Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żochowski Błażej Lisewo Bieg
2 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg
3 Zgorzelski Patryk Warszawa Bieg F.C. Port Żerań
4 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg
5 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg
6 Skrzynski Adam Płońsk Bieg
7 Sawicka Justyna Płońsk Bieg
8 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg
9 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg Obstacle center team
10 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg Płońszczanki
11 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg Radio Płońsk 93,6 FM
12 Polkowski Piotr Warszawa Marsz NW
13 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg
14 Pałka Mateusz Płońsk Bieg
15 Osiecki Wojciech Płońsk Bieg
16 Osiecki Sławomir Płońsk Bieg
17 Osiecki Bartosz Płońsk Bieg
18 Osiecka Milena Płońsk Bieg
19 Okraska Wiktoria Szemplino Wielkie Bieg Jednorożec robi co może
20 Okraska Justyna Szemplino WLK Bieg Jednorożec robi co może
21 Okraska Igor Szemplino wielkie Marsz NW Jednorożec robi co może
22 Nerć Karolina Kosewo Bieg
23 Nerć Joanna Kosewo Bieg
24 Miklarz Paweł Żukowo Marsz NW Morsy Nowe Miasto
25 Michalak Marta Płońsk Bieg KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI
26 Miączyńska Emilka Płońsk Marsz NW
27 Maciejewska Karolina Płońsk Marsz NW
28 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg
29 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Gimnazjon Płońsk
30 Kwiecień Patrycja Ruda Śląska Marsz NW
31 Kwiecień Oliwia Ruda Śląska Marsz NW
32 Kuśmierz Patryk Malbork Bieg
33 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
34 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
35 Kujawska Aleksandra Poznań Marsz NW
36 Krawczyk Bartłomiej Płońsk Marsz NW
37 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg ASFALTLOVE DZIKI
38 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW
39 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW
40 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW
41 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW
42 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW Grupa Nordic Walking Płońsk
43 Hartman Robert Płońsk Marsz NW
44 Hartman Monika Płońsk Marsz NW
45 Hartman Marcelina Płońsk Marsz NW
46 Grzybowska Julita Płońsk Bieg
47 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg ASFaltLove Dziki
48 Franczak Dariusz Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
49 Franczak Anna Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
50 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
51 Bombała Michał Płońsk Bieg Płońscy Patrioci
52 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Płońszczanki


Wyświetleń: 1610

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