Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Springman Anna | Jastrzębia Góra | Polska | FIRST 20 - MEGA | Klif Team | opłacono on-line | |
2 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | SPRINT | 3T Białystok/TomicaCoaching | opłacono | |
3 | Struk Piotr | Białystok | Polska | MEGA | opłacono | ||
4 | Chmiel Krzysztof | Bolszewo | Polska | SPRINT | Trampus Turystyka Aktywna | opłacono | |
5 | Kuc Krzysztof | Bystra | Polska | MEGA | opłacono | ||
6 | Kuc Mirosław | Bystra | Polska | SPRINT | opłacono | ||
7 | Jaskólski Adrian | Chwaszczyno | Polska | MEGA | opłacono | ||
8 | Falkowski Paweł | Darżlubie | Polska | SPRINT | opłacono | ||
9 | Pagórek Radosław | Dołuje | Polska | MEGA | opłacono | ||
10 | Piotrowski Krzysztof | Działdowo | Polska | MEGA | Twister Team | opłacono | |
11 | Puch Robert | Elbląg | Polska | MEGA | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
12 | Hrynkiewicz-Sudnik Arek | Elbląg | Polska | SPRINT | Kluge Team | opłacono | |
13 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | SPRINT | opłacono | ||
14 | Maltcev Sergei | Elbląg | Polska | SPRINT | opłacono | ||
15 | Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa | Elbląg | Polska | SPRINT | KLUGE Team | opłacono | |
16 | Jendrzejewski Paweł Jendrzejewski | Gdansk | Polska | FIRST 20 - MEGA | opłacono on-line | ||
17 | Puzdrowska Monika | Gdansk | Polska | MEGA | opłacono | ||
18 | Licznerski Piotr | Gdansk | Polska | SPRINT | Thyssenkrupp Running Team | opłacono | |
19 | Kuchta Wojciech | Gdansk | Polska | MEGA | opłacono | ||
20 | Leon Luis | Gdansk | Meksyk | MEGA | opłacono | ||
21 | Olszówka Małgorzata | Gdanska | Polska | MEGA | opłacono | ||
22 | Kamać Kamil | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - MEGA | opłacono on-line | ||
23 | Zakrzewska Marlena | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - SPRINT | James club | opłacono on-line | |
24 | Maksymiuk Piotr | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - SPRINT | Flex Tri | opłacono on-line | |
25 | Piotrowska Dagmara | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | ||
26 | Piotrowski Janusz | Gdańsk | Polska | MINI | opłacono on-line | ||
27 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - SPRINT | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono on-line | |
28 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - MEGA | opłacono on-line | ||
29 | Król Sebastian | Gdańsk | Polska | FIRST 20 - MEGA | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
30 | Gniaź Aleksandra | Gdańsk | Polska | MEGA | DRUŻYNA LESZCZYNA | opłacono | |
31 | Bogut Dawid | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono | ||
32 | Ślesicki Rafał | Gdańsk | Polska | SPRINT | JIM DEVELOPMENT TRIATHLON | opłacono | |
33 | Budnik Jacek | Gdańsk | Polska | SPRINT | BvB | opłacono | |
34 | Heland Rafał | Gdańsk | Polska | MEGA | opłacono | ||
35 | Krzempek Karol | Gdańsk | Polska | SPRINT | B1 Architekci | opłacono | |
36 | Pluta Wojciech | Gdańsk | Polska | MINI | LUK-CONNECT | opłacono | |
37 | Staniszewska Joanna | Gdańsk | Polska | SPRINT | Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon | opłacono | |
38 | Lyashkevich Alexey | Gdańsk | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
39 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | MEGA | |||
40 | Androsz Krzysztof | Gdańśk | Polska | MEGA | opłacono | ||
41 | Kamiński Dariusz Kamiński | Gdynia | Polska | FIRST 20 - MEGA | opłacono on-line | ||
42 | Tęgi Maciej | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | opłacono on-line | ||
43 | Raczyńska Ewa | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | |
44 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Polska | FIRST 20 - MEGA | BCT TEAM Gdynia | opłacono on-line | |
45 | Czajkowska Magdalena | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | BCT TEAM Gdynia | opłacono on-line | |
46 | Suska Arkadiusz | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | AStrainer - masaż mobilny | opłacono on-line | |
47 | Molendowski Paweł | Gdynia | Polska | FIRST 20 - MEGA | Zdrowy Rower Team | opłacono on-line | |
48 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Polska | FIRST 20 - MEGA | Vo2max MTB Team | opłacono on-line | |
