Budzimy „Dzika” – Panewnicki Bieg Dzika 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szopa Romuald Katowice Pozostałe osoby Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach opłacono
2 Czajor Kornelia Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach opłacono
3 Wcisło Wojciech Katowice Pozostałe osoby opłacono
4 Ryk Łukasz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
5 Powroźna Milena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Night Runners Śląsk opłacono
6 Powroźna Mariola Katowice Pozostałe osoby Night Runners Śląsk opłacono
7 Ziòłkowska Edyta Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
8 Wochnik Marek Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
9 Świerczewski Jan Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do lat 18 Biegowa Kuźnia opłacono
10 Świerczewska Małgorzata Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby W Pogoni Za Duchem opłacono
11 Dendra Marcin Chorzów Pozostałe osoby CF Kuźnia Damiana opłacono
12 Bińkowski CZESŁAW Orzesze Pozostałe osoby opłacono
13 Łozowska Małgorzata Chorzów Pozostałe osoby opłacono
14 Kułakowska Halina Olkusz Pozostałe osoby Drużyna SMA opłacono
15 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
16 Smołka Wojciech Mikołów Pozostałe osoby
17 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
18 Bujoczek Milena Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 SPMS Bytom opłacono
19 Bujoczek Piotr Bytom Małżeństwa opłacono
20 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa opłacono
21 Szlęzak Piotr Tychy Pozostałe osoby opłacono
22 Wysocki Piotr Katowice Pozostałe osoby
23 Jaskólski Piotr Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby CARBON SILESIA SPORT
24 Jaskólski Szymon Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
25 Sagan Angelika Mikołów Pozostałe osoby TKKF HADES MIKOŁÓW opłacono
26 Wydrzyński Alan Czeladź Pozostałe osoby opłacono
27 Hawlena Elżbieta Sosnowiec Pozostałe osoby opłacono
28 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
29 Skwarek Jarosław Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
30 Binasik Agnieszka Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
31 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pozostałe osoby WOLNY STRZELEC opłacono
32 Łuszcz Konrad Będzin Pozostałe osoby #GrodziecRun opłacono
33 Sacała Daniel Katowice Pozostałe osoby opłacono
34 Mokry Sebastian Mysłowice Pozostałe osoby Lotom z Jerzym opłacono
35 Sieczka Edward Tychy Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej opłacono
36 Sieczka Alicja Tychy Pozostałe osoby opłacono
37 Jaworska Ewa Mikołów Pozostałe osoby opłacono
38 Rybak Remigiusz Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
39 Muszyński Jan Katowice Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej BBJM opłacono
40 Stanisz Małgorzata Gliwice Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
41 Błoński Marcin Bytom Pozostałe osoby opłacono
42 Dembowska Zofia Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Katowicki Nordic Walking opłacono
43 Kaszewski Igor Katowice Pozostałe osoby opłacono
44 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
45 Gładysz Dominika Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby Ruszamy Dąbrowę opłacono
46 Jurczyk Łukasz Jurczyk Katowice Pozostałe osoby opłacono
47 Odias Dominika Katowice Pozostałe osoby Biegające Bataty
48 Snochowski Mirek Bytom Małżeństwa Szombierki chodzą i biegają opłacono
49 Snochowska Agata Bytom Małżeństwa Szombierki chodzą i biegają opłacono
50 Komorowski Zbigniew mikołów Pozostałe osoby opłacono
51 Staroszyński Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
52 Jarosz Katarzyna Katowice Pozostałe osoby opłacono
53 Gruszka Rafał Będzin Pozostałe osoby MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ opłacono
54 Gruszka Anna Będzin Pozostałe osoby Bobry Walking opłacono
55 Mrowiec Damian Wojkowice Pozostałe osoby MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ / Mors Hubertus Mysłowice opłacono
56 Matuszczyk Maciej Katowice Pozostałe osoby CZP Tychy opłacono
57 Jendrysik Bogdan Zabrze Pozostałe osoby TKKF HADES MIKOŁÓW opłacono
58 Wyduch Jan Mikołów Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej TKKF HADES MIKOŁÓW opłacono
59 Górecki Janusz Świętochłowice Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
60 Górecka Iwona Chorzów Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
61 Gazda Dorota Katowice Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
62 Bąk Jerzy Katowice Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
63 Holecki Paweł Katowice Pozostałe osoby opłacono
64 Holecka Kinga Katowice Pozostałe osoby opłacono
65 Holecka Beata Katowice Pozostałe osoby opłacono
66 Kapica Małgorzata SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostałe osoby opłacono
67 Stypiński Ewa Bytom Pozostałe osoby opłacono
68 Haufa Dariusz katowice Pozostałe osoby opłacono
69 Ciesiołka Marian Bytom Pozostałe osoby opłacono
70 Sosin Stanisław Chorzów Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej STADION ŚLĄSKI opłacono
71 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Pozostałe osoby Klub Stadion Sląski
72 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby opłacono
73 ZAURSKI Borys Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 Łuk
74 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Pozostałe osoby
75 Koziarska Ewa Katowice Pozostałe osoby opłacono
76 Pawlik-Niedziela Sandra Sosnowiec Pozostałe osoby Biegowa kuźnia
77 Mierzchała Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 opłacono
78 Krzymowski Dariusz Chorzów Pozostałe osoby opłacono
79 Mierzchała Ilona Katowice Pozostałe osoby opłacono
80 PACUŁA PIOTR Gliwice Pozostałe osoby AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
81 Hryndio Irena KATOWICE Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
82 Wójcik Jerzy Katowice Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej opłacono
83 Kies-Sitko Iwona Mikołów Pozostałe osoby opłacono
84 Fryt Marcin Mysłowice Małżeństwa BiegaMYsłowice opłacono
85 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Małżeństwa BiegaMYsłowice opłacono
86 Hawlena Marcin Sosnowiec Pozostałe osoby Lubię Burpees'y opłacono
87 Hryndio Jerzy katowice Małżeństwa STADION ŚLĄSKI opłacono
88 Przybyłka Anna Bytom Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
89 Kolarczyk Joanna Chorzów Pozostałe osoby opłacono
90 Tyka Edward Tyka świetochłowice Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej opłacono
91 Szczypka Wojciech Katowice Pozostałe osoby opłacono
92 Kotowska Karolina Gliwice Pozostałe osoby Slow Jogging Gliwice opłacono
93 Masnyk Iryna Ruda Śląska Małżeństwa KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
94 Basa Przemysław Ruda Śląska Małżeństwa KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
95 van Heeswijk Mark Espoo Małżeństwa opłacono
96 Szczypka-van Heeswijk Malgorzata Espoo Małżeństwa opłacono
97 Kozłowska Marta Katowice Pozostałe osoby
98 Olszański Karol Kraków Pozostałe osoby Fear The Return opłacono
99 Zgoda Joanna Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
100 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 7718

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