Bieg 5km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km PKT Meta 5km
1 261 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 18+ 1 TCZEW FAST KUZL Bieg 5km 18.39 00:03:15 00:09:25.51 00:16:19.01
2 320 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 2 M 12-17 1 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg 5km 18.37 00:03:16 00:09:26.59 00:16:20.84
3 289 TRZEBIATOWSKI JERZY M 3 M 18+ 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 16.85 00:03:33 00:10:00.00 00:17:48.00
4 264 STOPA MICHAŁ M 4 M 18+ 3 TYCHY SPLA TYCHY Bieg 5km 16.61 00:03:36 00:10:15.00 00:18:04.65
5 126 KĄKOL KACPER M 5 M 18+ 4 GDYNIA ASICS FRONTRUNNER POLSKA Bieg 5km 16.33 00:03:40 00:10:26.81 00:18:22.29
6 339 LITTWIN KAROL M 6 M 18+ 5 SOPOT Bieg 5km 16.3 00:03:40 00:10:41.19 00:18:24.28
7 195 MROZOWSKI DARIUSZ M 7 M 18+ 6 RUMIA ULTRAWAY TEAM/PROJEKT 1000UP Bieg 5km 16.29 00:03:41 00:10:46.56 00:18:25.11
8 217 PIONK RAFAŁ M 8 M 18+ 7 MISZEWO ACTIVE FLOW Bieg 5km 16.09 00:03:43 00:10:44.00 00:18:39.67
9 22 BOGUSZ TOMASZ M 9 M 18+ 8 GDYNIA ARTURKOZŁOWSKITEAM/BIEGAJĄCA GDYNIA Bieg 5km 16.06 00:03:44 00:10:42.05 00:18:41.49
10 162 LABUDDA WOJCIECH M 10 M 18+ 9 PUCK LKS PUCK Bieg 5km 16.03 00:03:44 00:10:55.44 00:18:43.56
11 29 BURY PAWEŁ M 11 M 18+ 10 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 15.99 00:03:45 00:10:54.00 00:18:46.38
12 24 BRUCKI ROBERT M 12 M 18+ 11 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI Bieg 5km 15.89 00:03:46 00:10:53.35 00:18:53.27
13 48 DRAGOSZ MACIEJ M 13 M 18+ 12 GDYNIA Bieg 5km 15.82 00:03:47 00:10:59.69 00:18:58.20
14 307 WOJTOWICZ MARCIN M 14 M 18+ 13 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA Bieg 5km 15.75 00:03:48 00:10:44.44 00:19:03.46
15 44 PABŁOCKI ADAM M 15 M 18+ 14 Bieg 5km 15.68 00:03:49 00:10:54.96 00:19:08.11
16 45 DOBRZYŃSKI TOMASZ M 16 M 18+ 15 GDYNIA XRUNNERS Bieg 5km 15.58 00:03:51 00:10:56.87 00:19:15.15
17 165 LANG PAWEŁ M 17 M 18+ 16 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5km 15.49 00:03:52 00:11:23.96 00:19:22.11
18 92 HATŁAS ADAM M 18 M 18+ 17 GDYNIA Bieg 5km 15.44 00:03:53 00:11:13.71 00:19:26.09
19 59 FELON MICHAL M 19 M 18+ 18 GDYNIA BIEGAMY Bieg 5km 15.37 00:03:54 00:11:25.21 00:19:31.08
20 63 GAŁUSZYŃSKI PAWEŁ M 20 M 18+ 19 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5km 15.37 00:03:54 00:11:06.16 00:19:31.97
21 7 ANDRYSZAK MATEUSZ M 21 M 18+ 20 GDYNIA Bieg 5km 15.35 00:03:54 00:11:06.88 00:19:33.02
22 167 LIPKO ADRIANNA K 1 K 18+ 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 15.33 00:03:54 00:11:24.82 00:19:34.38
23 184 MARSZAŁEK SEBASTIAN M 22 M 18+ 21 GDYNIA PROJEKT1000UP Bieg 5km 15.27 00:03:55 00:11:04.78 00:19:39.01
24 135 KOŚCIŃSKI PATRYK M 23 M 18+ 22 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Bieg 5km 15.24 00:03:56 00:10:47.09 00:19:41.92
25 1 GŁOGOWSKI ADAM M 24 M 18+ 23 GDYNIA OPEC TEAM Bieg 5km 15.2 00:03:56 00:11:00.00 00:19:44.62
26 236 ROGOCKI ARTUR M 25 M 18+ 24 ORLE ARTURO TEAM Bieg 5km 15.15 00:03:57 00:11:25.73 00:19:48.48
27 246 SALEWSKI JAN M 26 M 18+ 25 GDYNIA KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME Bieg 5km 15.05 00:03:59 00:11:22.57 00:19:56.19
28 119 KANKOWSKI PAWEŁ M 27 M 18+ 26 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 15.03 00:03:59 00:11:28.60 00:19:58.78
29 154 KUR DANIEL M 28 M 18+ 27 GDYNIA TRICITY_TRI Bieg 5km 15.01 00:03:59 00:11:09.56 00:19:59.15
30 168 LISIECKI TOMASZ M 29 M 18+ 28 GDYNIA Bieg 5km 14.99 00:04:00 00:11:25.51 00:20:01.07
31 39 DĄBEK ADRIAN M 30 M 18+ 29 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI Bieg 5km 14.94 00:04:01 00:11:26.51 00:20:05.24
32 271 SZULC KAMILA K 2 K 18+ 2 GDYNIA Bieg 5km 14.9 00:04:01 00:11:28.79 00:20:08.18
33 74 GÓRECKI ROMAN M 31 M 18+ 30 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE / BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI Bieg 5km 14.8 00:04:03 00:11:31.77 00:20:16.69
34 225 PRĄTNICKI MARIUSZ M 32 M 18+ 31 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5km 14.61 00:04:06 00:12:14.74 00:20:32.43
