00:06.49 00:20:05.44 00:01:41.53 00:30:43.63 00:01:01.13 00:11:21.40 01:04:59.62
45 13 CYBULSKI FILIP M 44 WARSZAWA (NIE)ZDROWA RYWALIZACJA M 30 17 00:00:04.82 00:20:15.63 00:00:48.15 00:31:19.68 00:00:38.67 00:11:56.58 01:05:03.53
46 196 BRZEZICKI MACIEJ M 45 GDYNIA TREC M 40 13 00:00:02.27 00:20:48.06 00:01:09.95 00:29:17.21 00:00:52.33 00:13:13.27 01:05:23.09
47 48 HARASIMIUK - GRODZKA MAŁGORZATA K 2 GDAŃSK CTS K 40 00:00:05.71 00:20:23.37 00:00:54.31 00:30:42.27 00:00:59.50 00:12:19.80 01:05:24.96
48 51 JANISZ KRZYSZTOF M 46 JUSZKOWO CTS M 50 3 00:00:04.74 00:20:16.48 00:01:34.80 00:29:31.66 00:01:17.66 00:12:42.70 01:05:28.04
49 47 HAHN JACEK M 47 GDAŃSK TEAM HAHN ULTRA TRIATHLON GDAŃSK M 40 14 00:00:04.48 00:19:13.61 00:01:16.95 00:31:53.80 00:01:14.90 00:12:05.79 01:05:49.53
50 71 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW M 48 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA M 30 18 00:00:10.14 00:19:36.32 00:01:38.83 00:31:32.78 00:00:49.35 00:12:03.42 01:05:50.84
51 9 BUTOWSKA KATARZYNA K 3 STAROGARD GDAŃSKI K 40 00:00:05.12 00:19:09.73 00:01:03.66 00:32:21.14 00:01:14.82 00:11:57.87 01:05:52.34
52 162 ŚLEDZIEWSKI CEZARY M 49 WÓJTOWO M 50 4 00:00:03.31 00:18:45.96 00:01:37.46 00:33:09.33 00:01:11.81 00:11:15.19 01:06:03.06
53 169 TOPOLEWICZ JAN M 50 GDAŃSK M 20 7 00:00:09.44 00:22:27.62 00:01:38.84 00:28:22.03 00:01:52.43 00:11:34.84 01:06:05.20
54 137 SEREMAK PIOTR M 51 OŻAROW MAZOWIECKI M 30 19 00:00:05.12 00:19:43.04 00:01:01.37 00:31:39.01 00:01:07.16 00:12:31.73 01:06:07.43
55 78 KRUK MACIEJ M 52 RUMIA M 40 15 00:00:03.76 00:19:36.28 00:01:13.57 00:31:40.96 00:01:06.50 00:12:38.69 01:06:19.76
56 117 PAŁYSA JOANNA K 4 DAWIDY BANKOWE CTS K 40 1 00:00:04.58 00:22:01.06 00:01:03.35 00:29:22.64 00:00:49.05 00:13:10.97 01:06:31.65
57 84 KUNZ MIECZYSŁAW M 53 TORUŃ AZS UMK TORUŃ M 50 5 00:00:02.86 00:19:38.92 00:00:46.82 00:33:52.87 00:00:49.26 00:11:33.67 01:06:44.40
58 157 SZNAZA TADEUSZ M 54 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM M 60+ 3 00:00:03.46 00:20:34.38 00:01:05.48 00:31:34.52 00:00:55.96 00:12:51.06 01:07:04.86
59 160 SZWARC JAKUB M 55 GDAŃSK M 30 20 00:00:07.26 00:23:07.66 00:01:37.93 00:27:46.24 00:01:06.22 00:13:30.86 01:07:16.17
60 114 OLEKSIUK PRZEMYSŁAW M 56 GRYFINO M 30 21 00:00:06.72 00:19:02.45 00:02:47.88 00:32:19.42 00:01:04.05 00:12:17.45 01:07:37.97
61 41 GROCHOWSKI PATRYK M 57 GDYNIA BUBU M 30 22 00:00:04.79 00:20:01.13 00:01:12.52 00:32:56.71 00:00:40.86 00:12:54.01 01:07:50.02
62 192 ŻĄDEŁEK JAREK M 58 USTKA M 40 16 00:00:02.74 00:22:31.46 00:01:20.23 00:30:26.27 00:00:56.94 00:13:10.66 01:08:28.30
63 98 MALCZYK MARCIN MALCZYK M 59 GDYNIA MALOSPORT M 40 17 00:00:08.93 00:23:08.83 00:00:52.52 00:29:49.21 00:01:15.75 00:13:25.55 01:08:40.79
64 97 MACHNOWSKI PATYRYK M 60 GDAŃSK M 20 8 00:00:09.84 00:22:28.53 00:01:05.02 00:30:23.67 00:01:07.28 00:13:32.62 01:08:46.96
