Bieg Niepodległości Port Gdańsk

Bieg 10 km Bieg Malucha (4-7 lat) Bieg Malucha (8-10 lat) Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) Nordic Walking 5,5 km Sztafeta Sztafeta firm

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start 5 km 5 km Czas netto
1 600 GŁOGOWSKI ADAM M 1 M 20 Bieg 10 km 00:00:01.40 00:16:12.13 00:16:06.28 00:32:18.41
2 485 SZYMONIK FILIP M 2 STALOWA WOLA ENDLESS PAIN / CTS M 20 Bieg 10 km 00:00:01.29 00:16:12.09 00:16:36.41 00:32:48.50
3 97 FORMELA DANIEL M 3 GDYNIA CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM M 30 Bieg 10 km 00:00:01.54 00:16:46.97 00:17:14.26 00:34:01.23
4 13 BANACH BARTOSZ M 4 GDANSK BRITHT INVENTIONS GDAŃSK M 30 1 Bieg 10 km 00:00:01.63 00:16:49.25 00:17:22.09 00:34:11.34
5 205 KARPIŃSKI JĘDRZEJ M 5 SOPOT SWAROVSKI TEAM M 20 1 Bieg 10 km 00:00:02.23 00:17:06.51 00:17:20.45 00:34:26.96
6 510 WAMKA MATEUSZ WAMKA M 6 BYDGOSZCZ CTS/SSP ORKA IŁAWA M 20 2 Bieg 10 km 00:00:02.12 00:17:21.24 00:17:27.59 00:34:48.83
7 177 JANKOWSKI DAWID M 7 KOŚCIERZYNA TRECTEAM M 20 3 Bieg 10 km 00:00:01.81 00:17:23.74 00:18:08.65 00:35:32.39
8 372 PETROW DANIEL M 8 GRUDZIĄDZ M 30 2 Bieg 10 km 00:00:01.20 00:17:57.22 00:17:44.15 00:35:41.37
9 264 KULASZEWICZ PIOTR M 9 KRZESZNA ADRIAN KOSTERA TEAM M 30 3 Bieg 10 km 00:00:03.14 00:17:42.65 00:18:18.87 00:36:01.52
10 161 HORSTEN TYMON M 10 GDAŃSK TRI TALENT TEAM M 20 4 Bieg 10 km 00:00:01.32 00:17:23.06 00:18:43.47 00:36:06.53
11 230 KOTOWICZ BARTOSZ M 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40 1 Bieg 10 km 00:00:01.71 00:17:36.25 00:18:34.42 00:36:10.67
12 590 WIATROWSKI KRZYSZTOF M 12 KOWALE CTS M 40 2 Bieg 10 km 00:00:02.20 00:18:13.51 00:18:03.32 00:36:16.83
13 11 BAGROWSKI TOMASZ M 13 GDAŃSK ROGIEWICZ RUNNING TEAM M 40 3 Bieg 10 km 00:00:02.30 00:17:55.19 00:18:37.45 00:36:32.64
14 576 NAWROCKI DARIUSZ M 14 GDAŃSK 77 RACING CLUB M 40 4 Bieg 10 km 00:00:03.30 00:18:09.00 00:18:27.80 00:36:36.80
15 243 KOZŁOWSKI WIKTOR M 15 GDAŃSK M 30 4 Bieg 10 km 00:00:04.06 00:18:18.06 00:18:23.79 00:36:41.85
16 382 PODPIRKO PATRYK M 16 OLSZTYN M 20 5 Bieg 10 km 00:00:02.58 00:18:44.06 00:18:26.98 00:37:11.04
17 495 TENGOWSKI MATEUSZ M 17 DANKOWO KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 20 6 Bieg 10 km 00:00:05.33 00:18:19.81 00:18:52.88 00:37:12.69
18 468 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 18 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZ M 30 5 Bieg 10 km 00:00:02.22 00:18:24.31 00:19:19.08 00:37:43.39
19 14 BANACH ROBERT M 19 GDANSK M 40 5 Bieg 10 km 00:00:01.67 00:18:38.41 00:19:08.48 00:37:46.89
20 327 MISZEWSKI MATEUSZ M 20 GDAŃSK CTS M 30 6 Bieg 10 km 00:00:02.21 00:18:31.38 00:19:17.54 00:37:48.92
21 376 PIETRZAK PIOTR M 21 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 M 50 1 Bieg 10 km 00:00:02.86 00:18:59.56 00:19:12.99 00:38:12.55
22 127 GORGOŃ CEZARY M 22 GDAŃSK CTS M 40 6 Bieg 10 km 00:00:03.70 00:18:58.66 00:19:30.85 00:38:29.51
23 88 DZIEMIAN JAKUB M 23 GDAŃSK ADIDAS RUNNERS TRICITY M 30 7 Bieg 10 km 00:00:04.97 00:19:04.05 00:19:28.55 00:38:32.60
24 44 CISZEK DANIEL M 24 RADOM STREET RUN RADOM M 30 8 Bieg 10 km 00:00:04.38 00:19:11.14 00:19:30.62 00:38:41.76
25 27 BOGUS BARTOSZ M 25 LUBLINIEC #LUBLINIEC M 20 7 Bieg 10 km 00:00:02.80 00:19:14.28 00:19:35.13 00:38:49.41
26 299 ŁUKASIEWICZ MICHAŁ M 26 GDANSK DUDYCZ RUN M 30 9 Bieg 10 km 00:00:05.29 00:19:33.20 00:19:22.50 00:38:55.70
27 438 SOBCZAK MARCIN M 27 BORKOWO SMASHING PĄPKINS M 40 7 Bieg 10 km 00:00:04.56 00:19:31.32 00:19:38.50 00:39:09.82
28 729 KRYSIANKOU ALIAKSEI M 28 GDAŃSK M 30 10 Bieg 10 km 00:00:05.18 00:19:32.34 00:19:44.25 00:39:16.59
29 450 STENCEL KRYSTIAN M 29 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 8 Bieg 10 km 00:00:04.18 00:19:44.86 00:19:46.69 00:39:31.55
30 339 NAROŻNY GRZEGORZ M 30 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 9 Bieg 10 km 00:00:06.17 00:19:37.32 00:20:03.22 00:39:40.54
31 497 TOMASZCZYK STANISŁAW M 31 WINTERTHUR FINISHERS WINTERTHUR M 20 8 Bieg 10 km 00:01:08.55 00:19:34.09 00:20:11.02 00:39:45.11
32 22 BIENIEK PATRYK M 32 POZNAŃ TREC TEAM M 40 10 Bieg 10 km 00:00:08.01 00:19:58.28 00:19:47.25 00:39:45.53
33 596 KACZKOWSKA KATARZYNA K 1 STRASZYN K 40 Bieg 10 km 00:00:04.36 00:19:33.12 00:20:20.83 00:39:53.95
34 49 CZABAJ JACEK M 33 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50 2 Bieg 10 km 00:00:03.31 00:19:44.69 00:20:14.21 00:39:58.90
35 393 PUCHALSKI BARTOSZ M 34 GDAŃSK M 30 11 Bieg 10 km 00:00:04.94 00:19:44.70 00:20:14.69 00:39:59.39
36 478 SZUSTER WOJCIECH M 35 GDAŃSK M 20 9 Bieg 10 km 00:00:08.56 00:20:20.92 00:19:42.26 00:40:03.18
37 104 GADOMSKA AGNIESZKA K 2 ZIELONA GÓRA CTS K 20 Bieg 10 km 00:00:04.88 00:19:39.87 00:20:41.23 00:40:21.10
38 394 RADDE WITOLD M 36 STAROGARD GDAŃSKI M 30 12 Bieg 10 km 00:00:06.14 00:19:42.91 00:20:41.16 00:40:24.07
39 42 CICHOSZ ALEKSANDRA K 3 GDAŃSK SP27TEAM K 30 Bieg 10 km 00:00:05.00 00:20:09.10 00:20:16.40 00:40:25.50
40 555 ZAKHARCHUK VITALII M 37 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM M 30 13 Bieg 10 km 00:00:03.65 00:20:01.71 00:20:24.44 00:40:26.15
41 289 ŁAPIŃSKI TOMEK M 38 GDAŃSK OUR OWN WAY M 40 11 Bieg 10 km 00:00:03.23 00:20:03.63 00:20:32.96 00:40:36.59
42 338 NAŁĘCZ MATEUSZ M 39 CZERNICE BOROWE M 20 10 Bieg 10 km 00:00:15.77 00:20:18.68 00:20:25.06 00:40:43.74
43 198 KAMIŃSKI JACEK M 40 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM M 50 3 Bieg 10 km 00:00:02.61 00:19:48.08 00:20:55.86 00:40:43.94
44 245 KRAUS PIOTR M 41 GDANSK M 30 14 Bieg 10 km 00:00:05.15 00:19:57.40 00:20:53.76 00:40:51.16
45 419 SCHOK ŁUKASZ SCHOK M 42 GDYNIA CTS M 20 11 Bieg 10 km 00:00:07.19 00:20:43.14 00:20:12.41 00:40:55.55
46 597 GROSZEK DARIUSZ M 43 ROTMANKA CTS M 30 15 Bieg 10 km 00:00:03.67 00:20:07.61 00:20:57.30 00:41:04.91
47 94 FALASA KRZYSZTOF M 44 PSZCZÓŁKI KWIDZYN BIEGA M 40 12 Bieg 10 km 00:00:06.77 00:20:05.56 00:21:00.23 00:41:05.79
48 108 GAPSKI MATEUSZ M 45 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 30 16 Bieg 10 km 00:00:06.23 00:20:48.19 00:20:26.58 00:41:14.77
49 730 WITKOWSKI PAWEŁ M 46 M 20 12 Bieg 10 km 00:00:07.22 00:20:04.90 00:21:10.34 00:41:15.24
50 366 PAWŁOWSKI MARCIN M 47 GDAŃSK M 20 13 Bieg 10 km 00:00:03.99 00:19:43.56 00:21:32.83 00:41:16.39
51 74 DOROSZKIEWICZ DANIEL M 48 GDAŃSK M 30 17 Bieg 10 km 00:01:08.08 00:20:50.75 00:20:29.36 00:41:20.11
52 157 HATŁAS ADAM M 49 GDYNIA MACGREGOR M 40 13 Bieg 10 km 00:00:06.85 00:20:50.94 00:20:31.92 00:41:22.86
53 181 JEREMICZ MARCIN JEREMICZ M 50 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI M 40 14 Bieg 10 km 00:00:07.37 00:20:10.79 00:21:16.93 00:41:27.72
54 460 SYSKA DANIEL M 51 SKARŻYSKO-KAMIENNA M 30 18 Bieg 10 km 00:00:08.87 00:20:36.17 00:20:54.30 00:41:30.47
55 466 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH M 52 ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT M 30 19 Bieg 10 km 00:00:11.28 00:20:45.33 00:20:49.91 00:41:35.24
56 130 GOŚCIŃSKI ANDRZEJ M 53 GDAŃSK DUDYCZ RUN M 30 20 Bieg 10 km 00:00:05.20 00:20:53.00 00:20:42.75 00:41:35.75
57 26 BODZIONY MICHAŁ M 54 NOWY SĄCZ KOP - KLUB OWŁOSIONEJ PACHY M 30 21 Bieg 10 km 00:01:05.02 00:20:45.35 00:20:55.04 00:41:40.39
58 348 NYCEK MACIEJ M 55 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU M 40 15 Bieg 10 km 00:00:06.33 00:20:51.09 00:20:57.19 00:41:48.28
59 272 KWAŚNIK JAN M 56 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 30 22 Bieg 10 km 00:01:02.47 00:19:56.37 00:21:56.53 00:41:52.90
60 287 ŁADA MARCIN M 57 ŻUKOWO M 40 16 Bieg 10 km 00:00:12.58 00:20:36.46 00:21:18.70 00:41:55.16
61 37 BUTOWSKA KATARZYNA K 4 STAROGARD GDAŃSKI BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃ K 40 1 Bieg 10 km 00:00:14.25 00:21:10.53 00:20:47.38 00:41:57.91
62 445 STACHURSKI MARIUSZ M 58 KWIDZYN M 40 17 Bieg 10 km 00:00:04.55 00:20:04.96 00:22:01.38 00:42:06.34
63 285 LIPKE KRZYSZTOF M 59 TCZEW DZIKA WATAHA M 30 23 Bieg 10 km 00:01:01.90 00:21:02.72 00:21:08.33 00:42:11.05
64 279 LEWANDOWSKI MIKOŁAJ M 60 GDAŃSK MBC TEAM M 30 24 Bieg 10 km 00:00:09.40 00:21:03.42 00:21:25.54 00:42:28.96
65 418 SAWICKI CEZARY M 61 GDANSK M 30 25 Bieg 10 km 00:01:11.06 00:21:01.54 00:21:37.52 00:42:39.06
66 334 MUZA JOANNA K 5 GDAŃSK K 30 1 Bieg 10 km 00:00:16.77 00:21:38.45 00:21:01.51 00:42:39.96
67 72 DOLATOWSKI MAREK M 62 ŚWIEBODZIN M 30 26 Bieg 10 km 00:00:12.54 00:21:43.98 00:21:00.72 00:42:44.70
68 386 PORĘBA LECH M 63 WYSZKÓW KB WYSZKÓW M 50 4 Bieg 10 km 00:01:07.46 00:21:06.24 00:21:42.52 00:42:48.76
69 349 OLEKSIEWICZ TOMASZ M 64 GDAŃSK M 40 18 Bieg 10 km 00:00:03.75 00:21:01.67 00:21:47.23 00:42:48.90
70 290 ŁAPUĆ KRZYSZTOF M 65 GDAŃSK M 40 19 Bieg 10 km 00:00:03.81 00:20:40.20 00:22:26.03 00:43:06.23
71 537 WOŹNIAK GRZEGORZ M 66 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40 20 Bieg 10 km 00:00:07.25 00:21:42.43 00:21:25.22 00:43:07.65
72 250 KROEMER RAFAŁ M 67 GDAŃSK OLO TEAM M 40 21 Bieg 10 km 00:00:09.70 00:21:56.78 00:21:12.42 00:43:09.20
73 515 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 68 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU \ TAM TAM KOLBUDY M 40 22 Bieg 10 km 00:00:10.86 00:21:48.86 00:21:20.70 00:43:09.56
74 465 SZCZELINIAK MARCIN M 69 GDAŃSK M 20 14 Bieg 10 km 00:01:18.75 00:22:44.33 00:20:25.41 00:43:09.74
75 32 BRODZIK KAMILA K 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 2 Bieg 10 km 00:00:05.73 00:21:33.72 00:21:36.15 00:43:09.87
76 153 HAŁAS MARCIN M 70 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ M 40 23 Bieg 10 km 00:01:02.94 00:21:09.94 00:22:00.04 00:43:09.98
77 116 GERING MARIUSZ M 71 GDAŃSKU DCT RUNNING TEAM M 30 27 Bieg 10 km 00:00:10.06 00:21:16.47 00:21:57.19 00:43:13.66
78 175 JANISZ KRZYSZTOF M 72 JUSZKOWO CTS M 50 5 Bieg 10 km 00:00:08.05 00:21:18.87 00:21:57.87 00:43:16.74
