5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr Czas netto
1 176 SOWIŃSKI PATRYK M 1 MALBORK BIEGAJĄCY TCZEW 5 km 18.39 00:03:15 00:00:00.30 00:08:06.32 00:08:13.13 00:16:19.45
2 179 STASIUKIEWICZ RAFAL M 2 EŁK 7 POMORSKA OBRONA TERYTORIALNA 5 km 18.35 00:03:16 00:00:00.22 00:08:06.68 00:08:14.43 00:16:21.11
3 150 PIJANOWSKI WOJCIECH M 3 GDAŃSK BASE GROUP 5 km 18.35 00:03:16 00:00:01.40 00:08:07.08 00:08:14.59 00:16:21.67
4 211 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 4 GDAŃSK DĄBROWSKI TEAM 5 km 18.27 00:03:17 00:00:00.20 00:08:08.80 00:08:16.58 00:16:25.38
5 47 GODLEWSKI ŁUKASZ M 5 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS 5 km 17.48 00:03:26 00:00:07.98 00:08:24.37 00:08:45.65 00:17:10.02
6 121 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 6 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5 km 17.14 00:03:30 00:00:00.10 00:08:40.58 00:08:49.73 00:17:30.31
7 80 KĄKOL KACPER M 7 GDYNIA ASICS FRONTRUNNER 5 km 16.9 00:03:33 00:01:26.49 00:08:54.25 00:08:51.15 00:17:45.40
8 155 POMAGRUK ŁUKASZ M 8 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 16.57 00:03:37 00:00:16.36 00:08:42.16 00:09:24.49 00:18:06.65
9 206 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 9 GDAŃSK 5 km 16.26 00:03:41 00:00:25.14 00:09:07.33 00:09:20.37 00:18:27.70
10 85 KŁOS MACIEJ M 10 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 5 km 16.22 00:03:42 00:00:06.49 00:09:02.36 00:09:28.12 00:18:30.48
11 113 KWAŚNIK JAN M 11 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 5 km 15.97 00:03:45 00:00:15.65 00:09:29.74 00:09:17.37 00:18:47.11
12 231 POBŁOCKI ADAM M 12 MŚCISZEWICE 5 km 15.87 00:03:46 00:02:07.34 00:09:11.56 00:09:43.03 00:18:54.59
13 174 SOBIERAJ JAKUB M 13 GDAŃSK BELTA TEAM GDANSK 5 km 15.86 00:03:47 00:01:37.72 00:09:18.10 00:09:37.03 00:18:55.13
14 219 WITKOWSKI BARTOSZ M 14 KIELNO 5 km 15.83 00:03:47 00:00:15.92 00:09:16.16 00:09:41.83 00:18:57.99
15 226 ZAKOWICZ PAWEŁ M 15 GDAŃSK 5 km 15.63 00:03:50 00:00:37.13 00:09:28.16 00:09:44.16 00:19:12.32
16 122 MAĆKOWIAK PATRYK M 16 GDAŃSK SAMCE ALFA 5 km 15.57 00:03:51 00:00:25.69 00:09:33.87 00:09:42.82 00:19:16.69
17 149 PĘDZISZEWSKI PIOTR PĘDZISZEWSKI M 17 GDAŃSK VAI ALTO 5 km 15.53 00:03:51 00:00:25.58 00:09:31.92 00:09:47.86 00:19:19.78
18 127 MAZUR CZAREK M 18 GDAŃSK 5 km 15.52 00:03:52 00:02:12.35 00:09:36.64 00:09:43.65 00:19:20.29
19 165 SCHUR KRZYSZTOF M 19 GDANSK R@NERSI 5 km 15.42 00:03:53 00:00:56.77 00:09:41.78 00:09:46.11 00:19:27.89
20 195 SZYMKOWIAK PAWEŁ M 20 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS/22 BLT 5 km 15.05 00:03:59 00:00:38.35 00:09:55.89 00:10:00.38 00:19:56.27
21 101 KRUPIŃSKI KAROL M 21 GDAŃSK 5 km 14.95 00:04:00 00:02:57.22 00:09:53.00 00:10:11.18 00:20:04.18
22 147 PASZKOWSKI PAWEŁ M 22 GDAŃSK 5 km 14.77 00:04:03 00:01:31.47 00:09:55.96 00:10:23.93 00:20:19.89
23 148 PEEK KRYSTIAN M 23 GDAŃSK 5 km 14.59 00:04:06 00:01:01.40 00:10:08.41 00:10:25.93 00:20:34.34
