80 ELEKTRONICZNEZAPISY
SuperSprint Triathlon Sopot

Eliminacje

Eliminacje

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat m kat Miejscowość Klub Seria Czas netto Pływanie T1 Rower T2 Bieg
1 101 SOWINSKI MILOSZ M 1 M 2 1 GDAŃSK E2 00:20:49.32 00:03:32.53 00:00:47.58 00:10:11.56 00:00:50.23 00:05:07.42
2 48 MALISZEWSKI JAKUB M 2 M 1 1 STRASZYN TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONU E2 00:21:22.70 00:03:21.88 00:00:48.74 00:10:40.25 00:00:42.60 00:05:29.23
3 84 WYSŁOUCH MICHAŁ M 3 M 3 1 GDAŃSK TRI TALENT TEAM E2 00:22:23.17 00:04:00.75 00:00:55.80 00:11:13.95 00:00:57.40 00:05:15.27
4 97 MAZUR ADAM M 4 M 1 2 GDAŃSK 5 STYL E2 00:22:27.24 00:03:31.98 00:01:03.97 00:11:36.55 00:00:43.57 00:05:31.17
5 106 GADOMSKA AGNIESZKA K 1 K 2 1 ZIELONA GÓRA CTS E1 00:23:08.59 00:04:07.07 00:00:50.03 00:11:35.76 00:00:47.76 00:05:47.97
6 2 BAŁUT MICHAŁ M 5 M 3 2 GDYNIA 1 E2 00:23:21.57 00:03:59.39 00:01:14.27 00:11:45.61 00:00:35.82 00:05:46.48
7 109 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 6 M 4 1 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA E3 00:23:25.12 00:04:30.15 00:00:49.00 00:11:25.20 00:01:08.00 00:05:32.77
8 98 RAŻEWSKI JAN M 7 M 1 3 MALBORK CTS / MKS TRIATHLON MALBORK E2 00:23:53.35 00:03:51.73 00:01:00.95 00:11:46.57 00:00:41.14 00:05:42.96
9 53 MOŚCICKI-ZANCHI PATRYK M 8 M 1 4 WARSZAWA E2 00:23:57.95 00:04:08.83 00:01:47.90 00:12:49.87 00:00:56.75 00:03:34.60
10 28 JANKIEWICZ DELGADO JAROSŁAW M 9 M 1 5 SKIERNIEWICE UKS NAWA SKIERNIEWICE E2 00:23:58.03 00:03:38.54 00:01:18.36 00:11:57.29 00:01:04.77 00:05:09.07
11 73 TYNDZIK ELEONORA K 2 K 1 1 WARSZAWA E1 00:24:03.98 00:03:55.16 00:01:09.07 00:12:06.60 00:00:52.74 00:06:00.41
12 91 IWASZKIEWICZ SZYMON M 10 M 2 2 WARSZAWA MILOTEAM E2 00:24:07.32 00:04:09.67 00:01:12.11 00:11:22.37 00:01:09.00 00:05:44.17
13 72 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 11 M 3 3 GDAŃSK E2 00:24:08.74 00:04:27.45 00:01:21.14 00:11:28.93 00:00:55.18 00:05:46.04
14 59 POKORSKI MAREK M 12 M 5 1 WARSZAWA PĘTLA KOPERNIKA E1 00:24:14.87 00:04:47.93 00:01:01.28 00:11:04.72 00:01:20.48 00:06:00.46
15 26 IGNATOWICZ ANDRZEJ M 13 M 4 2 WARSZAWA TARCHOMIN TRIATHLON TEAM / TEAM KARAŚ E3 00:24:31.55 00:04:25.07 00:01:03.23 00:12:10.50 00:01:02.52 00:05:50.23
16 42 KUŚKA ADAM M 14 M 3 4 GDAŃSK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA/ INVICTUS 3CITY E2 00:24:45.10 00:04:03.07 00:01:02.73 00:12:25.39 00:01:01.08 00:05:52.83
17 40 KRAKOWSKI JAN M 15 M 2 3 GDYNIA INVICTUS 3CITY E2 00:24:45.11 00:04:40.11 00:01:19.02 00:12:06.75 00:00:56.72 00:05:32.51
18 100 RUSAK ŁUKASZ M 16 M 4 3 GDYNIA ENDURE TEAM E3 00:24:54.06 00:04:19.50 00:01:40.98 00:12:38.26 00:00:38.27 00:05:37.05
