Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 Morski Pułk Strzelców | |||||||||
1 | Michalski Przemysław | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono on-line | ||||
3oLubię Warszawa | |||||||||
2 | januszewski paweł | warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 3oLubię Warszawa | opłacono on-line | ||||
4F Sopot | |||||||||
3 | Stasiak Krzysztof | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 4F Sopot | |||||
5 Styl | |||||||||
4 | Mazur Adam | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | 5 Styl | opłacono on-line | ||||
AG Tri-Team Rumia | |||||||||
5 | Gajewski Rafał | Mosty | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | AG Tri-Team Rumia | opłacono on-line | ||||
6 | Wasiek Mirosław | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | AG Tri-Team Rumia | opłacono on-line | ||||
AZS PG Masters | |||||||||
7 | Reuter Tomasz | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | AZS PG Masters | |||||
BBL OPOLE | |||||||||
8 | Wruk Remigiusz Wruk | Opole | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | BBL OPOLE | opłacono on-line | ||||
Barrakuda Gdańsk | |||||||||
9 | Kwietniewska Joanna | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Barrakuda Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Blackberd | |||||||||
10 | Kruk Maciej | Rumia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Blackberd | opłacono on-line | ||||
Borucik Tri Team | |||||||||
11 | Zielińska Agnieszka | Toruń | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Borucik Tri Team | opłacono on-line | ||||
12 | Boruta Przemysław | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Borucik Tri Team | opłacono on-line | ||||
Bright Inventions Gdansk | |||||||||
13 | BANACH Bartosz | Gdansk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Bright Inventions Gdansk | opłacono | ||||
CTS | |||||||||
14 | Duda Maciej | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono | ||||
15 | Drapella Dariusz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono | ||||
16 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono | ||||
17 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line | ||||
18 | Kroplewski Maciej | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono | ||||
19 | Suchorz Wiktor | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line | ||||
20 | Suchorz Krzysztof | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | opłacono on-line | ||||
21 | Maculewicz Mateusz | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | CTS | opłacono | ||||
22 | Gorgon Cezary | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS | |||||
CTS / MKS Delfin Malbork | |||||||||
23 | Rażewski Maciej | Malbork | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS / MKS Delfin Malbork | opłacono | ||||
CTS / MKS Triathlon Malbork | |||||||||
24 | Rażewski Jan | Malbork | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | CTS / MKS Triathlon Malbork | opłacono | ||||
Centaur | |||||||||
25 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Centaur | opłacono on-line | ||||
Czitos | |||||||||
26 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Czitos | opłacono on-line | ||||
Dawaj KALACH Team / INVICTA Power Team | |||||||||
27 | Drzewiecka Dominika | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Dawaj KALACH Team / INVICTA Power Team | |||||
Dream Tri Team | |||||||||
28 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Dream Tri Team | opłacono on-line | ||||
Dusza Wojownika | |||||||||
29 | Rutkowski Łukasz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Dusza Wojownika | opłacono on-line | ||||
EURO STYL | |||||||||
30 | Sikorska Agnieszka | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | EURO STYL | opłacono | ||||
EndlessPain | |||||||||
31 | Wołk Karol Wołk | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | EndlessPain | opłacono on-line | ||||
Endless Pain / CTS | |||||||||
32 | Szymonik Filip | Stalowa Wola | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endless Pain / CTS | opłacono | ||||
Endure Team | |||||||||
33 | Kac Marek | Reda | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono | ||||
34 | Lyashkevich Alexey | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono | ||||
35 | Rusak Mikołaj | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | |||||
36 | Kołakowski Mikołaj | Reda | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | |||||
37 | Rusak Łukasz | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono | ||||
38 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Endure Team | opłacono on-line | ||||
Euro Styl | |||||||||
39 | Mindziukiewicz Szymon | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono | ||||
40 | Stawicki Tomasz | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono | ||||
41 | Pacek Marcin | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono | ||||
42 | Klein Patrycjusz | Kartuzy | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono on-line | ||||
