Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kunz Kacper | Pogórze | Polska | SPRINT | opłacono | ||
2 | Hartliński Wojciech | Woryty | Polska | MEGA | Najmowicz Triathlon Team | opłacono | |
3 | Zelewski Krystian | Puck | Polska | MINI | Hospicjum w Pucku | opłacono | |
4 | Jezusek Jarosław | Gdynia | Polska | MEGA | #Im_Inspiration | opłacono | |
5 | Wawrzyniak Marek | GDYNIA | Polska | SPRINT | opłacono | ||
6 | Kruk Maciej | Rumia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
7 | Kuc Mirosław | Bystra | Polska | SPRINT | opłacono | ||
8 | Babiarz Filip | Kębłowo | Polska | MINI | Luk-Connect Racing Team | opłacono | |
9 | Babiarz Kasia | Kębłowo | Polska | MINI | Luk-Connect Racing Team | opłacono | |
10 | Babiarz Przemek | Kębłowo | Polska | MINI | Luk-Connect Racing Team | opłacono | |
11 | Paszke Nikodem | Przetoczyno | Polska | MINI | VeloCiti Szemud | opłacono | |
12 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | SPRINT | Banach Coaching | opłacono | |
13 | Miaśkiewicz Michał | Słupno | Polska | SPRINT | opłacono | ||
14 | Miaśkiewicz Katarzyna | Słupno | Polska | MINI | opłacono | ||
15 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | SPRINT | Safe Sport Team | opłacono | |
16 | Skrzypczak Kinga | Puck | Polska | SPRINT | Klif Team | opłacono | |
17 | Niedźwiecki Mateusz | Rumia | Polska | SPRINT | RugbySlep.pl / Endure Team | opłacono | |
18 | Mateja Bożena | Gdańsk | Polska | MEGA | |||
19 | Bartoszewicz Robert | Gdynia | Polska | MEGA | opłacono | ||
20 | Ćwik Damian | Gdynia | Polska | MEGA | CTS | opłacono | |
21 | Szumlas Rafał | Rumia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
22 | Ptaszek Tomasz | Gdynia | Polska | SPRINT | Waniewski Coaching | opłacono | |
23 | Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa | Elbląg | Polska | SPRINT | KLUGE Team | opłacono | |
24 | Schutz Maria | Kościerzyna | Polska | SPRINT | OlimpSwim | opłacono | |
25 | Ustarbowski Tomasz | Swarzewo | Polska | MEGA | opłacono | ||
26 | Gafka Waldemar | Wejherowo | Polska | MINI | LUK-CONNECT TRI TEAM | opłacono | |
27 | Sprawka Marta | Radom | Polska | MEGA | opłacono | ||
28 | Staniek Małgorzata | Mogilno | Polska | MINI | opłacono | ||
29 | Wruk Remigiusz Wruk | Opole | Polska | MINI | |||
30 | Łazaronek Piotr | Stara Sikorska Huta | Polska | MEGA | OlimpSwim-Skawiński-Kropek | opłacono | |
31 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | MINI | Carlsson Drewno | opłacono | |
32 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | MINI | Carlsson Drewno | opłacono | |
33 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | MINI | RUNEDA | opłacono | |
34 | Lyashkevich Alexey | Gdańsk | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
35 | Niedzielska Zofia | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
36 | Smeja Przemyslaw | Nadole | Polska | MINI | opłacono | ||
37 | Hartliński Grzegorz Hartliński | Jaroty | Polska | MEGA | Najmowicz Triathlon Team | opłacono | |
38 | Chmiel Krzysztof | Bolszewo | Polska | SPRINT | Trampus Turystyka Aktywna | opłacono | |
39 | MARDZIŃSKI SŁAWOMIR | Wejherowo | Polska | MINI | opłacono | ||
40 | Maltcev Sergei | Elbląg | Polska | SPRINT | opłacono | ||
41 | Piotrowski Krzysztof | Działdowo | Polska | MEGA | Twister Team | opłacono | |
42 | Szuder Przemysław | Hornówek | Polska | MEGA | Triangle Sports | opłacono | |
43 | Schmidt Sebastian | Połczyno | Polska | MINI | opłacono | ||
44 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | SPRINT | opłacono | ||
45 | Czaja Piotr | Sopot | Polska | MINI | opłacono | ||
46 | Rączkowski Dariusz Rączkowski | Wejherowo | Polska | SPRINT | opłacono | ||
47 | Sarbak Bartosz | Wolsztyn | Polska | MEGA | BS-TRI | opłacono | |
48 | Staniek Agata | Mogilno | Polska | MEGA | BS-TRI | opłacono | |
49 | Struk Piotr | Białystok | Polska | MEGA | opłacono | ||
50 | Falkowska Martyna | Białystok | Polska | SPRINT | 3T Białystok/TomicaCoaching | opłacono | |