65 187 ZIELIŃSKI JAREK M 61 GDYNIA M 40 18 00:00:13.48 00:22:37.92 00:01:06.37 00:31:48.53 00:01:19.32 00:12:00.92 01:09:06.54
66 55 JANUSZEWSKI KRZYSZTOF M 62 GDYNIA BIEGAM BO LUBIĘ M 50 6 00:00:02.33 00:18:44.63 00:01:33.63 00:35:22.73 00:01:20.18 00:12:09.82 01:09:13.32
67 179 WIŚNIEWSKI TOMASZ M 63 OLSZTYN M 50 7 00:00:03.93 00:21:20.24 00:00:44.42 00:33:40.43 00:00:41.64 00:12:55.27 01:09:25.93
68 1 ADAMSKI MATEUSZ M 64 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA M 30 23 00:00:10.90 00:22:32.00 00:01:11.70 00:31:03.23 00:01:22.27 00:13:41.52 01:10:01.62
69 81 KÜHN NATALIA K 5 ELBLĄG K 30 1 00:00:03.41 00:22:24.59 00:00:54.07 00:32:15.65 00:00:52.26 00:13:32.50 01:10:02.48
70 50 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M 65 GDAŃSK M 50 8 00:00:05.60 00:21:06.78 00:01:49.83 00:32:28.20 00:01:38.38 00:13:11.96 01:10:20.75
71 37 GÓRSKI JACEK M 66 POGÓRZE M 40 19 00:00:09.38 00:23:11.55 00:01:03.78 00:31:02.26 00:00:51.53 00:14:21.05 01:10:39.55
72 53 JANKOWSKI MAREK M 67 POZNAŃ TEAM LIPTON M 40 20 00:00:04.36 00:20:30.08 00:01:24.28 00:34:33.77 00:00:59.39 00:13:23.35 01:10:55.23
73 112 NIERZWICKI GRZEGORZ M 68 MALBORK MALBORSKIE MORSY M 40 21 00:00:04.19 00:19:33.16 00:04:03.86 00:31:44.54 00:02:39.09 00:13:05.02 01:11:09.86
74 70 KMIEĆ KAROLINA K 6 BYDGOSZCZ TM IRON TEAM K 30 2 00:00:04.04 00:21:14.33 00:01:09.07 00:35:27.94 00:01:18.87 00:12:13.76 01:11:28.01
75 119 PAWLAK DEZYDERIA K 7 GDYNIA CTS K 40 2 00:00:05.83 00:22:07.57 00:00:54.59 00:34:20.34 00:00:55.51 00:13:05.95 01:11:29.79
76 63 KĘDZIA TOMASZ M 69 GDYNIA M 30 24 00:00:06.28 00:21:18.92 00:01:29.54 00:34:23.56 00:01:05.30 00:13:28.69 01:11:52.29
77 100 MARCINIAK MATEUSZ M 70 GDYNIA MAZDA BMG GOWOROWSKI M 30 25 00:00:09.76 00:22:38.23 00:00:58.84 00:33:48.12 00:00:51.73 00:13:39.15 01:12:05.83
78 68 KLAPENDA MARIUSZ M 71 ŁĘCZYCA MARIO TEAM M 40 22 00:00:01.15 00:19:59.24 00:02:09.41 00:35:39.45 00:01:29.57 00:12:54.41 01:12:13.23
79 90 LASKA MARIUSZ M 72 GDANSK M 20 9 00:00:08.27 00:22:46.94 00:01:26.83 00:32:03.65 00:01:36.66 00:14:19.19 01:12:21.54
80 107 MODLIŃSKA BEATA K 8 RUMIA PORT LOTNICZY GDAŃSK K 40 3 00:00:06.06 00:24:02.43 00:02:12.26 00:30:49.68 00:01:45.32 00:13:54.25 01:12:50.00
81 188 ZIĘBA DOMINIK M 73 GDYNIA M 20 10 00:00:11.53 00:21:06.47 00:01:12.26 00:36:16.30 00:01:17.73 00:12:56.29 01:13:00.58
82 189 ZIMA JAN M 74 MINIĘTA M 50 9 00:00:05.49 00:19:42.14 00:01:51.12 00:38:26.37 00:00:52.56 00:12:38.73 01:13:36.41
83 182 WOŁK KAROL M 75 GDAŃSK ENDLESSPAIN M 30 26 00:00:14.24 00:23:31.42 00:02:09.04 00:34:21.97 00:01:27.61 00:12:12.04 01:13:56.32
84 33 GAWŁAS TOMASZ M 76 GDAŃSK MAZDA BMG GOWOROWSKI M 40 23 00:00:10.29 00:23:37.75 00:01:05.28 00:31:31.81 00:01:03.52 00:16:38.29 01:14:06.94
85 19 DOBEK PAWEL M 77 VÄSTERVIK IMINSPIRATION M 40 24 00:00:11.03 00:22:24.96 00:00:48.07 00:35:36.08 00:00:50.62 00:14:16.49 01:14:07.25
86 197 GALEŃSKA DOROTA K 9 BORUCINO K 20 1 00:00:06.56 00:23:03.57 00:01:35.07 00:34:39.66 00:00:55.42 00:13:50.25 01:14:10.53