24 35 ESTROP IWONA ESTROP K 1 GDAŃSK 5 km 14.47 00:04:08 00:02:37.58 00:10:23.39 00:10:21.31 00:20:44.70
25 192 SZUMACHER MARTA K 2 GDAŃSK 5 km 14.46 00:04:09 00:01:31.23 00:10:26.63 00:10:19.17 00:20:45.80
26 97 KROEMER RAFAŁ M 24 GDAŃSK OLO TEAM 5 km 14.43 00:04:09 00:01:28.53 00:10:05.14 00:10:42.74 00:20:47.88
27 182 STRUSIŃSKI KACPER M 25 GDAŃSK 5 km 14.33 00:04:11 00:00:47.00 00:10:30.20 00:10:26.13 00:20:56.33
28 40 FONAŁ FILIP M 26 GDAŃSK 5 km 14.31 00:04:11 00:01:16.31 00:10:18.38 00:10:39.89 00:20:58.27
29 178 STAŃCZYK MARTYNA K 3 GDAŃSK 5 km 14.11 00:04:15 00:00:30.93 00:10:46.91 00:10:29.71 00:21:16.62
30 188 SZCZESNY DAMIAN M 27 GDAŃSK GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY 5 km 14.1 00:04:15 00:00:25.72 00:10:32.13 00:10:45.58 00:21:17.71
31 142 NYCEK MACIEJ M 28 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 14.03 00:04:16 00:02:22.61 00:10:50.24 00:10:32.86 00:21:23.10
32 67 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 29 GDAŃSK SOLWITTEAM/ BBL GDAŃSK 5 km 13.9 00:04:19 00:03:48.27 00:10:40.23 00:10:54.77 00:21:35.00
33 212 WAWRZYŃCZAK BARTOSZ M 30 GDAŃSK 5 km 13.84 00:04:20 00:03:07.65 00:10:51.05 00:10:50.51 00:21:41.56
34 62 HIRSZ PRZEMYSŁAW M 31 GDAŃSK 5 km 13.8 00:04:20 00:01:37.63 00:10:58.83 00:10:45.64 00:21:44.47
35 111 KURPIEWSKI PAWEŁ M 32 GDAŃSK FITNESSFITBACK 5 km 13.78 00:04:21 00:02:02.21 00:10:44.72 00:11:01.54 00:21:46.26
36 232 BRZEZICKI MACIEJ M 33 GDYNIA TREC TEAM 5 km 13.73 00:04:22 00:00:16.29 00:10:52.56 00:10:58.95 00:21:51.51
37 61 HIRSZ KRZYSZTOF M 34 GDAŃSK 5 km 13.71 00:04:22 00:00:15.09 00:10:50.88 00:11:02.86 00:21:53.74
38 171 SŁOMIŃSKA KINGA K 4 KOŚCIERZYNA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 5 km 13.7 00:04:22 00:00:56.90 00:10:58.07 00:10:56.85 00:21:54.92
39 116 LEMKE MICHAŁ M 35 GDAŃSK BRIGHT INVENTIONS 5 km 13.67 00:04:23 00:01:52.36 00:10:59.67 00:10:57.97 00:21:57.64
40 59 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 36 TORUŃ PROAMATORS 5 km 13.64 00:04:24 00:02:07.97 00:10:46.59 00:11:14.04 00:22:00.63
41 217 WILBIK JOANNA K 5 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 5 km 13.64 00:04:24 00:02:17.23 00:11:06.59 00:10:54.15 00:22:00.74
42 84 KLEWEK ANDRZEJ M 37 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS 5 km 13.55 00:04:25 00:11:09.59 00:10:59.21 00:22:08.80
43 229 ŻYTKIEWICZ KATARZYNA K 6 GDAŃSK 5 km 13.49 00:04:26 00:00:31.23 00:11:03.53 00:11:10.52 00:22:14.05
44 200 TARNOWSKI MACIEJ M 38 GDAŃSK 5 km 13.49 00:04:26 00:03:07.48 00:11:11.33 00:11:03.15 00:22:14.48
45 13 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 39 KWIDZYN 5 km 13.45 00:04:27 00:03:57.59 00:11:00.49 00:11:17.75 00:22:18.24
46 218 WILCZEK MARCIN M 40 GDANSK 5 km 13.44 00:04:27 00:00:06.77 00:10:44.10 00:11:35.63 00:22:19.73
47 32 DZIDZIUL TOMASZ M 41 GDAŃSK 5 km 13.41 00:04:28 00:00:36.27 00:10:51.56 00:11:31.21 00:22:22.77
48 45 GLAUBERT WERONIKA K 7 ELBLĄG KLUGE TEAM 5 km 13.31 00:04:30 00:00:36.43 00:11:01.51 00:11:30.89 00:22:32.40
