Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | #GrodziecRun | opłacono | ||||
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
2 | PACUŁA PIOTR | Gliwice | Pozostałe osoby | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono | ||||
Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach | |||||||||
3 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach | opłacono | ||||
4 | Szopa Romuald | Katowice | Pozostałe osoby | Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
5 | Tokarska Patrycja | Chorzów | Pozostałe osoby | Batory Loto | opłacono | ||||
BenQ-CoJaBiegneTEAM | |||||||||
6 | Kuciński Benjamin | Katowice | Pozostałe osoby | BenQ-CoJaBiegneTEAM | opłacono | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
7 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Pozostałe osoby | BiegaMYsłowice | opłacono | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
8 | Odias Dominika | Katowice | Pozostałe osoby | Biegające Bataty | |||||
Biegowa kuźnia | |||||||||
9 | Pawlik-Niedziela Sandra | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Biegowa kuźnia | |||||
Biegowe Nieporozumienie | |||||||||
10 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
11 | Stanisz Sebastian | Katowice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
12 | Holik Marek | Chruszczobród | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
13 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
14 | Stanisz Michał | Gliwice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
15 | Stanisz Małgorzata | Gliwice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
Bobry Walking | |||||||||
16 | Gruszka Anna | Będzin | Pozostałe osoby | Bobry Walking | opłacono | ||||
CARBON SILESIA SPORT | |||||||||
17 | Jaskólski Piotr | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | CARBON SILESIA SPORT | |||||
CF Kuźnia Damiana | |||||||||
18 | Dendra Marcin | Chorzów | Pozostałe osoby | CF Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
CSC Adventure Academy | |||||||||
19 | Lachera Kamila Lachera | Katowice | Pozostałe osoby | CSC Adventure Academy | |||||
CZP Tychy | |||||||||
20 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Pozostałe osoby | CZP Tychy | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
21 | Jaskólski Szymon | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
22 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
23 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
24 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
25 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
Drużyna SMA | |||||||||
26 | Kułakowska Halina | Olkusz | Pozostałe osoby | Drużyna SMA | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
27 | Machalica Jacek | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
28 | Machalica Anna | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
Fear The Return | |||||||||
29 | Olszański Karol | Kraków | Pozostałe osoby | Fear The Return | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
30 | Olszewski Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
31 | Przybyłko Nikodem | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono | ||||
32 | Binasik Agnieszka | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono | ||||
IBBiOŚ UŚ | |||||||||
33 | Sitko Krzysztof | Mikołów | Pozostałe osoby | IBBiOŚ UŚ | opłacono | ||||
KB Józefinka Katowice | |||||||||
34 | Pilarczyk Łukasz | Katowice | Pozostałe osoby | KB Józefinka Katowice | opłacono | ||||
KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | |||||||||
35 | Zbąski Bartłomiej | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
Katowice 49 | |||||||||
36 | Górnik Jerzy | katowice | Pozostałe osoby | Katowice 49 | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
37 | Dembowska Zofia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Klub Stadion Sląski | |||||||||
38 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Pozostałe osoby | Klub Stadion Sląski | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
39 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | |||||
40 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | |||||
Leśne Ludki Żarki Letnisko | |||||||||
41 | RAJCZYK WŁODZIMIERZ | ŻARKI LETNISKO | Pozostałe osoby | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono | ||||
Lotom z Jerzym | |||||||||
42 | Mokry Sebastian | Mysłowice | Pozostałe osoby | Lotom z Jerzym | opłacono | ||||
Lubię Burpees'y | |||||||||
43 | Hawlena Marcin | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Lubię Burpees'y | opłacono | ||||
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | |||||||||
44 | Gruszka Rafał | Będzin | Pozostałe osoby | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ | opłacono | ||||
MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ / Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
45 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Pozostałe osoby | MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ / Mors Hubertus Mysłowice | opłacono | ||||
NESSE | |||||||||
46 | Wodyński Tomek | Katowice | Pozostałe osoby | NESSE | opłacono | ||||
NESSE / Kozak Team | |||||||||
47 | Wodyński Wojciech | Katowice | Pozostałe osoby | NESSE / Kozak Team | opłacono | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
48 | Powroźna Mariola | Katowice | Pozostałe osoby | Night Runners Śląsk | opłacono | ||||
Ruszamy Dąbrowę | |||||||||
49 | Gładysz Dominika | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | Ruszamy Dąbrowę | opłacono | ||||
SP Siemonia | |||||||||
50 | Małota Marzena | Zabrze | Pozostałe osoby | SP Siemonia | |||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
51 | Golly Arkadiusz | Chorzów | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
52 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
53 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | Silesia Nordic Team | opłacono | ||||
Slow Jogging Gliwice | |||||||||
