2-4-8 Triathlon Frombork

Sztafeta - CZWÓRKA Sztafeta - DWÓJKA Triathlonowa CZWÓRKA Triathlonowa DWÓJKA - kobiety Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni

Sztafeta - CZWÓRKA

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower T2+bieg Meta
1 106 JANICCY TEAM GRZEGORZ JANICKI, MICHAŁ JANICKI, ALICJA JANICKA KRZYŻEWO Sztafeta - CZWÓRKA 00:06:45.58 00:00:39.83 01:15:25.63 00:16:52.59 01:39:43.63
2 108 LITEWSKIE TRIO JOLITA VISINSKIENE, DARIUS VISINSKAS, GIEDRIUS SLEKYS LITWA Sztafeta - CZWÓRKA 00:06:27.84 00:00:45.58 01:24:15.67 00:14:11.39 01:45:40.48
3 109 TRI LADIES JULIA PAWŁOWSKA, MAGDALENA INGIELEWICZ, MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA BRANIEWO Sztafeta - CZWÓRKA 00:06:41.78 00:00:39.29 01:26:03.70 00:17:51.41 01:51:16.18
4 107 IRA TEAM IRENA WACHTELBERG, JANUSZ DZIUBEŁA, BOGDAN SZCZEPUCHOWSKI OLSZTYN Sztafeta - CZWÓRKA 00:06:58.65 00:00:43.33 01:27:09.35 00:20:59.31 01:55:50.64


Sztafeta - DWÓJKA

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower Rower+bieg Meta
1 104 TRI SIEJAKI MICHAŁ SIEJAKOWSKI, JAN SIEJAKOWSKI, IWONA ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA KWIDZYN Sztafeta - DWÓJKA 00:03:22.72 00:00:39.18 00:35:33.64 00:08:31.71 00:48:07.25
2 103 TRI KASZTANKI FRANCISZEK KASZTELAN, RADOSŁAW KASZTELAN, ŁUCJA KASZTELAN KWIDZYN Sztafeta - DWÓJKA 00:02:46.17 00:00:36.46 00:36:50.30 00:10:01.80 00:50:14.73
3 102 TRI SZREKI ARTUR KUREK, VANESSA KUREK, JULIA DOŁGAŃ KWIDZYN Sztafeta - DWÓJKA 00:02:40.71 00:00:46.77 00:40:18.05 00:09:43.51 00:53:29.04
4 101 LA MAFIA TRI PATRONE ALEKSANDRA PATRON, JOANNA PATRON SŁAWOMIR PATRON KWIDZYN Sztafeta - DWÓJKA 00:02:37.97 00:00:36.47 00:47:30.82 00:09:45.21 01:00:30.47
5 105 JASZCZURKI SZTAFETA POKOLEŃ PIOTR JASZCZUK, JAREK JASZCZUK, BOŻENA JASZCZUK RADZYŃ PODLASKI Sztafeta - DWÓJKA 00:05:18.92 00:01:00.51 00:51:27.51 00:11:10.89 01:08:57.83