87 96 MACHALIŃSKI PIOTR M 78 GDAŃSK M 20 11 00:00:08.82 00:22:46.57 00:01:01.80 00:36:40.55 00:00:47.14 00:13:07.31 01:14:32.19
88 82 KULESZA MACIEJ M 79 ELBLAG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM M 50 10 00:00:07.83 00:23:32.17 00:01:39.29 00:33:42.83 00:01:46.59 00:14:41.78 01:15:30.49
89 113 NOWICKI JACEK M 80 GDAŃSK KOŁO ULTRA M 40 25 00:00:09.74 00:25:38.48 00:00:43.76 00:33:33.88 00:00:40.63 00:15:17.40 01:16:03.89
90 4 BIELAWA KAROL M 81 GDYNIA M 30 27 00:00:06.26 00:21:32.07 00:01:00.67 00:38:58.83 00:00:52.69 00:14:06.78 01:16:37.30
91 7 BONDAR RONALD M 82 GDYNIA TERRAMAR M 30 28 00:00:07.64 00:24:20.28 00:01:32.61 00:33:55.03 00:01:03.88 00:15:49.45 01:16:48.89
92 17 DARNOWSKA KAROLINA K 10 GDAŃSK K 20 2 00:00:04.27 00:24:27.48 00:00:59.18 00:34:41.84 00:00:43.76 00:15:53.08 01:16:49.61
93 83 KUNYSZ TOMASZ M 83 USTKA DELFIN TRIATHLON TEAM M 50 11 00:00:02.93 00:24:03.68 00:00:55.37 00:34:34.14 00:01:25.00 00:15:51.71 01:16:52.83
94 125 POLANSKI JERZY M 84 KIELPINO KARTUSKIE FANTOM KARTUZY M 40 26 00:00:05.29 00:20:45.73 00:00:43.32 00:40:51.02 00:00:51.07 00:13:55.41 01:17:11.84
95 159 SZWACZKA SEBASTIAN M 85 WARSZAWA M 40 27 00:00:12.75 00:22:05.10 00:01:08.87 00:39:33.80 00:01:06.82 00:13:16.09 01:17:23.43
96 140 SHIRLIN DEMID M 86 GDAŃSK M 20 12 00:00:06.00 00:22:48.00 00:01:13.27 00:37:27.96 00:01:04.99 00:14:51.65 01:17:31.87
97 49 IEFYMENKO OLEKSANDR M 87 SOPOT CENTAUR M 40 28 00:00:15.14 00:23:27.20 00:01:03.70 00:38:34.05 00:00:59.93 00:13:16.69 01:17:36.71
98 151 SUJAK MARIUSZ M 88 SZAMOTUŁY M 30 29 00:00:09.56 00:23:06.17 00:01:13.88 00:39:09.63 00:00:37.08 00:13:26.34 01:17:42.66
99 166 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW M 89 ELBLĄG OPEN BALANCE HTT M 50 12 00:00:07.01 00:25:46.48 00:01:15.43 00:36:11.59 00:00:53.45 00:13:47.91 01:18:01.87
100 52 JANKOWSKI ARKADIUSZ M 90 PRZODKOWO M 40 29 00:00:13.65 00:24:35.26 00:01:00.83 00:38:00.07 00:00:45.18 00:13:34.24 01:18:09.23
101 156 SZCZEPAŃSKI MICHAŁ M 91 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA M 30 30 00:00:11.61 00:24:33.76 00:00:37.57 00:36:28.45 00:00:41.66 00:15:40.07 01:18:13.12
102 190 ZMUDA-TRZEBIATOWSKI JĘDRZEJ M 92 BYTÓW OS LOGISTICS TEAM M 20 13 00:00:08.37 00:20:46.95 00:01:48.87 00:42:33.55 00:01:28.41 00:11:55.55 01:18:41.70
103 124 POLACZUK PIOTR M 93 GDAŃSK MAZDA BMG GOWOROWSKI M 40 30 00:00:09.42 00:24:44.95 00:01:34.59 00:35:06.09 00:01:55.20 00:15:24.11 01:18:54.36
104 92 LIPKOWSKI TOMASZ M 94 GRUDZIĄDZ TRISPACE M 50 13 00:00:14.12 00:24:44.10 00:01:21.62 00:36:45.79 00:01:06.19 00:14:55.24 01:19:07.06
105 73 KOŁTYŚ ADAM M 95 GDAŃSK M 30 31 00:25:13.71 00:01:06.16 00:36:30.24 00:01:06.60 00:15:16.79 01:19:13.50
106 89 LADEMANN TOMASZ M 96 GDAŃSK M 50 14 00:00:05.80 00:24:37.00 00:01:46.20 00:34:55.17 00:01:27.68 00:16:26.14 01:19:17.99
107 185 WÓJCIK MONIKA K 11 DYWITY 3LIFE TEAM K 40 4 00:00:09.25 00:25:14.44 00:01:33.28 00:35:59.01 00:01:02.53 00:15:30.73 01:19:29.24