54 | Kotowska Karolina | Gliwice | Pozostałe osoby | Slow Jogging Gliwice | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
55 | Brzeziecka Wioletta | Chorzów | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
56 | Inglant KRYSTYNA | CHORZÓW | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
57 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
TKKF HADES MIKOŁÓW | |||||||||
58 | Jendrysik Bogdan | Zabrze | Pozostałe osoby | TKKF HADES MIKOŁÓW | opłacono | ||||
59 | Sagan Angelika | Mikołów | Pozostałe osoby | TKKF HADES MIKOŁÓW | opłacono | ||||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
60 | Famuła Tomasz | Katowice | Pozostałe osoby | TriDivision Triathlon Team | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
61 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
WOLNY STRZELEC | |||||||||
62 | Kurpet Zygmunt | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Pozostałe osoby | WOLNY STRZELEC | opłacono | ||||
W Pogoni Za Duchem | |||||||||
63 | Świerczewska Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | W Pogoni Za Duchem | opłacono | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
64 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Pozostałe osoby | W Pogoni za Duchem | opłacono | ||||
Wydział Zarządzania AWF Katowice | |||||||||
65 | Kantyka Joanna | Katowice | Pozostałe osoby | Wydział Zarządzania AWF Katowice | opłacono | ||||
66 | Maciąg Justyna | Katowice | Pozostałe osoby | Wydział Zarządzania AWF Katowice | opłacono | ||||
Yellobike | |||||||||
67 | Borek Joanna | Katowice | Pozostałe osoby | Yellobike | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
68 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
69 | Krupa Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
70 | Kopczyk Iwona | Tychy | Pozostałe osoby | ||||||
71 | Laskowska Sabina | Rudziczka | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
72 | Zawada Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
73 | Kusiak Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
74 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
75 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
76 | Cisowski Kamil | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
77 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Pozostałe osoby | ||||||
78 | Szołtysek Adrian | Paniówki | Pozostałe osoby | ||||||
79 | Lipiec Sylwester | Chorzów | Pozostałe osoby | ||||||
80 | Cetnar Ewelina Cetnar | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
81 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
82 | Pochroń Artur | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
83 | Wiącek Agnieszka | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
84 | Arnold Katarzyna | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
85 | Dutkiewicz Magda | Siemianowice Śl | Pozostałe osoby | ||||||
86 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
87 | Iwaszkiewicz Dominik | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
88 | Więckowska Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
89 | Kaptur Jarosław | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
90 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
91 | WOSZCZYŃSKA NATALIA | Gliwice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
92 | Kozłowska Marta | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
93 | Szczypka Wojciech | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
94 | Kolarczyk Joanna | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
95 | Kies-Sitko Iwona | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
96 | Mierzchała Ilona | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
97 | Krzymowski Dariusz | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
98 | Koziarska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
99 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Pozostałe osoby | ||||||
100 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
101 | Ciesiołka Marian | Bytom | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
102 | Haufa Dariusz | katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
103 | Stypiński Ewa | Bytom | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
104 | Kapica Małgorzata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
105 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
106 | Holecka Kinga | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
107 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
108 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
109 | Staroszyński Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
110 | Komorowski Zbigniew | mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
111 | Jurczyk Łukasz Jurczyk | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
112 | Kaszewski Igor | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
113 | Błoński Marcin | Bytom | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
114 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
115 | Jaworska Ewa | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
116 | Sieczka Alicja | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
117 | Sacała Daniel | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
118 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
119 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
120 | Hawlena Elżbieta | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
121 | Wydrzyński Alan | Czeladź | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
122 | Wysocki Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
123 | Szlęzak Piotr | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
124 | Smołka Wojciech | Mikołów | Pozostałe osoby | ||||||
125 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
126 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
127 | Ziòłkowska Edyta | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
128 | Ryk Łukasz | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
129 | Wcisło Wojciech | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono |
Wyświetleń: 10719