49 63 JACKIEWICZ PAWEŁ M 42 JUSZKOWO 5 km 13.31 00:04:30 00:03:23.87 00:11:00.82 00:11:31.69 00:22:32.51
50 36 ESTROP ROBERT M 43 GDAŃSK 5 km 13.29 00:04:30 00:02:36.92 00:11:15.45 00:11:19.06 00:22:34.51
51 118 LITKOWIEC ALICJA K 8 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 13.22 00:04:32 00:02:22.35 00:11:14.32 00:11:28.61 00:22:42.93
52 223 WÓJCIK PAWEŁ M 44 POŁCHOWO ECOCAD 5 km 13.16 00:04:33 00:01:16.86 00:11:27.17 00:11:21.53 00:22:48.70
53 37 FAJDUŁA MICHAŁ M 45 GDAŃSK 5 km 13.13 00:04:34 00:00:52.14 00:11:01.80 00:11:49.93 00:22:51.73
54 209 WARDZIŃSKI JAKUB WARDZIŃSKI M 46 GDAŃSK 5 km 13.12 00:04:34 00:01:11.26 00:11:23.79 00:11:28.74 00:22:52.53
55 126 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 47 GDAŃSK 5 km 13.07 00:04:35 00:02:57.61 00:11:44.87 00:11:12.32 00:22:57.19
56 44 GLAUBERT JUSTYNA K 9 ELBLĄG 5 km 13.03 00:04:36 00:00:38.27 00:11:32.06 00:11:29.25 00:23:01.31
57 7 BEDNARZ MACIEJ M 48 GDAŃSK 5 km 13.01 00:04:36 00:01:18.55 00:11:05.75 00:11:58.41 00:23:04.16
58 225 WYRWA TOMASZ M 49 GDAŃSK 5 km 12.94 00:04:38 00:02:32.74 00:11:26.02 00:11:45.48 00:23:11.50
59 72 JAŚKO JAROSŁAW M 50 GDAŃSK 5 km 12.94 00:04:38 00:02:43.09 00:11:49.91 00:11:21.95 00:23:11.86
60 129 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 10 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 12.89 00:04:39 00:02:23.29 00:11:29.27 00:11:47.44 00:23:16.71
61 180 STRADOMSKI ROMAN M 51 GDAŃSK TRIMAMA 5 km 12.88 00:04:39 00:02:12.56 00:11:25.27 00:11:51.86 00:23:17.13
62 197 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 52 GDAŃSK 5 km 12.87 00:04:39 00:02:32.23 00:11:38.53 00:11:41.28 00:23:19.81
63 203 TOMASZEWSKA AGNIESZKA K 11 GDAŃSK GRUPA TRÓMIASTO 5 km 12.85 00:04:40 00:02:07.46 00:11:27.06 00:11:54.10 00:23:21.16
64 33 DZIEDZIC MAŁGORZATA K 12 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING 5 km 12.83 00:04:40 00:01:31.70 00:11:38.92 00:11:44.66 00:23:23.58
65 181 STRAMSKA BEATA K 13 GDAŃSK 5 km 12.81 00:04:41 00:00:31.03 00:11:35.21 00:11:50.08 00:23:25.29
66 124 MARAZOUSKI BARYS M 53 GDAŃSK 5 km 12.71 00:04:43 00:01:26.00 00:23:38.29 00:00:00.-229 00:23:36.00
67 189 SZCZESNY LESZEK M 54 GDANSK 5 km 12.68 00:04:44 00:03:52.09 00:11:18.60 00:12:22.18 00:23:40.78
68 230 RYCHTER KRZYSZTOF M 55 GDAŃSK AKTYWNY 5 km 12.64 00:04:44 00:01:16.78 00:11:43.18 00:12:01.11 00:23:44.29
69 128 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 14 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 12.62 00:04:45 00:02:22.45 00:11:43.49 00:12:02.55 00:23:46.04
70 158 PRZYBYSZ MARCIN M 56 GDAŃSK 5 km 12.62 00:04:45 00:00:41.23 00:11:50.61 00:11:56.17 00:23:46.78
71 23 CHOSZCZ MIKA M 57 GDAŃSK 5 km 12.62 00:04:45 00:01:01.74 00:11:27.06 00:12:19.73 00:23:46.79
72 202 TOŁOCZKO TOMASZ M 58 GDAŃSK 5 km 12.54 00:04:47 00:01:42.09 00:11:47.95 00:12:07.65 00:23:55.60
73 196 SZYMKOWICZ MAGDALENA K 15 GDAŃSK 5 km 12.36 00:04:51 00:02:01.98 00:12:06.84 00:12:09.83 00:24:16.67
