Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichosz Marek | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | ||
2 | Jelitto Beata | Gdansk | Polska | Nordic Walking | ||
3 | JANIAK KRZYSZTOF | GDAŃSK | Polska | Bieg | PORT GDAŃSK | |
4 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | Bieg Malucha (4-7 lat) | STALSPEED SPEDYCJA | |
5 | Kimso Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
6 | Antonowicz Karol | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
7 | Vrubel Mykhailo | Gdańsk | Polska | Bieg MŁODZIK (13-14 lat) | Tri Talent Team | |
8 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg MŁODZIK (13-14 lat) | Tri Talent Team | |
9 | jankiewicz Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg ŻAK (11-12 lat) | ||
10 | Gojlik Kazimierz | g | Polska | Bieg | ||
11 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |
12 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | Tri Talent Team | |
13 | Kanaiev Kiril | Gdańsk | Polska | Bieg MŁODZIK (13-14 lat) | Tri Talent Team | |
14 | Jurczak Paweł Jurczak | Gdansk | Polska | Bieg | Trec Team | |
15 | Syguła Bartłomiej | Sulmin | Polska | Bieg | PORT GDAŃSK | |
16 | Gładkowski Antoni | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
17 | Gładkowska Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
18 | Szczypior Paweł | Reda | Polska | Bieg | PORT GDAŃSK | |
19 | Bydałek Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg | PORT GDAŃSK | |
20 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
21 | Kogut Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
22 | Nawrocki Darek | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
23 | Kawka Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
24 | Czarnecki Dobromił | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
25 | Czarnecki Artura | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
26 | Witka Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
27 | Przykłota Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
28 | Tarnacki Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
29 | Bruździak Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg | Northvolt | |
30 | Dziubak Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
31 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Bieg | PGB sportowa paczka | |
32 | Ivaniuk Yeva | Kyiv | Ukraina | Bieg Malucha (4-7 lat) | ||
33 | Kaczkowska Katarzyna | Straszyn | Polska | Bieg | CTS - Czaja Training System | |
34 | Groszek Dariusz | Rotmanka | Polska | Bieg | CTS - Czaja Training System | |
35 | Rychter Krzyś | Gdańsk | Polska | Bieg | Aktywny | |
36 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Aktywny | |
37 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (4-7 lat) | Tęcza Montessori | |
38 | Kwietniewska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
39 | Dabrowski Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
40 | Kawczyńska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg | Bieńkowski Team | |
41 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking | Speed Ladies | |
42 | Rosa Izabela | Warszawa | Polska | Bieg | ||
43 | Dutkiewicz Sławek | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
44 | Galewicz Zoja | Sopot | Polska | Bieg | OSM Gdańsk | |
45 | Sarnowski Janusz | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
46 | Guż Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
47 | Jarowicz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg | Macgregor | |
48 | Kopicka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
49 | Rybaczek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg | Northvolt | |
50 | Radzimowski Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (8-10 lat) | ||
51 | Dziuba Monika | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
52 | Jermolińska Danuta | puck | Polska | Bieg | ||
53 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (4-7 lat) | Active Flow | |
54 | Pettersson Monika | Gdansk | Polska | Bieg | Lufthansa Systems Active! | |
55 | Sławiński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg | Northvolt | |
56 | Wojtowicz-Sander Sylwia | WARSZAWA | Polska | Bieg | UltraWomen.pl | |
57 | Siewruk Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
58 | Sznyter Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
59 | Erofeev Pavel | Stockholm | Polska | Bieg | ||
60 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Bieg | 7 PBOT | |
61 | Kłosowska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
62 | Dybich Cezary | Iława | Polska | Bieg | Prędkoteam | |
63 | Dybich Anna | Iława | Polska | Bieg | ||
64 | Szafraan Angelika | Gdańsk | Polska | Bieg | Biegam z Wiolką | |
65 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
66 | Krysiankou Aliaksei | Gdansk | Polska | Bieg | ||
67 | Foszmanowicz Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg | Swarovski Team | |
68 | Czapiewska Monika | Chojnice | Polska | Bieg | ||
69 | Banach Michalina | Gdansk | Polska | Bieg | ||
70 | Miszk Adrian | Gdansk | Polska | Bieg | Swarovski Team | |
71 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg | Gdańskie Lwy | |
72 | Krzysztofiak Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | |
73 | Łukawska Aleksandra | Warszawa | Polska | Bieg | ||
74 | Śliwiński Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg | HakenWOTU | |
75 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg | SolwitTeam/ BBL Gdańsk | |
76 | Dąbkowski Roman | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
77 | Reksyn Małgorzata | Tczew | Polska | Bieg | ||
78 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Polipack Team GWE | |
79 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking | Polipack Team GWE | |
80 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg | ||
81 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
82 | Ogrodowicz Iwona | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | |
83 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | |
84 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Polska | Bieg | Dąbrowski Team | |
85 | Pasek Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg | ||
86 | Wawerko Katarzyna | Banino | Polska | Bieg | ||
87 | Kulaga Lidia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | ||
88 | Sledziewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg | ||
89 | Szabat Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
90 | Młodawski Rafał | Susz | Polska | Bieg | Klub Polska Biega | |
91 | Apanowicz Marta | Elbląg | Polska | Bieg | APACZE TEAM | |
92 | Przykłota Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg | 77 Racing Club | |
93 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
94 | Rogowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
95 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
96 | Sznyr Dawid | Kościerzyna | Polska | Bieg | ||
97 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg | BigYellowFoot Adventure Team | |
98 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg | EZA | |
99 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | Bieg | ||
100 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Elite Team |
Wyświetleń: 37971