79 514 WASILEWSKI MARCIN M 73 GDAŃSK DUDYCZ RUN M 40 24 Bieg 10 km 00:00:07.59 00:21:18.33 00:21:59.00 00:43:17.33
80 572 JURCZAK PAWEŁ M 74 GDANSK TREC TEAM M 30 28 Bieg 10 km 00:00:06.11 00:21:08.19 00:22:28.69 00:43:36.88
81 218 KOŁODZIEJSKI PAWEŁ KOŁODZIEJSKI M 75 ROBAKOWO DR TEAM M 40 25 Bieg 10 km 00:00:04.57 00:21:49.47 00:21:54.53 00:43:44.00
82 350 OLSZEWSKA MAGDALENA K 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 3 Bieg 10 km 00:00:04.62 00:21:51.30 00:21:57.17 00:43:48.47
83 276 LASOTA ALEKSANDRA K 8 TCZEW K 30 2 Bieg 10 km 00:00:08.53 00:21:24.96 00:22:26.36 00:43:51.32
84 201 KANIGOWSKI GRZEGORZ M 76 GDAŃSK M 40 26 Bieg 10 km 00:01:12.24 00:21:48.39 00:22:05.10 00:43:53.49
85 213 KLEWEK ANDRZEJ M 77 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 40 27 Bieg 10 km 00:01:04.58 00:21:32.77 00:22:25.57 00:43:58.34
86 512 WARDĘGA MICHAŁ M 78 ORNETA M 30 29 Bieg 10 km 00:00:05.95 00:21:29.86 00:22:29.23 00:43:59.09
87 295 ŁĘCKI TOMASZ M 79 WARSAW BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM M 40 28 Bieg 10 km 00:00:07.17 00:20:55.83 00:23:06.30 00:44:02.13
88 351 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 80 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 30 30 Bieg 10 km 00:01:11.64 00:21:49.74 00:22:14.73 00:44:04.47
89 402 ROJEK IGNACY M 81 GDAŃSK M 20 15 Bieg 10 km 00:01:07.01 00:22:33.04 00:21:40.53 00:44:13.57
90 119 GINIEWICZ PAWEŁ M 82 SOPOT M 30 31 Bieg 10 km 00:01:05.30 00:22:05.21 00:22:12.04 00:44:17.25
91 294 ŁAWRYNIUK OSKAR M 83 GDAŃSK M 20 16 Bieg 10 km 00:01:10.12 00:22:22.85 00:22:04.26 00:44:27.11
92 403 RORZKOWSKI ARTUR M 84 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 29 Bieg 10 km 00:00:06.72 00:21:50.93 00:22:37.05 00:44:27.98
93 517 WELKE ARTUR M 85 GDYNIA M 40 30 Bieg 10 km 00:00:13.94 00:21:39.05 00:22:50.56 00:44:29.61
94 25 BŁASZKÓW PIOTR M 86 KWIDZYN M 30 32 Bieg 10 km 00:01:11.84 00:22:07.92 00:22:24.19 00:44:32.11
95 19 BELKA KAMIL M 87 GDAŃSK M 30 33 Bieg 10 km 00:00:16.44 00:21:54.72 00:22:37.71 00:44:32.43
96 154 HARASIMIUK - GRODZKA MAŁGORZATA K 9 GDANSK CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM K 40 4 Bieg 10 km 00:01:09.00 00:22:04.26 00:22:29.13 00:44:33.39
97 529 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M 88 WARSZAWA M 40 31 Bieg 10 km 00:01:04.17 00:22:06.98 00:22:28.76 00:44:35.74
98 39 CHMIEL KRZYSZTOF M 89 BOLSZEWO TRAMPUS TURYSTYKA AKTYWNA M 30 34 Bieg 10 km 00:01:03.85 00:21:47.58 00:22:48.64 00:44:36.22
99 260 KUCHARSKA ANNA K 10 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE K 30 3 Bieg 10 km 00:00:09.51 00:22:21.43 00:22:17.64 00:44:39.07
100 10 BABEROWSKI MAREK M 90 GDAŃSK TREC TEAM M 50 6 Bieg 10 km 00:00:06.36 00:21:30.31 00:23:12.74 00:44:43.05
101 234 KOWALEWSKI ADAM M 91 GDAŃSK 7.PBOT M 30 35 Bieg 10 km 00:01:21.72 00:22:41.20 00:22:04.30 00:44:45.50
102 221 KOPIŃSKI ROBERT M 92 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40 32 Bieg 10 km 00:00:07.77 00:22:07.74 00:22:43.08 00:44:50.82
103 148 GRZEGORZYCA DAMIAN M 93 BANINO M 40 33 Bieg 10 km 00:01:29.44 00:22:27.69 00:22:23.46 00:44:51.15
104 235 KOWALIK HUBERT M 94 GDAŃSK M 40 34 Bieg 10 km 00:00:11.77 00:21:59.76 00:22:51.41 00:44:51.17
105 248 KREFT KRZYSZTOF M 95 GDAŃSK ALL-CHEMIA M 40 35 Bieg 10 km 00:01:10.43 00:22:42.20 00:22:11.35 00:44:53.55
106 341 NELKE ELIASZ M 96 TCZEW APATOR METRIX M 30 36 Bieg 10 km 00:01:04.16 00:22:20.99 00:22:33.70 00:44:54.69
107 558 ZARECKI PAWEŁ M 97 BANINO BANINO M 40 36 Bieg 10 km 00:00:11.20 00:22:41.65 00:22:13.37 00:44:55.02
108 534 WOŁK KAROL M 98 GDAŃSK ENDLESSPAIN M 30 37 Bieg 10 km 00:00:08.60 00:22:11.14 00:22:45.17 00:44:56.31
109 195 KAMIENIARZ ADAM M 99 GIŻYCKO M 30 38 Bieg 10 km 00:00:09.32 00:22:46.40 00:22:10.94 00:44:57.34
110 565 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 100 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 37 Bieg 10 km 00:00:10.37 00:22:21.54 00:22:41.58 00:45:03.12
111 508 VON PRĄDZYŃSKI MACIEJ M 101 KOŚCIERZYNA M 30 39 Bieg 10 km 00:00:07.06 00:22:03.61 00:23:04.65 00:45:08.26
112 160 HOŁUBOWICZ CZAREK M 102 GDAŃSK M 30 40 Bieg 10 km 00:00:09.17 00:22:31.49 00:22:38.85 00:45:10.34
113 307 MAŁKOWSKI TOMASZ M 103 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 M 50 7 Bieg 10 km 00:01:15.44 00:22:27.46 00:22:43.63 00:45:11.09
114 21 BIAŁY PAWEŁ M 104 GDYNIA IRON LION ZION M 30 41 Bieg 10 km 00:01:07.44 00:22:42.60 00:22:32.47 00:45:15.07
115 524 WINNIK PIOTR M 105 GDYNIA AG TRI-TEAM RUMIA M 30 42 Bieg 10 km 00:01:11.51 00:22:37.46 00:22:38.68 00:45:16.14
116 546 WYSOCKI MARCIN M 106 SZYMBARK M 40 38 Bieg 10 km 00:01:09.62 00:22:38.13 00:22:42.86 00:45:20.99
117 479 SZUTOWICZ KRZYSZTOF SZUTOWICZ M 107 GDAŃSK M 30 43 Bieg 10 km 00:00:09.90 00:22:16.31 00:23:09.11 00:45:25.42
118 583 WITKA MIŁOSZ M 108 GDAŃSK 77 RACING CLUB M 20 17 Bieg 10 km 00:01:19.78 00:23:02.51 00:22:23.38 00:45:25.89
119 292 ŁASZEWSKI GRZEGORZ ŁASZEWSKI M 109 GDAŃSK M 40 39 Bieg 10 km 00:01:03.95 00:22:05.39 00:23:21.28 00:45:26.67
120 409 RUTKOWSKA ELŻBIETA K 11 GDAŃSK DUDYCZ RUN K 30 4 Bieg 10 km 00:01:06.98 00:22:41.08 00:22:47.38 00:45:28.46
121 244 KOZUBSKI CEZARY KOZUBSKI M 110 KARGOWA MACGREGOR M 30 44 Bieg 10 km 00:00:16.48 00:23:16.23 00:22:12.54 00:45:28.77
122 321 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 12 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 30 5 Bieg 10 km 00:00:10.02 00:22:43.58 00:23:02.15 00:45:45.73
123 233 KOWALCZYK MARIUSZ M 111 CZARNOCIN M 40 40 Bieg 10 km 00:01:06.33 00:22:30.12 00:23:19.68 00:45:49.80
124 542 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 112 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 M 50 8 Bieg 10 km 00:00:08.87 00:23:14.37 00:22:37.09 00:45:51.46
125 91 DZIRBA WIKTORIA K 13 GDAŃSK K 20 1 Bieg 10 km 00:01:09.64 00:22:56.23 00:22:56.39 00:45:52.62
126 90 DZIRBA IZABELA K 14 KĘTRZYN DĄBROWSKI TEAM K 30 6 Bieg 10 km 00:01:04.82 00:23:14.84 00:22:45.53 00:46:00.37
127 109 GARUS KRZYSZTOF M 113 GDAŃSK M 30 45 Bieg 10 km 00:01:03.60 00:22:47.82 00:23:14.94 00:46:02.76
128 139 GRABOWSKI MIROSLAW M 114 GDANSK M 50 9 Bieg 10 km 00:00:06.67 00:22:31.31 00:23:32.39 00:46:03.70
129 51 DABRYNIN MIKITA M 115 GDAŃSK M 30 46 Bieg 10 km 00:00:10.92 00:22:36.10 00:23:28.57 00:46:04.67
130 579 PRZYKŁOTA PAULINA K 15 GDAŃSK 77 RACING CLUB K 20 2 Bieg 10 km 00:01:16.10 00:23:09.79 00:22:55.41 00:46:05.20
131 582 WITCZAK ARKADIUSZ M 116 KOWALE IRONTEAM3CITY M 40 41 Bieg 10 km 00:00:13.39 00:22:39.86 00:23:32.44 00:46:12.30
132 150 GRZYB PAWEŁ M 117 SUWALKI MTB SUWAŁKI M 30 47 Bieg 10 km 00:00:16.38 00:23:50.24 00:22:22.93 00:46:13.17
133 342 NIEMIERKO KRZYSZTOF M 118 GDAŃSK SUCHA TEAM M 40 42 Bieg 10 km 00:01:18.42 00:23:28.72 00:22:45.09 00:46:13.81
134 118 GINIEWICZ KRZYSZTOF M 119 SOPOT M 30 48 Bieg 10 km 00:00:09.62 00:22:07.13 00:24:08.23 00:46:15.36
135 469 SZERECHAN ARKADIUSZ M 120 BARTOSZYCE M 40 43 Bieg 10 km 00:01:10.00 00:23:16.55 00:22:59.62 00:46:16.17
136 453 STRAMSKA BEATA K 16 GDAŃSK CTS JAKUB CZAJA K 30 7 Bieg 10 km 00:01:06.37 00:22:45.67 00:23:30.97 00:46:16.64
137 370 PENK DOMINIK M 121 LĘBORK TELSIM LĘBORK TEAM M 30 49 Bieg 10 km 00:00:07.94 00:21:26.99 00:24:59.42 00:46:26.41
138 441 SOBULSKI KAROL M 122 PIASECZNO SB SOBOLE M 40 44 Bieg 10 km 00:00:12.50 00:22:52.16 00:23:34.50 00:46:26.66
139 288 ŁAGUNA EWA K 17 GDAŃSK K 40 5 Bieg 10 km 00:00:13.14 00:23:19.18 00:23:08.15 00:46:27.33
140 346 NOWICKI BARTOSZ M 123 KONIN M 30 50 Bieg 10 km 00:01:04.98 00:22:28.14 00:24:01.00 00:46:29.14
141 297 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 124 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM M 30 51 Bieg 10 km 00:01:08.11 00:23:24.14 00:23:09.81 00:46:33.95
142 215 KOGUT PIOTR M 125 KWIDZYN BIEGAM CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ KWIDZYN M 40 45 Bieg 10 km 00:00:15.05 00:23:12.61 00:23:24.77 00:46:37.38
143 23 BIERNACKI KAROL M 126 GDYNIA MACGREGOR M 30 52 Bieg 10 km 00:02:05.84 00:23:11.00 00:23:30.43 00:46:41.43
144 392 PSZENNY ADAM M 127 BORKOWO M 30 53 Bieg 10 km 00:01:06.84 00:22:44.11 00:23:57.36 00:46:41.47
145 384 POLAK ŁUKASZ M 128 KRAKÓW M 40 46 Bieg 10 km 00:01:19.15 00:23:04.66 00:23:36.84 00:46:41.50
146 17 BARSZCZ MARTA K 18 ZALASEWO PRO366 K 30 8 Bieg 10 km 00:00:12.18 00:23:20.91 00:23:25.14 00:46:46.05
147 578 PRZYKŁOTA EWA K 19 GDAŃSK 77 RACING CLUB K 40 6 Bieg 10 km 00:01:16.42 00:23:35.83 00:23:14.27 00:46:50.10
148 275 LANDOWSKI ARKADIUSZ M 129 GDANSK M 30 54 Bieg 10 km 00:00:06.86 00:22:57.29 00:23:54.81 00:46:52.10
149 589 KULPA TOMASZ M 130 GDAŃSK M 40 47 Bieg 10 km 00:00:08.08 00:23:57.62 00:22:58.56 00:46:56.18
150 337 NADRATOWSKI KAMIL M 131 GDAŃSK MACGREGOR M 30 55 Bieg 10 km 00:00:13.04 00:23:23.53 00:23:33.16 00:46:56.69
151 158 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 132 GDAŃSK PROAMATORS M 30 56 Bieg 10 km 00:00:13.77 00:22:40.37 00:24:17.82 00:46:58.19
152 304 MALENDOWICZ ROBERT M 133 TUCHOLA M 40 48 Bieg 10 km 00:01:06.66 00:22:51.61 00:24:06.77 00:46:58.38
153 159 HILLAR JACEK M 134 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50 10 Bieg 10 km 00:00:06.08 00:23:11.86 00:23:47.82 00:46:59.68
154 373 PĘŚKO MICHAŁ M 135 GDAŃSK M 40 49 Bieg 10 km 00:00:14.79 00:23:23.24 00:23:41.13 00:47:04.37
155 333 MUSIAŁ MAGDALENA K 20 TRĄBKI MAŁE ANIA HALSKA COACHING/ TRĄBKI ARENA K 30 9 Bieg 10 km 00:01:07.81 00:23:42.25 00:23:28.45 00:47:10.70
156 413 RYTEL WOJCIECH M 136 WARSZAWA CTS JAKUB CZAJA M 60 1 Bieg 10 km 00:00:16.74 00:23:31.04 00:23:41.99 00:47:13.03
157 227 KOSZNIK SŁAWOMIR M 137 KOŚCIERZYNA M 40 50 Bieg 10 km 00:00:10.45 00:23:36.01 00:23:40.93 00:47:16.94
158 124 GŁUSZCZAK WOJCIECH M 138 GDAŃSK KLAN GŁUSZCZAKÓW M 50 11 Bieg 10 km 00:00:14.31 00:23:20.09 00:23:57.27 00:47:17.36
