Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Firley-Manturewicz Dominika | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
2 | Gliwińska-Radwańska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
3 | Czyż Emilia | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
4 | Grządziela Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
5 | Klasa Małgorzata | Lębork | Polska | 10 km | odwołano | |
6 | Jóźwikowska Aneta | Cewice | Polska | 10 km | odwołano | |
7 | Piask Jolanta | Siemirowice | Polska | 10 km | odwołano | |
8 | Witkowska Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
9 | Formela Małgorzata | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
10 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
11 | Wypuszcz Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
12 | Kaźmierska Magdalena | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
13 | Wierczyńska Karolina | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis | odwołano |
14 | Pajkert Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
15 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
16 | Studzińska Monika | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
17 | Stępniak Wiktoria | Kaczkowo | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
18 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
19 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
20 | Rewinska Jola | Polchowo | Polska | 5 km | odwołano | |
21 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | Taka RYBA | odwołano |
22 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
23 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
24 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
25 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Taka RYBA | odwołano |
26 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
27 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
28 | Rębowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
29 | Rębowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
Wyświetleń: 8713