Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | mieszkaniec Gminy Łomża | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakacki Damian | Pniewo | Polska | 1963m | L | TAK | opłacono | |
2 | Babiel Mikołaj | Łomża | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
3 | Babiel Jacek | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
4 | Babiel Zuzanna | Łomża | Polska | 1963m | LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża | S | NIE | opłacono |
5 | Palińska Żaneta | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
6 | Limanowicz Hubert | Wilkasy | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
7 | Zakrzewska Anna | Wilkasy | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
8 | Milewski Sławomir | PTAKI 43 | Polska | 1963m | Biegamy dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
9 | Charubin Anna | Pisz | Polska | 1963m | Narodowe Siły Zbrojne - NSZ | S | NIE | opłacono |
10 | Niewiarowska Anna | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | L | NIE | opłacono |
11 | Tymińska Karolina | Łuniewo Małe | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | M | NIE | opłacono |
12 | Tymińska Ewa | Łuniewo Małe | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | M | NIE | opłacono |
13 | Tymińska Justyna | Łuniewo Małe | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | L | NIE | opłacono |
14 | Godlewski Maciej | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec biega | S | NIE | opłacono |
15 | Godlewska Urszula | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | L | NIE | opłacono |
16 | Simon Jolanta | Łomża | Polska | 1963m | Grupa znajomych | M | NIE | opłacono |
17 | Piotrowski Franciszek | Łomża | Polska | 1963m | Grupa znajomych | S | NIE | opłacono |
18 | Piotrowski Andrzej | Łomża | Polska | 1963m | Grupa znajomych | L | NIE | opłacono |
19 | Simon Konstanty | Łomża | Polska | 1963m | Grupa znajomych | S | NIE | opłacono |
20 | Simon Tomasz | Łomża | Polska | 1963m | Grupa znajomych | S | NIE | opłacono |
21 | Wiktorzak Magdalena | Konarzyce | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
22 | Bogdanowicz Agnieszka | Tykocin | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
23 | Murat Edyta | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
24 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
25 | Dankiewicz Elżbieta | Białystok | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
26 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
27 | Kuptel Anna | Giełczyn | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
28 | Ogonowska Monika | Łomża | Polska | 1963m | S | TAK | opłacono | |
29 | Duda Bartosz | Turośl | Polska | 1963m | Kolno Biega | S | NIE | opłacono |
30 | Duda Mateusz | Turośl | Polska | 1963m | Kolno Biega | S | NIE | opłacono |
31 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
32 | Bogdanowicz Anna | Tykocin | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
33 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
34 | Jackowski Andrzej | Czarnocin | Polska | 1963m | XL | NIE | opłacono | |
35 | Gwardiak Ewelina | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | M | TAK | opłacono |
36 | Jałowiecka Iwona | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | S | TAK | opłacono |
37 | Ruszczyk Miłosz | Łomża | Polska | 1963m | S | TAK | opłacono | |
38 | Ruszczyk Jadwiga | Łomża | Polska | 1963m | S | TAK | opłacono | |
39 | Burnos Zbigniew | Warszawa | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
40 | Jasińska-Żok Anna | Łomża | Polska | 1963m | Grygo Team | S | NIE | opłacono |
41 | Chojnicka Joanna | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | S | TAK | opłacono |
42 | Dudek Dorota | Giełczyn | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
43 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
44 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | S | NIE | opłacono |
45 | Grzybowski Mariusz | Mońki | Polska | 1963m + 10km | Mani@na | S | NIE | opłacono |
46 | Kempisty Teresa | Ugniewo | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
47 | Lemański Adam | Stare Kupiski | Polska | 1963m | L | TAK | opłacono | |
48 | Dudzińska Izabela | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | S | TAK | opłacono |
49 | Fabin Katarzyna | Łomża | Polska | 1963m | Brak | M | TAK | opłacono |
50 | Wichorowski Kamil | Pniewo | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
51 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
52 | Staszewska Barbara | Łomza | Polska | 1963m + 10km | Gaz do dechy | M | TAK | opłacono |
53 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
54 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | Polska | 1963m + 10km | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | L | NIE | opłacono |
55 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | NIE | opłacono |
56 | Jakubowski Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | TMT | M | TAK | opłacono |
57 | Olender Aneta | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | L | TAK | opłacono |
58 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 1963m + 10km | TEAM Biegam bo chcę. | L | NIE | opłacono |
59 | Małachowski Michał | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | TAK | opłacono | |
60 | Sazavsky Małgorzata | Łomża | Polska | 1963m | Akademia Sportu Medyk | M | TAK | opłacono |
61 | Kotowski Dariusz | Olszyny | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
62 | Turek Jacek | Warszawa | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
63 | Lewandowski Łukasz | Bielsk Podlaski | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
64 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
65 | Dawidziuk Przemysław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
66 | Brajczewski Łukasz | Zambrów | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
67 | Chmielewska Dorota | Olecko | Polska | 1963m | Olecko Biega | M | NIE | opłacono |
68 | Grucel Tomasz | Ciechanowiec | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
69 | Grucel Leszek | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec biega | XL | NIE | opłacono |
70 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | Polska | 1963m + 10km | Roch Jasienica | M | NIE | opłacono |
71 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
72 | Szumny Kornelia | Łomża | Polska | 1963m | Akademia Sportu Medyk | S | TAK | opłacono |
73 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 1963m + 10km | Olecko Biega | XL | NIE | opłacono |
74 | Grygo Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Akademia Sportu Medyk | M | TAK | opłacono |
75 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
76 | Darmetko Paweł | Kolno | Polska | 1963m + 10km | Kolno Biega | M | NIE | opłacono |
77 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
78 | Kot Sebastian | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | M | NIE | opłacono |
79 | Małachowska Beata | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
80 | Kutny Bartosz | Lomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | NIE | opłacono |
81 | Jasiek Rafal | Łomża | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
82 | Bierć Jarosław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
83 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
84 | Nikołajuk Mikołaj | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
85 | Kleczkowski Leszek | Ostrołeka | Polska | 1963m + 10km | Starglass Team Ostrołęka | L | NIE | opłacono |
86 | Trofimova Yuliya | San Remo | Włochy | 1963m | S | NIE | opłacono | |
87 | Kurak Grzegorz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
88 | Zawiślak Waldemar | Olsztyn | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
89 | Chmielewski Józef | Ciechanowiec | Polska | 1963m + 10km | Ciechanowiec biega | L | NIE | opłacono |
90 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | RKB Hajnówka | L | NIE | opłacono |
91 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | 1963m + 10km | BBL Białystok | M | NIE | opłacono |
92 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | Polska | 1963m + 10km | Ciechanowiec biega | L | NIE | opłacono |
93 | Borawska Katarzyna | Mały Płock | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
94 | Zborowski Karolina Maria | Łomża | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
95 | Zborowski Cezary | Łomża | Polska | 1963m | L | NIE | opłacono | |
96 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 1963m + 10km | Olecko Biega | S | NIE | opłacono |
97 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 1963m + 10km | Olecko Biega | L | NIE | opłacono |
98 | Gałązka Katarzyna | Stare Chojny | Polska | 1963m | Stare Chojny | M | TAK | opłacono |
99 | Gałązka Mikołaj | Stare Chojny | Polska | 1963m | Pinokio | S | TAK | opłacono |
100 | Gałązka Hubert | Stare Chojny | Polska | 1963m | SP. im. JP II w Jarnutach | S | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 12216