159 584 DABROWSKI ADRIAN M 139 GDAŃSK M 30 57 Bieg 10 km 00:02:07.60 00:24:19.81 00:22:57.88 00:47:17.69
160 135 GRABIAS ALEKSANDRA K 21 GDAŃSK K 30 10 Bieg 10 km 00:01:04.32 00:23:24.66 00:23:55.13 00:47:19.79
161 574 KOGUT JOANNA K 22 GDAŃSK 77 RACING CLUB K 40 7 Bieg 10 km 00:01:16.13 00:23:36.06 00:23:44.10 00:47:20.16
162 300 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 140 SZTUM M 40 51 Bieg 10 km 00:00:13.16 00:23:25.71 00:23:57.33 00:47:23.04
163 265 KULCZYK IZABELA K 23 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 30 11 Bieg 10 km 00:01:19.02 00:23:42.14 00:23:45.19 00:47:27.33
164 500 TRACZYK KRZYSZTOF M 141 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40 52 Bieg 10 km 00:01:09.79 00:23:31.66 00:23:59.08 00:47:30.74
165 434 SKRZYŃSKI MARCIN M 142 KOŚCIERZYNA M 40 53 Bieg 10 km 00:00:10.41 00:23:35.65 00:23:57.14 00:47:32.79
166 449 STENCEL JAKUB M 143 GDAŃSK JIT TEAM M 20 18 Bieg 10 km 00:01:11.48 00:23:35.15 00:24:01.82 00:47:36.97
167 591 RYBACZEK TOMASZ M 144 GDAŃSK NORTHVOLT M 30 58 Bieg 10 km 00:02:11.41 00:23:46.16 00:23:51.79 00:47:37.95
168 592 JANIAK KRZYSZTOF M 145 GDAŃSK M 40 54 Bieg 10 km 00:01:16.34 00:23:56.68 00:23:44.65 00:47:41.33
169 112 GEJDA PRZEMYSŁAW M 146 MĄTKI M 40 55 Bieg 10 km 00:01:15.48 00:23:54.83 00:23:49.56 00:47:44.39
170 573 KAWKA PIOTR M 147 GDAŃSK 77 RACING CLUB M 50 12 Bieg 10 km 00:01:19.83 00:23:29.10 00:24:15.41 00:47:44.51
171 458 SUCHECKI PRZEMYSŁAW M 148 LEGIONOWO KS POMORSKA M 40 56 Bieg 10 km 00:01:19.95 00:24:04.21 00:23:53.24 00:47:57.45
172 253 KRZACZKOWSKI TOMASZ M 149 KWIDZYN RAKOWIEC JEST SUPER M 40 57 Bieg 10 km 00:01:19.12 00:23:39.30 00:24:21.72 00:48:01.02
173 56 DAWIDOWSKI DARIUSZ M 150 GDAŃSK M 40 58 Bieg 10 km 00:00:12.99 00:23:40.07 00:24:22.69 00:48:02.76
174 490 ŚWITAŁA KATARZYNA K 24 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU K 30 12 Bieg 10 km 00:00:09.98 00:23:49.63 00:24:14.52 00:48:04.15
175 273 KWIATKOWSKI ANDRZEJ M 151 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA M 50 13 Bieg 10 km 00:01:04.18 00:23:58.65 00:24:08.97 00:48:07.62
176 416 SAPIERZYŃSKI ŁUKASZ M 152 GDAŃSK M 30 59 Bieg 10 km 00:01:24.12 00:24:11.53 00:24:00.12 00:48:11.65
177 183 JÓZEFCZYK NATALIA K 25 KIEŁPINO BIEGAM BO LUBIĘ K 20 3 Bieg 10 km 00:01:23.49 00:24:20.53 00:23:55.27 00:48:15.80
178 374 PIATKOWSKI PAWEL M 153 GDAŃSK M 20 19 Bieg 10 km 00:02:05.83 00:24:06.95 00:24:09.69 00:48:16.64
179 461 SZADKOWSKI GRZEGORZ M 154 PRUSZCZ GDAŃSKI OLO TEAM M 40 59 Bieg 10 km 00:01:14.76 00:23:43.15 00:24:38.46 00:48:21.61
180 470 SZERECHAN DAWID M 155 BARTOSZYCE M 20 20 Bieg 10 km 00:01:10.30 00:23:23.28 00:24:58.70 00:48:21.98
181 396 RAZIK-POLOWCZYK BASIA K 26 FOLWARK K 40 8 Bieg 10 km 00:01:18.40 00:23:58.47 00:24:23.52 00:48:21.99
182 35 BUDNIK MACIEJ M 156 GDAŃSK M 30 60 Bieg 10 km 00:01:28.28 00:24:23.75 00:23:58.38 00:48:22.13
183 493 TAŹBIERSKI TOMASZ M 157 GDAŃSK KAZIK I JACUNIO TEAM GDAŃSK M 40 60 Bieg 10 km 00:01:26.85 00:23:50.54 00:24:33.87 00:48:24.41
184 182 JOWSA ARKADIUSZ M 158 KĘTRZYN SUNDAY RUNNERS M 20 21 Bieg 10 km 00:01:14.64 00:24:40.45 00:23:44.79 00:48:25.24
185 557 ZAMYŚLEWSKI KRZYSZTOF M 159 BRACHLEWO KWIDZYN BIEGA M 40 61 Bieg 10 km 00:01:15.37 00:24:00.25 00:24:26.80 00:48:27.05
186 179 JARMOŁOWICZ BEATA K 27 GDAŃSK CTS K 50 1 Bieg 10 km 00:01:09.50 00:23:57.80 00:24:32.00 00:48:29.80
187 50 CZAJKOWSKI TOMASZ M 160 SULMIN DUDYCZ RUN M 50 14 Bieg 10 km 00:01:20.33 00:24:25.56 00:24:05.86 00:48:31.42
188 494 TEKLIŃSKI ADRIAN M 161 GDAŃSK POBIEGANY M 30 61 Bieg 10 km 00:01:05.18 00:23:46.30 00:24:46.69 00:48:32.99
189 66 DEPCZYŃSKA AGNIESZKA K 28 CHWASZCZYNO O-SOWA BIEGA K 40 9 Bieg 10 km 00:01:13.88 00:24:11.88 00:24:21.83 00:48:33.71
190 249 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 162 BOJANO 7PBOT M 50 15 Bieg 10 km 00:00:10.96 00:23:22.31 00:25:14.78 00:48:37.09
191 78 DROZD AGATA K 29 GDAŃSK K 20 4 Bieg 10 km 00:00:12.58 00:23:50.22 00:24:50.72 00:48:40.94
192 385 POPIELARCZYK BOGDAN M 163 OSTROŁĘKA M 50 16 Bieg 10 km 00:02:05.07 00:24:47.18 00:23:59.91 00:48:47.09
193 451 STĘPIEŃ ANNA K 30 BORKOWO DUDYCZ RUN K 40 10 Bieg 10 km 00:01:08.11 00:23:52.47 00:25:02.04 00:48:54.51
194 84 DUDYCZ RADOSŁAW M 164 GDAŃSK DUDYCZ RUN M 40 62 Bieg 10 km 00:01:08.38 00:23:51.39 00:25:03.38 00:48:54.77
195 155 HARBACHEUSKI BARYS M 165 KOBRYN M 20 22 Bieg 10 km 00:01:19.20 00:24:33.03 00:24:23.89 00:48:56.92
196 501 TRZASKA MAGDALENA K 31 CIECHANÓW K 20 5 Bieg 10 km 00:01:09.08 00:24:32.65 00:24:27.25 00:48:59.90
197 140 GRAU JOANNA K 32 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 11 Bieg 10 km 00:00:11.46 00:24:12.20 00:24:47.75 00:48:59.95
198 505 ULICZNY KONRAD M 166 CIECHANÓW M 40 63 Bieg 10 km 00:01:08.52 00:24:34.67 00:24:25.99 00:49:00.66
199 134 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M 167 KRETKI MAŁE M 30 62 Bieg 10 km 00:01:22.36 00:24:27.72 00:24:34.16 00:49:01.88
200 192 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 33 GDAŃSK BIKE U UP / SII K 30 13 Bieg 10 km 00:02:34.95 00:25:01.40 00:24:02.39 00:49:03.79
201 411 RYCHARSKA SYLWIA K 34 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 30 14 Bieg 10 km 00:00:16.00 00:24:20.61 00:24:45.80 00:49:06.41
202 131 GÓRCZYŃSKI KUBA M 168 ELBLĄG M 20 23 Bieg 10 km 00:02:11.93 00:24:21.50 00:24:45.73 00:49:07.23
203 83 DUCHAŁA PIOTR M 169 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50 17 Bieg 10 km 00:02:14.01 00:24:16.76 00:24:53.71 00:49:10.47
204 207 KARWOWSKI JAROSŁAW M 170 GDAŃSK M 30 63 Bieg 10 km 00:01:03.52 00:24:16.65 00:24:59.33 00:49:15.98
205 310 MARIANOWSKA ALEKSANDRA K 35 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 20 6 Bieg 10 km 00:00:11.46 00:24:11.95 00:25:08.16 00:49:20.11
206 186 KACZMAREK ALEKSANDRA K 36 CHWASZCZYNO K 40 12 Bieg 10 km 00:01:22.44 00:24:08.41 00:25:16.71 00:49:25.12
207 541 WRZASK JACEK M 171 GDAŃSK KAZIK I JACUNIO TEAM GDAŃSK M 50 18 Bieg 10 km 00:01:24.35 00:23:58.35 00:25:30.55 00:49:28.90
208 570 CZARNECKI DOBROMIŁ M 172 GDAŃSK 77 RACING CLUB M 20 24 Bieg 10 km 00:02:11.28 00:26:10.54 00:23:21.81 00:49:32.35
209 553 ZAJĄCZKOWSKI ŁUKASZ M 173 JUSZKOWO GIWK BIEGA M 40 64 Bieg 10 km 00:00:13.22 00:24:42.71 00:24:56.40 00:49:39.11
210 208 KARWOWSKI TOMASZ M 174 BRODNICA M 30 64 Bieg 10 km 00:01:06.40 00:24:42.27 00:24:57.09 00:49:39.36
211 113 GEMBROWICZ-ZAJĄCZKOWSKA IZABELA K 37 JUSZKOWO GIWK BIEGA K 40 13 Bieg 10 km 00:00:12.71 00:24:43.05 00:24:56.85 00:49:39.90
212 527 WITULSKI ANDRZEJ WITULSKI M 175 BRODNICA M 30 65 Bieg 10 km 00:01:06.94 00:24:45.42 00:24:56.12 00:49:41.54
213 128 GOSZ KRZYSZTOF M 176 WEJHEROWO M 30 66 Bieg 10 km 00:01:22.37 00:24:23.11 00:25:21.86 00:49:44.97
214 504 ULANOWSKI KAROL M 177 GDAŃSK INFOPROJEKT M 20 25 Bieg 10 km 00:01:13.39 00:25:03.89 00:24:46.09 00:49:49.98
215 8 AZARCZYK MACIEJ AZARCZYK M 178 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU M 40 65 Bieg 10 km 00:01:19.12 00:25:02.09 00:24:49.26 00:49:51.35
216 171 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M 179 GDAŃSK M 50 19 Bieg 10 km 00:01:04.81 00:24:24.80 00:25:30.27 00:49:55.07
217 379 PŁYWACZ MARTYNA K 38 PIASTÓW CREDIT SUISSE K 20 7 Bieg 10 km 00:01:07.94 00:24:40.51 00:25:16.13 00:49:56.64
218 526 WIŚNIEWSKI JAN M 180 OPATÓWEK M 50 20 Bieg 10 km 00:01:11.13 00:24:35.56 00:25:22.05 00:49:57.61
219 187 KACZMAREK PAWEL M 181 GDANSK M 40 66 Bieg 10 km 00:01:12.09 00:23:45.32 00:26:17.91 00:50:03.23
220 163 HULEWICZ GRAŻYNA K 39 TCZEW EURO STYL K 40 14 Bieg 10 km 00:01:16.01 00:25:00.28 00:25:04.98 00:50:05.26
221 567 BARSKIY PAVLO M 182 GDYNIA TREC M 30 67 Bieg 10 km 00:01:06.12 00:24:16.12 00:25:49.71 00:50:05.83
222 95 FIERKA TOMASZ M 183 LĘBORK BIEGAM BO LUBIĘ M 40 67 Bieg 10 km 00:01:12.63 00:25:19.34 00:24:50.58 00:50:09.92
223 15 BANAŚ ANNA K 40 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 40 15 Bieg 10 km 00:00:14.67 00:24:25.66 00:25:45.79 00:50:11.45
224 390 PRZYBYŁA DAWID M 184 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 20 26 Bieg 10 km 00:01:14.42 00:25:09.10 00:25:09.13 00:50:18.23
225 194 KAŁON HANNA K 41 GDAŃSK K 20 8 Bieg 10 km 00:01:10.04 00:24:28.56 00:25:51.17 00:50:19.73
226 477 SZULC ŁUKASZ SZULC M 185 GDAŃSK SZULISDZIK M 30 68 Bieg 10 km 00:01:08.42 00:24:51.66 00:25:28.37 00:50:20.03
227 237 KOWALSKI KAMIL M 186 KWIDZYN M 30 69 Bieg 10 km 00:01:05.23 00:25:10.91 00:25:11.15 00:50:22.06
228 429 SKIBIŃSKI ANDRZEJ SKIBIŃSKI M 187 GDAŃSK M 30 70 Bieg 10 km 00:02:10.19 00:26:12.83 00:24:11.54 00:50:24.37
229 603 SYGUŁA BARTŁOMIEJ M 188 SULMIN M 40 68 Bieg 10 km 00:01:17.34 00:24:10.61 00:26:16.89 00:50:27.50
230 105 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 189 GDAŃSK TAKA RYBA M 40 69 Bieg 10 km 00:01:09.02 00:25:00.63 00:25:33.79 00:50:34.42
231 444 STACHOWSKI TOMASZ STACHOWSKI M 190 BORKOWO BULLET TEAM M 30 71 Bieg 10 km 00:01:13.14 00:25:34.84 00:25:05.11 00:50:39.95
232 87 DZIEDZIC MAŁGORZATA K 42 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING K 30 15 Bieg 10 km 00:00:16.07 00:24:37.88 00:26:07.65 00:50:45.53
233 173 JANIK ROMAN M 191 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 60 2 Bieg 10 km 00:01:12.67 00:25:02.83 00:25:43.25 00:50:46.08
234 308 MAŃKOWSKI WAKDEMAR M 192 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 60 3 Bieg 10 km 00:02:08.44 00:26:03.04 00:24:43.57 00:50:46.61
235 556 ZALACH ALEKSANDRA K 43 GDAŃSK SWAROVSKI K 30 16 Bieg 10 km 00:01:09.00 00:24:31.96 00:26:15.29 00:50:47.25
236 391 PRZYBYSZ MARCIN M 193 GDAŃSK M 40 70 Bieg 10 km 00:02:08.71 00:25:03.02 00:25:50.55 00:50:53.57
237 340 NAWROCKI MICHAŁ M 194 GDAŃSK M 20 27 Bieg 10 km 00:02:08.08 00:24:21.72 00:26:33.38 00:50:55.10
238 76 DROBIŃSKI WOJCIECH M 195 TUCHOM M 40 71 Bieg 10 km 00:02:18.36 00:26:31.44 00:24:33.74 00:51:05.18