35 149 KUBILUS ROBERT M 33 M 18+ 32 ŁAPALICE BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 14.5 00:04:08 00:11:50.32 00:20:41.31
36 205 OŻGA SEBASTIAN M 34 M 18+ 33 TYCHY Bieg 5km 14.45 00:04:09 00:11:48.62 00:20:46.11
37 116 KALINOWSKA PAULINA K 3 K 18+ 3 KIEŁPINO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Bieg 5km 14.45 00:04:09 00:11:38.86 00:20:46.41
38 50 DUDZICZ ADAM M 35 M 18+ 34 GDYNIA Bieg 5km 14.45 00:04:09 00:11:59.20 00:20:46.49
39 108 JANKOWSKI TOMASZ M 36 M 18+ 35 GDYNIA PUSTKI CISOWSKIE Bieg 5km 14.42 00:04:09 00:11:49.24 00:20:48.86
40 326 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 37 M 18+ 36 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 14.39 00:04:10 00:11:41.49 00:20:51.82
41 286 TRUSKOLAWSKA OLA K 4 K 18+ 4 GDYNIA TRIDEA TEAM/ BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 14.34 00:04:11 00:11:55.25 00:20:55.47
42 199 NIEMIEC MAREK M 38 M 18+ 37 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO Bieg 5km 14.22 00:04:13 00:11:57.57 00:21:06.09
43 332 ŻYŁOWSKI DAWID M 39 M 18+ 38 GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA Bieg 5km 14.22 00:04:13 00:12:12.46 00:21:06.64
44 52 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 40 M 18+ 39 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 14.18 00:04:13 00:12:33.91 00:21:09.72
45 200 NIEWIADOMSKI PATRYK M 41 M 18+ 40 CZARLIN SOWIŃSKI TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW / HUBER+SUHNER Bieg 5km 14.16 00:04:14 00:11:57.74 00:21:11.46
46 128 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW M 42 M 18+ 41 GDYNIA BIEGAMY Bieg 5km 14.15 00:04:14 00:12:12.67 00:21:12.79
47 110 JANUSZEWSKI KRZYSZTOF M 43 M 18+ 42 GDYNIA BIEGAM BO LUBIĘ Bieg 5km 14.06 00:04:16 00:12:23.54 00:21:20.02
48 150 KUCHARSKA TOSIA K 5 K 12-17 1 GDYNIA Bieg 5km 14.06 00:04:16 00:12:22.91 00:21:20.57
49 306 WOJNAROWSKA WERONIKA K 6 K 18+ 5 GDYNIA Bieg 5km 14.04 00:04:16 00:12:13.55 00:21:22.64
50 73 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 44 M 18+ 43 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA Bieg 5km 13.98 00:04:17 00:12:12.94 00:21:28.31
51 25 BRZEZICKI MACIEJ M 45 M 18+ 44 GDYNIA TREC TEAM Bieg 5km 13.95 00:04:18 00:12:29.63 00:21:30.55
52 111 JASIŃSKI KRYSTIAN M 46 M 18+ 45 CHOJNICE Bieg 5km 13.77 00:04:21 00:12:46.62 00:21:47.23
53 190 MILBROD DARIUSZ M 47 M 18+ 46 GDYNIA Bieg 5km 13.76 00:04:21 00:12:28.67 00:21:48.71
54 79 GROCHOWSKI PATRYK M 48 M 18+ 47 GDYNIA BUBU Bieg 5km 13.71 00:04:22 00:12:26.99 00:21:53.76
55 305 WOJCIECHOWSKI MAREK M 49 M 18+ 48 BIAŁYSTOK ADIDASRUNNERSWARSAW Bieg 5km 13.7 00:04:22 00:12:10.06 00:21:54.56
56 249 SIENKIEWICZ PATRYK M 50 M 18+ 49 GDYNIA DREAM TRI TEAM Bieg 5km 13.66 00:04:23 00:12:54.50 00:21:58.54
57 8 ANDRYSZAK WOJCIECH M 51 M 18+ 50 GDYNIA Bieg 5km 13.58 00:04:25 00:12:51.68 00:22:05.82
58 221 PODOLSKI MAREK M 52 M 18+ 51 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 13.51 00:04:26 00:12:57.86 00:22:12.28
59 281 TOPOREK JOANNA K 7 K 18+ 6 GDYNIA KRÓLOWA MAJTEK Bieg 5km 13.49 00:04:26 00:12:21.30 00:22:14.51
60 125 KAZYAKA KATARZYNA K 8 K 18+ 7 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA Bieg 5km 13.47 00:04:27 00:12:48.47 00:22:16.57
61 3 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 9 K 18+ 8 SOPOT Bieg 5km 13.45 00:04:27 00:12:45.67 00:22:18.31
62 226 PRENA SŁAWOMIR M 53 M 18+ 52 GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI / PRENCY NA TRASIE Bieg 5km 13.45 00:04:27 00:13:03.56 00:22:18.56
63 201 NOWAK JAKUB M 54 M 18+ 53 GDYNIA Bieg 5km 13.43 00:04:28 00:12:46.43 00:22:20.53
64 47 DRAGAN KAROL M 55 M 18+ 54 GDYNIA Bieg 5km 13.4 00:04:28 00:12:45.86 00:22:23.62
65 28 BUREK JULIUSZ M 56 M 18+ 55 GDYNIA Bieg 5km 13.38 00:04:29 00:13:01.87 00:22:25.89
66 145 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 10 K 18+ 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI Bieg 5km 13.36 00:04:29 00:12:54.80 00:22:27.48
