Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS AWF Gdańsk | |||||||||
1 | Kowalczyk Szymon | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | AZS AWF Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Active Flow | |||||||||
2 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Active Flow | opłacono on-line | ||||
Akademia Judo Dragon | |||||||||
3 | Grzegorzyca Franciszek | Banino | Bieg Malucha (8-10 lat) | Akademia Judo Dragon | opłacono on-line | ||||
GZSISS/MMKS | |||||||||
4 | Adamczyk Łucja | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS/MMKS | opłacono on-line | ||||
GZSISS / MMKS | |||||||||
5 | Glaza Jan | Rokocin | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line | ||||
6 | Kalinowski Jeremi | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line | ||||
7 | Mackiewicz Krzysztof | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | GZSISS / MMKS | opłacono on-line | ||||
MMKS Gdańskie Lwy | |||||||||
8 | Maczkowska Barbara | Kleszczewko | Bieg Malucha (8-10 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | ||||
9 | Czwojda Tomek | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | MMKS Gdańskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||||||
10 | Pońska Ksenia | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
11 | Niekludow Natalia | Gdansk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Roszkowo | |||||||||
12 | Muzolff Natalia | Roszkowo | Bieg Malucha (8-10 lat) | Roszkowo | opłacono on-line | ||||
SP23 | |||||||||
13 | Kłudkowsa Tosia | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP23 | opłacono on-line | ||||
SP27TEAM | |||||||||
14 | Janiszewski Mikołaj | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line | ||||
15 | Sołtys Jagoda | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line | ||||
16 | Sołtys Zuzanna | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM | opłacono on-line | ||||
SP27TEAM UKS Europejczyk | |||||||||
17 | Świątek Tomasz | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line | ||||
18 | Gostański Piotr | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line | ||||
19 | Wojciechowski Władysław | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP27TEAM UKS Europejczyk | opłacono on-line | ||||
SP 33 w Gdańsku | |||||||||
20 | Łaskowska Alicja | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP 33 w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
SP nr 80 w Gdańsku | |||||||||
21 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | SP nr 80 w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
STK Sopot | |||||||||
22 | Ludek Julia | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | STK Sopot | opłacono on-line | ||||
Sp1 | |||||||||
23 | Dacka Milena | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp1 | opłacono on-line | ||||
Sp 12 | |||||||||
24 | Rybakowska Erin | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 12 | opłacono on-line | ||||
Sp 19 | |||||||||
25 | Kończak Joanna | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line | ||||
26 | Brahin Platon | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line | ||||
27 | Dambek Barbara | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Sp 19 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 79 | |||||||||
28 | Tłoczkowska Adrianna | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 79 | opłacono on-line | ||||
29 | Kordowska Karolina | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 79 | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 5 Wyszków | |||||||||
30 | Kwiatkowski Leon | Wyszków | Bieg Malucha (8-10 lat) | Szkoła podstawowa nr 5 Wyszków | opłacono on-line | ||||
TAT | |||||||||
31 | Karwowska Alicja | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | TAT | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
32 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Tri Talent Team | |||||||||
33 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | Tri Talent Team | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Hołubowicz Staś | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
35 | Gładkowski Antoni | Gdansk | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||||||
36 | Gładkowska Alicja | Gdansk | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||||||
37 | Marczuk Zuzanna | Rumia | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
38 | Bieliński Konrad | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
39 | Sidorowicz Ignacy | Strzelno | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
40 | Machnikowska Katarzyna | Sztumskie Pole | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
41 | Dąbrowski Szymon | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
42 | Kaczorek Antonina | Gdansk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
43 | Dabrynin Krzysztof | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
44 | Boltach Fiodar | Gdansk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
45 | Kończak Aleksandra | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
46 | Dobrucki Kazimierz | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
47 | Grzanka Piotr | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line | |||||
48 | Radzimowski Wojtek | Gdynia | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||||||
49 | Góźdź ZUZANNA | Gdańsk | Bieg Malucha (8-10 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 35300