74 11 BOJAN ANDRZEJ M 59 GDYNIA ANDDACH 5 km 12.29 00:04:53 00:00:52.41 00:12:17.84 00:12:07.28 00:24:25.12
75 187 SUSZEK PAWEŁ M 60 GAŃSK 5 km 12.29 00:04:53 00:03:12.54 00:12:25.47 00:12:00.22 00:24:25.69
76 3 BARAŃSKI PAWEŁ M 61 BYSTRA WARSZTAT NEPTUN 5 km 12.27 00:04:53 00:03:17.16 00:12:03.68 00:12:23.50 00:24:27.18
77 64 JAGODDA ADAM M 62 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km 12.23 00:04:54 00:03:12.61 00:12:22.95 00:12:09.38 00:24:32.33
78 227 ZWATYKANICZ MARTYNA K 16 GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 5 km 12.23 00:04:54 00:03:02.16 00:12:10.63 00:12:22.34 00:24:32.97
79 131 MIELEWCZYK ROMAN M 63 GDAŃSK 5 km 12.2 00:04:55 00:01:26.22 00:13:07.22 00:11:28.23 00:24:35.45
80 93 KOWALCZYK JAROSŁAW M 64 GDAŃSK 5 km 12.07 00:04:58 00:00:41.37 00:12:24.86 00:12:26.27 00:24:51.13
81 110 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 65 GDAŃSK FITNESSFITBACK 5 km 12.05 00:04:58 00:02:02.20 00:12:16.50 00:12:38.30 00:24:54.80
82 60 HEŚ MATEUSZ M 66 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 12.04 00:04:59 00:03:23.15 00:12:14.71 00:12:40.44 00:24:55.15
83 152 PLUTOWSKA BARBARA K 17 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km 11.97 00:05:00 00:03:12.71 00:12:02.45 00:13:01.91 00:25:04.36
84 42 FRĄTCZAK WIOLETA K 18 GDAŃSK 5 km 11.97 00:05:00 00:00:08.78 00:12:31.90 00:12:32.86 00:25:04.76
85 210 WARUSZEWSKI KAROL M 67 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km 11.96 00:05:01 00:01:11.51 00:12:24.33 00:12:41.39 00:25:05.72
86 132 MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIR M 68 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 11.9 00:05:02 00:02:12.43 00:13:07.31 00:12:05.20 00:25:12.51
87 99 KRUK MATEUSZ M 69 GDAŃSK 5 km 11.87 00:05:03 00:01:52.56 00:12:25.14 00:12:52.74 00:25:17.88
88 162 RYTA KRZYSZTOF M 70 GDAŃSK WG 2003 5 km 11.86 00:05:03 00:00:00.28 00:12:04.72 00:13:13.65 00:25:18.37
89 103 KRUSZYŃSKI MATEUSZ M 71 GDYNIA 5 km 11.84 00:05:04 00:02:27.41 00:12:34.37 00:12:46.22 00:25:20.59
90 1 APANASEWICZ ROBERT M 72 GDAŃSK 5 km 11.83 00:05:04 00:02:43.55 00:12:19.42 00:13:01.65 00:25:21.07
91 79 KAZŁOWSKI PAWEŁ M 73 GDAŃSK 5 km 11.82 00:05:04 00:02:37.82 00:12:48.17 00:12:34.88 00:25:23.05
92 193 SZYDŁOWSKI KACPER M 74 GDANSK 5 km 11.8 00:05:05 00:00:41.03 00:12:35.09 00:12:51.34 00:25:26.43
93 166 SKOCZYLAS ŁUKASZ M 75 GDAŃSK 5 km 11.79 00:05:05 00:01:37.37 00:12:22.50 00:13:04.55 00:25:27.05
94 29 DEJNA SYLWIA K 19 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5 km 11.74 00:05:06 00:03:12.55 00:12:23.62 00:13:09.54 00:25:33.16
95 201 TOCKE ANNA K 20 STRZELNO 5 km 11.68 00:05:08 00:00:31.38 00:12:45.67 00:12:56.28 00:25:41.95
96 153 PŁACZEK KRZYSZTOF M 76 GDAŃSK 5 km 11.67 00:05:08 00:03:18.67 00:12:46.26 00:12:57.15 00:25:43.41
97 73 JEDAMSKI MARCIN M 77 RÓŻYNY WIKING 5 km 11.64 00:05:09 00:00:56.93 00:12:19.22 00:13:27.23 00:25:46.45
98 163 SADOWY KRZYSZTOF M 78 GDAŃSK 5 km 11.62 00:05:09 00:03:37.62 00:12:54.19 00:12:55.04 00:25:49.23
