Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dąbrowski Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
2 | Brahin Platon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line |
3 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
4 | Kończak Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line |
5 | Boltach Fiodar | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
6 | Gostański Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line |
7 | Janiszewski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line |
8 | Dabrynin Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
9 | Adamczyk Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS/MMKS | opłacono on-line |
10 | Tłoczkowska Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 79 | opłacono on-line |
11 | Świątek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line |
12 | Kwiatkowski Leon | Wyszków | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 5 Wyszków | opłacono on-line |
13 | Kaczorek Antonina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
14 | Sołtys Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line |
15 | Łaskowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP 33 w Gdańsku | opłacono on-line |
16 | Kłudkowsa Tosia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP23 | opłacono on-line |
17 | Machnikowska Katarzyna | Sztumskie Pole | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
18 | Sidorowicz Ignacy | Strzelno | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
19 | Bieliński Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
20 | Marczuk Zuzanna | Rumia | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
21 | Gładkowska Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
22 | Gładkowski Antoni | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
23 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Tri Talent Team | |
24 | Hołubowicz Staś | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
25 | Maczkowska Barbara | Kleszczewko | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line |
26 | Radzimowski Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
27 | Karwowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | TAT | opłacono on-line |
28 | Góźdź ZUZANNA | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
29 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Active Flow | opłacono on-line |
30 | Czwojda Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line |
31 | Dacka Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp1 | opłacono on-line |
32 | Mackiewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line |
33 | Kalinowski Jeremi | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line |
34 | Niekludow Natalia | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | opłacono on-line |
35 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Taka RYBA | opłacono on-line |
36 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line |
37 | Ludek Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | STK Sopot | opłacono on-line |
38 | Muzolff Natalia | Roszkowo | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Roszkowo | opłacono on-line |
39 | Grzegorzyca Franciszek | Banino | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Akademia Judo Dragon | opłacono on-line |
40 | Grzanka Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
41 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP nr 80 w Gdańsku | opłacono on-line |
42 | Wojciechowski Władysław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line |
43 | Glaza Jan | Rokocin | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line |
44 | Kowalczyk Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | AZS AWF Gdańsk | opłacono on-line |
45 | Dobrucki Kazimierz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |
46 | Kordowska Karolina | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 79 | opłacono on-line | |
47 | Pońska Ksenia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | opłacono on-line |
48 | Rybakowska Erin | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 12 | opłacono on-line |
49 | Sołtys Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35297