Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
2 | Rębowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
3 | Rębowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
4 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
5 | Pajkert Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
6 | Wierczyńska Karolina | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis | odwołano |
7 | Wypuszcz Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
8 | Firley-Manturewicz Dominika | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
9 | Formela Małgorzata | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
10 | Studzińska Monika | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
11 | Kaźmierska Magdalena | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
12 | Witkowska Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
13 | Gliwińska-Radwańska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
14 | Czyż Emilia | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
15 | Grządziela Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
16 | Klasa Małgorzata | Lębork | Polska | 10 km | odwołano | |
17 | Jóźwikowska Aneta | Cewice | Polska | 10 km | odwołano | |
18 | Piask Jolanta | Siemirowice | Polska | 10 km | odwołano | |
19 | Stępniak Wiktoria | Kaczkowo | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
20 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Taka RYBA | odwołano |
21 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | Taka RYBA | odwołano |
22 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
23 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
24 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
25 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
26 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
27 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
28 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
29 | Rewinska Jola | Polchowo | Polska | 5 km | odwołano |
Wyświetleń: 8828