239 420 SCIEPANIENKA MAKSIM M 196 GDAŃSK RUNSTUDIO.BY M 30 72 Bieg 10 km 00:02:16.59 00:26:11.60 00:24:57.42 00:51:09.02
240 277 LAUBE JANUSZ LAUBE M 197 GDAŃSK M 40 72 Bieg 10 km 00:02:06.56 00:24:31.69 00:26:37.56 00:51:09.25
241 103 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 44 GDAŃSK K 40 16 Bieg 10 km 00:00:10.56 00:25:04.47 00:26:06.09 00:51:10.56
242 85 DUDZIC MARIUSZ M 198 KŁODZKO M 30 73 Bieg 10 km 00:02:11.75 00:26:44.73 00:24:32.25 00:51:16.98
243 525 WIRKUS TYMOTEUSZ M 199 GDAŃSK M 20 28 Bieg 10 km 00:02:06.01 00:25:56.39 00:25:24.53 00:51:20.92
244 136 GRABOWSKA JOANNA K 45 GDAŃSK K 50 2 Bieg 10 km 00:02:05.55 00:25:23.63 00:25:57.88 00:51:21.51
245 511 WARA-WĄSOWSKI MACIEJ M 200 ŁÓDŹ M 50 21 Bieg 10 km 00:02:07.09 00:25:45.15 00:25:39.77 00:51:24.92
246 309 MARCZUK EWA K 46 RUMIA K 30 17 Bieg 10 km 00:01:12.51 00:24:42.10 00:26:43.39 00:51:25.49
247 225 KORZENIAK JACEK M 201 TURKA M 40 73 Bieg 10 km 00:02:13.61 00:25:57.28 00:25:31.20 00:51:28.48
248 365 PAWEŁEK MARCIN M 202 TCZEW M 40 74 Bieg 10 km 00:02:13.62 00:25:57.95 00:25:30.73 00:51:28.68
249 209 KASPRZYK DARIUSZ M 203 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50 22 Bieg 10 km 00:01:14.86 00:25:29.66 00:25:59.34 00:51:29.00
250 463 SZARMACH STANISŁAW M 204 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY M 70+ 1 Bieg 10 km 00:02:04.15 00:25:23.61 00:26:06.18 00:51:29.79
251 271 KUZBORSKI KRZYSZTOF M 205 GDAŃSK M 40 75 Bieg 10 km 00:01:09.68 00:24:37.99 00:26:52.24 00:51:30.23
252 228 KOTALA MARTA K 47 GDAŃSK K 40 17 Bieg 10 km 00:00:15.21 00:24:49.62 00:26:40.95 00:51:30.57
253 18 BEDNAREK MICHAŁ M 206 TCZEW CROSSELITE M 40 76 Bieg 10 km 00:01:21.57 00:24:42.35 00:26:49.76 00:51:32.11
254 176 JANKA PATRYK M 207 GDAŃSK JIT TEAM M 30 74 Bieg 10 km 00:02:28.53 00:25:12.92 00:26:21.00 00:51:33.92
255 274 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 208 KLESZCZEWKO GDAŃSKIE LWY M 40 77 Bieg 10 km 00:01:17.55 00:25:29.46 00:26:04.75 00:51:34.21
256 80 DRZAŁ KONRAD M 209 GLIWICE SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE M 40 78 Bieg 10 km 00:01:21.90 00:25:05.66 00:26:31.72 00:51:37.38
257 81 DRZEWIECKI PAWEŁ DRZEWIECKI M 210 STRASZYN M 40 79 Bieg 10 km 00:02:09.48 00:25:37.92 00:26:04.59 00:51:42.51
258 86 DYMNY ARTUR M 211 GDAŃSK M 30 75 Bieg 10 km 00:01:13.38 00:25:18.50 00:26:26.41 00:51:44.91
259 252 KRUPIŃSKI DANIEL M 212 GRUDZIADZ M 40 80 Bieg 10 km 00:01:11.40 00:25:15.33 00:26:29.81 00:51:45.14
260 507 URBAŃSKI WIKTOR M 213 GDAŃSK M 40 81 Bieg 10 km 00:01:17.96 00:26:20.26 00:25:28.16 00:51:48.42
261 286 LITWIN MACIEJ LITWIN M 214 DEBICA M 50 23 Bieg 10 km 00:00:09.54 00:25:17.04 00:26:37.40 00:51:54.44
262 34 BRZESKI MATEUSZ M 215 RUMIA M 30 76 Bieg 10 km 00:02:06.81 00:25:55.73 00:26:02.32 00:51:58.05
263 410 RYBSKI CEZARY M 216 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 50 24 Bieg 10 km 00:01:23.35 00:26:10.06 00:25:48.72 00:51:58.78
264 296 ŁĘGOWSKA ANIA K 48 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 18 Bieg 10 km 00:01:23.04 00:26:11.14 00:25:51.13 00:52:02.27
265 588 DUTKIEWICZ SŁAWEK M 217 GDAŃSK M 50 25 Bieg 10 km 00:00:12.01 00:25:16.36 00:26:52.20 00:52:08.56
266 211 KIK ANDRZEJ M 218 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU M 70+ 2 Bieg 10 km 00:01:13.77 00:25:53.87 00:26:15.23 00:52:09.10
267 197 KAMIŃSKA KATARZYNA K 49 PRUSZCZ GDAŃSKI BIEGAM BO LUBIĘ K 40 19 Bieg 10 km 00:00:11.89 00:25:39.87 00:26:29.53 00:52:09.40
268 199 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 219 PRUSZCZ GDAŃSKI BIEGAM BO LUBIĘ M 40 82 Bieg 10 km 00:00:12.56 00:25:41.87 00:26:32.35 00:52:14.22
269 454 STRZALKOWSKI RAFAL M 220 GDAŃSK M 40 83 Bieg 10 km 00:00:14.55 00:25:31.62 00:26:43.16 00:52:14.78
270 538 WOŹNIAK JACEK WOŹNIAK M 221 GDAŃSK PORTA DRZWI / CTS M 40 84 Bieg 10 km 00:01:27.39 00:26:18.31 00:25:56.93 00:52:15.24
271 36 BUGAJSKI JAKUB M 222 GDAŃSK NORTHVOLT M 20 29 Bieg 10 km 00:01:03.17 00:24:41.57 00:27:34.10 00:52:15.67
272 586 ANTONOWICZ KAROL M 223 GDAŃSK M 30 77 Bieg 10 km 00:02:07.28 00:25:37.97 00:26:38.59 00:52:16.56
273 184 JUROWCZYK BARBAR K 50 BIALYSTOK K 20 9 Bieg 10 km 00:02:06.77 00:25:47.59 00:26:30.37 00:52:17.96
274 316 MATEJA BOŻENA K 51 GDAŃSK K 60 1 Bieg 10 km 00:01:06.28 00:26:17.48 00:26:02.34 00:52:19.82
275 549 WYWIGACZ PRZEMYSLAW M 224 REDA HYGGE MACRAME M 30 78 Bieg 10 km 00:00:11.49 00:26:05.86 00:26:15.44 00:52:21.30
276 499 TOMPOROWSKA ELŻBIETA K 52 GDAŃSK K 30 18 Bieg 10 km 00:01:10.26 00:24:52.30 00:27:30.37 00:52:22.67
277 731 SŁAWIŃSKI JAKUB M 225 GDAŃSK M 30 79 Bieg 10 km 00:01:22.98 00:27:04.20 00:25:18.91 00:52:23.11
278 193 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 226 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES M 40 85 Bieg 10 km 00:01:17.05 00:26:25.40 00:25:58.28 00:52:23.68
279 162 HOWANIEC AGATA K 53 ŁÓDŹ ŁÓDŹ KOCHA SPORT K 30 19 Bieg 10 km 00:00:10.65 00:25:39.42 00:26:46.11 00:52:25.53
280 540 WRÓBLEWSKA BEATA K 54 GDAŃSK OSOWA BIEGA K 40 20 Bieg 10 km 00:01:20.51 00:26:30.94 00:25:55.95 00:52:26.89
281 156 HARDT PIOTR M 227 TCZEW PPMT M 50 26 Bieg 10 km 00:01:20.17 00:26:44.03 00:25:43.07 00:52:27.10
282 270 KUROWSKI WOJCIECH M 228 GDAŃSK WATAHA M 50 27 Bieg 10 km 00:01:02.87 00:25:27.22 00:27:00.09 00:52:27.31
283 475 SZULC GRZEGORZ M 229 JUSZKOWO M 30 80 Bieg 10 km 00:01:28.07 00:26:15.22 00:26:12.44 00:52:27.66
284 222 KOPROWSKA WITOSŁAWA K 55 GDAŃSK K 40 21 Bieg 10 km 00:01:18.02 00:26:18.98 00:26:14.26 00:52:33.24
285 563 ZIELONKA ŁUKASZ M 230 KOWALE M 30 81 Bieg 10 km 00:02:06.91 00:25:55.43 00:26:40.29 00:52:35.72
286 55 DARGIEWICZ ROBERT M 231 GDAŃSK M 50 28 Bieg 10 km 00:01:22.61 00:26:21.94 00:26:15.75 00:52:37.69
287 503 UFNOWSKI SEBASTIAN M 232 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 40 86 Bieg 10 km 00:02:05.42 00:25:20.76 00:27:18.35 00:52:39.11
288 138 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 56 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 30 20 Bieg 10 km 00:02:05.41 00:25:35.77 00:27:03.51 00:52:39.28
289 569 CZARNECKI ARTUR M 233 GDAŃSK 77RACING CLUB M 40 87 Bieg 10 km 00:02:11.55 00:26:16.77 00:26:22.58 00:52:39.35
290 239 KOWALSKI TOMASZ M 234 KWIDZYN DANIELE SPORT TEAM M 30 82 Bieg 10 km 00:01:09.04 00:25:43.69 00:26:59.44 00:52:43.13
291 530 WOJKOWSKI KAMIL M 235 GDAŃSK M 30 83 Bieg 10 km 00:02:17.82 00:25:45.79 00:27:00.67 00:52:46.46
292 520 GRODZKI MAREK M 236 KOWALE CTS M 40 88 Bieg 10 km 00:01:27.40 00:26:17.83 00:26:31.91 00:52:49.74
293 120 GLINKOWSKI JERZY M 237 WARSZAWA CTS ALUMNI M 50 29 Bieg 10 km 00:00:17.99 00:25:28.48 00:27:23.41 00:52:51.89
294 98 FORMELA MIROSŁAW M 238 KIEŁPINO M 50 30 Bieg 10 km 00:02:07.50 00:25:49.00 00:27:06.16 00:52:55.16
295 571 JELIŃSKI ARKADIUSZ M 239 GDAŃSK IRONTEAM3CITY M 40 89 Bieg 10 km 00:01:20.02 00:26:59.65 00:25:57.96 00:52:57.61
296 536 WOŹNIAK DARIUSZ M 240 GDAŃSK M 50 31 Bieg 10 km 00:02:13.91 00:26:08.30 00:26:55.54 00:53:03.84
297 364 PAPROCKI PAWEŁ M 241 GDAŃSK SOMSIADY M 40 90 Bieg 10 km 00:02:07.97 00:26:17.46 00:26:52.41 00:53:09.87
298 331 MRÓZ RAFAŁ M 242 GDAŃSK M 20 30 Bieg 10 km 00:01:05.67 00:26:02.81 00:27:12.66 00:53:15.47
299 464 SZCZAPA AGNIESZKA K 57 NIDZICA NIDZICA BIEGA K 40 22 Bieg 10 km 00:01:04.35 00:26:11.11 00:27:10.94 00:53:22.05
300 320 MERING PAULINA K 58 GDAŃSK MERINGOWO K 30 21 Bieg 10 km 00:01:13.89 00:27:11.31 00:26:22.92 00:53:34.23
301 319 MERING KAROLINA K 59 NOWA KARCZMA K 20 10 Bieg 10 km 00:01:14.07 00:27:11.08 00:26:24.46 00:53:35.54
302 354 OSIŃSKA PAULA K 60 GDAŃSK K 30 22 Bieg 10 km 00:02:05.02 00:26:17.11 00:27:28.95 00:53:46.06
303 518 WERBOWA MALWINA K 61 KOWALE K 30 23 Bieg 10 km 00:01:08.03 00:27:18.51 00:26:33.39 00:53:51.90
304 46 CONCEICAO EMANUEL M 243 GDANSK SWAROVSKI TEAM M 30 84 Bieg 10 km 00:02:13.23 00:26:46.50 00:27:06.70 00:53:53.20
305 587 GALEWICZ ZOJA K 62 SOPOT K 20 11 Bieg 10 km 00:02:20.49 00:29:24.14 00:24:30.32 00:53:54.46
306 172 JANECZEK ANICETA K 63 GDANSK K 30 24 Bieg 10 km 00:02:04.87 00:26:49.57 00:27:11.54 00:54:01.11
307 325 MIKOŁAJCZAK WIESŁAW M 244 WRONKI M 50 32 Bieg 10 km 00:02:10.36 00:27:20.72 00:26:41.73 00:54:02.45
308 126 GORCZYŃSKI ROBERT M 245 WYSZKÓW M 40 91 Bieg 10 km 00:54:04.17 00:54:04.17
309 322 MICHALAK KATARZYNA K 64 GOSTYNIN K 30 25 Bieg 10 km 00:01:25.31 00:26:59.69 00:27:05.00 00:54:04.69
310 45 CITKO RADOSŁAW M 246 GAJOWNIKI M 30 85 Bieg 10 km 00:01:24.93 00:26:58.49 00:27:06.36 00:54:04.85
311 2176 KOZŁOWSKA IWONA K 65 GRANOWO GRANOWO K 50 3 Bieg 10 km 00:01:07.43 00:27:15.17 00:26:55.99 00:54:11.16
312 196 KAMINSKI KRZYSZTOF M 247 SZCZECIN M 30 86 Bieg 10 km 00:02:14.70 00:26:58.06 00:27:13.94 00:54:12.00
313 699 BRAK DANYCH M 248 M 40 92 Bieg 10 km 00:01:10.92 00:26:35.77 00:27:36.39 00:54:12.16
314 1 ABRAMEK ARKADIUSZ M 249 PRUSZCZ GDAŃSKI M 40 93 Bieg 10 km 00:01:24.79 00:26:56.39 00:27:18.37 00:54:14.76
315 447 STANKIEWICZ TOMASZ M 250 STRASZYN DUDYCZ RUN M 40 94 Bieg 10 km 00:01:24.60 00:26:54.56 00:27:20.67 00:54:15.23
316 446 STANKIEWICZ MARIOLA K 66 STRASZYN DUDYCZ RUN K 40 23 Bieg 10 km 00:01:24.37 00:27:01.12 00:27:14.21 00:54:15.33
317 533 WOŁEJSZA PAWEŁ M 251 WARSZAWA M 30 87 Bieg 10 km 00:02:15.23 00:26:35.67 00:27:42.79 00:54:18.46
318 30 BORUCH ADAM M 252 ZGIERZ M 50 33 Bieg 10 km 00:02:12.31 00:27:40.54 00:26:48.35 00:54:28.89
319 336 MYSZKIER DARIUSZ M 253 PRUSZCZ GDAŃSKI M 40 95 Bieg 10 km 00:02:03.98 00:27:25.45 00:27:06.21 00:54:31.66
320 268 KUROWSKA MARZENA K 67 GDAŃSK WATAHA K 40 24 Bieg 10 km 00:00:18.05 00:26:45.33 00:27:46.78 00:54:32.11
321 99 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 254 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW M 40 96 Bieg 10 km 00:01:18.27 00:27:01.72 00:27:30.79 00:54:32.51
322 516 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 255 CHOJNICE M 40 97 Bieg 10 km 00:01:21.22 00:27:19.17 00:27:14.89 00:54:34.06