43 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Euro Styl | opłacono on-line | ||||
GVT BMC 3SOFT | |||||||||
44 | Grondziewski Dariusz | Słupsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | GVT BMC 3SOFT | |||||
Gra-Lech namioty | |||||||||
45 | Maślanko Maciej | Wola Łokotowa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Gra-Lech namioty | |||||
IMINSPIRATION | |||||||||
46 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | IMINSPIRATION | opłacono on-line | ||||
Invictus 3City | |||||||||
47 | Krakowski Jan | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Invictus 3City | opłacono | ||||
Invictus 3City / INDUSTRIA Team | |||||||||
48 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Invictus 3City / INDUSTRIA Team | opłacono on-line | ||||
Iron hause triathlon Włocławek | |||||||||
49 | Wrobel Mateusx | Fabianki | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Iron hause triathlon Włocławek | |||||
KS Warta Poznań | |||||||||
50 | Kosiedowski Wojtek | Poznan | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | KS Warta Poznań | |||||
KTS Ironman | |||||||||
51 | Kasztelan Radosław | Kwidzyn | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | KTS Ironman | opłacono on-line | ||||
52 | Kurek Artur | Kwidzyn | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | KTS Ironman | opłacono on-line | ||||
Klan Głuszczaków | |||||||||
53 | Głuszczak Igor | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Klan Głuszczaków | opłacono on-line | ||||
54 | Głuszczak Wojciech | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Klan Głuszczaków | opłacono on-line | ||||
Kolonia Prabuty | |||||||||
55 | Kośka Tomasz | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Kolonia Prabuty | opłacono on-line | ||||
MILOTEAM | |||||||||
56 | Iwaszkiewicz Szymon | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | MILOTEAM | opłacono | ||||
57 | Czarniecki Kamil | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | MILOTEAM | |||||
58 | Świtajski Szymon | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | MILOTEAM | |||||
Malborskie Morsy | |||||||||
59 | Witkowski Albert | Nowy Staw | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Malborskie Morsy | opłacono on-line | ||||
Malborskie Morsy/ElAktywni/UM Elbląg | |||||||||
60 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Malborskie Morsy/ElAktywni/UM Elbląg | opłacono on-line | ||||
Miłoteam | |||||||||
61 | Dobek Pawel | Västervik | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Miłoteam | opłacono on-line | ||||
NeON Team | |||||||||
62 | Golędzinowski Tomasz | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | NeON Team | opłacono on-line | ||||
63 | Grzelak Michał | Warszawa (Wawer) | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | NeON Team | opłacono on-line | ||||
64 | JĘDRZEJCZAK Maciej | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | NeON Team | opłacono on-line | ||||
Nordea Triathlon Team | |||||||||
65 | Bellwon Paweł | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Nordea Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
66 | Gajewski Marcin | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Nordea Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
PORTA DRZWI / CTS | |||||||||
67 | WOŹNIAK JACEK | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | PORTA DRZWI / CTS | opłacono | ||||
Polfarmex Team | |||||||||
68 | Świetlik Grzegorz | Bydgoszcz | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Polfarmex Team | |||||
Pomimo Team / Engie | |||||||||
69 | Dawidowski Marek | Kartuzy | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Pomimo Team / Engie | |||||
Pętla Kopernika | |||||||||
70 | pokorski marek | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Pętla Kopernika | opłacono | ||||
RakTeam Triathlon | |||||||||
71 | Klimek Adrianna | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | RakTeam Triathlon | opłacono on-line | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
72 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Safe Sport Team | opłacono on-line | ||||
SmartTransSolution | |||||||||
73 | Plewa Dariusz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | SmartTransSolution | opłacono on-line | ||||
Sopocki Klub Pływacki | |||||||||
74 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Sopocki Klub Pływacki | |||||
75 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Sopocki Klub Pływacki | opłacono on-line | ||||
Sportevo | |||||||||
76 | Sosiński Rafał | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Sportevo | opłacono on-line | ||||
TRECTEAM | |||||||||
77 | Jurczak Paweł | Gdansk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TRECTEAM | opłacono | ||||
TREC TEAM | |||||||||
78 | Brzezicki Maciej | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TREC TEAM | opłacono | ||||
TRISPACE/TREK / 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
