ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2022

1 mila 5 km Start Wirtualny

1 mila

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto meta 1 mila Dyplom
1 656 KOZAK JAKUB M 1 GDAŃSK WWW.KOZAK.PL 1 mila 00:00:00.35 00:05:02.01 00:05:02.36 PDF PNG
2 663 LINDA MATEUSZ M 2 GDAŃSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW 1 mila 00:00:01.82 00:05:28.22 00:05:30.04 PDF PNG
3 577 BIEDRZYCKI MACIEJ M 3 GDAŃSK 1 mila 00:00:01.27 00:06:21.47 00:06:22.74 PDF PNG
4 623 GRUSZCZYŃSKI ŁUKASZ M 4 GDYNIA Q4 1 mila 00:00:01.53 00:06:31.63 00:06:33.16 PDF PNG
5 732 WRONA RAFAŁ M 5 GDYNIA 1 mila 00:00:02.55 00:06:31.63 00:06:34.18 PDF PNG
6 644 KAZYAKA KATARZYNA K 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 1 mila 00:00:00.31 00:06:32.55 00:06:32.86 PDF PNG
7 649 KNAPP KRZYSZTOF M 6 GDANSK Q4 1 mila 00:00:02.23 00:06:32.83 00:06:35.06 PDF PNG
8 639 KAMIŃSKI ARKADIUSZ M 7 GDYNIA 1 mila 00:00:02.49 00:06:35.10 00:06:37.59 PDF PNG
9 645 KĘDZIERSKI KACPER M 8 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:07.17 00:06:36.72 00:06:43.89 PDF PNG
10 552 FRANKOWSKI MICHAŁ M 9 GDYNIA 1 mila 00:00:02.09 00:06:37.12 00:06:39.21 PDF PNG
11 604 DUDEK MAREK M 10 GDAŃSK 1 mila 00:00:02.41 00:06:39.10 00:06:41.51 PDF PNG
12 721 TARNOWSKI MACIEJ M 11 GDAŃSK SKLEP ODZIEŻOWY PAMIRO 1 mila 00:00:02.64 00:06:39.32 00:06:41.96 PDF PNG
13 668 ŁUCZKIEWICZ MACIEJ M 12 GDYNIA 1 mila 00:00:23.67 00:06:49.71 00:07:13.38 PDF PNG
14 740 ZIELIŃSKI JACEK M 13 REDA 1 mila 00:00:03.53 00:06:53.28 00:06:56.81 PDF PNG
15 532 RACZYŃSKA EWA K 2 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA 1 mila 00:00:02.12 00:06:53.34 00:06:55.46 PDF PNG
16 724 WDOWIAK PRZEMYSŁAW M 14 GDYNIA 1 mila 00:00:03.89 00:07:02.76 00:07:06.65 PDF PNG
17 632 JAROCH-LIDZBARSKA MAGDALENA K 3 CHWASZCZYNO MOTYWATORNIA TEAM 1 mila 00:00:01.83 00:07:08.02 00:07:09.85 PDF PNG
18 691 PRZEKWAS KRZYSZTOF M 15 GDAŃSK 1 mila 00:00:06.09 00:07:13.64 00:07:19.73 PDF PNG
19 526 SADAJ JACEK M 16 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:05.63 00:07:18.60 00:07:24.23 PDF PNG
20 674 MAŁECKI JAKUB M 17 RUMIA Q4 1 mila 00:00:03.58 00:07:18.79 00:07:22.37 PDF PNG
21 654 KORALEWSKI MARCIN M 18 GDYNIA 1 mila 00:00:01.42 00:07:23.41 00:07:24.83 PDF PNG
22 588 CHROBAK MAREK M 19 ZABRZEG 1 mila 00:00:02.51 00:07:23.96 00:07:26.47 PDF PNG
23 725 WICIK-KUCIAPSKA PAULINA K 4 WEJHEROWO 1 mila 00:00:06.11 00:07:26.30 00:07:32.41 PDF PNG
24 633 JAWORSKI TOMASZ M 20 WARSZAWA 1 mila 00:00:02.72 00:07:26.67 00:07:29.39 PDF PNG
25 615 GOCHNIO ŁUKASZ M 21 GDAŃSKK MACGREGOR 1 mila 00:00:08.64 00:07:28.64 00:07:37.28 PDF PNG
26 502 BLADOWSKI PAWEŁ M 22 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:15.74 00:07:34.19 00:07:49.93 PDF PNG
27 534 ABDOLLA KAMIL M 23 GDYNIA 1 mila 00:00:02.76 00:07:35.12 00:07:37.88 PDF PNG
28 510 ŻUCHOWSKI MARCIN M 24 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 1 mila 00:00:18.69 00:07:36.30 00:07:54.99 PDF PNG
29 684 PAWŁOWSKI JACEK M 25 NISKO STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 1 mila 00:00:07.09 00:07:36.70 00:07:43.79 PDF PNG
30 556 KUBAS PAWEŁ M 26 GDYNIA 1 mila 00:00:05.24 00:07:41.81 00:07:47.05 PDF PNG
31 609 FRYMARK MARCIN M 27 REDA NORDA ACTIVE TEAM 1 mila 00:00:11.63 00:07:42.69 00:07:54.32 PDF PNG
32 686 PIELACH GRZEGORZ PIELACH M 28 GDYNIA SILVAN 1 mila 00:00:14.15 00:07:43.35 00:07:57.50 PDF PNG
33 735 ZABOROWICZ ŁUKASZ M 29 GDAŃSK 1 mila 00:00:03.49 00:07:47.41 00:07:50.90 PDF PNG
34 581 BŁAZUCKI MATEUSZ M 30 GDAŃSK Q4 1 mila 00:00:02.69 00:07:48.27 00:07:50.96 PDF PNG
35 635 KACZERSKI ANDRZEJ KACZERSKI M 31 GDYNIA 1 mila 00:00:04.27 00:07:52.09 00:07:56.36 PDF PNG
36 605 DZIECHCIARZ MATEUSZ M 32 SZCZECIN POL-AGENT 1 mila 00:00:09.03 00:07:54.99 00:08:04.02 PDF PNG
37 716 SZOSTKOWSKA MILENA SZOSTKOWSKA K 5 GDAŃSK 1 mila 00:00:15.16 00:07:57.42 00:08:12.58 PDF PNG
38 714 SZATKOWSKI MACIEJ M 33 GDYNIA 1 mila 00:00:12.09 00:07:58.31 00:08:10.40 PDF PNG
39 571 BANAŚ IZABELA BANAŚ K 6 GDYNIA Q4 1 mila 00:00:02.67 00:08:01.59 00:08:04.26 PDF PNG
40 660 KURCZYŃSKA-KAMIŃSKA ANNA K 7 POGÓRZE 1 mila 00:00:00.81 00:08:04.05 00:08:04.86 PDF PNG
41 606 ERDMANIS AGATA K 8 GDYNIA Q4 1 mila 00:00:01.47 00:08:04.16 00:08:05.63 PDF PNG
42 548 RACZEK KACPER M 34 BORKOWO ECU WORLDWIDE GDYNIA 1 mila 00:00:13.37 00:08:09.47 00:08:22.84 PDF PNG
43 743 PYTKO MARCIN M 35 GDYNIA 1 mila 00:00:01.36 00:08:12.25 00:08:13.61 PDF PNG
44 662 LEWANDOWSKI MATEUSZ M 36 RUMIA 1 mila 00:00:21.23 00:08:12.78 00:08:34.01 PDF PNG
45 28 OPELT IWONA K 9 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:07.71 00:08:15.67 00:08:23.38 PDF PNG
46 574 BARCA WOJCIECH M 37 REDA HAPAG-LLOYD RUNNNING CREW 1 mila 00:00:11.10 00:08:18.29 00:08:29.39 PDF PNG
47 580 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 38 TCZEW 1 mila 00:00:12.49 00:08:21.57 00:08:34.06 PDF PNG
48 616 GRABARCZYK TOMASZ M 39 GDAŃSK OCEAN NETWORK EXPRESS 1 mila 00:00:06.06 00:08:24.27 00:08:30.33 PDF PNG
49 620 GRABSKI ŁUKASZ M 40 GDYNIA 1 mila 00:00:09.84 00:08:27.18 00:08:37.02 PDF PNG
50 569 APOSTOL ANVIE K 10 SOPOT 1 mila 00:00:16.50 00:08:27.44 00:08:43.94 PDF PNG
51 614 GAJO KRZYSZTOF GAJO M 41 GDYNIA 1 mila 00:00:10.56 00:08:29.65 00:08:40.21 PDF PNG
52 722 TOCKE ANNA K 11 STRZELNO 1 mila 00:00:07.58 00:08:30.82 00:08:38.40 PDF PNG
53 524 LESNER DARIUSZ M 42 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:05.19 00:08:31.63 00:08:36.82 PDF PNG
54 673 MALIK PAWEŁ M 43 GDYNIA 1 mila 00:00:10.97 00:08:32.32 00:08:43.29 PDF PNG
55 601 DOMRZALSKI BARTŁOMIEJ DOMRZALSKI M 44 GDAŃSK 1 mila 00:00:06.65 00:08:34.26 00:08:40.91 PDF PNG
56 573 BARCA MONIKA K 12 REDA 1 mila 00:00:11.52 00:08:34.97 00:08:46.49 PDF PNG
57 507 ZAJK ALICJA K 13 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 1 mila 00:00:09.76 00:08:38.54 00:08:48.30 PDF PNG
58 547 OLSZEWSKA OLGA K 14 GDYNIA ECU WORLDWIDE GDYNIA 1 mila 00:00:13.53 00:08:44.05 00:08:57.58 PDF PNG
59 619 GRABSKI JĘDRZEJ M 45 GDAŃSK 1 mila 00:00:12.63 00:08:45.48 00:08:58.11 PDF PNG
60 709 STEFANOWSKA JUSTYNA K 15 GDANSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW 1 mila 00:00:04.62 00:08:45.91 00:08:50.53 PDF PNG
61 670 MAJDYŁO ANASTAZJA K 16 GDAŃSK 1 mila 00:00:11.72 00:08:46.09 00:08:57.81 PDF PNG
62 582 BOKKUS PIOTR M 46 WEJHEROWO 1 mila 00:00:04.06 00:08:47.59 00:08:51.65 PDF PNG
63 603 DRYL WOJCIECH M 47 GDYNIA 1 mila 00:00:17.90 00:08:49.83 00:09:07.73 PDF PNG
64 738 ZARACH JAKUB M 48 MOSTY 1 mila 00:00:17.93 00:08:49.84 00:09:07.77 PDF PNG
65 514 GRABOWSKI WIKTOR M 49 GDYNIA OCEAN NETWORK EXPRESS 1 mila 00:00:07.74 00:08:57.02 00:09:04.76 PDF PNG
66 516 KULBACKA ANNA K 17 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:06.61 00:09:04.79 00:09:11.40 PDF PNG
67 683 NOWACKI MAREK M 50 GDYNIA 1 mila 00:00:05.01 00:09:07.13 00:09:12.14 PDF PNG
68 627 GURZĘDA WALDEMAR M 51 RUMIA 1 mila 00:00:08.72 00:09:07.23 00:09:15.95 PDF PNG
69 512 CIECZKO MAJA K 18 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:07.56 00:09:08.93 00:09:16.49 PDF PNG
70 618 GRABOWSKI MACIEJ M 52 GDYNIA 1 mila 00:00:18.48 00:09:18.77 00:09:37.25 PDF PNG
71 728 WITOSZYŃSKA JULIA K 19 GDYNIA 1 mila 00:00:03.72 00:09:19.04 00:09:22.76 PDF PNG
72 611 FUŁEK MAŁGORZATA K 20 SOPOT 1 mila 00:00:06.15 00:09:20.39 00:09:26.54 PDF PNG
73 597 DOBROWOLSKA JÓZEFINA DOBROWOLSKA K 21 ŻUKOWO DIESEL_TEAM 1 mila 00:00:15.64 00:09:22.64 00:09:38.28 PDF PNG
74 592 CZERWIONKA ŁUKASZ M 53 RUMIA 1 mila 00:00:14.15 00:09:26.98 00:09:41.13 PDF PNG
75 509 ŻUCHOWSKA ALICJA K 22 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 1 mila 00:00:18.86 00:09:27.17 00:09:46.03 PDF PNG
76 626 GURZĘDA RENATA K 23 RUMIA 1 mila 00:00:10.45 00:09:28.08 00:09:38.53 PDF PNG
77 610 FRYMARK SYLWIA K 24 REDA 1 mila 00:00:12.86 00:09:29.90 00:09:42.76 PDF PNG