67 4 ANDREARCZYK PATRYK M 57 M 18+ 56 GDYNIA Bieg 5km 13.34 00:04:29 00:22:29.09
68 337 SZWEDEK KRZYSZTOF M 58 M 18+ 57 Bieg 5km 13.32 00:04:30 00:13:30.24 00:22:31.37
69 340 LEMKE KRZYSZTOF M 59 M 18+ 58 GDYNIA Bieg 5km 13.27 00:04:31 00:13:06.91 00:22:36.56
70 122 KAROLEWSKA ANNA K 11 K 18+ 10 WEJHEROWO Bieg 5km 13.26 00:04:31 00:13:08.80 00:22:37.77
71 62 GAŁUSZYŃSKA KASIA K 12 K 18+ 11 GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg 5km 13.11 00:04:34 00:13:02.67 00:22:53.89
72 288 TRZEBIATOWSKA ALDONA K 13 K 18+ 12 GDYNIA Bieg 5km 13.08 00:04:35 00:13:01.40 00:22:56.15
73 319 ZIELIŃSKI JACEK M 60 M 18+ 59 REDA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 13.08 00:04:35 00:13:45.59 00:22:56.71
74 49 DREWNIAK ARTUR M 61 M 18+ 60 KIELNO Bieg 5km 13.06 00:04:35 00:13:06.07 00:22:58.66
75 178 MAJSTEREK MARCIN BENEK M 62 M 18+ 61 GDYNIA MAMY TO Bieg 5km 13.05 00:04:35 00:13:01.10 00:22:59.70
76 265 SULŻYCKI BARTOSZ M 63 M 18+ 62 TOKARY Bieg 5km 13.04 00:04:36 00:13:03.69 00:23:00.83
77 278 TOCHA KAMIL M 64 M 12-17 2 RUMIA Bieg 5km 13.01 00:04:36 00:13:05.14 00:23:04.13
78 341 CZAPIEWSKI ANDRZEJ M 65 M 18+ 63 GDYNIA Bieg 5km 12.98 00:04:37 00:13:32.37 00:23:07.63
79 207 PARUSZEWSKI ROBERT M 66 M 18+ 64 GDYNIA Bieg 5km 12.91 00:04:38 00:13:43.46 00:23:14.58
80 290 TUSZYŃSKA BARBARA K 14 K 18+ 13 SOPOT BIEGAMY Bieg 5km 12.9 00:04:39 00:13:17.74 00:23:15.52
81 263 STELMASZUK JAKUB M 67 M 12-17 3 GDYNIA Bieg 5km 12.9 00:04:39 00:13:07.44 00:23:15.60
82 344 LIGĘZA KRZYSZTOF M 68 M 18+ 65 GDYNIA Bieg 5km 12.88 00:04:39 00:13:42.86 00:23:18.74
83 347 TOPOREK JOANNA K 15 K 18+ 14 GDYNIA KRÓLOWA MAJTEK Bieg 5km 12.81 00:04:41 00:13:16.76 00:23:25.52
84 301 WIŚNIEWSKA EWA K 16 K 18+ 15 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 12.77 00:04:42 00:14:02.52 00:23:30.40
85 313 ZAJĄC PIOTR M 69 M 18+ 66 RUMIA PROJEKT 1000UP Bieg 5km 12.77 00:04:42 00:14:02.38 00:23:30.85
86 123 KAZLOU PAVEL M 70 M 12-17 4 GDAŃSK Bieg 5km 12.73 00:04:42 00:13:17.13 00:23:34.92
87 334 LEWALSKI MATEUSZ M 71 M 18+ 67 MALBORK FAST KUZL Bieg 5km 12.69 00:04:43 00:13:17.92 00:23:38.46
88 323 ZIĘBA DOMINIK M 72 M 18+ 68 GDYNIA Bieg 5km 12.69 00:04:43 00:13:34.87 00:23:38.67
89 187 MATEJUK ARKADIUSZ M 73 M 18+ 69 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK / FAST KUZL Bieg 5km 12.67 00:04:44 00:13:41.16 00:23:41.05
90 213 PĘŚKO MICHAŁ M 74 M 18+ 70 GDAŃSK Bieg 5km 12.67 00:04:44 00:13:14.02 00:23:41.89
91 198 NEUMANN TOMASZ M 75 M 18+ 71 TCZEW FAST KUZL Bieg 5km 12.62 00:04:45 00:13:42.81 00:23:46.33
92 279 TOCHA SEBASTIAN M 76 M 18+ 72 RUMIA Bieg 5km 12.53 00:04:47 00:13:42.34 00:23:57.56
93 235 ROCZNIOK PIOTR M 77 M 18+ 73 GDYNIA PARKRUN GDYNIA Bieg 5km 12.5 00:04:48 00:13:58.05 00:24:00.51
94 163 LADEMANN ARTUR M 78 M 18+ 74 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 12.48 00:04:48 00:14:13.60 00:24:02.10
95 335 ŚLUTSARCZYK ANDRZEJ M 79 M 18+ 75 Bieg 5km 12.47 00:04:48 00:14:52.61 00:24:04.12
96 311 ZAGAJEWSKI PRZEMEK M 80 M 18+ 76 PIERWOSZYNO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5km 12.47 00:04:48 00:13:57.77 00:24:04.98
97 296 WDOWIAK PRZEMYSŁAW M 81 M 18+ 77 GDYNIA Bieg 5km 12.46 00:04:49 00:13:44.45 00:24:05.50
98 134 KOSTRA MAGDALENA K 17 K 18+ 16 GDYNIA Bieg 5km 12.46 00:04:49 00:13:54.74 00:24:05.95
99 46 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 18 K 18+ 17 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5km 12.45 00:04:49 00:13:58.69 00:24:06.75
100 15 BALCER TADEUSZ M 82 M 18+ 78 GDYNIA Bieg 5km 12.43 00:04:49 00:13:56.43 00:24:08.91
101 291 WALIGÓRSKI MARCIN M 83 M 18+ 79 RUMIA Bieg 5km 12.39 00:04:50 00:13:02.42 00:24:13.55
102 212 PETKOWSKI MICHAŁ M 84 M 18+ 80 GDYNIA PW TRANSPORT Bieg 5km 12.37 00:04:51 00:14:12.83 00:24:15.95
103 71 GORZELAK MAGDALENA K 19 K 18+ 18 GDYNIA Bieg 5km 12.33 00:04:52 00:13:52.58 00:24:20.09
104 241 RUSOŃ OSKAR M 85 M 12-17 5 GDYNIA Bieg 5km 12.33 00:04:52 00:13:56.77 00:24:20.11