323 332 MUKHERJEE SHYAMAL MUKHERJEE M 256 GDANSK M 40 98 Bieg 10 km 00:02:12.91 00:27:15.42 00:27:25.78 00:54:41.20
324 100 FRANKIEWICZ ŻANETA K 68 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW K 40 25 Bieg 10 km 00:01:17.62 00:27:24.94 00:27:17.01 00:54:41.95
325 60 DĄBROWSKI SŁAWOMIR M 257 WARSZAWA M 30 88 Bieg 10 km 00:02:14.03 00:27:11.49 00:27:33.34 00:54:44.83
326 535 WOŚ MARIA K 69 GORZÓW WIELKOPOLSKI K 20 12 Bieg 10 km 00:02:18.84 00:29:29.10 00:25:17.14 00:54:46.24
327 483 SZYMAŃSKI ŁUKASZ M 258 GDAŃSK M 30 89 Bieg 10 km 00:02:16.46 00:27:44.00 00:27:04.69 00:54:48.69
328 594 SZCZYPIOR PAWEŁ M 259 REDA M 30 90 Bieg 10 km 00:01:21.37 00:27:59.68 00:26:51.13 00:54:50.81
329 281 LEWINSKA NATALIA K 70 GDAŃSK K 20 13 Bieg 10 km 00:02:06.78 00:26:18.30 00:28:55.48 00:55:13.78
330 111 GEJDA PATRYCJA K 71 JONKOWO K 30 26 Bieg 10 km 00:01:15.87 00:28:53.87 00:26:26.99 00:55:20.86
331 282 LIASHENKO LILIIA K 72 GDAŃSK SWAROVSKI TEAM K 20 14 Bieg 10 km 00:01:15.39 00:27:25.62 00:27:56.21 00:55:21.83
332 47 CWALINA MAGDALENA K 73 GDYNIA K 40 26 Bieg 10 km 00:02:14.80 00:27:01.75 00:28:21.48 00:55:23.23
333 261 KUCHTA ROBERT M 260 GDAŃSK TREC TEAM M 20 31 Bieg 10 km 00:01:06.48 00:26:33.08 00:29:00.73 00:55:33.81
334 360 PABJAŃCZYK AGNIESZKA K 74 GDAŃSK K 20 15 Bieg 10 km 00:00:07.65 00:27:24.33 00:28:16.33 00:55:40.66
335 73 DOROSZEWICZ BŁAŻEJ M 261 GDAŃSK M 30 91 Bieg 10 km 00:02:23.52 00:28:11.57 00:27:36.92 00:55:48.49
336 329 MOJEK DARIA K 75 GDAŃSK FITNESSFITBACK K 40 27 Bieg 10 km 00:01:16.79 00:27:31.62 00:28:30.04 00:56:01.66
337 314 MARSZAŁKOWSKI MIROSŁAW M 262 PIOTROWICE PASJONACI SŁUPCA M 40 99 Bieg 10 km 00:02:04.76 00:27:35.55 00:28:27.41 00:56:02.96
338 482 SZYMAŃSKI KONRAD M 263 SŁUPCA PASJONACI SŁUPCA M 40 100 Bieg 10 km 00:02:04.64 00:27:35.18 00:28:27.80 00:56:02.98
339 481 SZYMAŃSKA MARTA K 76 SŁUPCA PASJONACI SŁUPCA K 30 27 Bieg 10 km 00:02:04.50 00:27:38.96 00:28:24.08 00:56:03.04
340 313 MARSZAŁKOWSKA MAGDALENA K 77 PIOTROWICE PASJONACI SŁUPCA K 40 28 Bieg 10 km 00:02:04.79 00:27:38.93 00:28:24.47 00:56:03.40
341 462 SZARMACH KACPER SZARMACH M 264 GRÓDEK DIABELSKIE PIORUNY M 30 92 Bieg 10 km 00:02:11.91 00:28:26.41 00:27:42.24 00:56:08.65
342 69 DŁUBAK ADAM M 265 PAJĘCZNO M 40 101 Bieg 10 km 00:02:09.85 00:28:06.56 00:28:04.49 00:56:11.05
343 142 GROTH JOANNA K 78 GDAŃSK SKP / CTS K 30 28 Bieg 10 km 00:01:20.96 00:28:23.18 00:27:57.52 00:56:20.70
344 305 MALENDOWICZ ŻANETA K 79 TUCHOLA K 40 29 Bieg 10 km 00:02:05.76 00:27:29.12 00:28:57.25 00:56:26.37
345 166 JABŁOŃSKI PAWEŁ M 266 GDAŃSK M 40 102 Bieg 10 km 00:02:06.54 00:29:38.79 00:26:49.86 00:56:28.65
346 251 KROPIELNICKA MAŁGORZATA K 80 GDAŃSK K 40 30 Bieg 10 km 00:02:06.53 00:29:38.61 00:26:50.36 00:56:28.97
347 568 BURA PIOTR M 267 GDAŃSK PORT GDAŃSK M 40 103 Bieg 10 km 00:01:17.95 00:27:28.37 00:29:01.51 00:56:29.88
348 408 RUSZLEWICZ ŁUKASZ M 268 GDAŃSK JIT TEAM M 40 104 Bieg 10 km 00:02:12.29 00:26:58.67 00:29:31.33 00:56:30.00
349 598 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 269 M 40 105 Bieg 10 km 00:02:19.12 00:26:51.85 00:29:41.47 00:56:33.32
350 426 SIESICKA-WASILEWSKA MARTA K 81 KOLBUDY USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU \ TAM TAM KOLBUDY K 40 31 Bieg 10 km 00:01:21.35 00:28:08.98 00:28:32.37 00:56:41.35
351 280 LEWANDOWSKI TOMASZ M 270 OSTROWITE M 40 106 Bieg 10 km 00:02:16.88 00:27:44.07 00:29:00.11 00:56:44.18
352 202 KARABIN PAWEŁ M 271 GDAŃSK M 40 107 Bieg 10 km 00:01:23.73 00:27:20.91 00:29:23.84 00:56:44.75
353 437 SOBANIA KAROLINA K 82 GDAŃSK K 30 29 Bieg 10 km 00:02:08.23 00:27:47.69 00:29:02.11 00:56:49.80
354 401 ROGUSZ ZBIGNIEW M 272 GDAŃSK M 30 93 Bieg 10 km 00:01:10.61 00:27:45.40 00:29:04.99 00:56:50.39
355 301 MAJ VIKTORIA K 83 WROCŁAW K 20 16 Bieg 10 km 00:02:10.63 00:29:03.76 00:27:54.63 00:56:58.39
356 324 MIELCZAREK MICHAŁ M 273 CHORZÓW M 20 32 Bieg 10 km 00:02:10.77 00:29:04.01 00:27:54.55 00:56:58.56
357 580 TARNACKI PIOTR M 274 GDAŃSK 77 RACING CLUB M 40 108 Bieg 10 km 00:02:09.86 00:26:57.46 00:30:04.83 00:57:02.29
358 59 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M 275 GDANSK M 50 34 Bieg 10 km 00:02:15.47 00:28:33.24 00:28:30.79 00:57:04.03
359 406 RÓWNA ANNA K 84 GDAŃSK K 30 30 Bieg 10 km 00:02:11.25 00:28:15.36 00:28:50.22 00:57:05.58
360 585 HALMANN MIREK M 276 WEJHEROWO M 30 94 Bieg 10 km 00:02:13.00 00:28:35.73 00:28:38.95 00:57:14.68
361 167 JACHIMOWICZ KAMIL M 277 GDAŃSK M 30 95 Bieg 10 km 00:02:07.47 00:27:42.57 00:29:32.13 00:57:14.70
362 191 KALINOWSKA EWA K 85 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / THALES K 40 32 Bieg 10 km 00:01:16.97 00:27:25.66 00:29:49.93 00:57:15.59
363 220 KOŃCZAL KAROLINA K 86 WALERIANOWO K 30 31 Bieg 10 km 00:02:24.03 00:28:42.97 00:28:32.82 00:57:15.79
364 425 SIERADZON DAMIAN M 278 SŁAWIENKO M 40 109 Bieg 10 km 00:02:24.05 00:28:42.93 00:28:32.91 00:57:15.84
365 412 RYCHERT ANNA K 87 GOWINO KASZUBI LUZINO K 30 32 Bieg 10 km 00:02:12.88 00:28:36.46 00:28:40.73 00:57:17.19
366 298 ŁOŚ KAROLINA K 88 GDAŃSK PANNY Z WILKA K 30 33 Bieg 10 km 00:02:08.55 00:28:51.61 00:28:26.75 00:57:18.36
367 577 PIETRZAK TERESA K 89 GDAŃSK 77 RACING CLUB K 50 4 Bieg 10 km 00:02:09.04 00:28:34.03 00:28:44.95 00:57:18.98
368 436 SMOLIŃSKA BEATA K 90 KWIDZYN K 40 33 Bieg 10 km 00:00:05.16 00:28:20.91 00:29:05.19 00:57:26.10
369 2178 BRUŹDZIAK MATEUSZ M 279 GDAŃSK NORTHVOLT M 20 33 Bieg 10 km 00:02:31.01 00:28:26.87 00:29:02.07 00:57:28.94
370 7 ARENDT AGNIESZKA K 91 GDAŃSK ŻARTA WATAHA K 40 34 Bieg 10 km 00:01:20.66 00:28:03.34 00:29:28.40 00:57:31.74
371 575 ŁUŃSKI MICHAŁ M 280 MOSTY M 30 96 Bieg 10 km 00:01:05.79 00:27:18.99 00:30:25.47 00:57:44.46
372 77 DROSIŃSKI GRZEGORZ M 281 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN M 40 110 Bieg 10 km 00:02:14.26 00:28:30.62 00:29:18.02 00:57:48.64
373 484 SZYMCZYŃSKI BŁAŻEJ M 282 KATOWICE BIG TEAM M 30 97 Bieg 10 km 00:02:10.44 00:29:46.60 00:28:07.51 00:57:54.11
374 423 SIDOROWICZ ANNA K 92 STOGI K 60 2 Bieg 10 km 00:02:04.63 00:28:33.78 00:29:27.51 00:58:01.29
375 421 SEBASTIAŃSKA DOROTA K 93 GDAŃSK K 40 35 Bieg 10 km 00:01:13.42 00:28:59.83 00:29:02.14 00:58:01.97
376 238 KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN M 283 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT M 40 111 Bieg 10 km 00:01:13.46 00:28:59.83 00:29:02.26 00:58:02.09
377 303 MAKUCH ALEKSANDRA K 94 WARSZAWA BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM K 30 34 Bieg 10 km 00:02:09.26 00:29:43.53 00:28:20.11 00:58:03.64
378 258 KUBISZYN RAFAŁ M 284 GDYNIA M 20 34 Bieg 10 km 00:02:11.88 00:28:54.16 00:29:09.72 00:58:03.88
379 29 BOLANOWSKI PIOTR M 285 CHOJNICE FILTERTECHNIC.EU M 40 112 Bieg 10 km 00:01:15.24 00:29:26.97 00:28:38.04 00:58:05.01
380 2172 JAROWICZ ADAM M 286 GDAŃSK MACGREGOR M 20 35 Bieg 10 km 00:02:03.63 00:27:25.82 00:30:41.04 00:58:06.86
381 61 DĄBROWSKI TADEUSZ M 287 GDYNIA OKSYWIE M 60 4 Bieg 10 km 00:02:08.70 00:28:33.58 00:29:35.73 00:58:09.31
382 52 DALKOWSKA JOANNA K 95 GDAŃSK K 40 36 Bieg 10 km 00:02:09.29 00:28:24.23 00:29:45.73 00:58:09.96
383 405 ROZTROPIŃSKI RAFAŁ M 288 GDAŃSK M 40 113 Bieg 10 km 00:02:13.99 00:29:04.48 00:29:07.94 00:58:12.42
384 317 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K 96 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA K 40 37 Bieg 10 km 00:02:12.58 00:28:35.78 00:29:39.53 00:58:15.31
385 474 SZTYBOR JOANNA K 97 GDAŃSK K 40 38 Bieg 10 km 00:02:14.57 00:29:00.23 00:29:15.92 00:58:16.15
386 371 PETKE KRZYSZTOF M 289 GDYNIA LPP TEAM M 30 98 Bieg 10 km 00:02:18.08 00:28:25.58 00:29:52.81 00:58:18.39
387 431 SKONKA ANNA K 98 GDAŃSK OLO TEAM K 40 39 Bieg 10 km 00:01:15.54 00:29:17.39 00:29:01.02 00:58:18.41
388 467 SZCZYKUTOWICZ EWA K 99 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA K 30 35 Bieg 10 km 00:02:13.20 00:29:09.99 00:29:09.32 00:58:19.31
389 168 JAGODZINSKI MICHAŁ M 290 GDAŃSK SWAROVSKI TEAM M 30 99 Bieg 10 km 00:01:24.05 00:28:36.52 00:29:43.10 00:58:19.62
390 353 OSIECKI ADAM M 291 GDAŃSK ***** *** M 40 114 Bieg 10 km 00:02:15.26 00:28:48.63 00:29:32.85 00:58:21.48
391 523 WILKUS NORBERT M 292 GDANSK M 40 115 Bieg 10 km 00:02:30.88 00:29:09.73 00:29:12.12 00:58:21.85
392 149 GRZONKA LAURA K 100 GDAŃSK K 20 17 Bieg 10 km 00:02:28.90 00:30:38.85 00:27:44.83 00:58:23.68
393 602 MISZK ADRIAN M 293 M 30 100 Bieg 10 km 00:01:23.76 00:28:36.13 00:29:48.22 00:58:24.35
394 581 WITCZAK ANNA K 101 KOWALE IRONTEAM3CITY K 40 40 Bieg 10 km 00:01:20.00 00:28:47.42 00:29:41.84 00:58:29.26
395 62 DE WILDT MAU M 294 UTRECHT M 30 101 Bieg 10 km 00:02:27.80 00:30:19.55 00:28:10.41 00:58:29.96
396 399 RENKE MARIA K 102 GDAŃSK K 20 18 Bieg 10 km 00:02:25.98 00:29:42.54 00:28:49.63 00:58:32.17
397 110 GASZEWSKA MAŁGORZATA K 103 GDAŃSK K 40 41 Bieg 10 km 00:02:14.70 00:29:16.83 00:29:17.93 00:58:34.76
398 427 SIKORA ANNA K 104 BOJANO K 40 42 Bieg 10 km 00:01:15.34 00:29:27.17 00:29:11.60 00:58:38.77
399 70 DOBROWOLSKA JÓZEFINA K 105 ŻUKOWO K 20 19 Bieg 10 km 00:02:25.24 00:30:08.49 00:28:30.94 00:58:39.43
400 6 ANTONOWICZ PAWEŁ M 295 GDAŃSK SANBAO CROSSFIGHTING TEAM M 40 116 Bieg 10 km 00:01:11.88 00:28:22.05 00:30:18.17 00:58:40.22
401 5 ANTONOWICZ ALICJA K 106 GDAŃSK SANBAO CROSSFIGHTING TEAM K 40 43 Bieg 10 km 00:01:12.06 00:28:21.80 00:30:18.57 00:58:40.37
402 2 ADAMIK ALEKSANDRA K 107 GDAŃSK K 20 20 Bieg 10 km 00:02:15.08 00:29:53.23 00:28:54.53 00:58:47.76
403 593 TARASON MARCIN M 296 M 40 117 Bieg 10 km 00:02:19.77 00:28:59.79 00:29:48.92 00:58:48.71
404 398 RENKE MARCIN M 297 GDAŃSK M 50 35 Bieg 10 km 00:02:23.64 00:29:52.04 00:29:10.22 00:59:02.26
405 496 TOKARSKA ELŻBIETA K 108 GDAŃSK JIT TEAM K 40 44 Bieg 10 km 00:01:05.15 00:29:03.68 00:30:06.40 00:59:10.08