19 21 GNIOT JACEK M 17 M 5 2 GRUDZIĄDZ TRISPACE/TREK / 8 KUJAWSKO-POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ E1 00:25:19.76 00:05:21.16 00:01:11.60 00:11:21.73 00:00:52.48 00:06:32.79
20 34 KASZTELAN RADOSŁAW M 18 M 4 4 KWIDZYN KTS IRONMAN E3 00:25:26.02 00:05:00.41 00:00:58.00 00:12:05.71 00:01:00.57 00:06:21.33
21 110 URBAŃSKA EWA K 3 K 4 1 ŁOCHOWO TM IRONTEAM E1 00:25:31.90 00:04:53.42 00:00:57.82 00:12:01.40 00:00:59.08 00:06:40.18
22 92 KACZKOWSKA KATARZYNA K 4 K 4 2 STRASZYN CTS E1 00:25:51.32 00:05:24.01 00:01:29.89 00:12:09.97 00:00:57.68 00:05:49.77
23 60 PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR M 19 M 4 5 WARSZAWA WIRTUALNA POLSKA E3 00:25:51.49 00:04:44.83 00:01:23.35 00:12:36.27 00:01:00.11 00:06:06.93
24 77 WERNEROWSKI JAKUB M 20 M 1 6 WEJHEROWO UKS TRI-TEAM RUMIA E2 00:26:04.85 00:04:12.30 00:01:11.07 00:12:42.14 00:01:18.75 00:06:10.59
25 33 KAC MAREK M 21 M 4 6 REDA ENDURE TEAM E3 00:26:07.31 00:04:24.22 00:01:26.85 00:12:38.88 00:01:06.30 00:06:31.06
26 88 BELLWON PAWEŁ M 22 M 3 5 GDYNIA NORDEA TRIATHLON TEAM E2 00:26:07.68 00:04:23.69 00:01:09.82 00:12:40.23 00:00:59.95 00:06:03.99
27 37 KONIAIEV VOLODYMYR M 23 M 3 6 KREMENCHUK E2 00:26:10.92 00:04:41.21 00:01:18.26 00:12:32.31 00:01:11.26 00:06:27.88
28 32 JURCZAK PAWEŁ M 24 M 3 7 GDANSK TRECTEAM E2 00:26:22.39 00:04:32.00 00:01:36.56 00:12:36.40 00:00:41.56 00:06:15.87
29 89 DRAPELLA DARIUSZ M 25 M 5 3 GDAŃSK CTS E1 00:26:23.06 00:05:13.00 00:00:53.43 00:12:34.91 00:01:12.85 00:06:28.87
30 69 SUCHORZ KRZYSZTOF M 26 M 5 4 GDYNIA CTS E1 00:26:24.06 00:05:13.01 00:02:15.99 00:11:53.37 00:01:19.50 00:05:42.19
31 99 RAŻEWSKI MACIEJ M 27 M 2 4 MALBORK CTS / MKS DELFIN MALBORK E2 00:26:28.36 00:04:21.89 00:01:09.39 00:13:28.51 00:01:00.35 00:06:18.22
32 25 IEFYMENKO OLEKSANDR M 28 M 4 7 SOPOT CENTAUR E3 00:26:35.69 00:04:40.36 00:01:46.31 00:12:37.32 00:01:03.91 00:06:27.79
33 82 WRÓBLEWSKI MIECZYSŁAW M 29 M 5 5 WROCŁAW WKT-RI WROCŁAW E1 00:26:37.48 00:04:35.37 00:01:10.14 00:12:33.69 00:00:59.59 00:07:18.69
34 41 KROPLEWSKI MACIEJ M 30 M 4 8 GDAŃSK CTS E3 00:26:39.54 00:05:42.00 00:00:50.18 00:12:20.22 00:01:20.24 00:06:26.90
35 90 DUDA MACIEJ M 31 M 3 8 GDAŃSK CTS E2 00:26:44.11 00:04:48.67 00:01:13.36 00:12:09.36 00:01:02.96 00:06:49.76
36 49 MAZUR ANNA K 5 K 2 2 WARSZAWA E1 00:26:53.23 00:04:51.82 00:02:13.31 00:12:50.35 00:01:09.27 00:05:48.48
37 80 WOŁK KAROL M 32 M 3 9 GDAŃSK ENDLESSPAIN E2 00:26:57.82 00:04:55.46 00:01:30.12 00:13:01.78 00:01:19.04 00:06:01.42
38 54 OSTROWSKI ŁUKASZ M 33 M 2 5 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM E2 00:26:57.95 00:04:35.03 00:01:51.29 00:12:49.30 00:01:36.85 00:05:45.48