108 31 GARSZTKA MICHAŁ M 97 GDAŃSK M 30 32 00:00:10.56 00:23:11.85 00:01:26.00 00:39:10.37 00:01:09.63 00:14:21.72 01:19:30.13
109 121 PIŚKIEWICZ AGNIESZKA K 12 ELBLĄG OPEN BALANCE HTT K 30 3 00:00:07.11 00:25:36.87 00:01:08.54 00:36:25.74 00:00:53.09 00:15:58.44 01:20:09.79
110 152 SUJAK TOMASZ M 98 CHOJNICZKI SAMURAJ NIE PĘKA M 40 31 00:00:10.27 00:25:43.45 00:01:10.52 00:36:19.85 00:00:45.46 00:16:24.75 01:20:34.30
111 104 MAZUREK ARKADIUSZ M 99 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM M 50 15 00:00:05.67 00:25:03.61 00:01:18.12 00:36:50.33 00:01:41.15 00:15:42.26 01:20:41.14
112 164 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 13 GDYNIA K 50 1 00:00:09.64 00:28:37.21 00:01:00.23 00:32:15.16 00:01:08.46 00:17:57.00 01:21:07.70
113 94 ŁAGUNA EWA K 14 GDAŃSK K 40 5 00:00:12.49 00:24:46.31 00:01:34.52 00:39:14.33 00:00:41.29 00:14:56.64 01:21:25.58
114 198 KOWALSKI MACIEJ M 100 GDAŃSK M 50 16 00:00:10.00 00:26:13.33 00:01:20.45 00:36:24.08 00:01:12.03 00:16:08.51 01:21:28.40
115 57 JÓŹWIAK PATRYK M 101 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA M 30 33 00:00:12.80 00:25:52.22 00:01:33.38 00:38:30.40 00:01:00.38 00:14:33.56 01:21:42.74
116 6 BOGALECKI MAREK M 102 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM M 60+ 4 00:00:07.57 00:26:43.78 00:02:28.35 00:34:04.67 00:02:26.99 00:15:54.75 01:21:46.11
117 3 ARANOWSKA ALICJA K 15 GDYNIA K 30 4 00:00:07.00 00:23:08.25 00:01:31.97 00:39:24.23 00:01:16.09 00:16:28.20 01:21:55.74
118 101 MARCINKOWSKI JAKUB M 103 GDANSK M 20 14 00:00:08.45 00:24:35.25 00:01:22.47 00:39:35.24 00:01:06.58 00:15:18.05 01:22:06.04
119 145 SOBISZ JOANNA K 16 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA K 30 5 00:00:11.01 00:25:17.70 00:00:54.11 00:39:05.86 00:00:56.93 00:15:43.03 01:22:08.64
120 128 RESZETOW MARTA K 17 GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA K 20 3 00:00:12.10 00:25:40.12 00:01:07.38 00:39:32.27 00:00:47.74 00:15:14.23 01:22:33.84
121 23 DZIATKO BARTOSZ M 104 GDAŃSK M 20 15 00:00:12.41 00:23:28.53 00:01:22.61 00:42:10.92 00:00:51.31 00:14:33.93 01:22:39.71
122 27 FIGEL MONIKA K 18 GDAŃSK MIKI TEAM K 40 6 00:00:07.56 00:25:39.85 00:03:06.53 00:38:01.91 00:01:20.84 00:14:35.11 01:22:51.80
123 134 SAMBOR ELŻBIETA K 19 ELBLĄG OPEN BALANCE HTT K 50 2 00:00:03.52 00:25:21.60 00:01:10.01 00:40:23.00 00:00:47.44 00:15:21.81 01:23:07.38
124 191 ZWARA SEBASTIAN M 105 GDANSK M 30 34 00:00:08.45 00:23:11.81 00:01:14.20 00:41:22.96 00:01:27.52 00:15:52.04 01:23:16.98
125 136 SCHNEIDER OLIMPIA K 20 GDAŃSKK K 40 7 00:00:09.96 00:23:50.94 00:01:33.75 00:42:18.72 00:01:13.34 00:14:20.31 01:23:27.02
126 34 GAWROŃSKA MARTA K 21 GDAŃSK K 30 6 00:00:13.19 00:26:34.92 00:00:59.07 00:39:10.29 00:00:52.85 00:15:44.55 01:23:34.87
127 193 ŻÓRAW ADAM M 106 GDYNIA M 30 35 00:00:05.03 00:24:26.39 00:01:40.32 00:39:00.09 00:02:02.48 00:17:12.49 01:24:26.80