Triathlonowa CZWÓRKA

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Pływanie T1 Rower T2+bieg Meta
1 58 BONIEWSKI KAMIL BONIEWSKI M 1 GLINOJECK KK ZAŁUSKI TEAM M 18,20,30 1 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:23.95 00:00:58.62 01:07:41.91 00:15:58.98 01:31:03.46
2 62 KMITA ROBERT M 2 WARSZAWA KK ZAŁUSKI TEAM M 18,20,30 2 Triathlonowa CZWÓRKA 00:05:52.97 00:01:18.72 01:07:49.52 00:18:08.47 01:33:09.68
3 56 BLUJ MIKOŁAJ M 3 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM M 18,20,30 3 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:17.21 00:01:25.85 01:11:25.71 00:18:02.52 01:37:11.29
4 64 LEWANDOWSKI TOMASZ M 4 BYDGOSZCZ WIHURRA SOBIEJUCHY M 40 1 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:15.66 00:01:12.75 01:12:21.99 00:17:40.59 01:37:30.99
5 66 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ M 5 ELBLĄG TEAMKARAŚ M 40 2 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:11.39 00:01:05.50 01:15:49.47 00:18:24.83 01:41:31.19
6 81 WOJTOWICZ JAROSŁAW M 6 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM M 40 3 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:19.07 00:01:59.10 01:14:06.70 00:19:10.70 01:41:35.57
7 82 WRÓBLEWSKI MIECZYSŁAW M 7 WROCŁAW WKT-RI M 60,70 1 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:34.03 00:01:05.86 01:16:33.52 00:20:05.72 01:44:19.13
8 79 WEWIÓRSKI PAWEŁ M 8 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM M 40 4 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:26.73 00:01:49.66 01:17:53.48 00:18:43.75 01:44:53.62
9 63 KRUK MACIEJ M 9 RUMIA M 40 5 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:10.77 00:01:38.84 01:18:08.03 00:19:36.37 01:45:34.01
10 68 MICHALSKI PRZEMYSŁAW M 10 GDAŃSK 2 MORSKI PUŁK STRZELCÓW M 40 6 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:36.78 00:01:00.25 01:18:51.82 00:20:10.35 01:46:39.20
11 70 NOWOSIELSKI PAWEŁ M 11 ELBLĄG BEKO TEAM M 40 7 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:49.75 00:01:30.89 01:14:29.85 00:24:00.68 01:46:51.17
12 65 LOREK KINGA K 1 ELBLĄG BEKO TEAM K 20, 30, 40 1 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:13.53 00:00:48.86 01:21:19.62 00:18:53.06 01:47:15.07
13 83 ZBARASZEWSKI BARTOSZ M 12 ELBLĄG M 40 8 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:15.78 00:01:49.20 01:18:09.28 00:23:46.24 01:50:00.50
14 71 ORMIANIN MARCIN M 13 TCZEW APATOR METRIX S.A. M 18,20,30 4 Triathlonowa CZWÓRKA 00:07:56.48 01:23:27.49 00:18:57.28 01:50:21.25
15 69 MISUN-NOWAK KATARZYNA K 2 OSÓWIEC AKADEMIA MISTRZÓW SPORTU K 20, 30, 40 2 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:48.62 00:01:27.42 01:27:04.70 00:20:36.39 01:55:57.13
16 73 RUDZIŃSKI ANDRZEJ M 14 JONKOWO M 40 9 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:14.03 00:01:44.83 01:24:43.88 00:23:33.54 01:56:16.28
17 78 WASZKIEWICZ MARCIN M 15 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI M 18,20,30 5 Triathlonowa CZWÓRKA 00:09:35.24 00:01:53.12 01:25:35.57 00:19:52.02 01:56:55.95
18 86 KWIATKOWSKI TOMASZ M 16 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M 18,20,30 6 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:40.73 00:02:35.87 01:23:23.97 00:27:32.85 02:00:13.42
19 57 BOGALECKI MAREK M 17 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM M 60,70 2 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:40.22 00:01:58.02 01:26:34.20 00:25:48.32 02:01:00.76
20 85 NOREK MATEUSZ M 18 M 40 10 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:40.99 00:02:48.31 01:23:16.01 00:28:39.71 02:01:25.02
21 55 BLUJ MARTA K 3 GDYNIA K 20, 30, 40 3 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:42.98 00:02:03.22 01:30:33.03 00:23:22.18 02:02:41.41
22 76 SZYMAŃSKA ANNA K 4 GDAŃSK ROWEROWY TEAM ZASPA K 50 1 Triathlonowa CZWÓRKA 00:07:25.71 00:01:50.56 01:30:06.13 00:25:43.43 02:05:05.83
23 74 RZEPKA MAŁGORZATA ALEKSANDRA K 5 GLIWICE - K 50 2 Triathlonowa CZWÓRKA 00:07:54.76 00:02:59.80 01:33:18.25 00:24:35.30 02:08:48.11
24 61 KARABIN PAWEŁ M 19 GDAŃSK M 40 11 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:38.88 00:01:07.82 02:02:36.30 02:10:23.00
25 75 STRZELECKI ADAM STRZELECKI M 20 WŁOCŁAWEK M 40 12 Triathlonowa CZWÓRKA 00:06:33.53 00:02:02.94 01:31:46.14 00:31:21.81 02:11:44.42
26 84 ŻELASKOWSKA KATARZYNA K 6 GDAŃSK ROWEROWY TEAM ZASPA K 50 3 Triathlonowa CZWÓRKA 00:07:04.60 00:02:02.77 01:43:26.84 00:30:35.77 02:23:09.98