39 74 TYNDZIK MARIA K 6 K 1 2 WARSZAWA E1 00:27:11.28 00:04:13.82 00:01:06.85 00:13:30.38 00:00:57.25 00:07:22.98
40 86 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M 34 M 4 9 SOPOT SOPOCKI KLUB PŁYWACKI E3 00:27:14.01 00:05:20.98 00:02:30.91 00:14:09.47 00:01:32.32 00:03:40.33
41 12 CHWIAŁKOWSKI CYPRIAN M 35 M 2 6 POZNAŃ E2 00:27:17.01 00:04:45.49 00:01:23.11 00:13:31.16 00:01:04.40 00:06:02.85
42 45 LYASHKEVICH ALEXEY M 36 M 3 10 GDAŃSK ENDURE TEAM E2 00:27:20.70 00:04:39.69 00:01:50.14 00:13:21.42 00:00:50.91 00:06:08.54
43 65 SOSIŃSKI RAFAŁ M 37 M 4 10 GDYNIA SPORTEVO E3 00:27:26.61 00:05:07.70 00:01:17.60 00:13:19.03 00:01:09.95 00:06:32.33
44 22 GOLĘDZINOWSKI TOMASZ M 38 M 5 6 WARSZAWA NEON TEAM E1 00:27:36.55 00:05:41.48 00:01:23.76 00:12:13.07 00:01:20.14 00:06:58.10
45 55 PACEK MARCIN M 39 M 4 11 GDYNIA EURO STYL E3 00:27:37.06 00:05:14.80 00:01:16.41 00:12:52.10 00:00:49.70 00:07:24.05
46 24 HARASIMIUK - GRODZKA MAŁGORZATA K 7 K 4 3 GDAŃSK CTS E1 00:27:38.16 00:05:35.43 00:01:29.29 00:12:59.41 00:01:22.44 00:06:11.59
47 95 KRUK MACIEJ M 40 M 4 12 RUMIA BLACKBERD E3 00:27:59.59 00:05:33.37 00:01:55.81 00:12:52.44 00:00:54.32 00:06:43.65
48 87 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 41 M 5 7 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY E1 00:28:07.20 00:05:05.99 00:01:47.03 00:12:32.38 00:01:07.22 00:07:34.58
49 16 DZIOBA MICHAŁ M 42 M 4 13 SOPOT TRIDZIOBA E3 00:28:16.85 00:04:39.55 00:03:02.70 00:12:56.08 00:00:58.78 00:06:39.74
50 27 JAGODZIŃSKI TOMASZ M 43 M 4 14 GDAŃSK EURO STYL E3 00:28:30.27 00:06:17.26 00:02:46.58 00:11:53.40 00:01:31.32 00:06:01.71
51 38 KOŚKA TOMASZ M 44 M 3 11 SOPOT KOLONIA PRABUTY E2 00:28:39.16 00:04:48.00 00:02:03.75 00:13:06.13 00:01:08.80 00:06:42.48
52 13 DANKOWSKI KRZYSZTOF M 45 M 2 7 GDAŃSK E2 00:28:39.50 00:04:26.49 00:01:59.98 00:13:43.55 00:01:06.53 00:06:32.95
53 83 WRUK REMIGIUSZ WRUK M 46 M 5 8 OPOLE BBL OPOLE E1 00:28:56.28 00:06:48.34 00:01:37.40 00:13:10.83 00:00:50.31 00:06:29.40
54 31 JUNIEWICZ JAN M 47 M 2 8 SOPOT ESSATEAM E2 00:29:04.66 00:05:39.23 00:02:08.79 00:12:56.57 00:00:38.82 00:07:41.25
55 96 KUREK ARTUR M 48 M 3 12 KWIDZYN KTS IRONMAN E2 00:29:50.33 00:05:26.47 00:01:42.01 00:12:44.64 00:01:11.23 00:07:55.98
56 58 PLEWA DARIUSZ M 49 M 3 13 GDAŃSK SMARTTRANSSOLUTION E2 00:29:52.43 00:05:10.21 00:02:22.85 00:14:01.35 00:00:46.81 00:06:51.21
57 63 SIKORSKA AGNIESZKA K 8 K 4 4 GDAŃSK EURO STYL E1 00:30:09.36 00:05:02.87 00:02:03.33 00:14:33.86 00:00:55.64 00:07:33.66
58 7 BORUTA PRZEMYSŁAW M 50 M 3 14 GDYNIA BORUCIK TRI TEAM E2 00:30:10.56 00:04:53.28 00:02:01.80 00:14:03.62 00:01:11.49 00:07:20.37
59 105 RUSAK MIKOŁAJ M 51 M 1 7 GDYNIA ENDURE TEAM E2 00:30:33.82 00:05:06.47 00:01:42.06 00:13:20.15 00:01:24.44 00:08:30.70