99 88 KOSCHEMBAHR-ŁYSKOWSKI KONSTANTY M 79 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5 km 11.57 00:05:11 00:03:50.26 00:12:54.87 00:13:01.79 00:25:56.66
100 27 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 21 GDAŃSK TAKA RYBA 5 km 11.55 00:05:11 00:03:22.62 00:12:53.42 00:13:05.25 00:25:58.67
101 139 NOWAK MONIKA K 22 GDYNIA RESO TEAM 5 km 11.52 00:05:12 00:03:37.66 00:12:51.44 00:13:12.38 00:26:03.82
102 130 MICHALAK KONRAD M 80 GDYNIA GRACJA ALICJA ROCKY TEAM 3MIASTO 5 km 11.48 00:05:13 00:03:52.60 00:13:04.08 00:13:04.80 00:26:08.88
103 9 BERNARD WERONIKA K 23 GDAŃSK 5 km 11.45 00:05:14 00:02:56.89 00:13:03.68 00:13:08.92 00:26:12.60
104 172 SMEJA LIDIA K 24 GDYNIA 5 km 11.44 00:05:14 00:00:31.53 00:12:41.84 00:13:32.07 00:26:13.91
105 198 ŚNIEG ALEKSANDRA K 25 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDAŃSKU 5 km 11.43 00:05:15 00:02:23.40 00:12:58.57 00:13:16.88 00:26:15.45
106 31 DUBROWSKI SZYMON M 81 GDAŃSK BIEGA ZIE 5 km 11.42 00:05:15 00:01:57.32 00:13:31.98 00:12:44.82 00:26:16.80
107 17 BUJAK ŁUKASZ M 82 GDAŃSK 5 km 11.39 00:05:16 00:01:42.25 00:12:57.77 00:13:22.47 00:26:20.24
108 134 MORAWEK ARKADIUSZ M 83 GDAŃSK 5 km 11.37 00:05:16 00:03:42.54 00:13:24.97 00:12:58.73 00:26:23.70
109 90 KOTOWSKA OLGA K 26 ŁASIN 5 km 11.31 00:05:18 00:01:13.82 00:13:22.35 00:13:10.62 00:26:32.97
110 22 CHOCIEJ KAROLINA K 27 GDAŃSK 5 km 11.27 00:05:19 00:01:31.32 00:13:10.35 00:13:27.61 00:26:37.96
111 117 LENIEC KONRAD M 84 GDAŃSK 5 km 11.24 00:05:20 00:03:32.88 00:13:11.89 00:13:29.88 00:26:41.77
112 161 RUCIŃSKA OLGA K 28 GDAŃSK 5 km 11.23 00:05:20 00:02:17.31 00:12:59.44 00:13:43.64 00:26:43.08
113 156 PRZEKWAS KRZYSZTOF M 85 GDAŃSK IVER TEAM 5 km 11.23 00:05:20 00:03:17.34 00:13:21.09 00:13:22.11 00:26:43.20
114 160 RAMCZYK KAMIL M 86 GDAŃSK 5 km 11.23 00:05:20 00:02:37.02 00:13:07.36 00:13:36.49 00:26:43.85
115 125 MARCZUK JOANNA K 29 GDAŃSK DUDYCZ RUN 5 km 11.21 00:05:21 00:02:01.76 00:13:04.54 00:13:42.00 00:26:46.54
116 157 PRZYBYŁOWSKI MICHAŁ M 87 GDAŃSK 5 km 11.2 00:05:21 00:02:32.19 00:13:19.53 00:13:28.04 00:26:47.57
117 89 KOSIŃSKI MARCIN M 88 GDAŃSK 5 km 11.2 00:05:21 00:02:27.38 00:12:58.45 00:13:49.15 00:26:47.60
118 91 KOWALCZUK LESZEK M 89 POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL 5 km 11.17 00:05:22 00:03:02.33 00:13:16.32 00:13:34.74 00:26:51.06
119 10 BOGALECKI MAREK M 90 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5 km 11.15 00:05:23 00:00:47.95 00:13:36.83 00:13:18.18 00:26:55.01
120 173 SOBANIA KAROLINA K 30 GDAŃSK 5 km 11.1 00:05:24 00:01:11.24 00:13:32.07 00:13:30.49 00:27:02.56
121 135 MOSIEJCZYK JAKUB M 91 PRABUTY ARCHEO-ADVENTURE 5 km 11.1 00:05:24 00:01:52.52 00:13:29.54 00:13:33.33 00:27:02.87
122 26 DABROWSKI KRZYSZTOF DABROWSKI M 92 GDANSK 5 km 10.96 00:05:28 00:00:07.11 00:13:42.73 00:13:39.35 00:27:22.08
123 5 BARSKIY PAVLO M 93 GDYNIA TREC TEAM 5 km 10.96 00:05:28 00:00:16.19 00:13:20.50 00:14:01.80 00:27:22.30