49 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | opłacono on-line | ||
50 | Buchert Piotr | Gdynia | Polska | SPRINT | |||
51 | Rzepa Maciej | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
52 | Truskolawska Ola | GDYNIA | Polska | MEGA | Tridea Team | opłacono | |
53 | Cząstka Jacek | Gdynia | Polska | FIRST 20 - SPRINT | opłacono on-line | ||
54 | Pawelczyk Piotr | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
55 | Warszawski Filip | Gdynia | Polska | MEGA | biegamyrazem.pl | ||
56 | Wnuk Leszek | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
57 | Behmke Bartłomiej | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
58 | Wróblewski Wiktor | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia AZS Politechnika Gdańska | opłacono | |
59 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia Tridea | opłacono | |
60 | Pustelnik Paweł | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
61 | Szymkun Marcin | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
62 | Stolc Michał | Gdynia | Polska | MINI | ZOELLER TECH | opłacono | |
63 | Żelewski Krystian | Gdynia | Polska | MINI | ZOELLER TECH | opłacono | |
64 | Łojewski Patryk | Gdynia | Polska | MINI | ZOELLER TECH | opłacono | |
65 | Bellwon Paweł | Gdynia | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
66 | Wasiek Mirosław | Gdynia | Polska | SPRINT | AG TRI-Team Rumia | opłacono | |
67 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia | opłacono | |
68 | Zelewska Marta | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia | opłacono | |
69 | Kułtoniak Robert | Gdynia | Polska | SPRINT | MOWI | opłacono | |
70 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
71 | Zaczek Łukasz | Gdynia | Polska | MEGA | Grupa Biegowa NDI | opłacono | |
72 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | SPRINT | biegamyrazem\Complexsports | opłacono | |
73 | Juśkiw Pawel | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
74 | Pudełko Rafał Pudełko | Gdynia | Polska | SPRINT | MamyTo! | opłacono | |
75 | Bałut Michał | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
76 | Fenrych Piotr | Gdynia | Polska | MEGA | #Im_Inspiration | opłacono | |
77 | Raguza Grzegorz | Gdynia | Polska | SPRINT | EvoTriathlon | opłacono | |
78 | Cząstka Tomasz | Gdynia | Polska | SPRINT | Gdynia Sport Team | opłacono | |
79 | Miotk Michal | Gdynia | Polska | SPRINT | RakTeamTrathlon | opłacono | |
80 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | Polska | MEGA | CTS | opłacono | |
81 | Heimrath Bartlomiej | Gdynia | Polska | MEGA | Koopa Zdrowia | opłacono | |
82 | Żóraw Adam | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
83 | Dobosz Michal | Gdynia | Polska | MEGA | COMPLEXSPORTS Triathlon Team | opłacono | |
84 | Rusoń Oskar | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
85 | Niedzielska Zofia | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
86 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | MINI | RUNEDA | opłacono | |
87 | Ptaszek Tomasz | Gdynia | Polska | SPRINT | Waniewski Coaching | opłacono | |
88 | Ćwik Damian | Gdynia | Polska | MEGA | CTS | opłacono | |
89 | Bartoszewicz Robert | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
90 | Jezusek Jarosław | Gdynia | Polska | MEGA | #Im_Inspiration | opłacono | |
91 | Wawrzyniak Marek | GDYNIA | Polska | SPRINT | opłacono | ||
92 | Pawelczyk Marcin | Gdynia/Pruszków | Polska | MEGA | opłacono | ||
93 | Mordarski Janusz | Głuchołazy | Polska | MEGA | opłacono | ||
94 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | SPRINT | opłacono | ||
95 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | FIRST 20 - SPRINT | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | |
96 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | MINI | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | |
97 | Szuder Przemysław | Hornówek | Polska | MEGA | Triangle Sports | opłacono | |
98 | Kuciaba Jacek Kuciaba | Jagatowo | Polska | SPRINT | opłacono | ||
99 | Hartliński Grzegorz Hartliński | Jaroty | Polska | MEGA | Najmowicz Triathlon Team | opłacono | |
100 | Springman Krystian | Jastrzębia Góra | Polska | SPRINT | Klif Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19405