105 17 BIAŁEK MICHAŁ BIAŁEK M 86 M 18+ 81 GDYNIA Bieg 5km 12.31 00:04:52 00:14:12.77 00:24:22.08
106 259 SOSZYNSKI MIROSLAW SOSZYNSKI M 87 M 18+ 82 GDYNIA Bieg 5km 12.3 00:04:52 00:14:12.79 00:24:24.70
107 203 OTREMBA BEATA K 20 K 18+ 19 ŁĘGOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 12.29 00:04:53 00:14:05.00 00:24:25.70
108 54 DZIUMA ARKADIUSZ M 88 M 18+ 83 SOPOT Bieg 5km 12.26 00:04:53 00:14:00.96 00:24:28.84
109 89 HABAJ PIOTR M 89 M 18+ 84 GDYNIA PARKRUN GDYNIA Bieg 5km 12.25 00:04:53 00:14:29.49 00:24:29.44
110 333 ŻYTKIEWICZ KATARZYNA K 21 K 18+ 20 GDAŃSK Bieg 5km 12.25 00:04:53 00:14:30.67 00:24:29.58
111 174 MACHNICKI RADOSŁAW M 90 M 18+ 85 SOPOT BIEGAM WOLNO ALE DOKŁADNIE Bieg 5km 12.16 00:04:56 00:14:12.40 00:24:40.37
112 173 MACHNICKA ANNA K 22 K 18+ 21 SOPOT Bieg 5km 12.16 00:04:56 00:14:12.33 00:24:40.43
113 310 WYSOTA KARINA K 23 K 18+ 22 GDYNIA Bieg 5km 12.15 00:04:56 00:14:23.56 00:24:42.16
114 231 REDZIMSKI MATEUSZ M 91 M 12-17 6 ŻUKOWO Bieg 5km 12.14 00:04:56 00:14:51.35 00:24:43.85
115 146 KRUSZYŃSKI MARCIN M 92 M 18+ 86 GDYNIA Bieg 5km 12.12 00:04:57 00:14:16.27 00:24:45.53
116 232 REDZIMSKI WOJCIECH M 93 M 18+ 87 ŻUKOWO AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA Bieg 5km 12.09 00:04:57 00:14:51.49 00:24:49.32
117 105 JAGODDA ADAM M 94 M 18+ 88 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg 5km 12.08 00:04:58 00:14:59.36 00:24:50.12
118 234 ROBAKOWSKI DARIUSZ M 95 M 18+ 89 GDYNIA Bieg 5km 12.06 00:04:58 00:14:44.21 00:24:52.14
119 40 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 24 K 18+ 23 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 12.03 00:04:59 00:14:16.56 00:24:56.71
120 101 HUDZIK KRZYSZTOF M 96 M 18+ 90 GDYNIA PARKRUN GDYNIA Bieg 5km 12.01 00:04:59 00:14:53.67 00:24:59.03
121 98 HINCKA MARZENA K 25 K 18+ 24 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 5km 12 00:05:00 00:14:43.68 00:25:00.21
122 118 KANKOWSKA JUSTYNA K 26 K 18+ 25 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 12 00:05:00 00:14:21.56 00:25:00.29
123 185 MARTYKA JOLANTA K 27 K 18+ 26 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 11.98 00:05:00 00:14:55.06 00:25:03.21
124 283 TOUNSI KASJAN M 97 M 18+ 91 GDYNIA Bieg 5km 11.94 00:05:01 00:14:29.90 00:25:08.79
125 11 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 28 K 18+ 27 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5km 11.92 00:05:02 00:14:42.90 00:25:10.40
126 57 FEDOROWICZ FRANEK M 98 M 18+ 92 GDYNIA Bieg 5km 11.83 00:05:04 00:14:45.41 00:25:21.17
127 159 KWASNIEWSKA JOANNA K 29 K 18+ 28 GDYNIA MERAKI Bieg 5km 11.83 00:05:04 00:14:30.56 00:25:21.70
128 349 TREITZ MARIUS M 99 M 18+ 93 MONACHIUM Bieg 5km 11.8 00:05:05 00:14:29.00 00:25:26.52
129 66 GĄSKA MACIEJ M 100 M 18+ 94 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI Bieg 5km 11.77 00:05:05 00:14:39.90 00:25:29.70
130 86 GRZESZCZAK ADAM M 101 M 18+ 95 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 11.76 00:05:06 00:15:23.64 00:25:31.19
131 97 HINCKA JACEK M 102 M 18+ 96 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 5km 11.75 00:05:06 00:14:43.79 00:25:32.54
132 51 DYDYMSKA MONIKA K 30 K 18+ 29 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 11.73 00:05:06 00:14:57.79 00:25:34.03
133 228 PROKOPOWICZ WERONIKA K 31 K 18+ 30 SOPOT Bieg 5km 11.65 00:05:09 00:14:35.64 00:25:45.01
134 23 BOZA BEATA K 32 K 18+ 31 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM Bieg 5km 11.64 00:05:09 00:14:55.58 00:25:46.83
135 133 KOSAŁA KRZYSZTOF M 103 M 18+ 97 WEJHEROWO Bieg 5km 11.62 00:05:09 00:14:38.64 00:25:49.89
136 183 MANTHEY KRZYSZTOF M 104 M 18+ 98 GDAŃSK R3NO Bieg 5km 11.61 00:05:10 00:14:42.13 00:25:50.10
137 80 GRODECKA AGNIESZKA K 33 K 18+ 32 PRUSZCZ GDAŃSKI PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON Bieg 5km 11.61 00:05:10 00:14:52.29 00:25:51.34
138 140 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 34 K 18+ 33 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 11.6 00:05:10 00:14:54.62 00:25:52.06