124 204 TOMCZUK MICHAŁ M 94 GDAŃSK 5 km 10.93 00:05:29 00:03:52.26 00:13:37.74 00:13:49.73 00:27:27.47
125 96 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 95 GDAŃSK 5 km 10.92 00:05:29 00:00:25.71 00:13:19.13 00:14:09.80 00:27:28.93
126 104 KSIĘŻOPOLSKI DOMINIK M 96 GDAŃSK CKZIU NR 2 W GDAŃSKU 5 km 10.92 00:05:29 00:02:57.08 00:13:31.48 00:13:58.28 00:27:29.76
127 76 KALLAS MAŁGORZATA K 31 GDAŃSK 5 km 10.91 00:05:30 00:17:25.86 00:10:04.15 00:27:30.01
128 77 KALLAS PIOTR M 97 GDAŃSK 5 km 10.91 00:05:30 00:17:25.86 00:10:04.22 00:27:30.08
129 75 KACZMAREK KATARZYNA K 32 GDAŃSK RESO TEAM 5 km 10.91 00:05:30 00:03:37.71 00:13:24.04 00:14:06.21 00:27:30.25
130 58 HEBERLEIN KAROLINA K 33 WEJHEROWO 5 km 10.86 00:05:31 00:06:08.00 00:13:37.27 00:14:00.67 00:27:37.94
131 48 GOŁASZEWSKA MARTA K 34 GDAŃSK 5 km 10.83 00:05:32 00:01:48.72 00:13:55.40 00:13:46.99 00:27:42.39
132 208 USCHLER LESZEK M 98 GDYNIA 5 km 10.77 00:05:34 00:00:57.22 00:13:40.26 00:14:11.44 00:27:51.70
133 19 CHEREK MACIEJ M 99 GDAŃSK WUJ SZYBKI 5 km 10.77 00:05:34 00:00:57.14 00:13:44.63 00:14:07.20 00:27:51.83
134 154 POHNKE WŁADYSŁAW M 100 GDAŃSK 5 km 10.76 00:05:34 00:02:52.31 00:14:03.71 00:13:49.87 00:27:53.58
135 39 FIDOS ALEKSANDER M 101 GDAŃSK 5 km 10.72 00:05:35 00:02:42.71 00:13:39.03 00:14:20.65 00:27:59.68
136 98 KRÓLIK RAFAŁ M 102 GDAŃSK 5 km 10.69 00:05:36 00:03:32.66 00:13:49.66 00:14:14.75 00:28:04.41
137 151 PLICHT PIOTR M 103 GDAŃSK 5 km 10.66 00:05:37 00:03:03.97 00:13:32.49 00:14:36.64 00:28:09.13
138 143 OLEJNICZAK BARTOSZ M 104 GDAŃSK 5 km 10.65 00:05:38 00:03:02.74 00:13:33.55 00:14:36.51 00:28:10.06
139 119 ŁAPIŃSKI PAWEŁ M 105 GDAŃSK VEGE RUNNERS 5 km 10.61 00:05:39 00:03:42.80 00:14:20.26 00:13:56.73 00:28:16.99
140 51 GRABOWSKA ALEKSANDRA K 35 KOŁOBRZEG 5 km 10.59 00:05:39 00:03:47.17 00:14:36.34 00:13:43.07 00:28:19.41
141 81 KIEŁBASA WOJCIECH KIEŁBASA M 106 GDAŃSK GOAUTO 5 km 10.58 00:05:40 00:03:57.40 00:14:07.79 00:14:13.65 00:28:21.44
142 205 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 36 STRASZYN 5 km 10.56 00:05:40 00:01:52.33 00:14:14.78 00:14:09.96 00:28:24.74
143 216 WIEWIÓRSKA WIKTORIA K 37 SŁUPSK 5 km 10.56 00:05:41 00:03:47.43 00:14:35.12 00:13:49.96 00:28:25.08
144 107 KUCHERCHUK SERHII M 107 PRUSZCZ GDAŃSKI 5 km 10.54 00:05:41 00:03:42.62 00:14:07.30 00:14:20.04 00:28:27.34
145 57 GUZ DARIA K 38 PRUSZCZ GDANSKI 5 km 10.54 00:05:41 00:03:42.57 00:14:07.68 00:14:19.86 00:28:27.54
146 186 SURUS MAREK M 108 BORKOWO 5 km 10.51 00:05:42 00:03:08.47 00:14:36.17 00:13:56.11 00:28:32.28
147 83 KLAMANN DOMINIKA K 39 GDAŃSK 5 km 10.51 00:05:42 00:00:46.97 00:13:46.62 00:14:46.30 00:28:32.92
148 102 KRUSZEWSKI WOJCIECH M 109 GDAŃSK 5 km 10.51 00:05:42 00:02:27.75 00:14:33.16 00:14:00.40 00:28:33.56
149 214 WIECH MARTYNA K 40 STRASZYN 5 km 10.5 00:05:42 00:02:27.40 00:14:34.56 00:13:59.56 00:28:34.12
150 38 FEDEK ADAM M 110 GDAŃSK FEDEK TEAM 5 km 10.39 00:05:46 00:03:59.68 00:13:47.34 00:15:06.47 00:28:53.81