128 139 SEROKA JERZY M 107 GDAŃSK JUREKSEROKA.INFO M 40 32 00:00:10.92 00:26:33.98 00:01:08.79 00:38:26.22 00:00:58.51 00:17:22.90 01:24:41.32
129 108 MURAWSKA JOANNA K 22 GDAŃSK MIKI TEAM K 40 8 00:00:07.30 00:25:16.95 00:01:36.07 00:41:36.01 00:01:34.80 00:14:53.29 01:25:04.42
130 110 NIEKOWAL ADRIANNA K 23 SOPOT K 40 9 00:00:12.54 00:23:41.83 00:01:23.35 00:43:26.48 00:01:10.64 00:15:30.33 01:25:25.17
131 80 KÜHN DANIEL M 108 ELBLĄG OPEN BALANCE HTT M 40 33 00:00:06.32 00:26:54.96 00:01:27.97 00:38:33.02 00:02:06.17 00:17:13.32 01:26:21.76
132 171 WAKUŁA-KUNZ WANDA K 24 TORUŃ K 40 10 00:00:03.48 00:24:09.18 00:01:01.33 00:43:09.80 00:00:59.59 00:17:00.00 01:26:23.38
133 102 MATERA PIOTR M 109 WOLA RASZTOWSKA M 20 16 00:00:13.65 00:26:44.87 00:01:27.05 00:40:43.72 00:01:38.80 00:15:48.49 01:26:36.58
134 61 KARNASIEWICZ PAWEL M 110 GDANSK FUNDACJA JEPPESENA M 30 36 00:00:12.37 00:28:59.72 00:01:08.27 00:37:10.65 00:01:07.69 00:18:04.32 01:26:43.02
135 62 KAROLCZAK JAGODA K 25 WARSZAWA K 30 7 00:00:09.67 00:24:47.82 00:01:47.86 00:43:03.63 00:01:39.62 00:15:16.13 01:26:44.73
136 144 SMOLINSKI KAMIL M 111 WARSZAWA M 40 34 00:00:10.57 00:24:46.91 00:01:18.24 00:43:24.68 00:01:48.23 00:15:16.86 01:26:45.49
137 45 GRZONKA JAKUB M 112 REDA M 20 17 00:00:08.77 00:26:43.82 00:00:59.02 00:42:11.36 00:01:24.18 00:15:18.87 01:26:46.02
138 161 SZYMCZAK BEATA K 26 GDAŃSK K 50 3 00:00:06.21 00:28:27.90 00:01:11.07 00:38:51.14 00:01:10.81 00:17:27.01 01:27:14.14
139 75 KOWALEWSKA KAROLINA K 27 WARSZAWA K 20 4 00:00:11.95 00:27:46.35 00:02:12.79 00:36:45.69 00:02:14.34 00:18:04.58 01:27:15.70
140 36 GĄSIENICA-JĘDRZEJCZYK JAKUB M 113 GDAŃSK M 30 37 00:00:15.73 00:30:20.51 00:01:01.75 00:38:34.44 00:00:58.10 00:16:11.45 01:27:21.98
141 146 SROCZYŃSKI MACIEJ M 114 WROCŁAW M 40 35 00:00:08.84 00:27:51.53 00:01:04.56 00:40:50.06 00:01:05.76 00:16:26.05 01:27:26.80
142 46 GUTOWSKA IZABELA K 28 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM K 40 11 00:00:07.43 00:24:39.21 00:01:39.04 00:45:08.49 00:01:19.97 00:14:54.84 01:27:48.98
143 30 GAŁĄZKA AGNIESZKA K 29 ŁOMŻA AKADEMIA SPORTU MEDYK K 40 12 00:00:04.42 00:25:47.03 00:01:05.89 00:43:24.89 00:01:08.42 00:16:20.65 01:27:51.30
144 180 WITKOWSKI ALBERT M 115 NOWY STAW MALBORSKIE MORSY M 40 36 00:00:13.93 00:30:07.70 00:01:18.38 00:35:23.06 00:01:36.71 00:19:36.71 01:28:16.49
145 172 WALASZKOWSKI JAROSŁAW M 116 GDAŃSK M 50 17 00:00:12.58 00:24:11.93 00:01:20.19 00:46:47.64 00:01:43.92 00:14:39.84 01:28:56.10
146 28 FUSZARA MAGDALENA K 30 GDAŃSK K 30 8 00:00:07.20 00:27:19.78 00:00:45.26 00:42:15.20 00:01:02.88 00:17:41.09 01:29:11.41
147 154 SYLDATK KATARZYNA K 31 TCZEW K 40 13 00:00:13.86 00:30:05.75 00:01:14.89 00:39:43.33 00:00:50.70 00:17:24.95 01:29:33.48
148 8 BRASZKA TOMASZ M 117 GDYNIA TERRAMAR M 40 37 00:00:08.80 00:26:23.43 00:01:04.25 00:43:16.55 00:01:19.94 00:17:36.36 01:29:49.33
