Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Active Family Pasłęk
1 Rębowska Martyna Pasłęk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
2 Rębowski Tomasz Gdańsk 5 km Active Family Pasłęk 10.00 PLN
3 Rębowski Grzegorz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
4 Rębowski Mateusz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk darmowy udział
5 Rębowska Agnieszka Pasłęk 5 km Active Family Pasłęk 10.00 PLN
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
6 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
ESJA TEAM
7 Madej Jolanta Gdańsk 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
8 Manthey Marcin Gdańsk 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
9 Zientkiewicz Aga Banino 5 km ESJA TEAM 10.00 PLN
OSP POGRODZIE
10 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE 10.00 PLN
Rowerowe Kaszuby
11 Kotlenga Izabela Kartuzy 5 km Rowerowe Kaszuby 10.00 PLN
SP 39 Gdańsk
12 Strużyński Michał Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk darmowy udział
13 Strużyńska Weronika Gdańsk 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk darmowy udział
Taka RYBA
14 Dąbkowska Zofia Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Taka RYBA darmowy udział
15 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 5 km Taka RYBA opłacono on-line
Trekilejdis
16 Wierczyńska Karolina Sopot 10 km Trekilejdis opłacono on-line
Trekilejdis Sopot
17 Pajkert Dorota Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
18 Formela Małgorzata Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
19 Studzińska Monika Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
20 Kaźmierska Magdalena Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
21 Witkowska Agnieszka Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
22 Gliwińska-Radwańska Małgorzata Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
23 Czyż Emilia Sopot 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
24 Grządziela Monika Gdańsk 10 km Trekilejdis Sopot opłacono on-line
Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki
25 Wypuszcz Anna Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki opłacono on-line
26 Firley-Manturewicz Dominika Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
27 Koprowska Hanna Gdańsk 5 km opłacono on-line
28 Janowicz Dorota Gdańsk 5 km 10.00 PLN
29 Mioduszewski Tomasz Gdańsk 10 km 10.00 PLN
30 Bratko Anna Gdańsk 10 km opłacono on-line
31 Klasa Małgorzata Lębork 10 km opłacono on-line
32 Jóźwikowska Aneta Cewice 10 km opłacono on-line
33 Piask Jolanta Siemirowice 10 km opłacono on-line
34 Stępniak Wiktoria Kaczkowo 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia darmowy udział
35 Strużyński Szymon Gdańsk 10 km opłacono on-line
36 Wylężek Bożena Chruszczobród 5 km 10.00 PLN
37 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie 5 km opłacono on-line
38 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia darmowy udział
39 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km opłacono on-line
40 Kałużna Anna Sosnowiec 5 km 10.00 PLN
41 Rewinska Jola Polchowo 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 2977

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