Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Osik Przemysław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
2 | Siemieniuk Dorota | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
3 | Bałdak Jolanta | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
4 | Dzienisik Michał | Grabówka | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
5 | Walesiuk Monika | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | 3T Białystok | opłacono on-line | ||||
6 | Walesiuk Maciej | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | 3T Białystok | |||||
AGR Podlasie | |||||||||
7 | Kalinowski Krystian | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | AGR Podlasie | opłacono on-line | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
8 | Kierzkowski Marcin | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
9 | Krakowski Darek | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
10 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Białystok | |||||||||
11 | Krasowski Damian | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok | opłacono on-line | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
12 | Kulesza Katarzyna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono | ||||
13 | Wasilewska Ewa | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Białystok Biega Team | opłacono on-line | ||||
14 | Weka Krzysztof | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Białystok Biega Team | |||||
GKS Tachimetr Warszawa | |||||||||
15 | Bujalski Konrad | Jakubiki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | GKS Tachimetr Warszawa | opłacono on-line | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów | |||||||||
16 | Pilichowski Wojciech | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Grupa Szalonych Rowerzystów | opłacono on-line | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||||||
17 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono on-line | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
18 | Kisiel Weronika | Białystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
19 | Czerwińska Diana | Białystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
20 | Czaban Laura | Biłystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
21 | Demczuk Natalia | Białystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Juvenia Białystok | opłacono on-line | ||||
22 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono on-line | ||||
23 | Bondaruk Paweł | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
24 | Andrzej Kondraciuk | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
KS Podlasie Białystok | |||||||||
25 | Roszkowski Łukasz | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | KS Podlasie Białystok | opłacono on-line | ||||
26 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | KS Podlasie Białystok | opłacono | ||||
KU AZS WSWFiT/Rozbiegany Bielsk Podlaski | |||||||||
27 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | godz. 12:00 - 800 m kobiet | KU AZS WSWFiT/Rozbiegany Bielsk Podlaski | opłacono on-line | ||||
Kondraciuk team | |||||||||
28 | Kondraciuk Paweł | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | Kondraciuk team | opłacono on-line | ||||
MD Run Training | |||||||||
29 | Morawski Jacek | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line | ||||
30 | Bosiacki Jarosław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line | ||||
31 | Orzełowski Rafał | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line | ||||
32 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MD Run Training | opłacono on-line | ||||
MKS Juvenia Białystok | |||||||||
33 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | MKS Juvenia Białystok | |||||
Nadaktywni | |||||||||
34 | Puciłowski Mirosław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Nadaktywni | |||||
Outdoor Bialystok | |||||||||
35 | Kwiatek Magdalena | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Outdoor Bialystok | opłacono on-line | ||||
36 | Rygielska Agnieszka | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | Outdoor Bialystok | opłacono on-line | ||||
Politechnika Białostocka | |||||||||
37 | Myszkowski Paweł | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Politechnika Białostocka | opłacono on-line | ||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
38 | Skowera Edward | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line | ||||
39 | Supiński Adam | Protasy | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono | ||||
40 | Samojlik Daniel | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono | ||||
41 | Sawicki Stanisław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | |||||
42 | Koziejko Stanisław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line | ||||
43 | Skowera Krzysztof | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Pędziwiatr Białystok | |||||
Szybkie jak wiatr | |||||||||
44 | Wiszowata Zuzanna | Białystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Szybkie jak wiatr | opłacono on-line | ||||
45 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | godz. 12:00 - 800 m kobiet | Szybkie jak wiatr | opłacono on-line | ||||
Zakład Obróbki Skrawaniem DARMET Sp.z o.o. | |||||||||
46 | Chodkowski Artur | Bialystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | Zakład Obróbki Skrawaniem DARMET Sp.z o.o. | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
47 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono | |||||
48 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono | |||||
49 | Skrętek Paulina | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
50 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
51 | Kułakowska Ewelina | Sokółka | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
52 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |||||
53 | Jankowski Patryk | Siemiatycze | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
54 | Tyszuk Artur | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | ||||||
55 | Tyszuk Patricia | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | ||||||
56 | Tyszuk Monika | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | ||||||
57 | Waszkiewicz Jakub | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |||||
58 | Sierba Bogdan | Mońki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
59 | Kalinko Marcin | Choroszcz | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |||||
60 | Truszkowski Kamil | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
61 | Bielawiec Julita | Kleosin | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | ||||||
62 | Rafalik Kamil | Kalinowo | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | ||||||
63 | Skutnik Borys Agnieszka | BIAŁYSTOK | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |||||
64 | Mościcki Zenon | Rutki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
65 | Danilczuk Emilia | Pomigacze | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |||||
66 | Bibułowicz Krzysztof | Suraż | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |||||
67 | Bibułowicz Monika | Suraż | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |||||
68 | Tałałaj Mirosław | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono | |||||
69 | Adamowicz Joanna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
70 | Adamowicz Adam | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
71 | Tkaczyk Marcin | Suwałki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
72 | Bałakier Martyna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
73 | Czekiel Martyna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
74 | Bargłowska Bogusia | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
75 | Bargłowski Kamil | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
76 | Borowski Krystian | Białystok | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |||||
77 | Borowska Justyna | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
78 | Piotrowska Julita | Ciasne | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | opłacono on-line | |||||
79 | Bogdanowicz Aneta | Wasilków | godz. 12:00 - 800 m kobiet | opłacono on-line | |||||
80 | Hoffman Marek | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
81 | Burdyn Mateusz | Suwałki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
82 | Bogusz Tomasz | Brańsk | godz. 12:15 - 1 mila (1609 m) mężczyzn | opłacono on-line | |||||
83 | Kirpsza Barbara | Białystok | godz. 12:00 - 2 000 m kobiet | ||||||
84 | Wszeborowski Michał | Ełk | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
85 | Turczyński Aleksander | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono | |||||
86 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
87 | Wożniak Ireneusz | Czarna Bialostocka | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | opłacono on-line | |||||
wimbledon windmilers | |||||||||
88 | Smolenski Alexander | londyn | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | wimbledon windmilers | opłacono on-line | ||||
89 | Tidder Ian | warszawa | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | wimbledon windmilers | opłacono on-line | ||||
z wolnej stopy kiedys KS Turbacz | |||||||||
90 | Cieżak Kamil | Mszana Dolna | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | z wolnej stopy kiedys KS Turbacz | |||||
ŻuberTram | |||||||||
91 | Zielinko Łukasz | Białystok | godz. 12:15 - 4 000 m mężczyzn | ŻuberTram | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7170