151 28 DĄBROWSKI PAWEŁ M 111 GDAŃSK BUDIBAJ 5 km 10.34 00:05:48 00:01:55.23 00:14:21.57 00:14:38.98 00:29:00.55
152 175 SOKÓŁ MATEUSZ M 112 GDAŃSK 5 km 10.29 00:05:50 00:01:47.90 00:14:24.04 00:14:46.72 00:29:10.76
153 74 JESZKE ADRIAN JESZKE M 113 ŁĘGOWO 5 km 10.28 00:05:50 00:02:51.89 00:14:32.10 00:14:39.43 00:29:11.53
154 16 BUDZIAREK ADAM M 114 GDAŃSK #BBKTS 5 km 10.23 00:05:52 00:01:53.00 00:13:44.41 00:15:36.44 00:29:20.85
155 105 KUBAJKA PATRYK M 115 GDAŃSK 5 km 10.2 00:05:52 00:03:57.46 00:13:51.85 00:15:32.78 00:29:24.63
156 133 MOCHA ANDRZEJ M 116 ULKOWY 5 km 10.19 00:05:53 00:01:37.54 00:14:26.28 00:15:00.02 00:29:26.30
157 2 BADER JOANNA K 41 GDAŃSK 5 km 10.18 00:05:53 00:00:47.04 00:14:13.11 00:15:15.45 00:29:28.56
158 190 SZEMRYK ANNA SZEMRYK K 42 GDAŃSK 5 km 10.18 00:05:53 00:03:37.42 00:14:25.93 00:15:02.84 00:29:28.77
159 233 LUPINSKA KARINA K 43 GDAŃSK 5 km 10.14 00:05:55 00:00:47.11 00:14:36.64 00:14:59.53 00:29:36.17
160 170 SKWIERAWSKI WOJCIECH M 117 GDAŃSK MAGICZNA FLET 5 km 10.12 00:05:55 00:03:27.94 00:15:05.39 00:14:33.80 00:29:39.19
161 167 SKONKA ALEKSANDER M 118 GDAŃSK OLO TEAM 5 km 10.11 00:05:56 00:01:26.80 00:14:48.17 00:14:53.43 00:29:41.60
162 168 SKONKA ANNA K 44 GDAŃSK OLO TEAM 5 km 10.11 00:05:56 00:01:26.58 00:14:48.68 00:14:53.10 00:29:41.78
163 213 WESOŁOWSKA AGNIESZKA K 45 GDAŃSK TRIMAMA 5 km 10.08 00:05:57 00:02:12.52 00:14:53.38 00:14:52.85 00:29:46.23
164 87 KOŁECKI TOMASZ M 119 GRUDZIĄDZ 5 km 9.99 00:06:00 00:03:17.40 00:14:31.61 00:15:29.52 00:30:01.13
165 146 PARDO EMILIA K 46 GDAŃSK 5 km 9.98 00:06:00 00:01:01.76 00:14:33.00 00:15:31.77 00:30:04.77
166 100 KRUMINIA-ŁOZOWSKA MONIKA K 47 GDAŃSK IVER TEAM 5 km 9.95 00:06:01 00:01:42.77 00:14:32.54 00:15:36.59 00:30:09.13
167 18 BUSZ MACIEJ BUSZ M 120 GDYNIA BUDIBAJ 5 km 9.94 00:06:02 00:01:57.29 00:14:18.59 00:15:53.24 00:30:11.83
168 221 WOJLANIS-REKOWSKA ALICJA K 48 GDAŃSK 5 km 9.93 00:06:02 00:02:41.91 00:14:51.51 00:15:21.98 00:30:13.49
169 177 STANISZEWSKI JERZY M 121 GDANSK 5 km 9.92 00:06:02 00:01:16.94 00:14:45.60 00:15:28.86 00:30:14.46
170 82 KIERSNOWSKI HENRYK M 122 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 5 km 9.92 00:06:03 00:02:37.61 00:14:53.65 00:15:21.69 00:30:15.34
171 220 WITKOWSKI JAROSŁAW M 123 GDAŃSK SRC SPORT TEAM 5 km 9.83 00:06:06 00:01:42.26 00:14:46.83 00:15:44.51 00:30:31.34
172 92 KOWALCZYK HANNA K 49 GDANSK IRON TEAM 5 km 9.82 00:06:06 00:00:52.68 00:14:50.24 00:15:43.16 00:30:33.40
173 184 STYKUĆ DARIUSZ M 124 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 5 km 9.8 00:06:07 00:03:27.54 00:14:57.77 00:15:38.84 00:30:36.61
174 159 PUCHTA KRZYSZTOF M 125 GDAŃSK TROOHT'EM ALL 5 km 9.77 00:06:08 00:02:29.41 00:15:03.46 00:15:40.19 00:30:43.65
175 34 DZIUBA MONIKA K 50 GDAŃSK 5 km 9.72 00:06:10 00:01:11.28 00:14:48.66 00:16:02.78 00:30:51.44
176 140 NOWAKOWSKA ALEKSANDRA K 51 GDANSK 5 km 9.66 00:06:12 00:01:38.00 00:15:05.72 00:15:57.45 00:31:03.17
177 12 BORUCZKOWSKA MARTA K 52 GDANSK 5 km 9.58 00:06:15 00:03:22.46 00:15:36.91 00:15:42.95 00:31:19.86
