Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zientkiewicz Aga Banino 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
2 Jóźwikowska Aneta Cewice 10 km opłacono on-line
3 Wylężek Bożena Chruszczobród 5 km 10.00 PLN
4 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE 10.00 PLN
5 Janowicz Dorota Gdańsk 5 km 10.00 PLN
6 Bratko Anna Gdańsk 10 km opłacono on-line
7 Madej Jolanta Gdańsk 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
8 Koprowska Hanna Gdańsk 5 km opłacono on-line
9 Strużyńska Weronika Gdańsk 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk darmowy udział
10 Strużyński Michał Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk darmowy udział
11 Strużyński Szymon Gdańsk 10 km opłacono on-line
12 Grządziela Monika Gdańsk 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
13 Mioduszewski Tomasz Gdańsk 10 km 10.00 PLN
14 Manthey Marcin Gdańsk 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
15 Rębowski Mateusz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
16 Rębowski Grzegorz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
17 Rębowski Tomasz Gdańsk 5 km Active Family Pasłęk 10.00 PLN
18 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 5 km Taka RYBA opłacono on-line
19 Dąbkowska Zofia Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Taka RYBA darmowy udział
20 Firley-Manturewicz Dominika Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki opłacono on-line
21 Gliwińska-Radwańska Małgorzata Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
22 Pajkert Dorota Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
23 Wypuszcz Anna Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki opłacono on-line
24 Stępniak Wiktoria Kaczkowo 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia darmowy udział
25 Kotlenga Izabela Kartuzy 5 km Rowerowe Kaszuby 10.00 PLN
26 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie 5 km opłacono on-line
27 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km opłacono on-line
28 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia darmowy udział
29 Klasa Małgorzata Lębork 10 km opłacono on-line
30 Rębowska Agnieszka Pasłęk 5 km Active Family Pasłęk 10.00 PLN
31 Rębowska Martyna Pasłęk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
32 Rewinska Jola Polchowo 5 km opłacono on-line
33 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
34 Piask Jolanta Siemirowice 10 km opłacono on-line
35 Studzińska Monika Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
36 Formela Małgorzata Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
37 Czyż Emilia Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
38 Witkowska Agnieszka Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
39 Kaźmierska Magdalena Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
40 Wierczyńska Karolina Sopot 10 km Trekilejdis opłacono on-line
41 Kałużna Anna Sosnowiec 5 km 10.00 PLN


Wyświetleń: 2804

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