78 505 PASIUT EWA K 25 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:17.67 00:09:32.18 00:09:49.85 PDF PNG
79 504 MYCZKO MAGDALENA K 26 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:08.86 00:09:34.20 00:09:43.06 PDF PNG
80 587 CHROBAK AGNIESZKA K 27 ZABRZEG 1 mila 00:00:04.47 00:09:36.17 00:09:40.64 PDF PNG
81 565 ZASUWA KAROLINA K 28 GDYNIA UNIFEEDER 1 mila 00:00:17.51 00:09:37.00 00:09:54.51 PDF PNG
82 508 ZAKRZEWSKA KINGA K 29 GDYNIA 1 mila 00:00:16.57 00:09:38.58 00:09:55.15 PDF PNG
83 699 RYNKOWSKA DOROTA RYNKOWSKA K 30 GDAŃSK 1 mila 00:00:14.81 00:09:39.44 00:09:54.25 PDF PNG
84 613 GACH ANNA K 31 POGÓRZE 1 mila 00:00:10.13 00:09:41.85 00:09:51.98 PDF PNG
85 560 PAWŁOWSKI PIOTR M 54 WARSZAWA BAŁTYCKI TERMINAL ZBOŻOWY 1 mila 00:00:09.12 00:09:42.14 00:09:51.26 PDF PNG
86 501 BEDNAREK WOJCIECH M 55 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:17.37 00:09:43.34 00:10:00.71 PDF PNG
87 523 KWIATKOWSKA TATIANA K 32 GDAŃSK RADIO GDAŃSK SŁUCHACZE 1 mila 00:00:10.86 00:09:43.99 00:09:54.85 PDF PNG
88 667 ŁEPEK PAULINA K 33 GDYNIA 1 mila 00:00:07.01 00:09:44.75 00:09:51.76 PDF PNG
89 562 SZYMROSZCZYK AGATA K 34 GDYNIA GCT 1 mila 00:00:06.42 00:09:44.84 00:09:51.26 PDF PNG
90 678 MUSIAŁ JUSTYNA K 35 GDAŃSK 1 mila 00:00:08.35 00:09:45.11 00:09:53.46 PDF PNG
91 612 FURTAK MAREK M 56 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:07.35 00:09:45.18 00:09:52.53 PDF PNG
92 599 DOMAGAŁA DOROTA K 36 GDYNIA HAPAG-LLOYD AREA NORTH 1 mila 00:00:11.30 00:09:46.49 00:09:57.79 PDF PNG
93 697 ROMSKA KAROLINA K 37 GDYNIA 1 mila 00:00:04.39 00:09:50.04 00:09:54.43 PDF PNG
94 563 WIŻYN ANGELIKA K 38 GDAŃSK 1 mila 00:00:08.88 00:09:50.80 00:09:59.68 PDF PNG
95 731 WÓJCIK KAROLINA K 39 ŻUKOWO DIESEL_TEAM 1 mila 00:00:16.73 00:09:51.72 00:10:08.45 PDF PNG
96 646 KISIEL KAROL M 57 GDYNIA 1 mila 00:00:03.02 00:09:51.79 00:09:54.81 PDF PNG
97 555 JARMAKOWSKI JAN M 58 GDYNIA 1 mila 00:00:06.29 00:09:53.33 00:09:59.62 PDF PNG
98 554 JARMAKOWSKA IWONA K 40 GDYNIA 1 mila 00:00:04.72 00:09:55.12 00:09:59.84 PDF PNG
99 694 RADUSZKIEWICZ MARTA K 41 POGÓRZE 1 mila 00:00:04.76 00:09:55.79 00:10:00.55 PDF PNG
100 584 BRZESKI BARTŁOMIEJ M 59 GDAŃSK Q4 1 mila 00:00:03.25 00:09:59.43 00:10:02.68 PDF PNG
101 522 KWIATKOWSKA ALICJA K 42 GDAŃSK RADIO GDAŃSK SŁUCHACZE 1 mila 00:00:10.39 00:09:59.45 00:10:09.84 PDF PNG
102 659 KUŁAKOWSKI PAWEŁ M 60 GDYNIA 1 mila 00:00:19.72 00:10:00.32 00:10:20.04 PDF PNG
103 608 FRANCZAK MIKOLAJ M 61 GDYNIA 1 mila 00:00:19.67 00:10:00.47 00:10:20.14 PDF PNG
104 622 GROMAN ADRIAN M 62 GDYNIA ONE 1 mila 00:00:15.60 00:10:03.23 00:10:18.83 PDF PNG
105 535 DUBICKA AGNIESZKA K 43 GDYNIA 1 mila 00:00:18.70 00:10:03.83 00:10:22.53 PDF PNG
106 734 YURASH VIKTORIIA K 44 GDYNIA 1 mila 00:00:11.47 00:10:04.45 00:10:15.92 PDF PNG
107 665 LITKIEWICZ PAWEŁ M 63 GDYNIA 1 mila 00:00:02.24 00:10:05.56 00:10:07.80 PDF PNG
108 538 STEFAŃSKI PRZEMYSŁAW M 64 GDYNIA 1 mila 00:00:19.27 00:10:06.19 00:10:25.46 PDF PNG
109 570 BADUROWICZ ARKADIUSZ M 65 WARSZAWA 1 mila 00:00:05.39 00:10:07.18 00:10:12.57 PDF PNG
110 726 WILMA KRZYSZTOF M 66 STRASZYN ONE 1 mila 00:00:06.93 00:10:10.68 00:10:17.61 PDF PNG
111 682 NALEZIŃSKA AGNIESZKA K 45 GDYNIA 1 mila 00:00:15.21 00:10:13.97 00:10:29.18 PDF PNG
112 528 BABULA PATRYCJA K 46 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA 1 mila 00:00:13.37 00:10:14.25 00:10:27.62 PDF PNG
113 642 KAPŁAN PIOTR KAPŁAN M 67 POGÓRZE 1 mila 00:00:16.98 00:10:15.31 00:10:32.29 PDF PNG
114 641 KAPŁAN AGNIESZKA K 47 POGÓRZE 1 mila 00:00:16.58 00:10:16.42 00:10:33.00 PDF PNG
115 664 LITKIEWICZ ELŻBIETA K 48 GDYNIA 1 mila 00:00:04.89 00:10:19.54 00:10:24.43 PDF PNG
116 702 SIERZANOWSKA KAROLINA K 49 ROTMANKA 1 mila 00:00:07.25 00:10:19.99 00:10:27.24 PDF PNG
117 579 BLADOWSKI MICHAŁ M 68 GDYNIA 1 mila 00:00:14.29 00:10:20.51 00:10:34.80 PDF PNG
118 711 STOKARSKA BEATA K 50 GDYNIA 1 mila 00:00:21.25 00:10:20.67 00:10:41.92 PDF PNG
119 564 WIŻYN JOANNA K 51 GDAŃSK 1 mila 00:00:09.94 00:10:27.51 00:10:37.45 PDF PNG
120 517 WALCZAK MARTYNA K 52 GDAŃSK 1 mila 00:00:07.48 00:10:27.87 00:10:35.35 PDF PNG
121 515 KOWAL JULIA K 53 GDANSK ONE 1 mila 00:00:07.87 00:10:27.95 00:10:35.82 PDF PNG
122 634 KABELIS ALEKSANDRA K 54 GDYNIA LOTUS CONTAINERS TEAM 1 mila 00:00:12.69 00:10:29.98 00:10:42.67 PDF PNG
123 676 MISIAK MARCELINA MISIAK K 55 GDYNIA 1 mila 00:00:15.31 00:10:32.13 00:10:47.44 PDF PNG
124 689 PIOTROWSKA MARIA K 56 GDYNIA KONTENER FORMY 1 mila 00:00:05.98 00:10:33.99 00:10:39.97 PDF PNG
125 520 BAGIŃSKA MARZENA K 57 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:21.03 00:10:35.77 00:10:56.80 PDF PNG
126 527 SMOLIŃSKI DARIUSZ M 69 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:19.82 00:10:36.89 00:10:56.71 PDF PNG
127 602 DOMSKA-WŁADYKO MONIKA K 58 SOPOT OCEAN NETWORK EXPRESS 1 mila 00:00:19.00 00:10:40.63 00:10:59.63 PDF PNG
128 741 ZWIERZ ANDRZEJ M 70 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 1 mila 00:00:17.11 00:10:46.91 00:11:04.02 PDF PNG
129 700 SAMBOŻUK MAŁGORZATA K 59 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:06.99 00:10:47.65 00:10:54.64 PDF PNG
130 518 WIJATA NADIA K 60 PRUSZCZ GDANSKI 1 mila 00:00:06.00 00:10:48.71 00:10:54.71 PDF PNG
131 533 WOJTACKA ALICJA K 61 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA 1 mila 00:00:13.65 00:10:49.28 00:11:02.93 PDF PNG
132 503 HOLST JAN M 71 HAMBURG ONE 1 mila 00:00:08.30 00:10:51.11 00:10:59.41 PDF PNG
133 729 WOLAŃSKA WIOLETTA K 62 MECHELINKI SILVAN 1 mila 00:00:16.36 00:10:52.34 00:11:08.70 PDF PNG
134 706 SŁAWSKA PATRYCJA K 63 GDYNIA 1 mila 00:00:03.19 00:10:52.44 00:10:55.63 PDF PNG
135 506 POSLUSZNY ANDRZEJ M 72 SOPOT ONE 1 mila 00:00:06.38 00:10:54.53 00:11:00.91 PDF PNG
136 511 STEMPNIEWSKA ALEKSANDRA K 64 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:06.83 00:10:54.87 00:11:01.70 PDF PNG
137 566 ABDELGADER SALEM M 73 GDAŃSK MACGREGOR 1 mila 00:00:02.15 00:11:00.31 00:11:02.46 PDF PNG
138 541 LANGOWSKA KATARZYNA K 65 REDA LOCONI 1 mila 00:00:16.65 00:11:00.33 00:11:16.98 PDF PNG
139 593 DATA MARCIN M 74 GDAŃSK 1 mila 00:00:03.74 00:11:01.06 00:11:04.80 PDF PNG
140 590 CYMAŃSKI PRZEMYSŁAW M 75 IŁAWA 1 mila 00:00:16.59 00:11:06.86 00:11:23.45 PDF PNG
141 589 CYMAŃSKA MAŁGORZATA K 66 KARAŚ 1 mila 00:00:14.62 00:11:08.06 00:11:22.68 PDF PNG
142 692 PUZIO ROKSANA K 67 GDYNIA 1 mila 00:00:17.76 00:11:14.23 00:11:31.99 PDF PNG
143 549 URBAŃSKA WERONIKA K 68 GDYNIA ECU WORLDWIDE POLAND 1 mila 00:00:13.76 00:11:15.58 00:11:29.34 PDF PNG
144 546 FRYDRYCH MATEUSZ M 76 GDAŃSK ECU WORLDWIDE POLAND 1 mila 00:00:15.31 00:11:15.74 00:11:31.05 PDF PNG
145 637 KACZOROWSKA WERONIKA K 69 GDYNIA RABEN SEA & AIR 1 mila 00:00:09.86 00:11:15.97 00:11:25.83 PDF PNG
146 733 WRÓBEL MAGDA K 70 KOSAKOWO RABEN SEA & AIR 1 mila 00:00:09.53 00:11:16.14 00:11:25.67 PDF PNG
147 630 JAKUBIAK PAULINA K 71 GDAŃSK 1 mila 00:00:11.77 00:11:16.60 00:11:28.37 PDF PNG
148 542 PASIK AGATA K 72 RUMIA LOCONI 1 mila 00:00:18.34 00:11:17.35 00:11:35.69 PDF PNG
149 631 JANUSZEWSKA KATARZYNA K 73 GDAŃSK MACGREGOR 1 mila 00:00:08.93 00:11:18.33 00:11:27.26 PDF PNG
150 707 STANKIEWICZ MAGDA K 74 GDAŃSK 1 mila 00:00:13.51 00:11:19.70 00:11:33.21 PDF PNG
151 675 MIĘTUS GABRIELA K 75 GDAŃSK HAPAG-LLOYD 1 mila 00:00:04.45 00:11:20.19 00:11:24.64 PDF PNG
152 596 DĘBOWSKI BARTOSZ M 77 GDAŃSK 1 mila 00:00:07.13 00:11:20.21 00:11:27.34 PDF PNG
153 595 DĘBOWSKA LIDIA K 76 GDAŃSK MACGREGOR 1 mila 00:00:06.10 00:11:20.78 00:11:26.88 PDF PNG
154 688 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 77 RÓŻYNY 1 mila 00:00:19.17 00:11:24.77 00:11:43.94 PDF PNG
155 671 MAKARSKA PATRYCJA K 78 RÓŻYNY SILVAN 1 mila 00:00:14.62 00:11:31.26 00:11:45.88 PDF PNG
156 583 BONK ADRIAN M 78 GDYNIA 1 mila 00:00:21.75 00:11:32.39 00:11:54.14 PDF PNG