51 | Rusoń Oskar | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
52 | Bambrowicz Kołakowska Aleksandra | Reda | Polska | MINI | Fit Sexy Żony | opłacono | |
53 | Pielak Tomasz | Warszawa | Polska | MEGA | Figurski Kevirko TriTeam | ||
54 | Trzebiatowski Grzegorz | Rumia | Polska | MINI | opłacono | ||
55 | Rómianowski Marek Rómianowski | Puck | Polska | SPRINT | opłacono | ||
56 | Tyszer Adam | Reda | Polska | SPRINT | AG TRI-Team Rumia | opłacono | |
57 | Kużdżał Adam | RUMIA | Polska | MINI | WiR | opłacono | |
58 | Bieliński Łukasz | Rumia | Polska | MINI | opłacono | ||
59 | Dobosz Michal | Gdynia | Polska | MEGA | COMPLEXSPORTS Triathlon Team | opłacono | |
60 | Kac Marek | Reda | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
61 | Kac Magdalena | Reda | Polska | MINI | Fit Sexy Żony | opłacono | |
62 | Żóraw Adam | Gdynia | Polska | MINI | opłacono | ||
63 | Staniszewski Krzysztof | Malbork | Polska | SPRINT | Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon | opłacono | |
64 | Staniszewska Joanna | Gdańsk | Polska | SPRINT | Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon | opłacono | |
65 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | SPRINT | opłacono | ||
66 | Klonowski Tomasz Klonowski | Świecie | Polska | MEGA | Platan | opłacono | |
67 | Heimrath Bartlomiej | Gdynia | Polska | MEGA | Koopa Zdrowia | opłacono | |
68 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | MEGA | EPICENTRUM | opłacono | |
69 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | Polska | MEGA | CTS | opłacono | |
70 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | SPRINT | opłacono | ||
71 | Miotk Michal | Gdynia | Polska | SPRINT | RakTeamTrathlon | opłacono | |
72 | Roniarski Adam | Wejherowo | Polska | SPRINT | AG Tri Team Rumia | opłacono | |
73 | Cząstka Tomasz | Gdynia | Polska | SPRINT | Gdynia Sport Team | opłacono | |
74 | Buchacz Radek | ŁÓDŹ | Polska | MEGA | Dwabe Rekrutacja | ||
75 | Raguza Grzegorz | Gdynia | Polska | SPRINT | EvoTriathlon | opłacono | |
76 | Hrynkiewicz-Sudnik Arek | Elbląg | Polska | SPRINT | Kluge Team | opłacono | |
77 | Kurel Michał | Rumia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
78 | Fenrych Piotr | Gdynia | Polska | MEGA | #Im_Inspiration | opłacono | |
79 | Bałut Michał | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
80 | Kuc Krzysztof | Bystra | Polska | MEGA | opłacono | ||
81 | Biedrawa Michał | Sopot | Polska | MEGA | opłacono | ||
82 | Pudełko Rafał Pudełko | Gdynia | Polska | SPRINT | MamyTo! | opłacono | |
83 | GOSZ MARCIN | LĘBORK | Polska | MEGA | Endure Team | opłacono | |
84 | WOJEWSKI KRYSTIAN | SOPOT | Polska | SPRINT | opłacono | ||
85 | Juśkiw Pawel | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
86 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | SPRINT | biegamyrazem\Complexsports | opłacono | |
87 | Zaczek Łukasz | Gdynia | Polska | MEGA | Grupa Biegowa NDI | opłacono | |
88 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | SPRINT | opłacono | ||
89 | Leon Luis | Gdansk | Meksyk | MEGA | opłacono | ||
90 | Matysiak Robert | Kwirynów | Polska | SPRINT | opłacono | ||
91 | Pluta Wojciech | Gdańsk | Polska | MINI | LUK-CONNECT | opłacono | |
92 | Kułtoniak Robert | Gdynia | Polska | SPRINT | MOWI | opłacono | |
93 | Kozłowski Grzegorz | Rumia | Polska | MINI | ZOELLER TECH | opłacono | |
94 | Kołakowski Mikołaj | Reda | Polska | SPRINT | Endure Team | opłacono | |
95 | Marat Krzysztof | Rumia | Polska | MINI | ZOELLER TECH | opłacono | |
96 | Bartel Anita | Pszczółki | Polska | MEGA | Torus | opłacono | |
97 | Falkowski Paweł | Darżlubie | Polska | SPRINT | opłacono | ||
98 | Falkowski Marek | Puck | Polska | SPRINT | opłacono | ||
99 | Zelewska Marta | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia | opłacono | |
100 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | SPRINT | MEWA Gdynia | opłacono |
Wyświetleń: 19404