Triathlonowa DWÓJKA - kobiety

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Pływanie T1 Rower T2+bieg Meta
1 5 BRÓZDA KATARZYNA K 1 BRZOZIE K 40 1 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:02.76 00:01:02.36 00:43:40.87 00:10:35.23 00:58:21.22
2 6 CIECHAROWSKA JUSTYNA K 2 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD K 18,20,30 1 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:04:31.08 00:01:22.22 00:46:13.68 00:11:07.10 01:03:14.08
3 28 KWIETNIEWSKA JOANNA K 3 GDAŃSK K 18,20,30 2 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:16.76 00:01:16.71 00:47:35.55 00:12:00.94 01:04:09.96
4 10 DOMOWICZ ANNA K 4 CHODZIEŻ K 18,20,30 3 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:11.18 00:01:39.69 00:45:56.50 00:14:27.97 01:05:15.34
5 13 GLUSZKIEWICZ WERONIKA K 5 CHODZIEŻ K 18,20,30 4 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:11.96 00:01:22.98 00:47:37.75 00:14:24.28 01:06:36.97
6 38 PIERŚCIONEK- SARNOWSKA MAŁGORZATA K 6 BRODNICA K 50,60 1 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:24.29 00:01:33.87 00:50:40.83 00:14:17.13 01:09:56.12
7 53 ZMUDZINSKA HANNA K 7 GDANSK K 18,20,30 5 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:56.84 00:01:53.21 00:50:59.39 00:15:29.50 01:12:18.94
8 17 GUTOWSKA IZABELA K 8 ELBLĄG OPEN BALANCE HEALTH TRIATHLON TEAM K 40 2 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:03:23.89 00:01:43.01 00:55:01.26 00:12:20.75 01:12:28.91
9 20 JANKOWSKA ELWIRA K 9 OLSZTYN PERSONALTRIATHLON K 50,60 2 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:04:14.89 00:02:27.10 00:52:44.19 00:13:22.55 01:12:48.73
10 19 JANKOWIAK KATARZYNA K 10 POZNAŃ K 18,20,30 6 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:04:36.80 00:02:45.54 00:55:42.11 00:14:47.13 01:17:51.58
11 35 MISUN MARIOLA K 11 ZIELONKA AMS TRIATHLON K 50,60 3 Triathlonowa DWÓJKA - kobiety 00:06:03.63 00:03:17.61 01:13:50.05 00:17:58.58 01:41:09.87


Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Pływanie T1 Rower T2+bieg Meta
1 23 KAZANECKI TOMASZ KAZANECKI M 1 M 40 1 LEGIONOWO TWISTER TEAM Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:31.63 00:00:51.60 00:35:03.80 00:09:50.14 00:48:17.17
2 24 KOŚLA PAWEŁ KOŚLA M 2 M 30 1 ŻYRARDÓW RUN DE GIRARD Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:37.34 00:00:39.01 00:38:25.54 00:09:05.42 00:50:47.31
3 34 MIKOWSKI MARIUSZ M 3 M 40 2 ELBLĄG Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:40.90 00:01:32.19 00:39:03.49 00:10:34.90 00:53:51.48
4 25 KOWALSKI JACEK M 4 M 50 1 ELBLĄG JACKO Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:39.34 00:01:38.77 00:39:51.97 00:10:07.13 00:54:17.21
5 4 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 5 M 40 3 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:43.99 00:01:38.73 00:40:10.72 00:09:45.83 00:54:19.27
6 54 ZMUDZINSKI TOMEK M 6 M 30 2 GDANSK KS BARRAKUDA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:38.81 00:00:51.00 00:40:33.29 00:10:30.21 00:54:33.31
7 7 CZARNIECKI KAMIL M 7 M 40 4 SOPOT 12TRI.PL Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:52.71 00:01:15.65 00:40:57.53 00:10:44.62 00:55:50.51
8 27 KOZAK PRZEMYSŁAW M 8 M 40 5 OLSZTYN KOZAK SPORT TEAM Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:14.52 00:01:24.31 00:40:30.67 00:11:02.99 00:56:12.49
9 36 NIERZWICKI GRZEGORZ M 9 M 40 6 MALBORK MALBORSKIE MORSY Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:27.41 00:02:29.07 00:39:59.28 00:11:41.20 00:56:36.96
10 41 SOBOCINSKI TOMEK M 10 M 30 3 ELBLAG ACTIVITYSPORT Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:37.88 00:01:10.01 00:41:36.43 00:11:20.44 00:56:44.76
11 26 KOWALSKI SZYMON M 11 M 20 1 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:40.95 00:01:11.61 00:41:28.30 00:11:24.26 00:56:45.12
12 37 PAWLAK PIOTR M 12 M 40 7 POZNAŃ PKO BANK POLSKI Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:50.79 00:01:34.44 00:41:44.82 00:10:48.34 00:56:58.39
13 44 SZCZEPUCHOWSKI BOGDAN M 13 M 50 2 NIDZICA NIDZICA BIEGA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:57.44 00:01:46.26 00:39:55.21 00:13:19.45 00:57:58.36
14 47 TYWOŃSKI MARCIN M 14 M 40 8 GDAŃSK Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:41.63 00:01:31.66 00:42:23.66 00:11:50.69 00:58:27.64
15 12 DRZEWICKI MARCIN M 15 M 30 4 GDAŃSK Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:49.62 00:44:21.79 00:00:00.-27 00:11:20.18 00:58:31.32
16 3 BOGDAŃSKI ŁUKASZ M 16 M 40 9 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:42.78 00:45:49.95 00:00:00.-27 00:10:43.01 00:59:15.47
17 31 MARSZAŁEK PRZEMYSŁAW M 17 M 30 5 GDYNIA ALFACO RUNNING TEAM Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:47.68 00:01:19.13 00:42:39.35 00:12:48.19 00:59:34.35
18 46 SZWINDOWSKI MATEUSZ M 18 M 20 2 TCZEW Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:46.04 00:48:45.23 00:00:00.-27 00:08:55.62 01:00:26.62
19 21 KALMAN HUBERT M 19 M 30 6 WARSZAWA HMTRANS.PL Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:45.09 00:46:17.12 00:00:00.-27 00:11:37.17 01:00:39.11
20 1 ANGIELCZYK MIECZYSŁAW M 20 M 60 1 ELBLĄG Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:11.42 00:46:14.16 00:00:00.-27 00:12:02.83 01:01:28.14
21 29 LIPKA MICHAŁ M 21 M 20 3 WÓLKA DRĄŻDŻEWSKA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:05.26 00:47:54.78 00:00:00.-27 00:10:56.28 01:01:56.05
22 39 POHLAND PAWEŁ M 22 M 30 7 POZNAŃ Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:05.67 00:47:32.93 00:00:00.-27 00:13:00.70 01:03:39.03
23 9 CZERWIEC MICHAŁ M 23 M 40 10 RUMIA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:55.31 00:50:09.90 00:00:00.-27 00:10:39.33 01:03:44.27
24 48 WARCHOL FLORIAN M 24 M 50 3 GDYNIA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:02.47 00:44:11.76 00:00:00.-27 00:16:30.76 01:03:44.72
25 30 ŁABA JERZY EMIL M 25 M 50 4 ELBLĄG PRZEWOZY AUTOKAROWE "MACIUŚ" Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:03.43 00:49:07.38 00:00:00.-27 00:11:35.97 01:03:46.51
26 15 GOSTKOWSKI REMIGIUSZ M 26 M 40 11 ELBLĄG Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:59.47 00:47:51.37 00:00:00.-27 00:13:02.99 01:03:53.56
27 51 WITKOWSKI ALBERT M 27 M 40 12 NOWY STAW MALBORSKIE MORSY Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:10.76 00:45:00.64 00:00:00.-27 00:17:05.70 01:05:16.83
28 8 CZEPUŁKOWSKI MICHAŁ M 28 M 30 8 RUMIA Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:56.33 00:49:42.35 00:00:00.-27 00:13:01.56 01:05:39.97
29 42 SOBOCINSKI WALDEMAR M 29 M 60 2 ELBLAG ACTIVITYSPORT Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:58.85 00:52:10.85 00:00:00.-27 00:13:49.46 01:08:58.89
30 45 SZCZUKOWSKI PATRYK M 30 M 20 4 TCZEW Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:02:54.16 00:53:26.88 00:00:00.-27 00:13:56.37 01:10:17.14
31 40 RZEPKA TOMASZ M 31 M 50 5 GLIWICE - Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:27.38 00:01:59.54 00:35:59.10 00:34:07.20 01:15:33.22
32 16 GÓRNY ŁUKASZ GÓRNY M 32 M 30 9 BYDGOSZCZ Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:13.71 00:01:55.20 01:07:39.09 00:21:38.21 01:34:26.21
DNF 52 ZDUNIAK MARCIN M DNF M 40 DNF WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE Triathlonowa DWÓJKA - mężczyźni 00:03:18.97

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