157 701 SANOCKI MARIUSZ M 79 GDYNIA 1 mila 00:00:13.31 00:11:42.62 00:11:55.93 PDF PNG
158 594 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 80 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 1 mila 00:00:20.32 00:11:43.04 00:12:03.36 PDF PNG
159 696 ROLL ARKADIUSZ M 81 RUMIA 1 mila 00:00:17.80 00:11:45.84 00:12:03.64 PDF PNG
160 540 KOWALKOWSKA EWELINA K 79 GDYNIA LOCONI 1 mila 00:00:16.13 00:11:53.46 00:12:09.59 PDF PNG
161 551 CZARTOWSKA ELA K 80 GDYNIA 1 mila 00:00:07.08 00:11:55.12 00:12:02.20 PDF PNG
162 628 GUTJAR KAMILA K 81 GDAŃSK 1 mila 00:00:17.01 00:12:00.57 00:12:17.58 PDF PNG
163 89 STICKEL IWONA K 82 GDYNIA POL-AGENT 1 mila 00:00:08.37 00:12:01.20 00:12:09.57 PDF PNG
164 591 CZACHOR MALGORZATA K 83 POGÓRZE 1 mila 00:00:06.83 00:12:02.10 00:12:08.93 PDF PNG
165 491 BUTOWSKA JUSTYNA K 84 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA 1 mila 00:00:20.54 00:12:12.05 00:12:32.59 PDF PNG
166 681 NAHAJOWSKI KAROL M 82 GDYNIA 1 mila 00:00:22.38 00:12:12.41 00:12:34.79 PDF PNG
167 680 NAHAJOWSKA DOROTA K 85 GDYNIA 1 mila 00:00:20.67 00:12:15.83 00:12:36.50 PDF PNG
168 537 PŁODZIK EMILIA K 86 GDYNIA 1 mila 00:00:17.94 00:12:16.16 00:12:34.10 PDF PNG
169 695 REGUŁA ANGELIKA K 87 GDYNIA 1 mila 00:00:22.59 00:12:19.40 00:12:41.99 PDF PNG
170 708 STARK IWONA K 88 DĘBOGÓRZE 1 mila 00:00:11.77 00:12:21.47 00:12:33.24 PDF PNG
171 651 KOŁOSOWSKI KRZYSZTOF M 83 GDAŃSK 1 mila 00:00:18.49 00:12:23.20 00:12:41.69 PDF PNG
172 650 KOŁOSOWSKA POLA K 89 GDAŃSK 1 mila 00:00:17.34 00:12:23.60 00:12:40.94 PDF PNG
173 710 STĘPLEWSKA AGNIESZKA K 90 JUSZKOWO 1 mila 00:00:21.70 00:12:25.48 00:12:47.18 PDF PNG
174 690 PIOTROWSKI MAREK M 84 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1 mila 00:00:19.87 00:12:27.91 00:12:47.78 PDF PNG
175 679 MUZOLF-GDANIEC NATALIA K 91 BYDGOSZCZ 1 mila 00:00:21.68 00:12:29.14 00:12:50.82 PDF PNG
176 521 GURAZDA KRZYSZTOF M 85 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:17.08 00:12:33.30 00:12:50.38 PDF PNG
177 653 KOPCZYŃSKA IRENA K 92 BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 1 mila 00:00:09.60 00:12:42.33 00:12:51.93 PDF PNG
178 513 GACIEK MAŁGORZATA K 93 RUMIA ONE 1 mila 00:00:04.65 00:12:47.58 00:12:52.23 PDF PNG
179 536 HENNIG JOANNA K 94 GDYNIA 1 mila 00:00:03.92 00:12:48.97 00:12:52.89 PDF PNG
180 777 KORALEWSKI KAZIMIERZ M 86 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM 1 mila 00:00:15.87 00:12:51.23 00:13:07.10 PDF PNG
181 617 GRABOWSKA DANUTA K 95 GDYNIA 1 mila 00:00:17.81 00:12:58.59 00:13:16.40 PDF PNG
182 598 DOGWIŁŁO MAŁGORZATA K 96 GDYNIA SILVAN 1 mila 00:00:16.90 00:13:08.30 00:13:25.20 PDF PNG
183 727 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA K 97 SOPOT 1 mila 00:00:20.01 00:13:11.20 00:13:31.21 PDF PNG
184 638 KAMIŃSKA MARLENA K 98 GDYNIA 1 mila 00:00:11.29 00:13:15.62 00:13:26.91 PDF PNG
185 624 GRZESIK-URBAN AGNIESZKA K 99 GDYNIA 1 mila 00:00:10.20 00:13:17.12 00:13:27.32 PDF PNG
186 669 ŁUKASZUK - MACHNIKOWSKA BEATA K 100 GDAŃSK 1 mila 00:00:16.12 00:13:17.76 00:13:33.88 PDF PNG
187 719 ŚWIDEREK DOROTA ŚWIDEREK K 101 LUBARTÓW PZU SPORT TEAM 1 mila 00:00:15.50 00:13:18.21 00:13:33.71 PDF PNG
188 586 CHMIELEWSKA DOROTA K 102 OLECKO OLECKO BIEGA 1 mila 00:00:10.40 00:13:31.05 00:13:41.45 PDF PNG
189 652 KONIECZNA KAROLINA K 103 GDYNIA 1 mila 00:00:17.44 00:13:31.57 00:13:49.01 PDF PNG
190 655 KOWNACKA BARBARA K 104 OLECKO 1 mila 00:00:09.48 00:13:31.82 00:13:41.30 PDF PNG
191 687 PIJARCZYK MARTA K 105 ZĄBKI HASKONINGDHV POLSKA 1 mila 00:00:14.97 00:13:48.65 00:14:03.62 PDF PNG
192 607 FOT IWONA K 106 GDAŃSK 1 mila 00:00:02.16 00:13:49.65 00:13:51.81 PDF PNG
193 519 ZIMBALSKI REINER M 87 GDAŃSK ONE 1 mila 00:00:08.81 00:13:54.08 00:14:02.89 PDF PNG
194 544 JANIAK ROKSANA JANIAK K 107 GDYNIA 1 mila 00:00:11.76 00:14:05.16 00:14:16.92 PDF PNG
195 600 DOMINIK ANNA DOMINIK K 108 WEJHEROWO, WEJHEROWSKI, POMORSKIE 1 mila 00:00:11.67 00:14:05.30 00:14:16.97 PDF PNG
196 629 HADUCH ALEKSANDRA K 109 GDYNIA 1 mila 00:00:19.01 00:14:11.37 00:14:30.38 PDF PNG
197 661 LEPA MAŁGORZATA K 110 GDYNIA NAUTIQUS 1 mila 00:00:20.15 00:14:12.11 00:14:32.26 PDF PNG
198 658 KUCZMIERCZYK-LIPSKA JUSTYNA K 111 GDAŃSK NAUTIQUS 1 mila 00:00:18.60 00:14:12.83 00:14:31.43 PDF PNG
199 567 ABRAMOWSKA ANASTASIIA K 112 FROMBORK 1 mila 00:00:20.17 00:14:44.66 00:15:04.83 PDF PNG
200 640 KAMIŃSKI KRZYSZTOF M 88 GDANSK HAPAG-LLOYD AREA NORTH 1 mila 00:00:13.08 00:15:15.41 00:15:28.49 PDF PNG
201 657 KOZŁOWSKA BEATA K 113 GDAŃSK 1 mila 00:00:12.87 00:15:15.84 00:15:28.71 PDF PNG
202 558 MISZEWSKI JANUSZ M 89 GDYNIA 1 mila 00:00:22.37 00:15:19.91 00:15:42.28 PDF PNG


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start Czas netto TSL (Transport Spedycja Logistyka) Dyplom
1 83 OŁOWSKI JAKUB M 1 WYDMINY UNI-LOGISTICS SP. Z O. O. M 36-55 5 km 00:16:34.56 TAK PDF PNG
2 228 JANKOWSKI DAWID JANKOWSKI M 2 KOŚCIERZYNA GALIKTEAM M 17-35 5 km 00:16:36.56 NIE PDF PNG
3 444 TRZASKALSKI KAMIL M 3 GDAŃSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW M 17-35 5 km 00:00:00.27 00:17:22.28 TAK PDF PNG
4 393 RUDNIK MIŁOSZ M 4 GDYNIA GALIKTEAM M 17-35 1 5 km 00:00:01.84 00:17:30.51 NIE PDF PNG
5 292 LAMPARSKI SŁAWEK M 5 SOPOT HAPAG-LLOYD RUNNING CREW M 17-35 2 5 km 00:00:00.50 00:17:44.13 TAK PDF PNG
6 84 OŁOWSKI KAMIL M 6 DZIERZGOŃ UNI-LOGISTICS SP. Z O. O. M 36-55 1 5 km 00:00:00.18 00:18:01.98 TAK PDF PNG
7 212 HATŁAS ADAM M 7 GDAŃSK MACGREGOR M 36-55 2 5 km 00:00:00.26 00:18:07.59 NIE PDF PNG
8 317 MARCHEWKA MATEUSZ M 8 WIELKI KLINCZ M 17-35 3 5 km 00:00:00.8 00:18:14.69 NIE PDF PNG
9 105 KULCZYK MARCIN M 9 GDYNIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP M 36-55 3 5 km 00:00:00.4 00:18:14.87 TAK PDF PNG
10 59 KARBOWSKI MICHAŁ M 10 GDYNIA M 17-35 4 5 km 00:00:00.67 00:18:29.09 TAK PDF PNG
11 246 KANKOWSKI PAWEŁ M 11 LUZINO KASZUBI LUZINO M 36-55 4 5 km 00:00:00.79 00:18:29.93 NIE PDF PNG
12 188 GALIKOWSKI MICHAŁ M 12 BYTÓW GALIKTEAM M 17-35 5 5 km 00:00:02.15 00:18:31.53 NIE PDF PNG
13 266 KOWALIK DAWID M 13 GDYNIA DKRUNNER M 36-55 5 5 km 00:00:00.46 00:18:37.26 NIE PDF PNG
14 172 DEKA PRZEMYSŁAW M 14 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS M 17-35 6 5 km 00:00:00.45 00:18:40.79 NIE PDF PNG
15 265 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 15 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS M 56+ 1 5 km 00:18:42.44 NIE PDF PNG
16 303 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 16 GDAŃSK LANGOWSKI TEAM M 17-35 7 5 km 00:18:56.62 TAK PDF PNG
17 312 MAJEWSKI KRYSTIAN M 17 GDYNIA M 36-55 6 5 km 00:00:00.5 00:19:08.35 NIE PDF PNG
18 242 KAMIŃSKI JACEK M 18 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM M 36-55 7 5 km 00:00:00.10 00:19:16.64 NIE PDF PNG
19 148 BRUCKI ROBERT M 19 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI / BIEGAMYRAZEM.PL M 36-55 8 5 km 00:00:02.46 00:19:17.98 NIE PDF PNG
20 258 KOŁTUNIAK ZBIGNIEW M 20 GDANSK EPAM TEAM M 36-55 9 5 km 00:00:01.57 00:19:19.43 NIE PDF PNG
21 391 RUCIŃSKI MAREK M 21 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI M 36-55 10 5 km 00:00:03.57 00:19:25.90 NIE PDF PNG
22 18 WĄSICKI SEBASTIAN M 22 REDA M 17-35 8 5 km 00:00:00.11 00:19:32.81 NIE PDF PNG
23 166 DĄBEK ADRIAN M 23 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI M 36-55 11 5 km 00:00:01.56 00:19:36.43 NIE PDF PNG
24 291 LABUN ZENON M 24 MRZEZINO M 36-55 12 5 km 00:00:14.33 00:19:54.82 TAK PDF PNG
25 44 URBANIAK MAREK M 25 GDYNIA M 17-35 9 5 km 00:00:01.94 00:19:56.36 NIE PDF PNG
26 195 GÓRECKI KACPER M 26 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA/ BIEGAMYRAZEM.PL M 17-35 10 5 km 00:00:01.78 00:20:01.69 NIE PDF PNG
27 98 FAJTEK LAURA K 1 GDYNIA E-CONTAINERS.EU K 17-35 5 km 00:00:00.99 00:20:08.55 TAK PDF PNG
