Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Belize | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono | |
2 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Belize | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono | |
3 | Skrętek Paulina | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
4 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
5 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
6 | Kulesza Katarzyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono |
7 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
8 | Jankowski Patryk | Siemiatycze | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
9 | Kwiatek Magdalena | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Outdoor Bialystok | opłacono on-line |
10 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | AGR Podlasie | opłacono on-line |
11 | Skowera Edward | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
12 | Wasilewska Ewa | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
13 | Supiński Adam | Protasy | Belize | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
14 | Waszkiewicz Jakub | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
15 | Samojlik Daniel | Białystok | Saint Kitts i Nevis | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
16 | Sierba Bogdan | Mońki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
17 | Osik Przemysław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line |
18 | Kalinko Marcin | Choroszcz | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
19 | Pilichowski Wojciech | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line |
20 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line |
21 | Roszkowski Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | KS Podlasie Białystok | opłacono on-line |
22 | Truszkowski Kamil | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
23 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | KU AZS WSWFiT/Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line |
24 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
25 | Skutnik Borys Agnieszka | BIAŁYSTOK | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
26 | Myszkowski Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Politechnika Białostocka | opłacono on-line |
27 | Smolenski Alexander | londyn | Wielka Brytania | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | wimbledon windmilers | opłacono on-line |
28 | Tidder Ian | warszawa | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | wimbledon windmilers | opłacono on-line |
29 | Kisiel Weronika | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono |
30 | Czerwińska Diana | Białystok | Bangladesz | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono |
31 | Czaban Laura | Biłystok | Benin | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono |
32 | Mościcki Zenon | Rutki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
33 | Danilczuk Emilia | Pomigacze | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
34 | Bibułowicz Krzysztof | Suraż | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
35 | Bibułowicz Monika | Suraż | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
36 | Tałałaj Mirosław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono | |
37 | Adamowicz Joanna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
38 | Adamowicz Adam | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
39 | Tkaczyk Marcin | Suwałki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
40 | Demczuk Natalia | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono on-line |
41 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Szybkie jak wiatr | opłacono on-line |
42 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Szybkie jak wiatr | opłacono on-line |
43 | Bałakier Martyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
44 | Czekiel Martyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
45 | Bargłowska Bogusia | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
46 | Bargłowski Kamil | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
47 | Borowski Krystian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
48 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
49 | Piotrowska Julita | Ciasne | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |
50 | Bałdak Jolanta | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line |
51 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line |
52 | Bogdanowicz Aneta | Wasilków | Polska | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |
53 | Hoffman Marek | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
54 | Burdyn Mateusz | Suwałki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
55 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line |
56 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono on-line |
57 | Bogusz Tomasz | Brańsk | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |
58 | Wszeborowski Michał | Ełk | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
59 | Turczyński Aleksander | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono | |
60 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line |
61 | Dzienisik Michał | Grabówka | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line |
62 | Zielinko Łukasz | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | ŻuberTram | opłacono on-line |
63 | Rygielska Agnieszka | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Outdoor Bialystok | opłacono on-line |
64 | Kondraciuk Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Kondraciuk team | opłacono on-line |
65 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line |
66 | Chodkowski Artur | Bialystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Zakład Obróbki Skrawaniem DARMET Sp.z o.o. | opłacono on-line |
67 | Bondaruk Paweł | Białystok | Bangladesz | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono |
68 | Andrzej Kondraciuk | Białystok | Azerbejdżan | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono |
69 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | GKS Tachimetr Warszawa | opłacono on-line |
70 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
71 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | KS Podlasie Białystok | opłacono |
72 | Walesiuk Monika | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line |
73 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
74 | Krasowski Damian | Białystok | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok | opłacono on-line |
75 | Wożniak Ireneusz | Czarna Bialostocka | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |
76 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono on-line |
77 | Koziejko Stanisław | Białystok | Belgia | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7179