406 263 KUKLIŃSKI STANISŁAW M 298 CHOJNICE M 60 5 Bieg 10 km 00:01:03.49 00:28:50.29 00:30:20.53 00:59:10.82
407 58 DĄBROWSKA MAGDALENA K 109 GDAŃSK PANNY Z WILKA K 30 36 Bieg 10 km 00:02:08.72 00:28:56.64 00:30:16.09 00:59:12.73
408 212 KINDA DOROTA K 110 SOPOT K 30 37 Bieg 10 km 00:01:19.38 00:29:21.26 00:29:53.14 00:59:14.40
409 219 KONIUSZEWSKA ANNA K 111 GDAŃSK K 40 45 Bieg 10 km 00:01:08.84 00:29:18.14 00:29:56.40 00:59:14.54
410 96 FISCHER KACPER M 299 GDAŃSK M 20 36 Bieg 10 km 00:01:06.87 00:27:37.06 00:31:43.69 00:59:20.75
411 262 KUCZYŃSKA KAMILA K 112 LIDZBARK WARMIŃSKI K 30 38 Bieg 10 km 00:00:13.57 00:28:43.50 00:30:38.37 00:59:21.87
412 102 GABRYSIAK JULIA K 113 GDAŃSK K 20 21 Bieg 10 km 00:00:13.66 00:28:45.01 00:30:36.97 00:59:21.98
413 188 KACZMAREK RAFAŁ M 300 GDAŃSK M 40 118 Bieg 10 km 00:02:08.22 00:27:29.44 00:31:53.23 00:59:22.67
414 174 JANIK-NAZOREK EWA K 114 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 46 Bieg 10 km 00:02:11.03 00:28:38.63 00:30:46.51 00:59:25.14
415 226 KOSTUCH PRZEMYSŁAW M 301 GDANSK M 30 102 Bieg 10 km 00:02:24.18 00:30:22.44 00:29:08.53 00:59:30.97
416 106 GAŁĘZEWSKI MICHAŁ M 302 RÓŻYNY M 30 103 Bieg 10 km 00:02:07.81 00:28:44.68 00:30:50.51 00:59:35.19
417 435 SŁAWSKA GABRIELA K 115 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA K 40 47 Bieg 10 km 00:02:16.24 00:30:38.90 00:28:59.20 00:59:38.10
418 311 MARIANOWSKA BEATA K 116 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 48 Bieg 10 km 00:02:18.48 00:30:45.82 00:28:52.32 00:59:38.14
419 312 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M 303 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 40 119 Bieg 10 km 00:02:19.13 00:30:44.06 00:28:55.08 00:59:39.14
420 440 SOBOCKI ROBER M 304 GDANSK WUŻ GDAŃSK M 50 36 Bieg 10 km 00:02:17.56 00:28:14.54 00:31:30.25 00:59:44.79
421 256 KUBIAK MARIUSZ M 305 GDAŃSK M 20 37 Bieg 10 km 00:01:10.86 00:30:34.89 00:29:13.39 00:59:48.28
422 247 KRAWCZUK ANDRZEJ M 306 GDAŃSK TEAMKARAŚ-ELBLĄG M 60 6 Bieg 10 km 00:01:07.68 00:29:37.85 00:30:11.63 00:59:49.48
423 448 STARZYŃSKI ANDRZEJ M 307 GDAŃSK M 50 37 Bieg 10 km 00:01:11.48 00:30:34.82 00:29:18.52 00:59:53.34
424 180 JASEK TOMASZ M 308 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT M 40 120 Bieg 10 km 00:02:19.43 00:29:19.60 00:30:37.04 00:59:56.64
425 132 GÓRNIK JOANNA K 117 GDAŃSK K 30 39 Bieg 10 km 00:02:27.55 00:30:20.39 00:29:36.30 00:59:56.69
426 489 ŚWITAŁA ALBERT M 309 GDAŃSK M 20 38 Bieg 10 km 00:02:26.45 00:29:50.87 00:30:14.92 01:00:05.79
427 24 BILICKI WOJCIECH M 310 GDAŃSK M 30 104 Bieg 10 km 00:02:26.90 00:29:50.20 00:30:15.85 01:00:06.05
428 65 DEMBSKI PRZEMYSLAW M 311 KÓRNIK M 40 121 Bieg 10 km 00:02:17.89 00:29:20.00 00:30:49.55 01:00:09.55
429 223 KORDOWSKA MAGDALENA K 118 TCZEW DZIKA WATAHA K 20 22 Bieg 10 km 00:02:17.44 00:29:19.83 00:30:50.13 01:00:09.96
430 9 BABEROWSKA JOLANTA K 119 GDAŃSK TREC TEAM K 50 5 Bieg 10 km 00:02:19.70 00:29:32.73 00:30:37.95 01:00:10.68
431 430 SKONKA ALEKSANDER M 312 GDAŃSK OLO TEAM M 40 122 Bieg 10 km 00:01:14.49 00:27:23.48 00:32:58.83 01:00:22.31
432 291 ŁASKA KAROLINA K 120 KATOWICE BIG TEAM K 20 23 Bieg 10 km 00:02:10.37 00:29:46.13 00:30:50.81 01:00:36.94
433 133 GÓRSKI DAWID M 313 GDAŃSK M 20 39 Bieg 10 km 00:02:05.08 00:28:44.72 00:32:06.31 01:00:51.03
434 283 LIDZBARSKI ADAM M 314 SZEMUD M 40 123 Bieg 10 km 00:02:25.25 00:29:55.73 00:31:06.43 01:01:02.16
435 53 DAMASZKE ALEKSANDRA K 121 GDAŃSK K 30 40 Bieg 10 km 00:02:25.36 00:29:55.13 00:31:07.11 01:01:02.24
436 347 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 122 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 60 3 Bieg 10 km 00:00:06.17 00:30:15.25 00:30:51.36 01:01:06.61
437 31 BRAUN-AZARCZYK PATRYCJA K 123 GDANSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 40 49 Bieg 10 km 00:01:05.28 00:29:17.09 00:31:56.18 01:01:13.27
438 560 ZDUNEK MARIUSZ ZDUNEK M 315 WARSZAWA ROXY M 40 124 Bieg 10 km 00:02:32.99 00:30:24.04 00:30:53.99 01:01:18.03
439 358 OSTROWSKI BARTŁOMIEJ M 316 WARSZAWA M 20 40 Bieg 10 km 00:02:31.59 00:30:56.68 00:30:22.91 01:01:19.59
440 93 ESPITIA ORTEGA ORLANDO M 317 GDAŃSK MACGREGOR M 30 105 Bieg 10 km 00:02:16.29 00:29:27.67 00:32:07.65 01:01:35.32
441 559 ZAWADZKI LUKASZ M 318 CHWASZCZYNO M 40 125 Bieg 10 km 00:02:10.91 00:30:51.86 00:30:53.25 01:01:45.11
442 502 TUROWER MAGDA K 124 GDAŃSK K 30 41 Bieg 10 km 00:02:29.78 00:30:32.50 00:31:27.65 01:02:00.15
443 471 SZERECHAN EWA K 125 BARTOSZYCE K 40 50 Bieg 10 km 00:01:19.59 00:30:32.93 00:31:40.62 01:02:13.55
444 214 KLUCK AGNIESZKA K 126 KWIDZYN K 40 51 Bieg 10 km 00:02:22.75 00:31:49.72 00:30:31.21 01:02:20.93
445 203 KARAŚ PIOTR M 319 GDAŃSK M 30 106 Bieg 10 km 00:02:27.40 00:30:58.66 00:31:35.13 01:02:33.79
446 407 RUDNICKI PIOTR M 320 GDAŃSK M 40 126 Bieg 10 km 00:02:27.34 00:30:57.69 00:31:36.26 01:02:33.95
447 206 KARWOWSKA EWA K 127 SUSZ K 30 42 Bieg 10 km 00:02:18.74 00:30:50.89 00:31:43.78 01:02:34.67
448 601 KARWOWSKI PIOTR M 321 SUSZ M 40 127 Bieg 10 km 00:02:18.60 00:30:50.61 00:31:44.15 01:02:34.76
449 545 WYSOCKA GABRIELA K 128 GDAŃSK K 20 24 Bieg 10 km 00:02:17.01 00:29:41.79 00:32:55.64 01:02:37.43
450 459 SUSKA AGATA K 129 GDAŃSK K 50 6 Bieg 10 km 00:02:07.63 00:31:21.80 00:31:24.11 01:02:45.91
451 367 PAWŁOWSKI MIROSŁAW M 322 GDAŃSK CTM ACTIVE TEAM M 40 128 Bieg 10 km 00:02:09.81 00:29:17.55 00:33:35.53 01:02:53.08
452 547 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 323 GDAŃSK M 60 7 Bieg 10 km 00:02:32.78 00:29:24.28 00:33:29.66 01:02:53.94
453 254 KRZEMIŃSKI PAWEŁ M 324 BORKOWO SUPERVISION OPTYK M 40 129 Bieg 10 km 00:02:34.66 00:31:01.11 00:31:54.97 01:02:56.08
454 68 DEPTULA ROBERT M 325 GDANSK M 50 38 Bieg 10 km 00:02:21.16 00:31:02.85 00:31:55.12 01:02:57.97
455 67 DEPTULA BERNADETA K 130 GDANSK K 50 7 Bieg 10 km 00:02:21.27 00:31:03.45 00:31:54.53 01:02:57.98
456 544 WYSOCKA DOROTA K 131 GDAŃSK K 50 8 Bieg 10 km 00:02:16.57 00:30:12.48 00:32:57.89 01:03:10.37
457 129 GOSZ MARTYNA K 132 WEJHEROWO K 30 43 Bieg 10 km 00:01:21.89 00:30:29.75 00:32:50.63 01:03:20.38
458 480 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 133 GDAŃSK K 30 44 Bieg 10 km 00:01:21.23 00:30:30.27 00:32:50.86 01:03:21.13
459 267 KURAŚ BEATA K 134 GDAŃSK SALTUS SPORT TEAM K 40 52 Bieg 10 km 00:02:09.51 00:30:54.07 00:32:32.67 01:03:26.74
460 54 DAMPS PAULINA K 135 KARTUZY K 30 45 Bieg 10 km 00:02:13.33 00:30:29.50 00:32:59.26 01:03:28.76
461 368 PAŹDZIORA ARKADIUSZ M 326 MARSZEWSKA GÓRA OSP JODŁOWNO M 20 41 Bieg 10 km 00:02:22.26 00:30:47.80 00:32:53.96 01:03:41.76
462 318 MEGGER DAGMARA K 136 TRĄBKI WIELKIE IRON TEAM K 20 25 Bieg 10 km 00:02:20.92 00:30:49.31 00:32:53.60 01:03:42.91
463 231 KOTWA PAWEŁ M 327 GOŁĘBIEWO WIELKIE M 30 107 Bieg 10 km 00:02:21.47 00:30:50.12 00:32:52.92 01:03:43.04
464 599 FOSZMANOWICZ PAULINA K 137 K 30 46 Bieg 10 km 00:02:29.26 00:31:33.13 00:32:32.40 01:04:05.53
465 345 NOWICKA KATARZYNA K 138 KWIDZYN-MAREZA K 40 53 Bieg 10 km 00:02:16.65 00:31:14.22 00:33:04.45 01:04:18.67
466 522 WILK HUBERT M 328 GDAŃSK M 20 42 Bieg 10 km 00:02:28.89 00:30:58.73 00:33:23.20 01:04:21.93
467 550 WYŻGOWSKA AGATA K 139 GDAŃSK K 20 26 Bieg 10 km 00:02:28.34 00:30:59.46 00:33:23.39 01:04:22.85
468 232 KOWALAK MARCIN M 329 GDANSK M 30 108 Bieg 10 km 00:02:29.92 00:32:41.42 00:31:42.79 01:04:24.21
469 306 MALIK ADRIANNA K 140 GDAŃSK K 30 47 Bieg 10 km 00:02:30.31 00:32:41.66 00:31:47.74 01:04:29.40
470 217 KOLASSA PAULINA KOLASSA K 141 GDAŃSK K 20 27 Bieg 10 km 00:02:21.89 00:31:03.23 00:33:27.82 01:04:31.05
471 293 ŁASZKIEWICZ ALEKSANDRA ŁASZKIEWICZ K 142 POZNAŃ K 20 28 Bieg 10 km 00:02:26.56 00:31:34.05 00:32:57.43 01:04:31.48
472 561 ZDUŃCZYK SEBASTIAN M 330 ZATORY M 40 130 Bieg 10 km 00:02:23.14 00:32:08.78 00:32:24.40 01:04:33.18
473 269 KUROWSKA SANDRA K 143 GDAŃSK K 40 54 Bieg 10 km 00:02:28.92 00:32:44.90 00:31:48.95 01:04:33.85
474 397 RENKE HANNA K 144 GDAŃSK K 20 29 Bieg 10 km 00:02:26.32 00:30:54.48 00:33:49.99 01:04:44.47
475 352 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 145 KOWALE SWAROVSKI TEAM K 40 55 Bieg 10 km 00:02:20.08 00:33:03.26 00:32:00.16 01:05:03.42
476 328 MŁYŃSKI TOMASZ M 331 GDAŃSK M 30 109 Bieg 10 km 00:38:26.78 00:27:00.04 01:05:26.82
477 439 SOBEK GABRIELA K 146 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU K 40 56 Bieg 10 km 00:01:05.63 00:30:57.88 00:34:39.49 01:05:37.37
478 144 GRUCHOCKI MICHAŁ M 332 GDAŃSK M 30 110 Bieg 10 km 00:02:32.05 00:32:41.14 00:32:56.51 01:05:37.65
479 357 OSTROWSKA ANNA K 147 WARSZAWA K 50 9 Bieg 10 km 00:02:23.61 00:32:25.41 00:33:12.47 01:05:37.88
480 388 PRYC KRYSTYNA K 148 GRUDZIĄDZ ORANGE POLSKA K 40 57 Bieg 10 km 00:02:22.34 00:31:53.05 00:34:09.22 01:06:02.27
481 356 OSSOWSKI WALDEMAR M 333 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS M 50 39 Bieg 10 km 00:02:25.02 00:32:17.86 00:33:57.91 01:06:15.77
482 361 PACYGA-GRAJEWSKA JOANNA K 149 GDAŃSK K 40 58 Bieg 10 km 00:02:22.79 00:32:59.90 00:33:45.56 01:06:45.46
483 539 WROŃSKA ANNA K 150 SOPOT K 30 48 Bieg 10 km 00:02:20.50 00:32:34.40 00:34:23.67 01:06:58.07
484 326 MILKAMANOWICZ-RADZIWIŁŁOWICZ IDALIA K 151 GDAŃSK K 50 10 Bieg 10 km 00:02:22.70 00:31:54.95 00:35:48.70 01:07:43.65
485 395 RADZIWIŁŁOWICZ DANIEL M 334 GDAŃSK M 40 131 Bieg 10 km 00:02:22.51 00:31:55.14 00:35:48.70 01:07:43.84
486 378 PISAREK RYSZRAD M 335 PRUSZCZ GDAŃSKI M 60 8 Bieg 10 km 00:01:21.07 00:32:49.75 00:34:57.48 01:07:47.23
487 519 WESOŁOWSKA AGNIESZKA K 152 GDAŃSK TRIMAMA K 40 59 Bieg 10 km 00:02:30.32 00:34:45.79 00:33:01.63 01:07:47.42
488 33 BRONICKA MONIKA BRONICKA K 153 GDYNIA K 30 49 Bieg 10 km 00:02:15.99 00:34:16.88 00:33:35.44 01:07:52.32
489 363 PANCHENKO VLADLENA K 154 GDAŃSK K 20 30 Bieg 10 km 00:02:24.20 00:33:27.68 00:34:38.54 01:08:06.22
490 12 BAKOWSKA ANNA K 155 GDANSK SWAROVSKI TEAM K 20 31 Bieg 10 km 00:02:17.06 00:32:36.52 00:35:32.71 01:08:09.23