139 33 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 105 M 18+ 99 GDYNIA Bieg 5km 11.59 00:05:10 00:14:53.94 00:25:53.27
140 2 ADAMCZYK WOJCIECH M 106 M 18+ 100 GDYNIA Bieg 5km 11.59 00:05:10 00:15:03.06 00:25:53.58
141 257 SOLICH ALEKSANDRA K 35 K 18+ 34 RACIBORZ Bieg 5km 11.57 00:05:11 00:14:09.81 00:25:56.01
142 215 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 107 M 18+ 101 CELBOWO Bieg 5km 11.54 00:05:12 00:15:12.37 00:26:00.57
143 36 DALECKI PRZEMYSŁAW M 108 M 18+ 102 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM Bieg 5km 11.53 00:05:12 00:14:42.06 00:26:01.43
144 324 ZIMNY JAN JÓZEF ZIMNY M 109 M 18+ 103 GDYNIA Bieg 5km 11.52 00:05:12 00:15:06.83 00:26:02.69
145 325 ZWATYKANICZ MARTYNA K 36 K 18+ 35 GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 11.51 00:05:12 00:14:38.62 00:26:04.86
146 158 WU MAGDALENA K 37 K 18+ 36 WARSZAWA Bieg 5km 11.47 00:05:13 00:26:09.37
147 267 SZESTAKOWSKI ALAN M 110 M 18+ 104 GDYNIA TRECTEAM Bieg 5km 11.47 00:05:13 00:14:32.62 00:26:09.90
148 147 KRUSZYŃSKI MATEUSZ M 111 M 18+ 105 GDYNIA Bieg 5km 11.44 00:05:14 00:14:42.59 00:26:13.59
149 219 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 112 M 18+ 106 BANINO CHABROWE WILCZKI Bieg 5km 11.43 00:05:15 00:15:11.51 00:26:15.43
150 258 SORN ŁUKASZ M 113 M 18+ 107 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA/BIEGAMY RAZEM.PL Bieg 5km 11.41 00:05:15 00:14:58.94 00:26:18.39
151 273 TASZAREK JAKUB M 114 M 12-17 7 GDYNIA Bieg 5km 11.39 00:05:16 00:14:53.97 00:26:20.59
152 77 GRAL PIOTR M 115 M 18+ 108 GDYNIA Bieg 5km 11.39 00:05:16 00:16:47.34 00:26:21.24
153 331 ŻÓŁĆ SEBASTIAN M 116 M 18+ 109 ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 11.38 00:05:16 00:16:08.69 00:26:22.67
154 277 TOCHA ADAM M 117 M 12-17 8 RUMIA Bieg 5km 11.36 00:05:16 00:15:15.63 00:26:24.97
155 19 BINISZKIEWICZ MARCIN M 118 M 18+ 110 TCZEW Bieg 5km 11.35 00:05:17 00:15:08.80 00:26:26.93
156 166 LANGOWSKI SEBASTIAN M 119 M 18+ 111 RUMIA Bieg 5km 11.34 00:05:17 00:15:14.74 00:26:28.30
157 230 RACZYŃSKA EWA K 38 K 18+ 37 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 11.34 00:05:17 00:15:53.62 00:26:28.47
158 35 DALECKA DOROTA K 39 K 18+ 38 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 11.34 00:05:17 00:15:53.65 00:26:28.56
159 164 LADEMANN GABRIELA K 40 K 18+ 39 BOLSZEWO RUNBABYS Bieg 5km 11.31 00:05:18 00:15:24.83 00:26:31.79
160 144 KRAUZA GRAŻYNA K 41 K 18+ 40 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5km 11.31 00:05:18 00:15:24.91 00:26:31.93
161 342 REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENA K 42 K 18+ 41 GDYNIA Bieg 5km 11.27 00:05:19 00:15:18.44 00:26:37.61
162 115 KALINOWSKA JOANNA KALINOWSKA K 43 K 18+ 42 GDAŃSK KLUB BIEGACZY JYSK Bieg 5km 11.26 00:05:19 00:15:05.50 00:26:39.50
163 64 GAWRYLCZYK MACIEJ M 120 M 18+ 112 WEJHEROWO Bieg 5km 11.24 00:05:20 00:15:14.03 00:26:42.34
164 65 GAWRYLCZYK PAWEŁ M 121 M 18+ 113 WEJHEROWO Bieg 5km 11.24 00:05:20 00:15:10.61 00:26:42.44
165 312 ZAIETS SVITLANA K 44 K 18+ 43 GDYNIA Bieg 5km 11.14 00:05:23 00:15:22.72 00:26:56.02
166 132 KORPAS EWA K 45 K 18+ 44 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE Bieg 5km 11.13 00:05:23 00:14:56.93 00:26:57.16
167 91 HALMANN MIREK M 122 M 18+ 114 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA Bieg 5km 11.08 00:05:24 00:15:33.13 00:27:04.57
168 242 RYCHERT ANNA K 46 K 18+ 45 GOWINO KASZUBI LUZINO Bieg 5km 11.08 00:05:24 00:15:33.44 00:27:04.68
169 27 BUDNER ANNA K 47 K 18+ 46 GRUSZCZYN Bieg 5km 11.06 00:05:25 00:16:20.77 00:27:08.85
170 148 KRZEMIEŃ ANNA K 48 K 18+ 47 RUMIA Bieg 5km 11.04 00:05:26 00:15:27.33 00:27:11.76
171 218 PIÓRKOWSKA JUSTYNA K 49 K 18+ 48 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 10.98 00:05:27 00:15:50.55 00:27:19.03
172 26 BRZÓSKA PAWEŁ M 123 M 18+ 115 GDAŃSK Bieg 5km 10.98 00:05:27 00:15:50.60 00:27:19.17
173 248 SCHWANN MIROSŁAW M 124 M 18+ 116 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE Bieg 5km 10.96 00:05:28 00:16:03.88 00:27:23.50