178 65 JAKRZEWSKA IZABELA K 53 GDAŃSK 5 km 9.44 00:06:21 00:02:52.25 00:15:33.94 00:16:13.85 00:31:47.79
179 66 JAKRZEWSKI PIOTR M 126 GDAŃSK 5 km 9.43 00:06:21 00:02:52.09 00:15:34.14 00:16:14.15 00:31:48.29
180 56 GRZYB AGATA K 54 GDAŃSK BUDIBAJ 5 km 9.37 00:06:24 00:01:56.89 00:15:04.59 00:16:57.89 00:32:02.48
181 43 GADZINA TOMASZ M 127 GDAŃSK 5 km 9.33 00:06:26 00:03:27.41 00:15:37.50 00:16:32.87 00:32:10.37
182 191 SZULTA MALGORZATA K 55 GDAŃSK 5 km 9.32 00:06:26 00:03:22.65 00:15:36.87 00:16:34.39 00:32:11.26
183 14 BRZUSTEWICZ JOANNA K 56 ŁABUŃ 5 km 9.2 00:06:31 00:01:47.19 00:15:56.00 00:16:40.18 00:32:36.18
184 6 BARYŁA ARTUR M 128 GDAŃSK 5 km 9.14 00:06:34 00:01:02.14 00:16:46.01 00:16:04.88 00:32:50.89
185 55 GRUCHOCKI TOMASZ M 129 GDAŃSK 5 km 9.08 00:06:36 00:00:52.56 00:16:29.09 00:16:33.51 00:33:02.60
186 54 GRUCHOCKI MICHAŁ M 130 GDAŃSK 5 km 9.08 00:06:36 00:00:52.27 00:16:29.15 00:16:34.00 00:33:03.15
187 145 ORZESZEK BEATA K 57 GDAŃSK 5 km 9 00:06:39 00:03:08.63 00:16:33.80 00:16:45.38 00:33:19.18
188 144 ORZESZEK ADAM ORZESZEK M 131 GDAŃSK 5 km 9 00:06:39 00:03:08.15 00:16:33.90 00:16:45.56 00:33:19.46
189 136 MUSIAŁ JUSTYNA K 58 GDAŃSK 5 km 8.96 00:06:41 00:03:17.39 00:16:45.23 00:16:42.92 00:33:28.15
190 207 TYMINSKI KRZYSZTOF M 132 GDAŃSK 5 km 8.91 00:06:44 00:03:07.92 00:16:29.93 00:17:10.20 00:33:40.13
191 222 WOŚ MAŁGORZATA K 59 GDYNIA SZCZĘŚLIWE KOBIETY 5 km 8.89 00:06:44 00:02:47.00 00:16:32.41 00:17:12.45 00:33:44.86
192 169 SKWIERAWSKI ANDRZEJ M 133 GDAŃSK MAGICZNA FLET 5 km 8.84 00:06:47 00:03:27.47 00:15:46.91 00:18:09.63 00:33:56.54
193 183 STUŻYŃSKI TOMASZ M 134 GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 5 km 8.82 00:06:48 00:03:27.78 00:16:10.60 00:17:50.42 00:34:01.02
194 25 CISOWSKA DOMINIKA K 60 GDAŃSK 5 km 8.68 00:06:54 00:03:02.41 00:16:46.63 00:17:47.41 00:34:34.04
195 21 CHMURZYŃSKI MARCIN M 135 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 5 km 8.66 00:06:55 00:01:01.82 00:16:00.86 00:18:38.67 00:34:39.53
196 15 BRZUSTEWICZ KAMILA K 61 GDAŃSK 5 km 8.24 00:07:17 00:01:46.27 00:17:50.59 00:18:34.76 00:36:25.35
197 164 SALKOWSKA BARBARA K 62 GDAŃSK TRIMAMA 5 km 8.11 00:07:23 00:02:12.65 00:17:11.04 00:19:48.48 00:36:59.52
198 94 KOWALSKA-WIERZBA MONIKA K 63 GDAŃSK 5 km 8.07 00:07:26 00:03:32.88 00:18:36.09 00:18:34.80 00:37:10.89
199 141 NOWICKA ELŻBIETA K 64 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5 km 8.04 00:07:27 00:03:34.03 00:18:31.67 00:18:47.80 00:37:19.47
200 185 STYKUĆ EWA K 65 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 5 km 7.24 00:08:17 00:03:47.15 00:20:05.90 00:21:21.90 00:41:27.80
201 8 BEJSZCZUK PATRYCJA BEJSZCZUK K 66 GDAŃSK 5 km 7.22 00:08:18 00:02:32.72 00:20:05.89 00:21:27.99 00:41:33.88
202 78 KAŁBUKOWSKI TOMASZ M 136 GDAŃSK 5 km 7.22 00:08:18 00:02:32.64 00:20:05.57 00:21:28.42 00:41:33.99
DNF 69 JARCZAK WOJCIECH M DNF GDAŃSK IVER TEAM 5 km 00:01:47.00 00:17:04.59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