491 457 STYKUĆ DARIUSZ M 336 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN M 30 111 Bieg 10 km 00:02:27.51 00:32:02.24 00:36:16.97 01:08:19.21
492 137 GRABOWSKA MARTA K 156 GDAŃSK K 20 32 Bieg 10 km 00:02:12.82 00:32:54.45 00:35:36.91 01:08:31.36
493 200 KANIA DAGMARA K 157 GDAŃSK SWAROVSKI TEAM K 30 50 Bieg 10 km 00:02:15.34 00:33:07.15 00:35:34.16 01:08:41.31
494 442 SOROKA KAMIL M 337 GDAŃSK M 30 112 Bieg 10 km 00:02:22.92 00:32:44.20 00:36:04.50 01:08:48.70
495 456 STYCZYŃSKA KAROLINA K 158 GDAŃSK SWAROVSKI TEAM K 30 51 Bieg 10 km 00:02:30.71 00:35:40.42 00:33:13.86 01:08:54.28
496 452 STOSIK TADEUSZ M 338 GDAŃSK TRIMAMA M 60 9 Bieg 10 km 00:02:31.10 00:33:21.70 00:35:42.76 01:09:04.46
497 79 DROZDA SANDRA K 159 NOWINY WIELKIE K 20 33 Bieg 10 km 00:02:22.60 00:34:33.97 00:36:22.61 01:10:56.58
498 71 DOBRZAŃSKI MATEUSZ M 339 BIAŁCZ M 20 43 Bieg 10 km 00:02:22.02 00:34:35.20 00:36:22.94 01:10:58.14
499 141 GRAU-SANDOMIERSKA JUSTYNA K 160 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA K 40 60 Bieg 10 km 00:02:15.92 00:33:35.56 00:37:23.49 01:10:59.05
500 415 SALKOWSKA BASIA K 161 GDAŃSK TRIMAMA / USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU K 40 61 Bieg 10 km 00:02:30.19 00:34:50.68 00:36:34.25 01:11:24.93
501 595 BYDAŁEK KATARZYNA K 162 GDAŃSK K 30 52 Bieg 10 km 00:01:20.58 00:33:53.82 00:37:39.90 01:11:33.72
502 562 ZDUŃCZYK WERONIKA K 163 ZATORY K 30 53 Bieg 10 km 00:02:24.56 00:36:04.71 00:37:41.86 01:13:46.57
503 3 AMBROZIAK MONIKA K 164 STRZELCE KRAJEŃSKIE K 40 62 Bieg 10 km 00:02:20.28 00:36:14.45 00:38:06.76 01:14:21.21
504 531 WOJTYSIAK PATRYK M 340 STRZELCE KRAJEŃSKIE M 30 113 Bieg 10 km 00:02:20.34 00:36:15.38 00:38:08.65 01:14:24.03
505 92 ELAZZABI MAŁGORZATA K 165 GDAŃSK MACGREGOR K 30 54 Bieg 10 km 00:02:25.41 00:36:41.93 00:38:51.47 01:15:33.40
506 185 KACPRZYK PATRYCJA K 166 GDAŃSK K 30 55 Bieg 10 km 00:02:25.77 00:36:43.00 00:38:59.24 01:15:42.24
507 424 SIERACKA AGA K 167 GDAŃSK K 40 63 Bieg 10 km 00:02:25.45 00:36:42.25 00:39:00.10 01:15:42.35
508 257 KUBICKA URSZULA K 168 GDAŃSK K 30 56 Bieg 10 km 00:02:25.75 00:36:41.87 00:39:00.57 01:15:42.44
509 355 OSSOWSKA IWONA K 169 GDAŃSK K 40 64 Bieg 10 km 00:02:22.24 00:37:16.33 00:38:53.07 01:16:09.40
510 330 MRÓZ IRENEUSZ M 341 OSTROŁĘKA M 40 132 Bieg 10 km 00:02:21.46 00:37:17.13 00:41:19.88 01:18:37.01
511 236 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 170 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU K 60 4 Bieg 10 km 00:01:23.12 00:38:48.25 00:41:05.83 01:19:54.08
DNF 543 WYSŁOUCH MICHAŁ M DNF GDAŃSK TRI TALENT TEAM M 30 DNF Bieg 10 km 00:00:02.05


Bieg Malucha (4-7 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 2062 PIĘTKA JAKUB M 1 GDAŃSK HEVELIUS Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:22.08
2 2077 WYSOCKA ŁUCJA K 1 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:24.10
3 2064 PUCHALSKI FRANCISZEK M 2 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:24.79
4 2029 DAMBEK TOMASZ M 3 GDAŃSK SP 19 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:25.37
5 2079 ZAJKOWSKI JAN M 4 WYSZKÓW Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:26.35
6 2072 WASZCZYK MICHAŁ M 5 GDAŃSK SP 80 W GDAŃSKU Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:26.72
7 2051 KONIUSZEWSKI ALEKSANDER M 6 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:27.78
8 2075 WOJCIESZKIEWICZ TOMASZ M 7 GDANSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:28.02
9 2056 ŁUKWIŃSKA LIDIA K 2 GDAŃSK SP1 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:28.45
10 2054 KWIATKOWSKI BRUNO M 8 WYSZKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 WYSZKÓW Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:29.64
11 2170 KINDA DANUTA K 3 SOPOT Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:29.82
12 2047 KAWAŁKO ZOFIA K 4 SOPOT Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:33.05
13 2031 DĄBROWSKI TOMASZ M 9 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:33.11
14 2039 GRAJEWSKI MIKOŁAJ M 10 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:33.67
15 2036 GARUS URSZULA K 5 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:33.70
16 2028 DACKA WIKTORIA K 6 GDAŃSK SP1 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:34.22
17 2042 JANISZEWSKA MAJA K 7 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:35.31
18 2027 CZAJA GABA K 8 GDAŃSK CTS Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:35.47
19 2037 GIERS KRZYSZTOF M 11 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:35.70
20 2168 ZAJKOWSKA ZOFIA K 9 WYSZKÓW Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:36.37
21 2050 KOŁODZIEJCZAK PIOTR M 12 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:37.01
22 2070 SZCZOT POLA K 10 GDANSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:38.76
23 2067 SKIBIŃSKI ARTUR M 13 GDYNIA Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:39.08
24 2069 SOBICH OLIWIA K 11 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:39.51
25 2061 PALIAKOVA MARYIA K 12 GDANSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:39.83
26 2024 BIELIŃSKA JOANNA K 13 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:40.09
27 2063 PÓŁTORZYCKI ADAM M 14 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:40.28
28 2055 LEBIODA AGATA K 14 GDYNIA PRZEDSZKOLE 16 GDYNIA Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:41.12
29 2057 ŁUKWIŃSKI KRZYSZTOF M 15 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 75 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:41.23
30 2043 JARANOWSKA AMELIA K 15 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:41.66
31 2060 NOWACZYK IZABELA K 16 GDAŃSK SP 1 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:42.78
32 2046 KARWOWSKA ANNA K 17 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:42.86
33 2030 DANKOWSKA OLIWIA K 18 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:43.36
34 2059 NIEMIERKO LEON M 16 GDAŃSK SUCHA TEAM Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:44.89
35 2053 KORDOWSKA MARTYNA K 19 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:47.38
36 2052 KORDOWSKA JULIA K 20 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:48.39
37 2076 WROŃSKA ANIELA K 21 SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 SOPOT Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:51.25
38 2049 KŁUDKOWSKA ULA K 22 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:52.71
39 2041 HOŁUBOWICZ JAŚMINA K 23 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:54.73
40 2159 DUTKIEWICZ NEL K 24 Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:55.95
41 2044 KACZMAREK FRANCISZEK M 17 GDANSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:56.48
42 2045 KACZOREK MAŁGORZATA K 25 GDANSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:00:58.39
43 2071 UFNOWSKI BRUNO M 18 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:01:00.82
44 2040 GRZEGORZYCA ALEKSANDER M 19 BANINO AKADEMIA JUDO DRAGON Bieg Malucha (4-7 lat) 00:01:01.71
45 2035 GARUS ALICJA K 26 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:01:05.98
46 2025 CICHOSZ ANTONI M 20 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:01:06.77
47 2033 DOMASZK FRANCISZEK M 21 GDAŃSK Bieg Malucha (4-7 lat) 00:01:16.41


Bieg Malucha (8-10 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Meta
1 2089 DĄBROWSKI SZYMON M 1 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:11.60
2 2118 SIDOROWICZ IGNACY M 2 STRZELNO Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:12.16
3 2081 ADAMCZYK ŁUCJA K 1 GDAŃSK GZSISS/MMKS Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:13.70
4 2111 MACZKOWSKA BARBARA K 2 KLESZCZEWKO MMKS GDAŃSKIE LWY Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:14.53
5 2091 GLAZA JAN M 3 ROKOCIN GZSISS / MMKS Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:17.70
6 2121 SOŁTYS ZUZANNA K 3 GDAŃSK SP27TEAM Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:17.90
7 2099 KALINOWSKI JEREMI M 4 GDAŃSK GZSISS / MMKS Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:19.48
8 2110 MACKIEWICZ KRZYSZTOF M 5 GDAŃSK GZSISS / MMKS Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:19.85
9 2108 ŁASKOWSKA ALICJA K 4 GDAŃSK SP 33 W GDAŃSKU Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:20.50
10 2085 CZWOJDA TOMEK M 6 GDAŃSK MMKS GDAŃSKIE LWY Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:21.08
11 2167 LEWANDOWSKI DAWID M 7 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:22.73
12 2102 KOŃCZAK ALEKSANDRA K 5 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:23.83
13 2116 POŃSKA KSENIA K 6 GDAŃSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:24.16
14 2090 DOBRUCKI KAZIMIERZ M 8 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:24.21
15 2120 SOŁTYS JAGODA K 7 GDAŃSK SP27TEAM Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:26.51
16 2105 KOWALCZYK SZYMON M 9 GDAŃSK AZS AWF GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:26.96
17 2106 KWIATKOWSKI LEON M 10 WYSZKÓW SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 WYSZKÓW Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:28.32
18 2094 GRZANKA PIOTR M 11 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:28.41
19 2114 NIEKLUDOW NATALIA K 8 GDANSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:28.66
20 2112 MARCZUK ZUZANNA K 9 RUMIA Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:29.27
21 2097 JANISZEWSKI MIKOŁAJ M 12 GDAŃSK SP27TEAM Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:29.58
22 2122 ŚWIĄTEK TOMASZ M 13 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:30.48
23 2164 ZAGALSKI ANTONI M 14 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:30.77
24 2084 BRAHIN PLATON M 15 GDAŃSK SP 19 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:31.15