149 40 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 32 GDYNIA BUBU K 30 9 00:00:05.16 00:27:08.64 00:00:59.37 00:45:04.45 00:00:54.99 00:17:33.90 01:31:46.51
150 158 SZULC-KRYZEL ALEKSANDRA K 33 GDYNIA K 40 14 00:00:13.47 00:25:06.59 00:01:05.64 00:48:56.54 00:01:03.48 00:15:32.98 01:31:58.70
151 133 SADOWSKI MICHAŁ M 118 GDAŃSK M 30 38 00:00:11.35 00:25:05.62 00:02:23.49 00:46:24.09 00:01:22.03 00:17:24.85 01:32:51.43
152 201 PIASECKI JAKUB M 119 ROTMANKA DCT CYCLING TEAM M 30 39 00:00:08.10 00:31:17.71 00:01:24.22 00:39:50.63 00:01:32.10 00:18:53.16 01:33:05.92
153 74 KONIUSZEWSKA ANNA K 34 GDAŃSK K 40 15 00:00:12.73 00:26:08.44 00:01:36.55 00:49:05.45 00:01:46.21 00:16:23.58 01:35:12.96
154 66 KIELISZEK KAROLINA K 35 GDAŃSK K 30 10 00:00:12.71 00:30:55.36 00:01:34.22 00:42:31.04 00:01:16.59 00:20:25.61 01:36:55.53
155 105 MAZUREK JOLANTA MAZUREK K 36 GDAŃSK OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM K 30 11 00:00:07.52 00:30:23.33 00:01:41.66 00:46:15.03 00:01:06.14 00:17:33.51 01:37:07.19
156 86 KURKOWSKA ALEKSANDRA K 37 GDAŃSK K 30 12 00:00:03.84 00:28:56.50 00:00:51.60 00:48:01.75 00:00:55.45 00:18:55.88 01:37:45.02
157 60 KANIA DAGMARA K 38 GDANSK K 30 13 00:00:07.98 00:28:43.08 00:01:09.64 00:48:22.63 00:01:10.41 00:18:21.99 01:37:55.73
158 126 PUFUND ARKADIUSZ M 120 REDA M 50 18 00:00:04.86 00:32:40.10 00:01:00.00 00:34:51.77 00:08:25.82 00:21:03.73 01:38:06.28
159 35 GAWROŃSKI WOJCIECH M 121 GDAŃSK 5NA50 M 50 19 00:00:16.16 00:28:11.34 00:02:45.20 00:51:31.53 00:02:00.49 00:16:57.55 01:41:42.27
160 95 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO K 39 MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE K 30 14 00:00:14.88 00:34:13.70 00:01:15.62 00:44:47.75 00:01:16.22 00:23:11.23 01:44:59.40
161 69 KMERA RAFAŁ M 122 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 40 38 00:00:13.18 00:30:26.30 00:01:35.12 00:51:22.55 00:01:43.83 00:21:10.34 01:46:31.32
162 38 GRABOWSKA MARTA K 40 GDAŃSK K 20 5 00:00:06.39 00:30:34.97 00:02:05.90 00:54:40.78 00:01:05.69 00:19:13.66 01:47:47.39
163 178 WIŚNIEWSKA EMILIA K 41 GDAŃSK K 30 15 00:00:07.73 00:26:07.04 00:01:16.00 01:02:03.94 00:01:05.04 00:17:25.34 01:48:05.09
DNF 5 BISKUPSKI CEZARY M DNF BYDGOSZCZ TRISPACE/TREK M 30 DNF 00:00:03.88 00:17:57.06 00:00:40.31 00:22:18.16 00:31:26.12 01:12:25.53

sztafety 2-osobowe

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Dystans start bieg 5 km T1 rower T2 2,5 km bieg Meta
1 1011 NOCNEMARKI LOG-MED TEAM FILIP SYNIEWSKI, JAKUB KONIECZNY sztafety 2-osobowe 00:00:01.64 00:17:03.34 00:00:22.78 00:28:46.31 00:00:26.63 00:09:55.09 00:56:35.79
2 1016 LUBAŃ KNAPY KAMIL FORMELA, KAROL GWIZDAŁA sztafety 2-osobowe 00:00:00.96 00:19:27.06 00:00:40.78 00:25:14.07 00:00:24.82 00:11:27.27 00:57:14.96
3 1013 DCT TEAM JERZY FAŚCISZEWSKI, MARIUSZ GERING sztafety 2-osobowe 00:00:08.40 00:20:07.51 00:00:29.07 00:27:56.60 00:00:23.46 00:11:34.93 01:00:39.97
4 1032 WIKTORIA TEAM PIOTR FOBKE, TADEUSZ FOBKE sztafety 2-osobowe 00:00:01.32 00:17:08.90 00:00:33.25 00:33:09.52 00:00:37.44 00:10:05.32 01:01:35.75