174 318 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 125 M 18+ 117 RUMIA REWA 12:15 Bieg 5km 10.92 00:05:29 00:16:14.83 00:27:29.32
175 256 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA K 50 K 18+ 49 GDYNIA DALEKO JESZCZE Bieg 5km 10.91 00:05:30 00:16:02.44 00:27:30.59
176 131 KONOPKA PAWEŁ M 126 M 18+ 118 GDYNIA DALEKO JESZCZE Bieg 5km 10.91 00:05:30 00:16:02.88 00:27:30.98
177 103 JABŁOŃSKI RYSZARD M 127 M 18+ 119 GDYNIA FITNESSFITBACK Bieg 5km 10.9 00:05:30 00:15:29.60 00:27:31.59
178 113 JĘDRZEJAK MAGDALENA K 51 K 18+ 50 GDYNIA SĄ WOLNIEJSI Bieg 5km 10.9 00:05:30 00:16:05.36 00:27:32.12
179 345 GRUNERT ANNA K 52 K 18+ 51 GDYNIA Bieg 5km 10.86 00:05:31 00:15:43.65 00:27:38.41
180 175 MAJSTEREK ALEKSANDER M 128 M 12-17 9 GDAŃSK Bieg 5km 10.8 00:05:33 00:15:47.79 00:27:47.61
181 182 MAŁEK ALEKSANDRA K 53 K 18+ 52 KĄPINO RUN BABYS Bieg 5km 10.8 00:05:33 00:15:49.80 00:27:47.92
182 262 SPYCHALSKI ROBERT M 129 M 18+ 120 GDYNIA Bieg 5km 10.78 00:05:33 00:15:51.00 00:27:49.06
183 329 ŻELEWSKI DARIUSZ M 130 M 18+ 121 RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE Bieg 5km 10.78 00:05:34 00:16:31.47 00:27:50.56
184 328 ŻELEWSKA ALEKSANDRA K 54 K 12-17 2 RUMIA SZKOŁA 9 Bieg 5km 10.78 00:05:34 00:16:31.57 00:27:50.73
185 270 SZTORCH MAGDALENA K 55 K 18+ 53 GDYNIA Bieg 5km 10.75 00:05:35 00:15:59.03 00:27:55.79
186 298 WENTA MICHAŁ M 131 M 18+ 122 GDYNIA Bieg 5km 10.72 00:05:35 00:16:35.76 00:27:59.27
187 112 JAWORSKI GRZEGORZ M 132 M 18+ 123 GDYNIA Bieg 5km 10.72 00:05:35 00:15:49.36 00:27:59.87
188 30 CHOCIEJ KAROLINA K 56 K 18+ 54 GDYNIA Bieg 5km 10.71 00:05:36 00:16:11.47 00:28:00.75
189 96 HINC STANISŁAW M 133 M 18+ 124 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Bieg 5km 10.71 00:05:36 00:16:10.83 00:28:01.76
190 95 HINC ALDONA K 57 K 18+ 55 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Bieg 5km 10.71 00:05:36 00:16:11.06 00:28:01.98
191 251 SKOCKA ANIA K 58 K 18+ 56 GDYNIA PARKRUN RUMIA Bieg 5km 10.7 00:05:36 00:16:22.65 00:28:03.31
192 250 SIKORZYŃSKI ARTUR M 134 M 18+ 125 GDYNIA Bieg 5km 10.7 00:05:36 00:16:45.01 00:28:03.97
193 287 TRUSZCZYŃSKA JOANNA TRUSZCZYŃSKA K 59 K 18+ 57 GDYNIA Bieg 5km 10.69 00:05:36 00:16:22.55 00:28:04.60
194 244 RYMARZ PAULINA K 60 K 18+ 58 BOJANO PĘDZĄCE ŚLIMAKI Bieg 5km 10.68 00:05:37 00:16:15.80 00:28:06.28
195 37 DAMPS KAROLINA K 61 K 18+ 59 GDYNIA Bieg 5km 10.64 00:05:38 00:17:01.33 00:28:12.78
196 346 GRUNERT KRZYSZTOF M 135 M 18+ 126 GDYNIA METAL436 Bieg 5km 10.61 00:05:39 00:15:44.00 00:28:16.73
197 93 HEBERLEIN KAROLINA K 62 K 18+ 60 WEJHEROWO Bieg 5km 10.61 00:05:39 00:16:34.87 00:28:17.95
198 84 GRZECHNIK ROMAN GRZECHNIK M 136 M 18+ 127 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 10.6 00:05:39 00:16:38.91 00:28:18.68
199 285 TREITZ EWA K 63 K 18+ 61 GDYNIA Bieg 5km 10.6 00:05:39 00:16:38.74 00:28:18.77
200 266 SYPNIEWSKA HANNA K 64 K 18+ 62 GDYNIA SPARTANIE DZIECIOM/ ULTRA WAY Bieg 5km 10.53 00:05:42 00:16:34.50 00:28:30.02
201 302 WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 65 K 18+ 63 GDYNIA Bieg 5km 10.5 00:05:42 00:16:14.50 00:28:34.07
202 10 ARENDT AGNIESZKA K 66 K 18+ 64 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Bieg 5km 10.44 00:05:44 00:16:27.83 00:28:44.60
203 81 GRODECKI JAN M 137 M 18+ 128 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 5km 10.41 00:05:45 00:16:17.59 00:28:49.33
204 43 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 67 K 18+ 65 WEJHEROWO MTB-MAŁE TROJMIASTO BIEGA Bieg 5km 10.39 00:05:46 00:16:13.61 00:28:52.72
205 102 IMIANOWSKI JERZY M 138 M 18+ 129 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 10.39 00:05:46 00:16:59.63 00:28:53.83
206 12 BABEROWSKA JOLANTA K 68 K 18+ 66 GDAŃSK TREC TEAM Bieg 5km 10.33 00:05:48 00:16:31.34 00:29:03.83
207 70 GOŁOS MICHAŁ M 139 M 18+ 130 GDYNIA TRIGO GDYNIA Bieg 5km 10.32 00:05:49 00:17:07.75 00:29:05.28
208 75 GRABOWSKI GRZEGORZ M 140 M 18+ 131 GDYNIA Bieg 5km 10.3 00:05:49 00:16:42.91 00:29:07.48