28 486 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA DOROTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA K 2 GDAŃSK K 36-55 5 km 00:00:01.70 00:20:08.88 NIE PDF PNG
29 481 ZMUDA-TRZEBIATOWSKI JĘDRZEJ M 27 BYTÓW OS LOGISTICS TEAM M 17-35 11 5 km 00:00:03.84 00:20:13.75 TAK PDF PNG
30 177 DRAWZ MATEUSZ M 28 SOPOT M 17-35 12 5 km 00:00:01.57 00:20:17.49 TAK PDF PNG
31 96 DAWIDZIUK ADRIAN M 29 RUMIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP M 36-55 13 5 km 00:00:00.22 00:20:18.15 TAK PDF PNG
32 407 SKRZECZOWSKI BARTOSZ M 30 GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK M 36-55 14 5 km 00:00:02.81 00:20:27.17 NIE PDF PNG
33 196 GÓRECKI ROMAN M 31 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA/ BIEGAMYRAZEM.PL M 36-55 15 5 km 00:00:01.46 00:20:30.61 NIE PDF PNG
34 48 GRZEŚKOWIAK TOMASZ M 32 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA M 36-55 16 5 km 00:00:00.24 00:20:42.54 TAK PDF PNG
35 406 SKOWROŃSKI RAFAŁ M 33 GDYNIA M 36-55 17 5 km 00:00:00.69 00:20:48.22 NIE PDF PNG
36 55 BOGORODŹ MATEUSZ M 34 GDYNIA M 36-55 18 5 km 00:00:06.89 00:20:48.70 TAK PDF PNG
37 86 KARNABAL HUBERT M 35 GDYNIA POL-AGENT M 36-55 19 5 km 00:00:02.13 00:20:49.90 TAK PDF PNG
38 467 WILKOŁEK PAWEŁ M 36 ŚWIDNIK M 36-55 20 5 km 00:00:01.99 00:20:50.64 NIE PDF PNG
39 201 GROCHOWSKI PATRYK M 37 GDYNIA BUBU M 17-35 13 5 km 00:00:03.79 00:20:53.84 NIE PDF PNG
40 45 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 38 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM M 36-55 21 5 km 00:00:10.30 00:21:02.14 TAK PDF PNG
41 24 KARPIŃSKI JAN M 39 POGÓRZE M 17-35 14 5 km 00:00:17.36 00:21:02.23 TAK PDF PNG
42 367 PIĄTEK MACIEJ PIĄTEK M 40 GDAŃSK M 17-35 15 5 km 00:00:01.79 00:21:02.90 NIE PDF PNG
43 396 RUTKOWSKI MACIEJ M 41 GDYNIA M 36-55 22 5 km 00:00:15.75 00:21:04.74 NIE PDF PNG
44 87 ROSENTHAL MARCIN M 42 GDYNIA POL-AGENT M 17-35 16 5 km 00:00:32.70 00:21:07.55 TAK PDF PNG
45 685 PE ADI M 43 RUMIA M 17-35 17 5 km 00:00:02.61 00:21:08.94 NIE PDF PNG
46 13 OSTERMEIER LUKAS M 44 STUTTGART ONE M 17-35 18 5 km 00:00:02.91 00:21:15.59 TAK PDF PNG
47 239 KALINOWSKA PAULINA K 3 KIEŁPINO K 36-55 5 km 00:00:00.66 00:21:19.46 NIE PDF PNG
48 269 KOZUBSKI CEZARY M 45 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 19 5 km 00:00:11.95 00:21:24.75 NIE PDF PNG
49 382 PUDEŁKO RAFAŁ PUDEŁKO M 46 GDYNIA M 36-55 23 5 km 00:00:16.17 00:21:30.04 NIE PDF PNG
50 275 KRUŻYCKA ŻANETA K 4 GDYNIA K 17-35 1 5 km 00:00:08.61 00:21:31.98 NIE PDF PNG
51 251 KAWUCHA MIROSŁAW M 47 GDYNIA KRS FORMOZA M 36-55 24 5 km 00:00:01.41 00:21:36.04 NIE PDF PNG
52 217 IGNATOWICZ ANDRZEJ M 48 GDAŃSK M 36-55 25 5 km 00:00:05.23 00:21:38.35 TAK PDF PNG
53 158 CIEŚLAK TOMASZ M 49 GDYNIA MITROFIT M 36-55 26 5 km 00:00:01.67 00:21:41.26 NIE PDF PNG
54 385 RICHERT DANUTA K 5 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM K 36-55 1 5 km 00:00:19.24 00:21:45.59 TAK PDF PNG
55 421 SZCZĘSNY LESZEK M 50 GDANSK M 36-55 27 5 km 00:00:24.86 00:21:46.09 TAK PDF PNG
56 4 CERMAN TOMAS M 51 PRAGUE ONE M 36-55 28 5 km 00:00:03.50 00:21:53.22 TAK PDF PNG
57 488 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 52 ZBYCHOWO M 36-55 29 5 km 00:00:32.15 00:22:12.03 NIE PDF PNG
58 323 METEL IZABELA K 6 BYTÓW GALIKTEAM K 36-55 2 5 km 00:00:01.79 00:22:12.66 NIE PDF PNG
59 309 MACISZKA MARTA MACISZKA K 7 RUMIA MITROFIT K 17-35 2 5 km 00:00:22.87 00:22:18.58 TAK PDF PNG
60 287 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 53 GDAŃSK M 17-35 20 5 km 00:00:16.39 00:22:24.71 NIE PDF PNG
61 388 ROMAN KRZYSZTOF M 54 BOLSZEWO NAUTIQUS M 36-55 30 5 km 00:00:28.83 00:22:26.50 TAK PDF PNG
62 106 KULCZYK EWA K 8 GDYNIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP K 17-35 3 5 km 00:22:28.38 TAK PDF PNG
63 1 BUDZIK MARCIN M 55 BORÓWIEC M 36-55 31 5 km 00:00:04.20 00:22:28.46 TAK PDF PNG
64 465 WICKI JAKUB M 56 GDYNIA HAPAG-LLOYD AREA NORTH M 17-35 21 5 km 00:00:10.84 00:22:29.96 TAK PDF PNG
65 40 KWIATKOWSKI KAJETAN M 57 GDAŃSK RADIO GDAŃSK SŁUCHACZE M 36-55 32 5 km 00:00:14.46 00:22:37.08 NIE PDF PNG
66 453 URBANIAK MAREK M 58 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE M 36-55 33 5 km 00:00:19.67 00:22:41.59 NIE PDF PNG
67 79 BIELENICA BEATA K 9 WYDMINY UNI-LOGISTICS SP. Z O. O. K 36-55 3 5 km 00:00:40.22 00:22:42.96 TAK PDF PNG
68 26 KĘDZIERSKI KACPER M 59 GDAŃSK ONE M 17-35 22 5 km 00:00:24.64 00:22:45.61 TAK PDF PNG
69 240 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 60 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI M 36-55 34 5 km 00:00:20.06 00:22:45.80 NIE PDF PNG
70 88 STAROBRAT RAFAŁ M 61 GDYNIA POL-AGENT M 36-55 35 5 km 00:00:22.99 00:22:48.40 TAK PDF PNG
71 60 KULAS PIOTR M 62 GDYNIA M 17-35 23 5 km 00:00:00.79 00:22:50.86 TAK PDF PNG
72 238 KACZYKOWSKI ĶAROL M 63 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA M 36-55 36 5 km 00:00:05.07 00:22:53.66 NIE PDF PNG
73 431 SZYĆKO WOJCIECH M 64 GDYNIA NTG AIR&OCEAN M 17-35 24 5 km 00:00:14.00 00:22:54.85 TAK PDF PNG
74 80 DAWIDOWSKI MAREK M 65 GOŚCICINO M 36-55 37 5 km 00:00:34.40 00:22:58.82 TAK PDF PNG
75 273 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 10 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI / BIEGAMYRAZEM.PL K 36-55 4 5 km 00:00:02.62 00:23:08.09 NIE PDF PNG
76 138 BIERNACKI KAROL M 66 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 25 5 km 00:00:02.70 00:23:08.71 NIE PDF PNG
77 202 GROCHOWSKIA PATRYK M 67 RUMIA HAPAG LLOYD M 36-55 38 5 km 00:00:30.01 00:23:12.69 TAK PDF PNG
78 104 KALICZYŃSKA WIOLETTA K 11 RUMIA PROJEKT 1000UP K 36-55 5 5 km 00:00:21.06 00:23:13.70 TAK PDF PNG
79 100 HELENIAK WIKTOR M 68 GDYNIA M 17-35 26 5 km 00:00:21.20 00:23:14.39 NIE PDF PNG
80 358 OSTROWSKI MICHAL M 69 GDYNIA M 17-35 27 5 km 00:00:03.29 00:23:15.78 TAK PDF PNG
81 157 CHYZIŃSKI GRZEGORZ M 70 RUMIA M 36-55 39 5 km 00:00:01.08 00:23:16.90 NIE PDF PNG
82 415 STÓJ PIOTR M 71 GDYNIA M 36-55 40 5 km 00:00:21.86 00:23:17.12 NIE PDF PNG
83 386 RICHERT HENRYK M 72 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM M 36-55 41 5 km 00:00:17.59 00:23:17.43 TAK PDF PNG
84 113 ROCZNIOK PIOTR M 73 GDYNIA M 36-55 42 5 km 00:00:14.14 00:23:18.66 NIE PDF PNG
85 438 TOBIASZ ALEKSANDRA K 12 GDAŃSK MACGREGOR K 17-35 4 5 km 00:00:11.64 00:23:22.06 NIE PDF PNG
86 163 CZAPIEWSKI MAREK M 74 GDAŃSK HERMES M 36-55 43 5 km 00:00:23.27 00:23:22.65 TAK PDF PNG
87 10 MASUDA TAKEHIKO M 75 HAMBURG ONE M 36-55 44 5 km 00:00:02.13 00:23:26.94 TAK PDF PNG
88 354 ORZECHOWSKI KRZYSZTOF M 76 GDYNIA M 36-55 45 5 km 00:00:12.46 00:23:29.13 NIE PDF PNG
89 30 SUCHOCKI PAWEŁ M 77 GDAŃSK ONE M 17-35 28 5 km 00:00:11.21 00:23:31.36 TAK PDF PNG
90 135 BERNACKI JACEK M 78 POŁCHOWO KRS FORMOZA M 36-55 46 5 km 00:00:01.39 00:23:32.59 NIE PDF PNG
91 410 STARK TOMASZ M 79 DĘBOGÓRZE M 36-55 47 5 km 00:00:33.46 00:23:33.56 NIE PDF PNG
92 324 MEYER ADRIANA K 13 POGORZE HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS K 36-55 6 5 km 00:00:24.02 00:23:33.67 NIE PDF PNG
93 472 WYRZYKOWSKI ŁUKASZ M 80 GDAŃSK ONE M 17-35 29 5 km 00:00:11.86 00:23:36.35 NIE PDF PNG
94 344 NOWAK SEBASTIAN M 81 GDYNIA M 36-55 48 5 km 00:00:05.67 00:23:43.57 NIE PDF PNG
95 399 SADOWSKI PIOTR M 82 RUMIA M 36-55 49 5 km 00:00:24.99 00:23:44.52 NIE PDF PNG
96 395 RUNOWSKI KAROL M 83 WEJHEROWO KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD M 36-55 50 5 km 00:00:06.51 00:23:48.82 NIE PDF PNG
97 390 RÓŻYCKI ARTUR M 84 GDYNIA POL-AGENT M 36-55 51 5 km 00:00:32.08 00:23:49.07 TAK PDF PNG
98 332 MOSKOT KRZYSZTOF MOSKOT M 85 GDYNIA OKAS GDYNIA M 36-55 52 5 km 00:00:25.55 00:23:52.34 NIE PDF PNG
99 146 BOKKUS MICHAŁ M 86 SUCHY DWÓR M 17-35 30 5 km 00:00:08.95 00:23:52.89 TAK PDF PNG
100 5 HORN MORITZ M 87 HAMBURG ONE M 36-55 53 5 km 00:00:04.40 00:23:53.29 TAK PDF PNG