5 1040 EURO STYL S.A. TOMASZ JAGODZIŃSKI, MARCIN PACEK sztafety 2-osobowe 00:00:05.35 00:21:55.55 00:00:28.81 00:27:05.88 00:00:22.08 00:13:06.23 01:03:03.90
6 209 RYCHTER KRZYSZTOF RYCHTER, TOMASZ RYCHTER sztafety 2-osobowe 00:00:15.18 00:21:25.00 00:00:30.85 00:28:23.16 00:00:34.85 00:12:07.80 01:03:16.84
7 1034 DANIELE RADOSŁAW IDASZAK, DANIEL DOROSZKIEWICZ sztafety 2-osobowe 00:00:02.87 00:18:29.95 00:00:43.33 00:33:47.37 00:00:37.44 00:10:55.20 01:04:36.16
8 1026 IRON ACADEMY MAŁGORZATA PRYŚKO-GROBELNA, PAWEŁ GROBELNY sztafety 2-osobowe 00:00:10.08 00:23:06.91 00:00:37.83 00:29:22.48 00:00:34.40 00:12:45.94 01:06:37.64
9 1029 NARWANE DZIKI PATRYK WYSOCKI, BARTOSZ SOŚNICKI sztafety 2-osobowe 00:00:06.06 00:21:56.59 00:00:33.22 00:31:42.52 00:00:55.48 00:12:21.79 01:07:35.66
10 1038 KOMINIORZ SZYMON GOERICK, REMIGIUSZ KOŻUCH sztafety 2-osobowe 00:00:04.29 00:21:20.68 00:00:25.48 00:34:31.95 00:00:27.34 00:12:14.35 01:09:04.09
11 1025 RUDY CZITOS MAGDALENA BIAŁUCHA, JANUSZ KRAĆ sztafety 2-osobowe 00:00:18.22 00:20:55.83 00:00:32.04 00:38:26.08 00:00:30.99 00:12:31.40 01:13:14.56
12 1035 PETERDA REMIGIUSZ KONKEL, OLIWER KONKEL sztafety 2-osobowe 00:24:22.10 00:00:44.57 00:33:25.71 00:00:29.89 00:14:31.40 01:13:33.67
13 1021 MISIAKI KONRAD HABERKA, MAJA STACHOWICZ sztafety 2-osobowe 00:00:13.66 00:23:11.70 00:00:52.97 00:34:44.32 00:00:38.50 00:14:23.46 01:14:04.61
14 1018 INVESTGDA TEAM KAROL KOTZ, MATEUSZ PRAWDA sztafety 2-osobowe 00:00:06.97 00:23:49.15 00:00:50.32 00:34:37.30 00:00:46.91 00:14:11.73 01:14:22.38
15 1019 WYCHILLOWANE JEDNOROŻCE KATARZYNA TOCZEK, MAŁGORZATA NOWAK sztafety 2-osobowe 00:00:14.91 00:27:57.43 00:00:55.87 00:24:13.02 00:03:22.73 00:18:16.05 01:15:00.01
16 1022 FATLOVERS KRZYSZTOF FOBKE, MARTA BIELECKA sztafety 2-osobowe 00:00:01.48 00:19:53.10 00:00:35.88 00:42:14.55 00:00:32.50 00:11:46.49 01:15:04.00
17 1030 WYMYŚL COŚ PAWEŁ WASIEWICZ, AGNIESZKA WIŚNIEWSKA sztafety 2-osobowe 00:00:06.77 00:25:09.34 00:00:37.10 00:33:26.96 00:00:29.72 00:15:22.27 01:15:12.16
18 1009 BIRD HAZARD EMILIA PŁOCHOCKA, MACIEJ SKOWRON sztafety 2-osobowe 00:00:10.56 00:25:36.60 00:00:43.44 00:33:19.38 00:00:32.53 00:15:05.03 01:15:27.54
19 1001 2CAN TEAM AGATA BLUMA, JAKUB MYTNIK sztafety 2-osobowe 00:00:16.96 00:27:12.47 00:00:35.47 00:30:38.21 00:00:37.94 00:16:21.02 01:15:42.07
20 210 #TRECTEAM ALAN SZESTAKOWSKI, MICHAŁ CZAPP sztafety 2-osobowe 00:00:03.49 00:25:49.05 00:00:44.67 00:33:01.10 00:00:35.57 00:16:04.24 01:16:18.12
21 1036 ZYLCE ROBERT WAJORAS, JULIA WAJORAS sztafety 2-osobowe 00:00:14.92 00:24:21.08 00:00:58.61 00:37:07.95 00:00:21.89 00:13:14.82 01:16:19.27
22 1039 TELETEAM TOMASZ TELEGŁÓW, EWELINA TELEGŁÓW sztafety 2-osobowe 00:00:02.89 00:26:34.75 00:00:48.20 00:31:30.24 00:00:53.34 00:16:43.07 01:16:32.49
23 1005 SZWAGRY BARTŁOMIEJ FAJKS, MICHAŁ BIELARCZYK sztafety 2-osobowe 00:00:10.89 00:23:19.09 00:00:34.19 00:39:03.23 00:00:34.15 00:13:35.72 01:17:17.27