209 252 SKRZYPEK MARCIN M 141 M 18+ 132 DĄBROWA Bieg 5km 10.27 00:05:50 00:16:19.33 00:29:13.99
210 18 BIELIŃSKI DOMINIK M 142 M 18+ 133 NOWE Bieg 5km 10.19 00:05:53 00:16:23.40 00:29:26.83
211 76 GRAL KATARZYNA K 69 K 18+ 67 GDYNIA Bieg 5km 10.19 00:05:53 00:16:47.81 00:29:27.82
212 336 DEPTULA ROBERT M 143 M 18+ 134 GDAŃSK Bieg 5km 10.12 00:05:55 00:17:05.47 00:29:39.26
213 42 DEPTULA BERNADETA K 70 K 18+ 68 GDAŃSK Bieg 5km 10.12 00:05:55 00:17:05.59 00:29:39.57
214 78 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 71 K 18+ 69 GDYNIA BUBU Bieg 5km 10.06 00:05:58 00:16:50.98 00:29:50.02
215 104 JACHOWICZ DARIUSZ M 144 M 18+ 135 GDYNIA Bieg 5km 10.05 00:05:58 00:17:07.06 00:29:51.21
216 229 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 72 K 18+ 70 GDYNIA ELITE TEAM Bieg 5km 9.99 00:06:00 00:17:15.67 00:30:01.15
217 157 KURAŚ BEATA K 73 K 18+ 71 GDAŃSK Bieg 5km 9.97 00:06:01 00:17:02.86 00:30:06.60
218 85 GRZESIK EWELINA K 74 K 18+ 72 GDYNIA Bieg 5km 9.96 00:06:01 00:30:08.00
219 139 KOZŁOWSKA ADRIANNA K 75 K 18+ 73 GDYNIA Bieg 5km 9.95 00:06:01 00:16:35.34 00:30:09.74
220 260 SOSZYŃSKI ADAM M 145 M 18+ 136 POZNAŃ SOSZUTEAM Bieg 5km 9.91 00:06:03 00:18:03.00 00:30:17.42
221 314 BRATKOWSKI IGNACY M 146 M 12-17 10 GDYNIA Bieg 5km 9.9 00:06:03 00:17:02.95 00:30:19.56
222 16 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 76 K 18+ 74 GDYNIA Bieg 5km 9.89 00:06:04 00:18:26.47 00:30:20.82
223 351 SZYMARKIEWICZ KALINA K 77 K 18+ 75 Bieg 5km 9.87 00:06:04 00:17:45.93 00:30:24.57
224 352 BRATKOWSKA AGNIESZKA K 78 K 18+ 76 Bieg 5km 9.87 00:06:04 00:17:45.70 00:30:24.60
225 109 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 79 K 18+ 77 REDA Bieg 5km 9.84 00:06:05 00:17:35.65 00:30:29.46
226 220 POCIASK KRZYSZTOF M 147 M 18+ 137 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5km 9.83 00:06:06 00:17:48.14 00:30:31.51
227 99 HINTZKE LESZEK M 148 M 18+ 138 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 5km 9.79 00:06:07 00:17:46.49 00:30:38.36
228 197 MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE MAGDALENA K 80 K 18+ 78 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 5km 9.79 00:06:07 00:17:47.26 00:30:38.67
229 130 KONIECZKA ALA K 81 K 18+ 79 GDYNIA Bieg 5km 9.77 00:06:08 00:17:37.54 00:30:43.28
230 6 ANDRUSZKIEWICZ KATARZYNA K 82 K 18+ 80 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE Bieg 5km 9.77 00:06:08 00:17:38.68 00:30:43.37
231 300 WIERZBICKI MIKOŁAJ M 149 M 18+ 139 GDYNIA Bieg 5km 9.77 00:06:08 00:18:29.75 00:30:43.89
232 32 CZECHLEWSKA IWONA K 83 K 18+ 81 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 5km 9.71 00:06:10 00:17:43.42 00:30:54.46
233 143 KRASZEWSKA JOLANTA K 84 K 18+ 82 GDYNIA Bieg 5km 9.66 00:06:12 00:17:40.78 00:31:03.43
234 176 MAJSTEREK BARTOSZ M 150 M 18+ 140 GDAŃSK Bieg 5km 9.65 00:06:13 00:18:18.12 00:31:06.94
235 238 RUDEK MAŁGORZATA K 85 K 18+ 83 RUMIA Bieg 5km 9.61 00:06:14 00:17:36.23 00:31:13.71
236 202 ORŁOWSKI PIOTR M 151 M 18+ 141 GDYNIA ELEKTRONICZNE JEDNOROŻCE Bieg 5km 9.56 00:06:16 00:17:56.37 00:31:23.82
237 214 PIELACHOWSKA AGATA K 86 K 18+ 84 GDYNIA "A CZEGO NIE?" TEAM Bieg 5km 9.55 00:06:16 00:18:08.59 00:31:24.66
238 60 GALEK TOMASZ M 152 M 18+ 142 GDYNIA "A CZEGO NIE?" TEAM Bieg 5km 9.55 00:06:17 00:18:11.44 00:31:25.25
239 88 GUMIENNY MACIEJ M 153 M 18+ 143 BYDGOSZCZ Bieg 5km 9.54 00:06:17 00:17:45.66 00:31:27.61
240 153 KUNERT GOSIA K 87 K 18+ 85 SOPOT PĘDZĄCE ŚLIMAKI Bieg 5km 9.52 00:06:18 00:18:09.29 00:31:31.93
241 156 KURAJK MARIAN M 154 M 18+ 144 GDAŃSK Bieg 5km 9.51 00:06:18 00:17:35.47 00:31:32.96
242 169 ŁAWNICZAK SŁAWOMIR M 155 M 18+ 145 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5km 9.5 00:06:19 00:18:37.19 00:31:35.20
243 209 PATEK SYLWIA K 88 K 18+ 86 ZBYCHOWO AKTYWNE ZBYCHOWO Bieg 5km 9.5 00:06:19 00:18:16.44 00:31:35.56
244 5 ANDRES KATARZYNA K 89 K 18+ 87 PRUSZCZ GDANSKI DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 9.47 00:06:20 00:18:41.05 00:31:40.00