101 361 PAWLAK DEZYDERIA K 14 GDYNIA CTS K 36-55 7 5 km 00:00:05.68 00:23:56.81 NIE PDF PNG
102 198 GRABOWSKA AGNIESZKA K 15 GDYNIA K 36-55 8 5 km 00:00:06.07 00:23:57.92 NIE PDF PNG
103 34 BRZOZOWSKI ŁUKASZ M 88 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM M 17-35 31 5 km 00:00:09.43 00:24:05.77 TAK PDF PNG
104 153 BUSZMANN TOMASZ M 89 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA M 36-55 54 5 km 00:00:25.04 00:24:06.30 TAK PDF PNG
105 482 ZWATYKANICZ MARTYNA K 16 RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA K 36-55 9 5 km 00:00:22.03 00:24:08.08 NIE PDF PNG
106 245 KANKOWSKA JUSTYNA K 17 LUZINO KASZUBI LUZINO K 36-55 10 5 km 00:00:02.03 00:24:13.56 NIE PDF PNG
107 365 PERWENIS ARTUR M 90 GDAŃSK SII RUNNING TEAM M 17-35 32 5 km 00:00:13.36 00:24:15.72 NIE PDF PNG
108 409 SOSZYNSKI MIROSLAW SOSZYNSKI M 91 GDYNIA M 36-55 55 5 km 00:00:10.55 00:24:19.83 NIE PDF PNG
109 417 SUROWIEC IZABELA K 18 GDYNIA HERMES K 36-55 11 5 km 00:00:22.65 00:24:20.22 TAK PDF PNG
110 16 TAFECHE ABRAHAM M 92 HAMBURG ONE M 36-55 56 5 km 00:00:01.81 00:24:23.03 TAK PDF PNG
111 448 TUSK KINGA K 19 GDYNIA GOR K 17-35 5 5 km 00:00:34.71 00:24:24.17 NIE PDF PNG
112 9 ŁĄDKOWSKI WOJTEK M 93 GDYNIA ONE M 36-55 57 5 km 00:00:01.76 00:24:25.57 TAK PDF PNG
113 259 KOMENZA MARCIN M 94 KRAKÓW M 36-55 58 5 km 00:00:08.07 00:24:25.89 NIE PDF PNG
114 224 JANIAK ARKADIUSZ M 95 GDYNIA M 17-35 33 5 km 00:00:04.32 00:24:28.23 TAK PDF PNG
115 121 ZADYKOWICZ-DAWIDZIUK KATARZYNA K 20 RUMIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP K 36-55 12 5 km 00:00:21.95 00:24:28.45 TAK PDF PNG
116 43 ŚWIDERSKA KATARZYNA K 21 GDAŃSK RADIO GDAŃSK SŁUCHACZE K 36-55 13 5 km 00:00:03.72 00:24:31.45 NIE PDF PNG
117 90 STANKIEWICZ ŁUKASZ M 96 GDANSK ECU WORLDWIDE POLAND M 17-35 34 5 km 00:00:18.33 00:24:33.60 TAK PDF PNG
118 383 REBAIN MAREK M 97 TORUŃ M 36-55 59 5 km 00:00:04.48 00:24:39.37 NIE PDF PNG
119 6 JAHNKE CARSTEN M 98 HAMBURG ONE M 36-55 60 5 km 00:00:04.19 00:24:43.12 TAK PDF PNG
120 216 HYDZIK RAFAŁ M 99 GDYNIA M 36-55 61 5 km 00:00:13.25 00:24:43.17 NIE PDF PNG
121 142 BOBKO JOANNA K 22 GDAŃSK NAUTIQUS K 36-55 14 5 km 00:00:29.39 00:24:48.84 TAK PDF PNG
122 272 KROGULEWSKA ANNA KROGULEWSKA K 23 SOPOT K 36-55 15 5 km 00:00:29.53 00:24:52.54 NIE PDF PNG
123 404 SIKORA JAKUB M 100 WARSZAWA M 17-35 35 5 km 00:00:24.74 00:24:52.57 NIE PDF PNG
124 463 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 101 CHOJNICE M 36-55 62 5 km 00:00:07.28 00:24:56.88 NIE PDF PNG
125 101 JARMAKOWSKI KACPER M 102 GDYNIA M 17-35 36 5 km 00:00:10.60 00:24:57.32 TAK PDF PNG
126 298 LISZEWSKI TOMASZ M 103 GDYNIA M 36-55 63 5 km 00:00:31.37 00:24:58.10 NIE PDF PNG
127 22 GROCHECKI JAKUB M 104 GDYNIA ONE M 17-35 37 5 km 00:00:11.60 00:24:58.80 TAK PDF PNG
128 389 RÓŻAŃSKA MAGDALENA K 24 WARSZAWA K 36-55 16 5 km 00:00:06.60 00:25:02.59 NIE PDF PNG
129 274 KRUSZYŃSKI MATEUSZ M 105 GDYNIA M 17-35 38 5 km 00:00:27.52 00:25:04.31 NIE PDF PNG
130 114 SIKORSKA-DETLAF ALEKSANDRA K 25 WEJHEROWO GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP K 36-55 17 5 km 00:00:20.71 00:25:06.65 TAK PDF PNG
131 36 DIETRCH KRZYSZTOF M 106 GDYNIA M 36-55 64 5 km 00:00:21.95 00:25:12.98 NIE PDF PNG
132 92 BOCHENTYN PAWEŁ M 107 RUMIA M 17-35 39 5 km 00:00:01.55 00:25:14.97 NIE PDF PNG
133 384 REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENA K 26 GDYNIA K 36-55 18 5 km 00:00:20.80 00:25:17.94 NIE PDF PNG
134 457 WARYKOWSKI STANISLAW M 108 OLECKO OLECKO BIEGA M 56+ 2 5 km 00:00:17.31 00:25:19.37 NIE PDF PNG
135 128 BALIŃSKA IWONA K 27 GDYNIA K 17-35 6 5 km 00:00:27.32 00:25:19.39 NIE PDF PNG
136 234 KABAK DANIEL M 109 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 40 5 km 00:00:12.92 00:25:26.73 NIE PDF PNG
137 267 KOWNACKI TOMASZ M 110 OLECKO OLECKO BIEGA M 36-55 65 5 km 00:00:05.99 00:25:31.00 NIE PDF PNG
138 284 KUREK MAGDALENA K 28 BORKOWO K 17-35 7 5 km 00:00:07.53 00:25:33.66 NIE PDF PNG
139 379 PRZEPIÓRA MARCIN M 111 GDYNIA M 36-55 66 5 km 00:00:19.42 00:25:35.21 NIE PDF PNG
140 208 HANIECKI DOMINIK M 112 GDAŃSK M 36-55 67 5 km 00:00:21.98 00:25:41.12 TAK PDF PNG
141 51 KUREK MICHAŁ M 113 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA M 17-35 41 5 km 00:00:07.66 00:25:41.38 TAK PDF PNG
142 455 WALKOWSKI TOMASZ M 114 GDYNIA M 17-35 42 5 km 00:00:24.74 00:25:44.94 TAK PDF PNG
143 331 MISZTAL ANNA K 29 GDYNIA K 36-55 19 5 km 00:00:22.52 00:25:46.21 TAK PDF PNG
144 310 MACKIEWICZ IZABELA K 30 GDAŃSK K 17-35 8 5 km 00:00:10.94 00:25:47.00 TAK PDF PNG
145 189 GLEMBIN ALEKSANDER M 115 ŻELISTRZEWO DRUŻYNA SZPIKU M 17-35 43 5 km 00:00:06.09 00:25:47.42 TAK PDF PNG
146 432 ŚLIWIŃSKI TOMASZ M 116 GDYNIA HAPAG-LLOYD AREA NORTH M 17-35 44 5 km 00:00:28.74 00:25:47.56 TAK PDF PNG
147 211 HASIAK ALEKSANDER M 117 NYSA M 56+ 3 5 km 00:00:13.81 00:25:48.56 NIE PDF PNG
148 116 SZRAMKOWSKI GRZEGORZ M 118 RUMIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL / PROJEKT 1000UP M 36-55 68 5 km 00:00:20.19 00:25:49.53 TAK PDF PNG
149 218 IMIANOWSKI JERZY M 119 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL M 56+ 4 5 km 00:00:28.81 00:25:52.76 NIE PDF PNG
150 229 JANKOWSKI GRZEGORZ M 120 GDAŃSKK MACGREGOR M 17-35 45 5 km 00:00:10.96 00:25:53.40 NIE PDF PNG
151 8 KROEGER THORSTEN M 121 HAMBURG ONE M 36-55 69 5 km 00:00:03.41 00:25:57.52 TAK PDF PNG
152 271 KRAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 122 GDAŃSK BOX LOGISTICS SP. Z O.O. M 36-55 70 5 km 00:00:04.40 00:25:58.16 TAK PDF PNG
153 215 HYDZIK AGNIESZKA K 31 GDYNIA K 36-55 20 5 km 00:00:14.83 00:25:58.64 NIE PDF PNG
154 381 PRZYBYŁOWSKI MARIUSZ M 123 STRASZYN TERRAMAR M 17-35 46 5 km 00:00:26.20 00:26:00.08 TAK PDF PNG
155 428 SZTAJNKE MATEUSZ M 124 GDYNIA M 17-35 47 5 km 00:00:24.68 00:26:00.99 NIE PDF PNG
156 311 MAJECKI JAKUB M 125 GDAŃSK M 17-35 48 5 km 00:00:05.40 00:26:01.09 TAK PDF PNG
157 440 TOMCZYK PIOTR M 126 GDYNIA M 17-35 49 5 km 00:00:26.96 00:26:01.95 NIE PDF PNG
158 47 GODLEJEWSKI DAMIAN M 127 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA M 17-35 50 5 km 00:00:12.76 00:26:06.09 TAK PDF PNG
159 469 WITANOWSKI BARTOSZ M 128 GDYNIA DBTL POLAND M 17-35 51 5 km 00:00:06.34 00:26:06.63 TAK PDF PNG
160 53 WANDTKE PIOTR M 129 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA M 17-35 52 5 km 00:00:08.33 00:26:14.79 TAK PDF PNG
161 126 ANSZPERGER BOGDAN M 130 GDYNIA M 56+ 5 5 km 00:00:11.44 00:26:25.16 NIE PDF PNG
162 283 KULBACKI KAROL M 131 GDYNIA HAPAG-LLOYD AREA NORTH M 17-35 53 5 km 00:00:19.89 00:26:30.46 TAK PDF PNG
163 82 MAJEWSKI RADOSŁAW M 132 DZIERZGOŃ UNI-LOGISTICS SP. Z O.O. M 36-55 71 5 km 00:00:04.07 00:26:33.84 TAK PDF PNG
164 133 BELLING PIOTR M 133 GDAŃSK SII RUNNING TEAM M 17-35 54 5 km 00:00:09.17 00:26:37.16 NIE PDF PNG
165 320 MARTUZALSKI JACEK M 134 GDYNIA SII RUNNING TEAM M 36-55 72 5 km 00:00:08.71 00:26:38.49 NIE PDF PNG
166 334 MOTŁAWSKA MAGDALENA K 32 GDYNIA MISZCZE PŁYTA K 36-55 21 5 km 00:00:16.73 00:26:44.04 NIE PDF PNG
167 247 KAPTURSKI HUBERT M 135 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA M 36-55 73 5 km 00:00:16.77 00:26:44.08 NIE PDF PNG
168 20 BERTRAND-KARPIŃSKA ANNA K 33 POGÓRZE K 36-55 22 5 km 00:00:17.28 00:26:44.79 TAK PDF PNG
169 150 BRZEZIŃSKI GRZEGORZ BRZEZIŃSKI M 136 GDAŃSK M 56+ 6 5 km 00:00:27.24 00:26:45.48 NIE PDF PNG
170 136 BIELIŃSKI DOMINIK M 137 NOWE M 17-35 55 5 km 00:00:21.01 00:26:45.71 NIE PDF PNG
171 356 OSTROUCH ANDRZEJ M 138 GDAŃSK M 36-55 74 5 km 00:00:31.50 00:26:46.86 NIE PDF PNG
172 140 BLADOWSKA KATARZYNA K 34 REDA K 36-55 23 5 km 00:00:18.26 00:26:50.06 NIE PDF PNG
173 349 OGONOWSKI MICHAŁ M 139 GDYNIA MRC M 36-55 75 5 km 00:00:13.56 00:26:50.42 NIE PDF PNG
174 426 SZOPA MAREK M 140 GDYNIA RUNEDA M 36-55 76 5 km 00:00:17.99 00:26:52.07 NIE PDF PNG