60 14 DANKOWSKI MAREK M 52 M 5 9 GDAŃSK E1 00:30:37.50 00:05:08.68 00:02:40.09 00:13:42.23 00:01:18.60 00:07:47.90
61 11 CHMIEL DOMINIK M 53 M 3 15 GDYNIA E2 00:30:47.74 00:07:48.06 00:01:21.02 00:13:06.96 00:00:56.49 00:07:15.21
62 70 SUCHORZ WIKTOR M 54 M 2 1 GDYNIA CTS E3 00:30:52.05 00:04:00.49 00:03:20.40 00:15:26.51 00:00:47.52 00:07:17.13
63 5 BOGALECKI MAREK M 55 M 5 10 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM E1 00:31:22.78 00:05:45.12 00:03:17.26 00:13:22.80 00:01:47.32 00:07:10.28
64 23 GRZELAK MICHAŁ M 56 M 5 11 WARSZAWA (WAWER) NEON TEAM E1 00:31:28.78 00:05:56.39 00:01:55.60 00:13:22.42 00:01:48.86 00:08:25.51
65 9 BRZEZICKI MACIEJ M 57 M 4 15 GDYNIA TREC TEAM E3 00:31:37.91 00:05:16.80 00:01:50.58 00:13:30.23 00:01:27.73 00:09:32.57
66 36 KLIMEK ADRIANNA K 9 K 3 1 GDYNIA RAKTEAM TRIATHLON E1 00:31:42.30 00:05:16.59 00:02:23.20 00:14:24.06 00:01:33.73 00:08:04.72
67 39 KRAĆ JANUSZ M 58 M 4 16 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS E3 00:31:48.73 00:06:42.04 00:02:34.82 00:13:47.16 00:02:10.63 00:06:34.08
68 52 MINDZIUKIEWICZ SZYMON M 59 M 4 17 GDYNIA EURO STYL E3 00:31:51.40 00:06:36.61 00:03:20.40 00:13:36.88 00:01:02.24 00:07:15.27
69 30 JĘDRZEJCZAK MACIEJ M 60 M 5 12 WARSZAWA NEON TEAM E1 00:33:54.83 00:06:31.73 00:02:01.40 00:15:25.88 00:01:50.46 00:08:05.36
70 71 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 10 K 5 1 GDYNIA E1 00:33:57.77 00:06:22.75 00:01:41.46 00:15:22.20 00:01:28.97 00:09:02.39
71 44 LIPKA KAMILA K 11 K 3 2 GDAŃSK E1 00:34:33.53 00:06:52.09 00:02:56.41 00:15:59.13 00:01:06.87 00:07:39.03
72 50 MAZUROWSKA PATRYCJA K 12 K 3 3 ELBLĄG MALBORSKIE MORSY/ELAKTYWNI/UM ELBLĄG E1 00:34:55.05 00:06:42.15 00:02:56.53 00:15:39.44 00:01:11.55 00:08:25.38
73 68 STAWICKI TOMASZ M 61 M 4 18 GDYNIA EURO STYL E3 00:34:58.06 00:06:22.25 00:04:01.96 00:15:17.64 00:01:20.06 00:07:56.15
74 85 ZIELIŃSKA AGNIESZKA K 13 K 5 2 TORUŃ BORUCIK TRI TEAM E1 00:34:59.07 00:07:10.60 00:02:36.36 00:14:01.48 00:01:31.07 00:09:39.56
75 94 KOZUCH ADAM M 62 M 4 19 TUCHOM E3 00:37:19.74 00:05:23.22 00:02:12.11 00:17:11.40 00:01:38.56 00:10:54.45
76 61 RUTKOWSKI ŁUKASZ M 63 M 3 16 GDAŃSK DUSZA WOJOWNIKA E2 00:38:24.37 00:07:43.20 00:02:40.80 00:17:47.30 00:00:49.84 00:08:33.23
77 64 SOBOCIŃSKA BARBARA K 14 K 4 5 INOWROCŁAW E1 00:39:39.28 00:07:41.76 00:03:07.63 00:16:49.98 00:02:17.92 00:09:41.99
78 35 KLEIN PATRYCJUSZ M 64 M 3 17 KARTUZY EURO STYL E2 00:39:59.11 00:08:05.52 00:02:57.39 00:18:15.68 00:00:55.91 00:09:34.61
79 57 PLATO RYSZARD M 65 M 5 13 KOŁO E1 00:43:40.55 00:07:59.13 00:02:50.60 00:17:22.37 00:01:26.62 00:14:01.83

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