Budzimy „Dzika” – Panewnicki Bieg Dzika 2021
Pozostałe osoby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gruszka Anna Będzin Pozostałe osoby Bobry Walking opłacono
2 Gruszka Rafał Będzin Pozostałe osoby MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ opłacono
3 Łuszcz Konrad Będzin Pozostałe osoby #GrodziecRun opłacono
4 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Pozostałe osoby
5 Ciesiołka Marian Bytom Pozostałe osoby opłacono
6 Przybyłka Anna Bytom Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
7 Stypiński Ewa Bytom Pozostałe osoby opłacono
8 Błoński Marcin Bytom Pozostałe osoby opłacono
9 Tokarska Patrycja Chorzów Pozostałe osoby Batory Loto opłacono
10 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Pozostałe osoby Klub Stadion Sląski
11 Lipiec Sylwester Chorzów Pozostałe osoby
12 Kolarczyk Joanna Chorzów Pozostałe osoby opłacono
13 Krzymowski Dariusz Chorzów Pozostałe osoby opłacono
14 Łozowska Małgorzata Chorzów Pozostałe osoby opłacono
15 Dendra Marcin Chorzów Pozostałe osoby CF Kuźnia Damiana opłacono
16 Golly Arkadiusz Chorzów Pozostałe osoby Silesia Marathon Club opłacono
17 Brzeziecka Wioletta Chorzów Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
18 Polakowicz Aleksandra Chorzów Pozostałe osoby opłacono
19 Inglant KRYSTYNA CHORZÓW Pozostałe osoby Stadion Śląski opłacono
20 Holik Marek Chruszczobród Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
21 Wątroba Tomasz Chruszczobród Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
22 Wydrzyński Alan Czeladź Pozostałe osoby opłacono
23 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
24 Gładysz Dominika Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby Ruszamy Dąbrowę opłacono
25 Świerczewska Małgorzata Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby W Pogoni Za Duchem opłacono
26 Kotowska Karolina Gliwice Pozostałe osoby Slow Jogging Gliwice opłacono
27 Stanisz Michał Gliwice Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
28 WOSZCZYŃSKA NATALIA Gliwice Pozostałe osoby opłacono
29 PACUŁA PIOTR Gliwice Pozostałe osoby AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
30 Stanisz Małgorzata Gliwice Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
31 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pozostałe osoby WOLNY STRZELEC opłacono
32 Zawada Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
33 Powroźna Mariola Katowice Pozostałe osoby Night Runners Śląsk opłacono
34 Wcisło Wojciech Katowice Pozostałe osoby opłacono
35 Machalica Jacek Katowice Pozostałe osoby Famuła Team opłacono
36 Machalica Anna Katowice Pozostałe osoby Famuła Team opłacono
37 Kantyka Joanna Katowice Pozostałe osoby Wydział Zarządzania AWF Katowice opłacono
38 Maciąg Justyna Katowice Pozostałe osoby Wydział Zarządzania AWF Katowice opłacono
39 Szczypka Wojciech Katowice Pozostałe osoby opłacono
40 Matuszczyk Maciej Katowice Pozostałe osoby CZP Tychy opłacono
41 Zydroń Wiesław Katowice Pozostałe osoby Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
42 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby opłacono
43 Sacała Daniel Katowice Pozostałe osoby opłacono
44 Bauc Bartłomiej Katowice Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
45 Stanisz Sebastian Katowice Pozostałe osoby Biegowe Nieporozumienie opłacono
46 Kuciński Benjamin Katowice Pozostałe osoby BenQ-CoJaBiegneTEAM opłacono
47 Jarosz Katarzyna Katowice Pozostałe osoby opłacono
48 Haufa Dariusz katowice Pozostałe osoby opłacono
49 Staroszyński Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
50 Iwaszkiewicz Dominik Katowice Pozostałe osoby
51 Szopa Romuald Katowice Pozostałe osoby Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach opłacono
52 Binasik Agnieszka Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
53 Kusiak Dariusz Katowice Pozostałe osoby
54 Więckowska Urszula Katowice Pozostałe osoby opłacono
55 Górnik Jerzy katowice Pozostałe osoby Katowice 49 opłacono
56 Kaptur Jarosław Katowice Pozostałe osoby opłacono
57 Odias Dominika Katowice Pozostałe osoby Biegające Bataty
58 Jaskólski Szymon Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
59 Wysocki Piotr Katowice Pozostałe osoby
60 Jurczyk Łukasz Jurczyk Katowice Pozostałe osoby opłacono
61 Pawlik Arkadiusz KATOWICE Pozostałe osoby opłacono
62 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
63 Kaszewski Igor Katowice Pozostałe osoby opłacono
64 Przybyłko Nikodem Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
65 Kupibida Boguslawa Katowice Pozostałe osoby Silesia Nordic Team opłacono
66 Mierzchała Ilona Katowice Pozostałe osoby opłacono
67 Holecka Beata Katowice Pozostałe osoby opłacono
68 Holecka Kinga Katowice Pozostałe osoby opłacono
69 Holecki Paweł Katowice Pozostałe osoby opłacono
70 Pilarczyk Łukasz Katowice Pozostałe osoby KB Józefinka Katowice opłacono
71 Famuła Tomasz Katowice Pozostałe osoby TriDivision Triathlon Team opłacono
72 Krupa Grzegorz Katowice Pozostałe osoby Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
73 Kozłowska Marta Katowice Pozostałe osoby
74 Borek Joanna Katowice Pozostałe osoby Yellobike opłacono
75 Wodyński Wojciech Katowice Pozostałe osoby NESSE / Kozak Team opłacono
76 Wodyński Tomek Katowice Pozostałe osoby NESSE opłacono
77 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Pozostałe osoby opłacono
78 Koziarska Ewa Katowice Pozostałe osoby opłacono
79 Pochroń Artur Katowice Pozostałe osoby opłacono
80 Lachera Kamila Lachera Katowice Pozostałe osoby CSC Adventure Academy
81 Wochnik Marek Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
82 Olszewski Piotr Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
83 Wiącek Agnieszka Katowice Pozostałe osoby opłacono
84 Olszański Karol Kraków Pozostałe osoby Fear The Return opłacono
85 Skwarek Jarosław Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
86 Ryk Łukasz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
87 Jaworska Ewa Mikołów Pozostałe osoby opłacono
88 Komorowski Zbigniew mikołów Pozostałe osoby opłacono
89 Cisowski Kamil Mikołów Pozostałe osoby opłacono
90 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostałe osoby
91 Sagan Angelika Mikołów Pozostałe osoby TKKF HADES MIKOŁÓW opłacono
92 Kies-Sitko Iwona Mikołów Pozostałe osoby opłacono
93 Sitko Krzysztof Mikołów Pozostałe osoby IBBiOŚ UŚ opłacono
94 Smołka Wojciech Mikołów Pozostałe osoby
95 Mokry Sebastian Mysłowice Pozostałe osoby Lotom z Jerzym opłacono
96 Sieka Magdalena Mysłowice Pozostałe osoby BiegaMYsłowice opłacono
97 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostałe osoby opłacono
98 Bąk Krzysztof Mysłowice Pozostałe osoby Silesia Marathon Club opłacono
99 Kułakowska Halina Olkusz Pozostałe osoby Drużyna SMA opłacono
100 Bińkowski CZESŁAW Orzesze Pozostałe osoby opłacono


Wyświetleń: 6684

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