175 316 MALINOWSKI PIOTR M 141 GDYNIA HAPAG LLOYD AREA NORTH M 17-35 56 5 km 00:00:24.17 00:27:00.96 TAK PDF PNG
176 374 PODGÓRSKI MATEUSZ M 142 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 57 5 km 00:00:35.41 00:27:03.07 NIE PDF PNG
177 301 ŁAPIŃSKI MARIUSZ M 143 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 58 5 km 00:00:36.75 00:27:03.62 NIE PDF PNG
178 120 WYBORSKI MATEUSZ M 144 GDYNIA GŁUCHOWSKI SIEMIĄTKOWSKI ZWARA M 36-55 77 5 km 00:00:10.42 00:27:04.35 TAK PDF PNG
179 373 PODCIBORSKA JOANNA K 35 PRUSZCZ GDAŃSKI K 17-35 9 5 km 00:00:13.41 00:27:04.99 NIE PDF PNG
180 175 DOMZAŁA PAWEŁ DOMZAŁA M 145 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 36-55 78 5 km 00:00:23.90 00:27:07.38 NIE PDF PNG
181 61 MOSZCZYŃSKI ADAM M 146 GDYNIA M 36-55 79 5 km 00:00:35.59 00:27:10.01 TAK PDF PNG
182 111 PINDELSKA SYLWIA K 36 GDYNIA K 17-35 10 5 km 00:00:35.88 00:27:18.00 TAK PDF PNG
183 414 STOLTMANN PAULINA K 37 GDAŃSK K 36-55 24 5 km 00:00:28.36 00:27:19.98 NIE PDF PNG
184 237 KACZOR ANNA K 38 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K 36-55 25 5 km 00:00:26.66 00:27:21.91 TAK PDF PNG
185 67 KLIMEK MONIKA K 39 GDYNIA LOCONI K 17-35 11 5 km 00:00:17.80 00:27:22.87 TAK PDF PNG
186 190 GNYP DANIEL M 147 RÓŻYNY M 36-55 80 5 km 00:00:16.02 00:27:24.09 NIE PDF PNG
187 15 SZWARC JAGODA K 40 GDYNIA TI3MIASTO K 36-55 26 5 km 00:00:34.64 00:27:28.56 NIE PDF PNG
188 256 KLOSE MACIEJ M 148 GDYNIA M 17-35 59 5 km 00:00:14.80 00:27:28.77 TAK PDF PNG
189 294 LASS DAWID M 149 GDYNIA M 17-35 60 5 km 00:00:05.24 00:27:30.85 TAK PDF PNG
190 337 MUZOLF-GDANIEC GRZEGORZ M 150 BYDGOSZCZ B28 M 17-35 61 5 km 00:00:27.59 00:27:32.48 NIE PDF PNG
191 62 PATER MONIKA K 41 GDYNIA K 17-35 12 5 km 00:00:18.13 00:27:34.05 TAK PDF PNG
192 339 NEUBERT ADRIANA K 42 GDYNIA K 36-55 27 5 km 00:00:12.19 00:27:35.22 NIE PDF PNG
193 666 MIŚKOWIEC-CZECH PATRYCJA K 43 GDYNIA K 36-55 28 5 km 00:00:15.61 00:27:37.08 NIE PDF PNG
194 243 KAMROWSKA KATARZYNA K 44 PRUSZCZ GDAŃSKI K 36-55 29 5 km 00:00:25.71 00:27:40.46 TAK PDF PNG
195 7 CISZEK SEBASTIAN M 151 GDYNIA M 36-55 81 5 km 00:00:23.50 00:27:40.49 NIE PDF PNG
196 403 SIKORA ANNA K 45 BOJANO K 36-55 30 5 km 00:00:07.82 00:27:43.82 NIE PDF PNG
197 200 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 46 GDYNIA MSC K 17-35 13 5 km 00:00:04.61 00:27:47.40 TAK PDF PNG
198 397 RZÓSKA TOMASZ M 152 GDYNIA M 17-35 62 5 km 00:00:09.81 00:27:48.81 TAK PDF PNG
199 342 NOWAK MONIKA K 47 GDYNIA RESO TEAM K 17-35 14 5 km 00:00:07.77 00:27:49.00 NIE PDF PNG
200 182 ELLWART PAWEŁ M 153 GDAŃSK M 17-35 63 5 km 00:00:14.06 00:27:49.51 NIE PDF PNG
201 207 GUTOWSKI MAREK M 154 KOSZALIN M 36-55 82 5 km 00:00:04.44 00:27:50.03 NIE PDF PNG
202 220 JAKSINA ANNA K 48 SZCZECIN C.HARTWIG SZCZECIN K 36-55 31 5 km 00:00:24.43 00:27:51.41 TAK PDF PNG
203 27 KORTAS KAROL M 155 PUCK ONE M 17-35 64 5 km 00:00:15.50 00:27:54.99 TAK PDF PNG
204 401 SAWRYCKI PIOTR M 156 GDYNIA M 36-55 83 5 km 00:00:10.12 00:27:57.56 NIE PDF PNG
205 254 KLEIN-PIÓRKOWSKA MARLENA K 49 GDYNIA K 36-55 32 5 km 00:00:13.11 00:27:57.91 TAK PDF PNG
206 424 SZMAGLINSKI DAWID M 157 CHOJNICE TERRAMAR M 17-35 65 5 km 00:00:27.43 00:27:58.11 TAK PDF PNG
207 25 KAWECKI KRZYSZTOF M 158 GDYNIA M 17-35 66 5 km 00:00:23.92 00:28:07.47 TAK PDF PNG
208 436 TEMBO ANTÓNIO M 159 GDAŃSK MACGREGOR M 17-35 67 5 km 00:00:09.67 00:28:15.00 NIE PDF PNG
209 14 STECHER TORBEN M 160 HAMBURG ONE M 36-55 84 5 km 00:00:04.25 00:28:15.07 TAK PDF PNG
210 277 KRZYŚKÓW MICHAŁ M 161 GDYNIA M 17-35 68 5 km 00:00:32.25 00:28:18.84 TAK PDF PNG
211 99 HASS JONATHAN M 162 HOLBÆK UNIFEEDER M 17-35 69 5 km 00:00:17.11 00:28:19.66 TAK PDF PNG
212 325 MICHALSKA-HASIAK KATARZYNA K 50 NYSA K 56+ 1 5 km 00:00:12.88 00:28:20.45 NIE PDF PNG
213 434 ŚWIDEREK DOROTA ŚWIDEREK K 51 LUBARTÓW PZU SPORT TEAM K 17-35 15 5 km 00:00:26.79 00:28:22.05 NIE PDF PNG
214 305 ŁOŚ KAROLINA K 52 GDAŃSK PANNY Z WILKA K 17-35 16 5 km 00:00:12.68 00:28:26.50 NIE PDF PNG
215 336 MRÓZ IWONA K 53 GDYNIA K 17-35 17 5 km 00:00:28.03 00:28:29.40 TAK PDF PNG
216 302 ŁĄKOWSKI ŁUKASZ M 163 RUMIA M 36-55 85 5 km 00:00:09.27 00:28:30.90 NIE PDF PNG
217 346 NUŻ ANNA K 54 PRUSZCZ GDAŃSKI K 36-55 33 5 km 00:00:26.96 00:28:34.08 NIE PDF PNG
218 38 KALWASIŃSKA-JARNO KAJA K 55 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM K 36-55 34 5 km 00:00:06.27 00:28:37.28 TAK PDF PNG
219 335 MOŻEJKO WOJCIECH M 164 GDAŃSKK M 36-55 86 5 km 00:00:10.96 00:28:37.60 NIE PDF PNG
220 21 DRANKA EWELINA K 56 GDAŃSK K 36-55 35 5 km 00:00:06.96 00:28:40.43 TAK PDF PNG
221 12 NIEKURZAK KRZYSZTOF M 165 GDYNIA OKAS GDYNIA M 36-55 87 5 km 00:00:26.66 00:28:41.32 NIE PDF PNG
222 458 WASILEWSKI MARCIN M 166 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 36-55 88 5 km 00:00:21.83 00:28:41.66 NIE PDF PNG
223 169 DĄBROWSKA MAGDALENA K 57 GDAŃSK PANNY Z WILKA K 36-55 36 5 km 00:00:12.04 00:28:41.86 NIE PDF PNG
224 42 POLICHT-BURAKOWSKA JUSTYNA K 58 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM K 36-55 37 5 km 00:00:09.27 00:28:42.17 TAK PDF PNG
225 236 KACZMAREK KATARZYNA K 59 GDAŃSK K 17-35 18 5 km 00:00:08.15 00:28:46.81 NIE PDF PNG
226 63 PIOTROWSKI MAREK M 167 GDYNIA M 36-55 89 5 km 00:00:34.76 00:28:46.94 NIE PDF PNG
227 81 DUSZAK ARTUR M 168 GDYNIA M 17-35 70 5 km 00:28:50.35 TAK PDF PNG
228 143 BOGUSZEWSKA ALEKSANDRA K 60 GDYNIA GDYŃSKIE PINGWINY K 36-55 38 5 km 00:00:32.06 00:28:58.95 NIE PDF PNG
229 422 SZCZYPIŃSKI MACIEJ M 169 TORUŃ M 17-35 71 5 km 00:00:12.43 00:29:00.14 TAK PDF PNG
230 473 ZABOROWSKI WITOLD M 170 CHEŁMNO M 17-35 72 5 km 00:00:11.98 00:29:01.37 TAK PDF PNG
231 46 FROELICH WOJCIECH M 171 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA M 36-55 90 5 km 00:00:30.36 00:29:02.19 TAK PDF PNG
232 313 MALEPSZY PIOTR M 172 RUMIA M 36-55 91 5 km 00:00:08.21 00:29:02.26 TAK PDF PNG
233 314 MALEPSZY WERONIKA K 61 RUMIA K 36-55 39 5 km 00:00:07.32 00:29:02.33 TAK PDF PNG
234 297 LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW M 173 SOPOT M 36-55 92 5 km 00:00:00.29 00:29:04.11 NIE PDF PNG
235 64 SIEMION ADAM M 174 GDYNIA M 17-35 73 5 km 00:00:37.75 00:29:05.16 TAK PDF PNG
236 19 YAROSHENKO YULIYA K 62 PRAGUE ONE K 17-35 19 5 km 00:00:02.85 00:29:06.75 NIE PDF PNG
237 134 BEMOWSKA DOROTA K 63 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA K 36-55 40 5 km 00:00:26.24 00:29:08.26 NIE PDF PNG
238 282 KUKLIŃSKI STANISŁAW M 175 CHOJNICE M 56+ 7 5 km 00:00:07.65 00:29:09.23 NIE PDF PNG
239 226 JANKOWIAK ANNA K 64 KOLECZKOWO K 36-55 41 5 km 00:00:07.32 00:29:10.27 NIE PDF PNG
240 306 MACEWICZ PATRYK M 176 GDYNIA INDEPENDENT LOGISTICS M 17-35 74 5 km 00:00:22.36 00:29:12.01 TAK PDF PNG
241 480 ZIÓŁKOWSKI JAREK M 177 SUCHY DWÓR M 36-55 93 5 km 00:00:06.95 00:29:12.11 NIE PDF PNG
242 231 JEZIORSKA ANNA K 65 GDYNIA K 36-55 42 5 km 00:00:26.39 00:29:14.79 NIE PDF PNG
243 35 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 66 GDAŃSK RADIO GDAŃSK SŁUCHACZE K 36-55 43 5 km 00:00:07.60 00:29:15.45 NIE PDF PNG
244 435 TAŃSKA MARZENA K 67 GDAŃSK K 36-55 44 5 km 00:00:09.71 00:29:20.84 TAK PDF PNG
245 139 BIGAJ AGATA K 68 GDAŃSK K 17-35 20 5 km 00:00:02.74 00:29:28.91 NIE PDF PNG
246 464 WĘSIERSKA LUCYNA K 69 BYTÓW GALIKTEAM K 36-55 45 5 km 00:00:31.63 00:29:33.31 NIE PDF PNG
247 352 OLEJNIK GRZEGORZ M 178 GDYNIA M 36-55 94 5 km 00:00:19.86 00:29:35.10 TAK PDF PNG
248 293 LANGOWSKI MACIEJ LANGOWSKI M 179 REDA, POW. WEJHEROWSKI M 36-55 95 5 km 00:00:08.88 00:29:37.18 NIE PDF PNG
249 285 KUSIŃSKI MICHAŁ M 180 RĘBIECHOWO IGS M 36-55 96 5 km 00:00:28.43 00:29:39.01 TAK PDF PNG
250 137 BIELUCZYK KATARZYNA K 70 GDYNIA FIZJOSFERA K 36-55 46 5 km 00:00:34.89 00:29:42.87 NIE PDF PNG
251 485 ŻEGLEŃ AGATA K 71 GDAŃSK K 36-55 47 5 km 00:00:16.85 00:29:48.87 NIE PDF PNG
