Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zawistowska Monika Zawistowska | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |
2 | Zawistowska Joanna | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |
3 | Kruk Maciej | Rumia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Blackberd | opłacono on-line |
4 | Rażewski Jan | Malbork | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS / MKS Triathlon Malbork | opłacono |
5 | Rażewski Maciej | Malbork | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS / MKS Delfin Malbork | opłacono |
6 | Duda Maciej | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono |
7 | Drapella Dariusz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono |
8 | sowinski milosz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono | |
9 | Kozuch Adam | Tuchom | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
10 | Kłyszewska Michalina | Józefów | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |
11 | Szymonik Filip | Stalowa Wola | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endless Pain / CTS | opłacono |
12 | Mazur Adam | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 5 Styl | opłacono on-line |
13 | Iwaszkiewicz Szymon | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | MILOTEAM | opłacono |
14 | Wernerowski Jakub | Wejherowo | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | UKS Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
15 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono |
16 | Plewa Dariusz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | SmartTransSolution | opłacono on-line |
17 | Mościcki-Zanchi Patryk | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
18 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line |
19 | Rutkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Dusza Wojownika | opłacono on-line |
20 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | KTS Ironman | opłacono on-line |
21 | Jurczak Paweł | Gdansk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TRECTEAM | opłacono |
22 | Maliszewski Jakub | Straszyn | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | trójmiejska akademia triathlonu | opłacono on-line |
23 | Chmiel Dominik | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
24 | Klimek Adrianna | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | RakTeam Triathlon | opłacono on-line |
25 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TREC TEAM | opłacono |
26 | Wichrowski Maciej | Łódź | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |
27 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Safe Sport Team | opłacono on-line |
28 | Kroplewski Maciej | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono |
29 | Suchorz Wiktor | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line |
30 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line |
31 | Chwiałkowski Cyprian | Poznań | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
32 | Kurek Artur | Kwidzyn | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | KTS Ironman | opłacono on-line |
33 | Krakowski Jan | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Invictus 3City | opłacono |
34 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
35 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
36 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | CTS | opłacono |
37 | Juniewicz Jan | Sopot | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | essaTEAM | opłacono on-line |
38 | Kac Marek | Reda | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono |
39 | Lyashkevich Alexey | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono |
40 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | PORTA DRZWI / CTS | opłacono |
41 | Gniot Jacek | Grudziądz | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TRISPACE/TREK / 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
42 | Lipka Kamila | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
43 | Mazur Anna | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
44 | Jankiewicz Delgado Jarosław | Skierniewice | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | UKS Nawa Skierniewice | opłacono on-line |
45 | Warchol Florian | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
46 | Stasiewicz Daniel | Gdansk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
47 | Dankowski Marek | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
48 | Dankowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
49 | pokorski marek | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Pętla Kopernika | opłacono |
50 | Golędzinowski Tomasz | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | NeON Team | opłacono on-line |
51 | Atraszkiewicz Magda | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TriWise | opłacono on-line |
52 | BANACH Bartosz | Gdansk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Bright Inventions Gdansk | opłacono |
53 | Dobek Pawel | Västervik | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Miłoteam | opłacono on-line |
54 | Bellwon Paweł | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Nordea Triathlon Team | opłacono on-line |
55 | Gajewski Marcin | Sopot | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Nordea Triathlon Team | opłacono on-line |
56 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono | |
57 | januszewski paweł | warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 3oLubię Warszawa | opłacono on-line |
58 | Kuśka Adam | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | WLKS Kmicic Częstochowa/ Invictus 3City | opłacono on-line |
59 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
60 | Wruk Remigiusz Wruk | Opole | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | BBL OPOLE | opłacono on-line |
61 | Bałut Michał | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
62 | Kwietniewska Joanna | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Barrakuda Gdańsk | opłacono on-line |
63 | Wołk Karol Wołk | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | EndlessPain | opłacono on-line |
64 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Malborskie Morsy/ElAktywni/UM Elbląg | opłacono on-line |
65 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Dream Tri Team | opłacono on-line |
66 | Sosiński Rafał | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Sportevo | opłacono on-line |
67 | Bogdanowicz Dawid | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
68 | Koniaiev Volodymyr | Kremenchuk | Ukraina | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
69 | Zielińska Agnieszka | Toruń | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Borucik Tri Team | opłacono on-line |
70 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono |
71 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono on-line |
72 | Piotrowski Andrzej | Bytów | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
73 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono on-line |
74 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Czitos | opłacono on-line |
75 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
76 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | AG Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
77 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Centaur | opłacono on-line |
78 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Tri Talent Team | opłacono on-line |
79 | Mindziukiewicz Szymon | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono |
80 | Stawicki Tomasz | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono |
81 | Pacek Marcin | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono |
82 | Sikorska Agnieszka | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | EURO STYL | opłacono |
83 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TriDzioba | opłacono on-line |
84 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Sopocki Klub Pływacki | opłacono on-line |
85 | Witkowski Albert | Nowy Staw | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
86 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono on-line |
87 | Brzezińska Kamila | GDAŃSK | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
88 | Klein Patrycjusz | Kartuzy | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono on-line |
89 | Plato Ryszard | Koło | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
90 | Sobocińska Barbara | Inowrocław | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
91 | Ignatowicz Andrzej | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Tarchomin Triathlon Team / Team Karaś | opłacono on-line |
92 | Wróblewski Mieczysław | Wrocław | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | WKT-ri Wrocław | opłacono on-line |
93 | Boruta Przemysław | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Borucik Tri Team | opłacono on-line |
94 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono on-line |
95 | Wasiek Mirosław | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | AG Tri-Team Rumia | opłacono on-line |
96 | Baranowski Daniel | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
97 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Invictus 3City / INDUSTRIA Team | opłacono on-line |
98 | Bożym Judyta | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |
99 | Pruchniewski Sławomir | Warszawa | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Wirtualna Polska | opłacono on-line |
100 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Polska | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | IMINSPIRATION | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8492