Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg
2 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg ASFALTLOVE DZIKI
3 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg ASFaltLove Dziki
4 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg
5 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg
6 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
7 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
8 Nerć Karolina Kosewo Bieg
9 Nerć Joanna Kosewo Bieg
10 Żochowski Błażej Lisewo Bieg
11 Kuśmierz Patryk Malbork Bieg
12 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg Obstacle center team
13 Michalak Marta Płońsk Bieg KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI
14 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg Płońszczanki
15 Osiecka Milena Płońsk Bieg
16 Osiecki Bartosz Płońsk Bieg
17 Osiecki Sławomir Płońsk Bieg
18 Hartman Monika Płońsk Marsz NW
19 Hartman Marcelina Płońsk Marsz NW
20 Hartman Robert Płońsk Marsz NW
21 Maciejewska Karolina Płońsk Marsz NW
22 Krawczyk Bartłomiej Płońsk Marsz NW
23 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Płońszczanki
24 Osiecki Wojciech Płońsk Bieg
25 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW Grupa Nordic Walking Płońsk
26 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg Radio Płońsk 93,6 FM
27 Bombała Michał Płońsk Bieg Płońscy Patrioci
28 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg
29 Pałka Mateusz Płońsk Bieg
30 Grzybowska Julita Płońsk Bieg
31 Skrzynski Adam Płońsk Bieg
32 Sawicka Justyna Płońsk Bieg
33 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW
34 Miączyńska Emilka Płońsk Marsz NW
35 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg
36 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Gimnazjon Płońsk
37 Kujawska Aleksandra Poznań Marsz NW
38 Kwiecień Patrycja Ruda Śląska Marsz NW
39 Kwiecień Oliwia Ruda Śląska Marsz NW
40 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW
41 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW
42 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW
43 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg
44 Okraska Wiktoria Szemplino Wielkie Bieg Jednorożec robi co może
45 Okraska Igor Szemplino wielkie Marsz NW Jednorożec robi co może
46 Okraska Justyna Szemplino WLK Bieg Jednorożec robi co może
47 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
48 Zgorzelski Patryk Warszawa Bieg F.C. Port Żerań
49 Polkowski Piotr Warszawa Marsz NW
50 Franczak Anna Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
51 Franczak Dariusz Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
52 Miklarz Paweł Żukowo Marsz NW Morsy Nowe Miasto


Wyświetleń: 1606

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