252 199 GRABOWSKA AGNIESZKA K 72 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA K 36-55 48 5 km 00:00:27.05 00:29:52.39 NIE PDF PNG
253 487 ŻÓŁĆ BEATA ŻÓŁĆ K 73 ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA K 36-55 49 5 km 00:00:30.19 00:30:06.47 NIE PDF PNG
254 180 DZEMIDOK NATALLIA K 74 RUMIA K 36-55 50 5 km 00:00:30.72 00:30:07.20 NIE PDF PNG
255 76 SZAMOCKA MARTA K 75 GDAŃSK LOCONI K 17-35 21 5 km 00:00:15.61 00:30:09.42 TAK PDF PNG
256 376 POPIEL-LIPIECKA ALEKSANDRA K 76 GDYNIA NAUTIQUS K 36-55 51 5 km 00:00:30.79 00:30:10.34 TAK PDF PNG
257 296 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 77 BOLSZEWO NAUTIQUS K 36-55 52 5 km 00:00:31.76 00:30:10.42 TAK PDF PNG
258 364 PELOWSKI MATEUSZ M 181 CHOJNICE M 17-35 75 5 km 00:00:08.54 00:30:20.75 NIE PDF PNG
259 50 KRÓLAK MARTA K 78 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA K 36-55 53 5 km 00:00:04.74 00:30:23.77 TAK PDF PNG
260 430 SZULC ANETA K 79 SOPOT INDEPENDENT LOGISTICS K 36-55 54 5 km 00:00:06.05 00:30:24.42 TAK PDF PNG
261 74 RYBAND AGNIESZKA K 80 GDYNIA LOCONI K 36-55 55 5 km 00:00:17.93 00:30:25.40 TAK PDF PNG
262 78 SZOSTAK MONIKA K 81 GDYNIA LOCONI K 17-35 22 5 km 00:00:14.45 00:30:25.42 TAK PDF PNG
263 357 OSTROUCH DOMINIKA K 82 GDAŃSK K 36-55 56 5 km 00:00:30.71 00:30:25.61 NIE PDF PNG
264 263 KOSIOREK PATRYCJA K 83 GDAŃSK JAGUAR FIT K 36-55 57 5 km 00:00:30.26 00:30:26.58 NIE PDF PNG
265 412 STĘPIEŃ PAULINA K 84 DARŁOWO K 17-35 23 5 km 00:00:39.41 00:30:28.68 TAK PDF PNG
266 162 CZACH SEBASTIAN CZACH M 182 DARŁOWO M 17-35 76 5 km 00:00:39.23 00:30:28.84 TAK PDF PNG
267 261 KORZENIEWSKI MICHAŁ M 183 GDYNIA M 17-35 77 5 km 00:00:05.43 00:30:30.89 TAK PDF PNG
268 32 BEDNARCZYK ANETA K 85 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM K 36-55 58 5 km 00:00:07.95 00:30:34.66 TAK PDF PNG
269 159 CIEŚLARCZYK AGNIESZKA K 86 GDYNIA K 36-55 59 5 km 00:00:14.13 00:30:36.18 NIE PDF PNG
270 184 FEDEK ADAM M 184 GDAŃSK FEDEKTEAM M 36-55 97 5 km 00:00:25.22 00:30:37.21 TAK PDF PNG
271 378 PROKOPIUK KRZYSZTOF M 185 GDYNIA M 36-55 98 5 km 00:00:10.92 00:30:37.47 NIE PDF PNG
272 41 PŁOTKA PAULINA K 87 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM K 17-35 24 5 km 00:00:04.66 00:30:39.48 TAK PDF PNG
273 56 CZEBIOŁKO MICHAŁ M 186 GDYNIA M 17-35 78 5 km 00:00:33.72 00:30:39.82 TAK PDF PNG
274 241 KAMIENIAK DOROTA K 88 GDYNIA K 56+ 2 5 km 00:00:31.94 00:30:40.82 TAK PDF PNG
275 343 NOWAK PAULINA K 89 GDYNIA K 17-35 25 5 km 00:00:21.08 00:30:42.67 NIE PDF PNG
276 186 FUSZARA MAGDALENA K 90 GDAŃSK K 36-55 60 5 km 00:00:31.18 00:30:49.30 NIE PDF PNG
277 304 ŁOMOTOWSKA IZABELA K 91 WEJHEROWO SII RUNNING TEAM K 36-55 61 5 km 00:00:10.16 00:30:49.80 NIE PDF PNG
278 91 BANASZAK PAWEŁ M 187 GDAŃSK USS M 36-55 99 5 km 00:00:07.63 00:30:53.41 TAK PDF PNG
279 149 BRYŁA KRZYSZTOF M 188 KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN M 36-55 100 5 km 00:00:06.33 00:30:54.79 NIE PDF PNG
280 308 MACIEJEWSKI TOMASZ M 189 USTKA NIGHT WOLVES SŁUPSK M 36-55 101 5 km 00:00:36.84 00:30:57.79 NIE PDF PNG
281 360 PASZYLK MAGDALENA K 92 SOPOT INDEPENDENT LOGISTICS K 17-35 26 5 km 00:00:23.58 00:31:00.71 TAK PDF PNG
282 160 CISZEWSKI PAWEŁ M 190 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE M 17-35 79 5 km 00:00:14.46 00:31:04.63 NIE PDF PNG
283 333 MOSKOT MARTA K 93 GDYNIA OKAS GDYNIA K 36-55 62 5 km 00:00:24.74 00:31:06.78 NIE PDF PNG
284 65 CZYŻYKOWSKA WIKTORIA K 94 REDA LOCONI K 17-35 27 5 km 00:00:15.26 00:31:07.22 TAK PDF PNG
285 468 WIŚNIEWSKI GERARD M 191 GDYNIA OKAS GDYNIA M 36-55 102 5 km 00:00:26.23 00:31:08.86 NIE PDF PNG
286 122 ZIELIŃSKA-SKURAS MAGDA K 95 GDYNIA GDYNIA CONTAINER TERMINAL K 36-55 63 5 km 00:00:27.81 00:31:10.96 NIE PDF PNG
287 289 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 192 GDYNIA M 17-35 80 5 km 00:00:05.92 00:31:10.96 TAK PDF PNG
288 402 SENYK OLENA K 96 GDAŃSK MACGREGOR K 17-35 28 5 km 00:00:29.94 00:31:19.65 NIE PDF PNG
289 420 SZCZERBIŃSKI PAWEŁ M 193 GDYNIA M 36-55 103 5 km 00:00:37.64 00:31:20.97 NIE PDF PNG
290 471 WÓJCIK PIOTR M 194 GDYNIA MORSIK WETERAN M 56+ 8 5 km 00:00:12.72 00:31:24.61 NIE PDF PNG
291 70 OPOCZKA ALEKSANDRA K 97 REDA LOCONI K 17-35 29 5 km 00:00:16.24 00:31:31.55 TAK PDF PNG
292 341 NOWAK EWA K 98 ŁÓDŹ ŁÓDŹRUNCREW/JAKOTEAM K 56+ 3 5 km 00:00:32.81 00:31:33.79 NIE PDF PNG
293 377 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 99 GDYNIA K 36-55 64 5 km 00:00:20.48 00:31:33.90 NIE PDF PNG
294 144 BOGUSZEWSKI RADOMIR M 195 GDYNIA GDYŃSKI PINGWINY M 36-55 104 5 km 00:00:33.10 00:31:36.34 NIE PDF PNG
295 117 WALTER ALEKSANDRA K 100 GDAŃSK HMM AGENCY K 17-35 30 5 km 00:00:31.65 00:31:37.23 TAK PDF PNG
296 279 KUCHARSKA NATALIA K 101 GDAŃSK MACGREGOR K 17-35 31 5 km 00:00:10.07 00:31:39.25 NIE PDF PNG
297 29 PAK REMI M 196 GDAŃSK ONE M 36-55 105 5 km 00:00:30.45 00:31:40.51 TAK PDF PNG
298 340 NOWAK ALEKSANDRA K 102 GDYNIA K 17-35 32 5 km 00:00:39.17 00:31:41.04 TAK PDF PNG
299 329 MIŁOSZEWSKI DAWID M 197 GDYNIA M 36-55 106 5 km 00:00:39.02 00:31:45.12 NIE PDF PNG
300 478 ZDYBEL ADRIAN M 198 GDYNIA M 36-55 107 5 km 00:00:01.60 00:31:45.75 NIE PDF PNG
301 484 ŻEGLEN SŁAWOMIR M 199 MECHELINKI M 36-55 108 5 km 00:00:17.02 00:31:46.06 NIE PDF PNG
302 187 GAJEWSKA-RACHOWSKA DAGMARA K 103 GDAŃSK K 36-55 65 5 km 00:00:03.01 00:31:46.79 NIE PDF PNG
303 31 SZUBERT-SAWRYCKA JOANNA K 104 GDYNIA ONE K 36-55 66 5 km 00:00:09.70 00:31:50.98 TAK PDF PNG
304 173 DEMBICKA AGNIESZKA K 105 GDYNIA AP LOGISTICS K 17-35 33 5 km 00:00:37.47 00:31:52.32 TAK PDF PNG
305 49 JAKUSZ ANNA K 106 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA K 36-55 67 5 km 00:00:29.33 00:31:53.79 TAK PDF PNG
306 366 PIASECKA IZABELA K 107 KOLNO K 17-35 34 5 km 00:00:35.54 00:31:55.00 TAK PDF PNG
307 194 GORYSZEWSKA MARTA K 108 BORKOWO K 17-35 35 5 km 00:00:35.74 00:31:56.09 TAK PDF PNG
308 394 RUŁKA MACIEJ M 200 GDAŃSK MACGREGOR M 36-55 109 5 km 00:00:31.57 00:31:58.70 NIE PDF PNG
309 75 STĘPIEŃ JAKUB M 201 SKOWARCZ LOCONI M 17-35 81 5 km 00:00:15.32 00:32:01.11 TAK PDF PNG
310 151 BUDZIAREK ADAM M 202 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS M 36-55 110 5 km 00:00:20.84 00:32:02.95 NIE PDF PNG
311 418 SUWIŃSKA KASIA K 109 GDYNIA SII RUNNING TEAM K 17-35 36 5 km 00:00:10.11 00:32:06.96 NIE PDF PNG
312 185 FICHT MARTYNA K 110 GDYNIA K 17-35 37 5 km 00:00:20.34 00:32:08.26 NIE PDF PNG
313 427 SZOSTKOWSKI ARTUR SZOSTKOWSKI M 203 GDANSK M 17-35 82 5 km 00:00:24.84 00:32:12.94 TAK PDF PNG
314 147 BOROWIK DAWID M 204 POGÓRZE M 17-35 83 5 km 00:00:24.39 00:32:14.01 NIE PDF PNG
315 3 BECKER MATTHIAS M 205 STUTTGART ONE M 36-55 111 5 km 00:00:05.04 00:32:14.81 TAK PDF PNG
316 295 LAVEN MARTIN LAVEN M 206 GDANSK M 17-35 84 5 km 00:00:22.50 00:32:16.32 TAK PDF PNG
317 244 KANDZORA WERONIKA K 111 GDYNIA K 17-35 38 5 km 00:00:20.24 00:32:25.61 NIE PDF PNG
318 345 NOWOSIELSKA BEATA K 112 GDAŃSK MACGREGOR K 36-55 68 5 km 00:00:29.74 00:32:27.23 NIE PDF PNG
319 286 KUŚ NATALIA K 113 KOBYSEWO K 17-35 39 5 km 00:00:13.41 00:32:30.31 NIE PDF PNG
320 118 WENTA KATARZYNA K 114 GDAŃSK GDYNIA CONTAINER TERMINAL K 36-55 69 5 km 00:00:22.23 00:32:31.14 NIE PDF PNG
321 255 KLEINSZMIDT KAMILA K 115 GDAŃSK K 17-35 40 5 km 00:00:33.31 00:32:31.94 NIE PDF PNG
322 322 MATYSKIEL ANITA K 116 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM K 36-55 70 5 km 00:00:32.92 00:32:32.27 NIE PDF PNG
323 37 GAJEWSKA ANETA K 117 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM K 36-55 71 5 km 00:00:08.30 00:32:39.07 TAK PDF PNG
324 446 TRZCIŃSKI MICHAŁ M 207 GDAŃSK M 17-35 85 5 km 00:00:05.36 00:32:39.46 TAK PDF PNG
325 97 EJSZTET MARIETTA K 118 RUMIA HMM AGENCY K 17-35 41 5 km 00:00:32.48 00:32:55.89 TAK PDF PNG
326 23 JANKOWSKA MARTA K 119 GDAŃSK ONE K 17-35 42 5 km 00:00:17.04 00:33:01.44 TAK PDF PNG
