Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ASFALTLOVE DZIKI
1 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg ASFALTLOVE DZIKI
ASFaltLove Dziki
2 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg ASFaltLove Dziki
F.C. Port Żerań
3 Zgorzelski Patryk Warszawa Bieg F.C. Port Żerań
Gimnazjon Płońsk
4 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Gimnazjon Płońsk
Grupa Nordic Walking Płońsk
5 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW Grupa Nordic Walking Płońsk
Jednorożec robi co może
6 Okraska Igor Szemplino wielkie Marsz NW Jednorożec robi co może
7 Okraska Wiktoria Szemplino Wielkie Bieg Jednorożec robi co może
8 Okraska Justyna Szemplino WLK Bieg Jednorożec robi co może
KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI
9 Michalak Marta Płońsk Bieg KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI
Morsy Nowe Miasto
10 Miklarz Paweł Żukowo Marsz NW Morsy Nowe Miasto
NW CZŁAPSKI TEAM
11 Franczak Dariusz Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
12 Franczak Anna Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
NW CZŁAPSKI TEAM
13 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW NW CZŁAPSKI TEAM
Obstacle center team
14 Rybacki Błażej Nowa Wrona Bieg Obstacle center team
Płońscy Patrioci
15 Bombała Michał Płońsk Bieg Płońscy Patrioci
Płońszczanki
16 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg Płońszczanki
17 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg Płońszczanki
Radio Płońsk 93,6 FM
18 Popłonkowski Janusz Płońsk Bieg Radio Płońsk 93,6 FM
WOLNY STRZELEC
19 Kurpet Bogusława JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
20 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Marsz NW WOLNY STRZELEC
_BRAK NAZWY_
21 Kwiecień Oliwia Ruda Śląska Marsz NW
22 Kwiecień Patrycja Ruda Śląska Marsz NW
23 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg
24 Kujawska Aleksandra Poznań Marsz NW
25 Osiecki Wojciech Płońsk Bieg
26 Kuśmierz Patryk Malbork Bieg
27 Maciejewska Karolina Płońsk Marsz NW
28 Osiecki Sławomir Płońsk Bieg
29 Osiecki Bartosz Płońsk Bieg
30 Osiecka Milena Płońsk Bieg
31 Nerć Joanna Kosewo Bieg
32 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg
33 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg
34 Krawczyk Bartłomiej Płońsk Marsz NW
35 Hartman Robert Płońsk Marsz NW
36 Hartman Marcelina Płońsk Marsz NW
37 Hartman Monika Płońsk Marsz NW
38 Grzybowska Julita Płońsk Bieg
39 Pałka Mateusz Płońsk Bieg
40 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg
41 Miączyńska Emilka Płońsk Marsz NW
42 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW
43 Sawicka Justyna Płońsk Bieg
44 Polkowski Piotr Warszawa Marsz NW
45 Skrzynski Adam Płońsk Bieg
46 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg
47 Nerć Karolina Kosewo Bieg
48 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg
49 Żochowski Błażej Lisewo Bieg
50 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW
51 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW
52 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW


Wyświetleń: 1608

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