Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wypuszcz Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
2 | Firley-Manturewicz Dominika | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
3 | Formela Małgorzata | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
4 | Studzińska Monika | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
5 | Kaźmierska Magdalena | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
6 | Witkowska Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
7 | Gliwińska-Radwańska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
8 | Czyż Emilia | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
9 | Grządziela Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
10 | Klasa Małgorzata | Lębork | Polska | 10 km | odwołano | |
11 | Jóźwikowska Aneta | Cewice | Polska | 10 km | odwołano | |
12 | Piask Jolanta | Siemirowice | Polska | 10 km | odwołano | |
13 | Wierczyńska Karolina | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis | odwołano |
14 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
15 | Pajkert Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
16 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
17 | Mioduszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
18 | Stępniak Wiktoria | Kaczkowo | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
19 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
20 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
21 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
22 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
23 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km | Active Family Pasłęk | odwołano |
24 | Rębowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km | Active Family Pasłęk | odwołano |
25 | Janowicz Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
26 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km | OSP POGRODZIE | odwołano |
27 | Kotlenga Izabela | Kartuzy | Polska | 5 km | Rowerowe Kaszuby | odwołano |
28 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | Taka RYBA | odwołano |
29 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
30 | Wylężek Bożena | Chruszczobród | Polska | 5 km | odwołano | |
31 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
32 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
33 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
34 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | 5 km | odwołano | |
35 | Rewinska Jola | Polchowo | Polska | 5 km | odwołano | |
36 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Taka RYBA | odwołano |
37 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
38 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
39 | Rębowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
40 | Rębowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
41 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
Wyświetleń: 8438