25 2095 GRZEGORZYCA FRANCISZEK M 16 BANINO AKADEMIA JUDO DRAGON Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:31.76
26 2124 WIJATKOWSKA OLIWIA K 10 GDAŃSK TAKA RYBA Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:32.74
27 2093 GÓŹDŹ ZUZANNA K 11 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:33.34
28 2109 MACHNIKOWSKA KATARZYNA K 12 SZTUMSKIE POLE Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:34.17
29 2101 KŁUDKOWSA TOSIA K 13 GDAŃSK SP23 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:34.74
30 2107 LUDEK JULIA K 14 GDAŃSK STK SOPOT Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:35.35
31 2083 BOLTACH FIODAR M 17 GDANSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:36.32
32 2100 KARWOWSKA ALICJA K 15 GDAŃSK TAT Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:36.32
33 2086 DABRYNIN KRZYSZTOF M 18 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:39.33
34 2096 HOŁUBOWICZ STAŚ M 19 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:39.38
35 2082 BIELIŃSKI KONRAD M 20 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:40.48
36 2117 RYBAKOWSKA ERIN K 16 GDAŃSK SP 12 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:41.87
37 2087 DACKA MILENA K 17 GDAŃSK SP1 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:44.04
38 2125 WOJCIECHOWSKI WŁADYSŁAW M 21 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:44.69
39 2088 DAMBEK BARBARA K 18 GDAŃSK SP 19 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:01:51.28
40 2160 MERKS JAKUB M 22 GDAŃSK Bieg Malucha (8-10 lat) 00:02:00.07
41 2123 TŁOCZKOWSKA ADRIANNA K 19 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 79 Bieg Malucha (8-10 lat) 00:02:00.13


Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta
1 2149 AZARCZYK FILIP M 1 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU MŁODZIK 13-14 1 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:19.39
2 2152 MACHNIKOWSKA AGATA K 1 SZTUMSKIE POLE LKS ZANTYR MŁODZIK 13-14 1 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:20.74
3 2151 ŁAGUNA ANNA K 2 GDAŃSK MMKS GDAŃSKIE LWY MŁODZIK 13-14 2 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:26.23
4 2156 RORZKOWSKI MICHAŁ M 2 GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK MŁODZIK 13-14 2 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:32.41
5 2143 SMOŁOŃSKI IGNACY M 3 GDAŃSK ACTIVE FLOW ŻAK 11-12 1 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:32.77
6 2138 NIEKLUDOW SZYMON M 4 GDANSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU ŻAK 11-12 2 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:34.56
7 2136 KUROWSKI JAKUB M 5 GDAŃSK WATAHA ŻAK 11-12 3 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:37.98
8 2155 PRZYTUŁA GRZEGORZ M 6 GDAŃSK MŁODZIK 13-14 3 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:40.07
9 2137 NEUMANN GRZEGORZ M 7 GDAŃSK GZSISS / MMKS ŻAK 11-12 4 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:40.23
10 2141 RAULAND-KOWALEWICZ MICHAŁ M 8 GDAŃSK SP NR 80 W GDAŃSKU ŻAK 11-12 5 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:41.58
11 2129 JANKIEWICZ JERZY M 9 GDYNIA SP. 10 RUMIA ŻAK 11-12 6 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:42.09
12 2130 KOŁODZIEJCZAK WIKTOR M 10 GDAŃSK ŻAK 11-12 7 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:43.77
13 2142 RORZKOWSKI MACIEJ M 11 GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK ŻAK 11-12 8 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:48.32
14 2158 ZAJĄCZKOWSKA ZOFIA K 3 GDAŃSK SP 79 W GDAŃSKU MŁODZIK 13-14 3 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:51.75
15 2126 BÓJKO MARTYNA K 4 GDAŃSK MKS GALA ŻAK 11-12 1 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:52.24
16 2150 GRODZKA MAGDALENA K 5 GDAŃSK CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM MŁODZIK 13-14 4 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:53.09
17 2163 ZWARA JULIA K 6 GDAŃSK MŁODZIK 13-14 5 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:03:53.17
18 2153 MACZKOWSKA ZOFIA K 7 KLESZCZEWKO MMKS GDAŃSKIE LWY MŁODZIK 13-14 6 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:00.34
19 2162 KANAIEV KIRIL M 12 GDAŃSK MŁODZIK 13-14 4 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:05.62
20 2161 VRUBEL MYKHAILO M 13 GDAŃSK TRI TALENT TEAM MŁODZIK 13-14 5 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:06.28
21 2140 PRZYBYSZ JAN M 14 GDAŃSK ŻAK 11-12 9 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:06.78
22 2128 GOLIŃSKI MIKOŁAJ M 15 GDAŃSK GZSISS ŻAK 11-12 10 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:17.07
23 2148 WITOSŁAWSKA WERONIKA K 8 GDANSK ŻAK 11-12 2 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:18.47
24 2146 TROJANOWSKA PAULINA K 9 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK ŻAK 11-12 3 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:19.30
25 2166 LEWANDOWSKI NATANIEL M 16 ŻAK 11-12 11 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:23.28
26 2157 WYSOCKA ZOSIA K 10 SZYMBARK MŁODZIK 13-14 7 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:04:25.94
27 2147 UFNOWSKA MAJA K 11 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK ŻAK 11-12 4 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:05:04.94
28 2139 PATER GRETA K 12 GDAŃSK SP27TEAM UKS EUROPEJCZYK ŻAK 11-12 5 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:05:08.52
29 2174 KOZŁOWSKI KRZYSZTOF M 17 GDAŃSK ŻAK 11-12 12 Bieg ŻAK I MŁODZIK (11-14 lat) 00:05:15.31


Nordic Walking 5,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Meta
1 709 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 GOŁĄBEK Nordic Walking 5,5 km 00:00:01.41 00:30:49.71
2 724 STAŃCZAK EDWARD M 2 MALBORK NORDIC WALKING MALBORK Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.95 00:34:14.62
3 722 SANIUK EDWARD M 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM Nordic Walking 5,5 km 00:00:02.21 00:34:20.38
4 708 GWIZDAŁA BARTOSZ M 4 GOŁĄBEK Nordic Walking 5,5 km 00:00:01.80 00:35:02.46
5 717 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 5 GDAŃSK FITNESSFITBACK Nordic Walking 5,5 km 00:00:05.83 00:35:04.34
6 707 GÓŹDŹ ALEKSANDRA K 1 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:02.71 00:35:53.34
7 735 RYCHTER KRZYSZTOF M 6 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:07.88 00:35:54.36
8 705 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 2 GDAŃSK TAKA RYBA Nordic Walking 5,5 km 00:00:02.61 00:37:56.49
9 704 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ Nordic Walking 5,5 km 00:00:03.80 00:38:01.33
10 721 PLIETH JERZY M 8 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.26 00:38:27.12
11 701 BAŁABAŃSKA MARZENA K 3 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.54 00:39:09.40
12 712 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 9 BOJANO 7PBOT Nordic Walking 5,5 km 00:05:20.00 00:39:16.89
13 714 KULAS JERZY M 10 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.89 00:39:34.84
14 733 BEATA JELITTO K 4 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:05.38 00:42:13.53
15 732 BRAK DANYCH M 11 Nordic Walking 5,5 km 00:00:06.28 00:42:13.66
16 700 AŁTYN ELŻBIETA K 5 STAROGARD GDAŃSKI Nordic Walking 5,5 km 00:00:03.24 00:42:45.56
17 726 WADOWSKA ANNA K 6 PRUSZCZ GDAŃSKI Nordic Walking 5,5 km 00:00:06.44 00:43:13.63
18 710 HALMAN GABRIELA K 7 SULMIN Nordic Walking 5,5 km 00:00:07.30 00:43:18.53
19 728 ZIELIŃSKI JACEK M 12 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ Nordic Walking 5,5 km 00:00:02.77 00:43:37.52
20 702 CHMIELEWSKA DOROTA K 8 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:01.89 00:44:09.15
21 703 CHMIELEWSKI KAZIMIERZ M 13 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:02.42 00:44:12.43
22 734 BRAK DANYCH K 9 Nordic Walking 5,5 km 00:00:06.91 00:44:39.77
23 716 KURPIEWSKA ELŻBIETA K 10 GDAŃSK JESTEM LOCO Nordic Walking 5,5 km 00:00:05.26 00:44:47.86
24 720 PACYGA DANUTA K 11 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.22 00:45:44.75
25 723 SOBULSKA ANNA K 12 PIASECZNO SB SOBOLE Nordic Walking 5,5 km 00:00:04.32 00:46:14.55
26 718 MORAWSKA EWA K 13 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:03.68 00:46:14.66
27 727 WAWRZYŃCZAK-BORUCH KATARZYNA K 14 ZGIERZ Nordic Walking 5,5 km 00:00:07.30 00:48:02.17
28 713 KULAS CZESŁAWA K 15 PRUSZCZ GDAŃSKI Nordic Walking 5,5 km 00:00:06.27 00:48:25.77
29 715 KULCZYCKI JAN M 14 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:09.06 00:49:00.82
30 725 SZYMANEK MONIKA K 16 GDAŃSK Nordic Walking 5,5 km 00:00:07.25 00:50:47.83


Sztafeta

Msc Numer Nazwa sztafety Skład sztafety Miejscowość Dystans start 1 zmiana 2 zmiana Czas netto
1 1007 TMA SQUAD PIOTR OSTROWSKI, KRZYSZTOF KACZMAREK, GDAŃSK Sztafeta 00:01:05.97 00:23:09.04 00:21:15.40 00:44:24.44
2 1001 TUPTUSIE BEATA OSIŃSKA, ARTUR DĘBICKI GDAŃSK Sztafeta 00:02:08.68 00:28:14.26 00:22:58.35 00:51:12.61
3 1003 E&J TEAM JACEK JANKOWSKI, EWA JANKOWSKA, REDA Sztafeta 00:01:04.47 00:24:53.46 00:28:41.62 00:53:35.08
4 1002 SZYCA TEAM DARIUSZ SZYCA, ALEKSANDRA SZYCA GDAŃSK Sztafeta 00:02:23.16 00:30:34.15 00:25:28.58 00:56:02.73
5 1008 OJCIEC I SYN RAFAŁ KMERA, MATEUSZ KMERA, GDANSK Sztafeta 00:02:25.97 00:28:36.62 00:31:50.87 01:00:27.49
6 1006 P-W TEAM PIOTR BARAŃSKI, WOJCIECH KODYMOWSKI WŁOCŁAWEK Sztafeta 00:01:12.11 00:31:25.85 00:35:11.31 01:06:37.16
DNF 1004 ASRUMIA JOANNA CZECH, STANISŁAW CZECH, RUMIA Sztafeta 00:14:43.80 00:39:56.90


Sztafeta firm

Msc Numer Nazwa sztafety Skład sztafety Miejscowość Dystans start 1 zmiana 2 zmiana Czas netto
1 1009 SAWA LOGISTICS ARTUR SADOWSKI, EWA SADOWSKA, WARSZAWA Sztafeta firm 00:02:33.46 00:30:22.16 00:30:55.35 01:01:17.51

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