24 1033 BRATKOPAŃCZYK PRZEMYSŁAW PAŃCZYK, MARCIN BRATKO sztafety 2-osobowe 00:00:06.64 00:23:35.85 00:00:38.98 00:38:24.33 00:00:33.27 00:14:01.42 01:17:20.49
25 1004 TATATIM ARNOLD KONKEL, FILIP KONKEL sztafety 2-osobowe 00:24:17.93 00:00:36.07 00:36:48.38 00:00:30.47 00:15:59.36 01:18:12.21
26 1010 ATCTEAM EWA ŁOSIŃSKA-KAŁUŻNA, ŁUKASZ FILIPEK sztafety 2-osobowe 00:00:09.24 00:25:16.95 00:00:42.55 00:37:28.58 00:00:37.58 00:14:00.18 01:18:15.08
27 1007 ONZLOŁY BASIA JAKUBOWSKA, JAKUB GRZEMSKI sztafety 2-osobowe 00:00:05.95 00:23:37.36 00:00:40.66 00:39:25.57 00:00:25.98 00:14:35.39 01:18:50.91
28 1015 WRÓBELKI JOLANTA WRÓBEL, PIOTR WRÓBEL sztafety 2-osobowe 00:00:12.12 00:28:58.10 00:00:43.39 00:32:41.38 00:00:26.89 00:16:58.61 01:20:00.49
29 1027 OSIEM GWIAZD MICHAŁ SIKORA, JACEK SZELER sztafety 2-osobowe 00:00:15.02 00:26:30.20 00:00:41.52 00:38:56.90 00:00:41.34 00:14:51.80 01:21:56.78
30 1037 REPSOL SYLWESTER BACH, AGNIESZKA ZIELIŃSKA sztafety 2-osobowe 00:00:09.59 00:25:22.44 00:00:47.78 00:40:46.19 00:00:36.78 00:15:26.48 01:23:09.26
31 1006 MORDA BARTOSZ GUZIK, KAROL CICHOSZ sztafety 2-osobowe 00:00:06.83 00:30:24.44 00:00:39.24 00:35:44.48 00:00:33.48 00:17:24.19 01:24:52.66
32 1017 ENTERKI KAMILA CENTKOWSKA, ALEKSANDER SIEDLECKI sztafety 2-osobowe 00:00:11.51 00:30:05.68 00:01:03.82 00:34:49.18 00:00:45.81 00:18:51.94 01:25:47.94
33 1008 PRAWIE PRO DOMINIKA BĄKOWSKA, JOANNA JANKOWSKA-KRAUS sztafety 2-osobowe 00:00:10.38 00:26:53.46 00:01:19.86 00:43:13.43 00:00:42.45 00:16:00.02 01:28:19.60
34 1020 TĘCZOWE ŚLIMACZKI KINGA KNITTER, JOANNA GÓRNIK sztafety 2-osobowe 00:00:14.37 00:26:29.76 00:00:44.74 00:45:51.65 00:00:46.93 00:15:20.71 01:29:28.16
35 1028 DWA MICHAŁY MICHAŁ WEYER, MICHAŁ FRANKIEWICZ sztafety 2-osobowe 00:00:15.82 00:27:24.81 00:00:53.16 00:53:56.08 00:00:31.25 00:15:43.44 01:38:44.56
36 1002 WUŻ AGNIESZKA STECZEŃ, JANINA PASTWA sztafety 2-osobowe 00:00:04.59 00:24:00.52 00:01:16.40 00:58:18.89 00:00:33.24 00:14:42.71 01:38:56.35

sztafety 3-osobowe

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Dystans start bieg 5 km T1 rower T2 bieg 2,5 km Meta
1 1051 Ż.A.R ALEKSANDRA PIESZAK, RONALD ROGOZIŃSKI, ŻAKLINA ROGOZIŃSKA sztafety 3-osobowe 00:00:09.12 00:24:20.39 00:00:35.80 00:27:19.17 00:00:32.19 00:14:24.42 01:07:21.09
2 1054 BEZ KLUBU WOJCIECH FIJAŁKOWSKI, ADA FIJAŁKOWSKA, CLEOPHAN CHASSIGNET, sztafety 3-osobowe 00:00:11.48 00:20:42.52 00:00:42.85 00:38:16.04 00:00:26.85 00:16:55.89 01:17:15.63
3 1053 BOLEK EKIPA PIOTR GRYCNER,MAŁGORZATA GRYCNER, KAMIL GAŁADYK sztafety 3-osobowe 00:00:10.73 00:24:39.08 00:00:39.68 00:40:18.56 00:00:29.94 00:15:46.75 01:22:04.74
4 1052 ZUATHLON GRZEGORZ ORZESZKO,OLIWIA WOŁOSIUK, MONIKA ŁAPIŃSKA sztafety 3-osobowe 00:00:04.27 00:18:38.75 00:00:44.40 00:49:39.76 00:00:32.99 00:14:38.31 01:24:18.48

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