327 437 TŁOCZKOWSKI TOMASZ TŁOCZKOWSKI M 208 GDAŃSK M 36-55 112 5 km 00:00:25.65 00:33:04.12 NIE PDF PNG
328 93 BOGACZ KAROLINA K 120 GDYNIA UNIFEEDER K 17-35 43 5 km 00:00:18.65 00:33:05.47 TAK PDF PNG
329 425 SZOPA MAŁGORZATA K 121 GDYNIA RUNEDA K 36-55 72 5 km 00:00:17.87 00:33:15.78 NIE PDF PNG
330 319 MARDZIŃSKA SYLWIA K 122 WEJHEROWO RUNEDA K 36-55 73 5 km 00:00:18.69 00:33:15.89 NIE PDF PNG
331 392 RUDEK MAŁGORZATA K 123 RUMIA K 36-55 74 5 km 00:00:32.11 00:33:16.46 NIE PDF PNG
332 489 ŻURAWSKA MONIKA K 124 REDA K 17-35 44 5 km 00:00:18.41 00:33:20.21 TAK PDF PNG
333 156 CHARKIEWICZ MONIKA K 125 STRASZYN STRASZYN BIEGA K 36-55 75 5 km 00:00:26.66 00:33:20.54 NIE PDF PNG
334 57 HENNIG ADRIANNA K 126 GDYNIA K 36-55 76 5 km 00:00:14.86 00:33:20.79 TAK PDF PNG
335 39 KURCZEWSKI MACIEJ M 209 GDYNIA PORTGDYNIA TEAM M 17-35 86 5 km 00:00:10.05 00:33:29.38 TAK PDF PNG
336 348 OBŁUSKI RAFAŁ M 210 GDAŃSK LEPIEJ POWOLI NIŻ WCALE ;-) M 36-55 113 5 km 00:00:36.21 00:33:30.01 NIE PDF PNG
337 405 SIKORA STANISŁAW M 211 PRUSZCZ GDAŃSKI M 17-35 87 5 km 00:00:35.13 00:33:31.30 NIE PDF PNG
338 466 WIELGOS JOANNA K 127 GDYNIA K 36-55 77 5 km 00:00:21.14 00:33:42.53 NIE PDF PNG
339 278 KUBICKI ADAM M 212 GDYNIA M 36-55 114 5 km 00:00:15.93 00:33:43.32 NIE PDF PNG
340 145 BOGUTCZAK PIOTR M 213 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI ŁÓDZKIE PIĄTKI M 17-35 88 5 km 00:00:18.87 00:33:48.62 NIE PDF PNG
341 193 GONERA WIKTORIA K 128 ŁÓDŹ K 17-35 45 5 km 00:00:19.25 00:33:48.77 NIE PDF PNG
342 252 KIEZIK KONRAD M 214 GDYNIA BOX LOGISTICS SP. Z O.O. M 17-35 89 5 km 00:00:03.46 00:33:50.84 TAK PDF PNG
343 483 ZYGAJ-STROJK ANNA K 129 GDYNIA K 36-55 78 5 km 00:00:17.93 00:33:53.00 NIE PDF PNG
344 723 WAWRZYNIAK ANNA K 130 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE K 36-55 79 5 km 00:00:11.78 00:33:54.63 NIE PDF PNG
345 742 LEMKE ANGELIKA M 215 REDA M 17-35 90 5 km 00:00:38.60 00:34:05.02 TAK PDF PNG
346 347 OBŁUSKA SARAH K 131 PRUSZCZ GDAŃSKI NTG AIR & OCEAN K 17-35 46 5 km 00:00:36.01 00:34:10.02 TAK PDF PNG
347 17 VAN DER WAAL MATTY M 216 GDAŃSK ONE M 36-55 115 5 km 00:00:29.66 00:34:16.14 TAK PDF PNG
348 362 PAWLAK DOMINIKA K 132 GDYNIA K 17-35 47 5 km 00:00:14.67 00:34:32.06 TAK PDF PNG
349 161 CYBULSKA ANGELIKA K 133 ORLE K 17-35 48 5 km 00:00:13.61 00:34:32.96 TAK PDF PNG
350 439 TOMBIŃSKA ALEKSANDRA K 134 GOWINO K 36-55 80 5 km 00:00:24.30 00:34:44.69 TAK PDF PNG
351 219 IWON ARKADIUSZ M 217 GDYNIA M 17-35 91 5 km 00:00:23.54 00:34:45.73 TAK PDF PNG
352 58 HENNIG SZYMON M 218 GDYNIA M 17-35 92 5 km 00:00:13.92 00:34:53.19 NIE PDF PNG
353 54 ZIELIŃSKA KLAUDIA K 135 GDYNIA MORSKA AGENCJA GDYNIA K 17-35 49 5 km 00:00:29.89 00:34:58.93 TAK PDF PNG
354 181 ELAZZABI MAŁGORZATA K 136 GDAŃSK MACGREGOR K 17-35 50 5 km 00:00:28.97 00:35:13.85 NIE PDF PNG
355 197 GÓRNA MAGDALENA K 137 GDAŃSK MACGREGOR K 17-35 51 5 km 00:00:29.30 00:35:14.33 NIE PDF PNG
356 327 MIELEWCZYK JUSTYNA K 138 REDA POZYTYWNIE ZMĘCZENI K 36-55 81 5 km 00:00:33.42 00:35:16.37 NIE PDF PNG
357 152 BURY LILIANA K 139 REDA PRZYJEMNIE ZMĘCZENI K 36-55 82 5 km 00:00:33.05 00:35:16.73 NIE PDF PNG
358 363 PAWŁOWSKA MARTA K 140 GDYNIA SILVAN K 17-35 52 5 km 00:00:35.39 00:35:26.75 TAK PDF PNG
359 262 KORZYŃSKA KASIA K 141 GDYNIA SILVAN K 36-55 83 5 km 00:00:35.03 00:35:27.34 TAK PDF PNG
360 209 HANUSZKIEWICZ JACEK M 219 SKIERNIEWICE M 36-55 116 5 km 00:00:32.22 00:35:32.90 NIE PDF PNG
361 103 JELIŃSKI MIKOŁAJ M 220 POGÓRZE M 36-55 117 5 km 00:00:13.08 00:35:33.28 NIE PDF PNG
362 102 JELIŃSKA JAGODA K 142 POGÓRZE GCT K 36-55 84 5 km 00:00:13.75 00:35:39.41 TAK PDF PNG
363 490 KUCIŃSKA KATARZYNA K 143 GDAŃSK HMM AGENCY K 17-35 53 5 km 00:00:32.23 00:35:56.61 TAK PDF PNG
364 321 MARZEC JOANNA K 144 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM K 17-35 54 5 km 00:00:22.16 00:35:57.59 NIE PDF PNG
365 479 ZIEMIASZEWSKI PRZEMYSŁAW M 221 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 17-35 93 5 km 00:00:21.70 00:35:57.94 TAK PDF PNG
366 132 BARTOSIEWICZ MARTA K 145 JUSZKOWO K 36-55 85 5 km 00:00:27.47 00:36:02.74 NIE PDF PNG
367 168 DĄBROWSKA JOANNA K 146 POGÓRZE K 17-35 55 5 km 00:00:23.96 00:36:07.12 NIE PDF PNG
368 230 JASTRZEBSKI RAFAŁ M 222 RUMIA M 36-55 118 5 km 00:00:19.86 00:36:11.66 NIE PDF PNG
369 155 CELEP AGATA K 147 GDANSK K 17-35 56 5 km 00:00:02.42 00:36:30.11 NIE PDF PNG
370 452 TYMIŃSKA JOANNA K 148 RUMIA NTG AIR & OCEAN K 36-55 86 5 km 00:00:13.78 00:36:31.53 TAK PDF PNG
371 330 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 149 RUMIA DALEKO JESZCZE K 36-55 87 5 km 00:00:18.74 00:36:34.87 NIE PDF PNG
372 411 STENCEL HANNA K 150 WEJHEROWO K 36-55 88 5 km 00:00:19.73 00:36:35.19 NIE PDF PNG
373 400 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 151 GDYNIA KONTENER FORMY K 36-55 89 5 km 00:00:36.13 00:36:49.80 NIE PDF PNG
374 124 ADAMOWSKA MARTA K 152 ELBLĄG K 36-55 90 5 km 00:00:07.70 00:36:50.30 NIE PDF PNG
375 125 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 223 ELBLĄG M 36-55 119 5 km 00:00:06.80 00:36:50.44 NIE PDF PNG
376 315 MALGADEY MARIOLA K 153 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA K 36-55 91 5 km 00:00:28.50 00:36:59.30 NIE PDF PNG
377 299 LUBOWIECKA ALICJA K 154 WEJHEROWO K 36-55 92 5 km 00:00:27.53 00:37:00.83 NIE PDF PNG
378 460 WAWERKO KATARZYNA K 155 BANINO K 36-55 93 5 km 00:00:27.73 00:37:01.66 NIE PDF PNG
379 127 BADZIĄG WALDEMAR M 224 SŁUPSK M 56+ 9 5 km 00:00:33.85 00:37:29.23 TAK PDF PNG
380 429 SZUDOBAJ HANNA K 156 SŁUPSK K 36-55 94 5 km 00:00:32.76 00:37:30.95 TAK PDF PNG
381 178 DYGAS KLAUDIA K 157 GDYNIA K 17-35 57 5 km 00:00:06.60 00:38:17.13 TAK PDF PNG
382 165 CZERLIKOWSKI MARIUSZ M 225 GDYNIA GENETIX TEAM M 36-55 120 5 km 00:00:20.65 00:38:25.26 NIE PDF PNG
383 164 CZERLIKOWSKA AGNIESZKA K 158 GDYNIA GENETIX TEAM K 36-55 95 5 km 00:00:20.88 00:38:25.84 NIE PDF PNG
384 130 BARAŃSKA ALICJA K 159 SOPOT K 17-35 58 5 km 00:00:19.69 00:38:28.70 TAK PDF PNG
385 462 WAWRZONKOSKA JOANNA K 160 GDYNIA K 36-55 96 5 km 00:00:12.88 00:38:30.26 NIE PDF PNG
386 268 KOZIEŁŁO JOANNA K 161 WARCZ K 36-55 97 5 km 00:00:37.18 00:38:51.72 NIE PDF PNG
387 179 DYNDOWICZ JOANNA K 162 GDYNIA K 36-55 98 5 km 00:00:37.39 00:38:52.71 NIE PDF PNG
388 413 STODOLNA AGNIESZKA K 163 GDAŃSK K 17-35 59 5 km 00:00:37.55 00:38:52.76 NIE PDF PNG
389 2 BUDZIK MARIA K 164 BORÓWIEC K 36-55 99 5 km 00:00:05.61 00:38:53.32 TAK PDF PNG
390 264 KOSTENCKA IZABELLA K 165 POZNAŃ K 17-35 60 5 km 00:00:05.61 00:38:53.59 TAK PDF PNG
391 442 TOPOREK RAFAŁ M 226 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE M 36-55 121 5 km 00:00:30.82 00:40:00.54 NIE PDF PNG
392 416 SUŁEK KAROLINA K 166 RUMIA K 17-35 61 5 km 00:00:08.48 00:40:01.93 NIE PDF PNG
393 368 PIEKARSKA JUSTYNA K 167 GDYNIA K 17-35 62 5 km 00:00:10.11 00:40:02.33 NIE PDF PNG
394 443 TOWARNICKA IZABELA K 168 GDYNIA TEAM DEAF K 36-55 100 5 km 00:00:29.87 00:40:07.19 NIE PDF PNG
395 112 ANTIPA OKSANA K 169 GDYNIA DB SCHENKER K 36-55 101 5 km 00:00:00.65 00:40:44.45 TAK PDF PNG
396 192 GOŁĘBIOWSKA MONIKA K 170 GDYNIA K 17-35 63 5 km 00:00:11.28 00:40:59.18 NIE PDF PNG
397 77 SZCZYBIEŁKIEWICZ PATRYCJA K 171 GDYNIA LOCONI K 17-35 64 5 km 00:00:17.94 00:43:29.90 TAK PDF PNG
398 380 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 172 GDYNIA ELITE TEAM K 36-55 102 5 km 00:00:30.24 00:43:34.72 NIE PDF PNG
399 328 MIŁKOWSKA JOLANTA K 173 GDYNIA K 36-55 103 5 km 00:00:29.80 00:44:38.99 NIE PDF PNG
400 141 BŁASZCZUK MAJA K 174 GDYNIA GCZ K 36-55 104 5 km 00:00:16.73 00:46:21.73 NIE PDF PNG


Start Wirtualny

Msc Numer Nazwisko Imię Miejscowość Państwo Klub Dystans Meta Dyplom
1 338 NADRATOWSKI KAMIL GDAŃSK POLSKA MACGREGOR Start Wirtualny 00:23:45.00 PDF PNG
2 359 PANEK ANETA KOSAKOWO POLSKA ESJATEAM Start Wirtualny 00:29:39.00 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