79 | Gniot Jacek | Grudziądz | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TRISPACE/TREK / 8 Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line | ||||
Tarchomin Triathlon Team / Team Karaś | |||||||||
80 | Ignatowicz Andrzej | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Tarchomin Triathlon Team / Team Karaś | opłacono on-line | ||||
TriDzioba | |||||||||
81 | Dzioba Michał | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TriDzioba | opłacono on-line | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
82 | Wysłouch Michał | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Tri Talent Team | opłacono on-line | ||||
TriWise | |||||||||
83 | Atraszkiewicz Magda | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | TriWise | opłacono on-line | ||||
UKS Nawa Skierniewice | |||||||||
84 | Jankiewicz Delgado Jarosław | Skierniewice | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | UKS Nawa Skierniewice | opłacono on-line | ||||
UKS Tri-Team Rumia | |||||||||
85 | Wernerowski Jakub | Wejherowo | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | UKS Tri-Team Rumia | opłacono on-line | ||||
WKT-ri Wrocław | |||||||||
86 | Wróblewski Mieczysław | Wrocław | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | WKT-ri Wrocław | opłacono on-line | ||||
WLKS Kmicic Częstochowa/ Invictus 3City | |||||||||
87 | Kuśka Adam | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | WLKS Kmicic Częstochowa/ Invictus 3City | opłacono on-line | ||||
Wirtualna Polska | |||||||||
88 | Pruchniewski Sławomir | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | Wirtualna Polska | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
89 | Zawistowska Monika Zawistowska | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |||||
90 | Zawistowska Joanna | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |||||
91 | sowinski milosz | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono | |||||
92 | Kozuch Adam | Tuchom | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
93 | Kłyszewska Michalina | Józefów | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |||||
94 | Mościcki-Zanchi Patryk | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
95 | Chmiel Dominik | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
96 | Wichrowski Maciej | Łódź | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower nie triathlonowy | opłacono on-line | |||||
97 | Chwiałkowski Cyprian | Poznań | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
98 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
99 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
100 | Skaczkowska Barbara | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
101 | Lipka Kamila | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
102 | Mazur Anna | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
103 | Warchol Florian | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
104 | Stasiewicz Daniel | Gdansk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
105 | Kutryb-Zając Barbara | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
106 | Dankowski Marek | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
107 | Dankowski Krzysztof | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
108 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
109 | Baranski Michal | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
110 | Szczepanek Krzysztof | Szczecin | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
111 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono | |||||
112 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
113 | Bałut Michał | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
114 | Bogdanowicz Dawid | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
115 | Koniaiev Volodymyr | Kremenchuk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
116 | Piotrowski Andrzej | Bytów | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
117 | Schok Łukasz | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
118 | Brzezińska Kamila | GDAŃSK | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
119 | Plato Ryszard | Koło | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
120 | Sobocińska Barbara | Inowrocław | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
121 | Baranowski Daniel | Gdynia | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
122 | Horszczaruk Jacek | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | ||||||
123 | Bożym Judyta | Warszawa | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | opłacono on-line | |||||
essaTEAM | |||||||||
124 | Juniewicz Jan | Sopot | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | essaTEAM | opłacono on-line | ||||
stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |||||||||
125 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
trójmiejska akademia triathlonu | |||||||||
126 | Maliszewski Jakub | Straszyn | SUPERSPRINT TRIATHLON - rower szosowy | trójmiejska akademia triathlonu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8493