Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
2 | Wypuszcz Anna | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
3 | Wylężek Bożena | Chruszczobród | Polska | 5 km | odwołano | |
4 | Witkowska Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
5 | Wierczyńska Karolina | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis | odwołano |
6 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
7 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km | OSP POGRODZIE | odwołano |
8 | Studzińska Monika | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
9 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
10 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
11 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | SP 39 Gdańsk | odwołano |
12 | Stępniak Wiktoria | Kaczkowo | Polska | 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
13 | Rębowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km | Active Family Pasłęk | odwołano |
14 | Rębowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
15 | Rębowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
16 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Active Family Pasłęk | odwołano |
17 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km | Active Family Pasłęk | odwołano |
18 | Rewinska Jola | Polchowo | Polska | 5 km | odwołano | |
19 | Piask Jolanta | Siemirowice | Polska | 10 km | odwołano | |
20 | Pajkert Dorota | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
21 | Mioduszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
22 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
23 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km | ESJA TEAM | odwołano |
24 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km | odwołano | |
25 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | odwołano | |
26 | Kotlenga Izabela | Kartuzy | Polska | 5 km | Rowerowe Kaszuby | odwołano |
27 | Koprowska Hanna | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
28 | Klasa Małgorzata | Lębork | Polska | 10 km | odwołano | |
29 | Kaźmierska Magdalena | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
30 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | 5 km | odwołano | |
31 | Jóźwikowska Aneta | Cewice | Polska | 10 km | odwołano | |
32 | Janowicz Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km | odwołano | |
33 | Grządziela Monika | Gdańsk | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
34 | Gliwińska-Radwańska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
35 | Formela Małgorzata | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
36 | Firley-Manturewicz Dominika | Gdynia | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki | odwołano |
37 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia | Taka RYBA | odwołano |
38 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 5 km | Taka RYBA | odwołano |
39 | Czyż Emilia | Sopot | Polska | 10 km | Trekilejdis Sopot | odwołano |
40 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | odwołano | |
41 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
Wyświetleń: 8428