245 58 FEDOROWICZ JAKUB M 156 M 18+ 146 GDYNIA PARKRUN Bieg 5km 9.47 00:06:20 00:17:56.58 00:31:40.89
246 87 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 90 K 18+ 88 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 9.38 00:06:24 00:19:01.93 00:32:00.44
247 315 ZALEWSKA AGNIESZKA K 91 K 18+ 89 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 9.36 00:06:24 00:19:01.34 00:32:03.45
248 309 WÓJCIK PIOTR M 157 M 18+ 147 GDYNIA MORSIK WETERAN Bieg 5km 9.35 00:06:25 00:18:52.10 00:32:05.78
249 129 KNITTER ROBERT M 158 M 18+ 148 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 9.35 00:06:25 00:19:26.94 00:32:06.27
250 280 TOMYS RYSZARD M 159 M 18+ 149 SZEMUD Bieg 5km 9.3 00:06:27 00:18:51.05 00:32:15.35
251 317 ZATWARNICKA ANNA K 92 K 18+ 90 ORLE Bieg 5km 9.18 00:06:32 00:18:52.84 00:32:40.72
252 254 SOBCZAK SLAWOMIR M 160 M 18+ 150 GDYNIA Bieg 5km 9.17 00:06:32 00:17:59.13 00:32:42.70
253 343 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 93 K 18+ 91 GDYNIA Bieg 5km 9.14 00:06:34 00:18:40.35 00:32:50.55
254 223 POTRYKUS JULIANNA MAŁGORZATA K 94 K 18+ 92 KOLECZKOWO Bieg 5km 9.07 00:06:36 00:19:17.62 00:33:04.14
255 240 RUMKOWSKI PIOTR M 161 M 18+ 151 GDYNIA Bieg 5km 9.05 00:06:38 00:19:18.22 00:33:10.93
256 53 DZEMIDOK NATALLIA K 95 K 18+ 93 RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 9.03 00:06:38 00:19:05.18 00:33:13.55
257 245 SAJEWICZ MAGDA K 96 K 18+ 94 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 9.03 00:06:38 00:19:05.55 00:33:13.55
258 191 MILBROD MAGDA K 97 K 18+ 95 GDYNIA Bieg 5km 9.01 00:06:39 00:19:03.80 00:33:17.92
259 31 CHODOROWSKA MAŁGORZATA K 98 K 18+ 96 GDYNIA Bieg 5km 8.95 00:06:42 00:18:42.32 00:33:32.04
260 188 MAZUR GABRIELA K 99 K 18+ 97 GDYNIA Bieg 5km 8.91 00:06:44 00:19:20.24 00:33:41.77
261 350 GUSTOWSKA ANNA K 100 K 18+ 98 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE Bieg 5km 8.9 00:06:44 00:19:14.61 00:33:42.34
262 177 MAJSTEREK KAROLINA M 162 M 18+ 152 GDYNIA Bieg 5km 8.9 00:06:44 00:19:14.67 00:33:42.58
263 69 GOŁOS MAGDALENA K 101 K 18+ 99 GDYNIA TRIGO GDYNIA Bieg 5km 8.9 00:06:44 00:19:07.33 00:33:43.06
264 327 ŻAK KAROLINA K 102 K 18+ 100 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE Bieg 5km 8.89 00:06:45 00:19:15.88 00:33:45.82
265 284 TOWARNICKA IZABELA K 103 K 18+ 101 GDYNIA TEAM DEAF Bieg 5km 8.88 00:06:45 00:19:09.75 00:33:47.56
266 293 WAWRZYNIAK ANNA K 104 K 18+ 102 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Bieg 5km 8.88 00:06:45 00:19:11.83 00:33:48.61
267 100 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 105 K 18+ 103 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE Bieg 5km 8.84 00:06:47 00:19:16.09 00:33:57.94
268 106 JAMIOŁKOWSKA MAŁGORZATA K 106 K 18+ 104 GDAŃSK MAMA W TRÓJMIEŚCIE Bieg 5km 8.83 00:06:47 00:19:16.11 00:33:59.21
269 330 ŻÓŁĆ BEATA ŻÓŁĆ K 107 K 18+ 105 ZBYCHOWO DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 8.79 00:06:49 00:19:42.08 00:34:08.11
270 237 ROHDE EWELINA K 108 K 18+ 106 GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 8.79 00:06:49 00:19:42.17 00:34:08.26
271 20 BISKO KAROLINA K 109 K 18+ 107 GDYNIA Bieg 5km 8.77 00:06:50 00:19:31.21 00:34:12.72
272 268 SZEWCZAK KAMILA M 163 M 18+ 153 KOSZALIN Bieg 5km 8.64 00:06:56 00:19:35.34 00:34:43.47
273 193 MIRUSZEWSKA MAGDALENA K 110 K 18+ 108 GDYNIA Bieg 5km 8.58 00:06:59 00:20:40.69 00:34:59.77
274 206 PADIAS PAWEŁ M 164 M 18+ 154 GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA Bieg 5km 8.51 00:07:03 00:19:59.80 00:35:16.22
275 192 MILKOWSKI MARIUSZ M 165 M 18+ 155 GDYNIA Bieg 5km 8.48 00:07:04 00:20:32.47 00:35:23.87
276 338 MODZLEWSKA PATRYCJA K 111 K 18+ 109 REDA Bieg 5km 8.44 00:07:06 00:20:19.31 00:35:32.61
277 210 PAWŁOWSKA MARIA K 112 K 18+ 110 GDYNIA Bieg 5km 8.39 00:07:09 00:20:57.26 00:35:45.63
278 189 MAZUR PIOTR M 166 M 18+ 156 GDYNIA Bieg 5km 8.38 00:07:09 00:20:33.84 00:35:47.73
279 171 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 113 K 18+ 111 GDAŃSK Bieg 5km 8.36 00:07:10 00:20:47.48 00:35:52.22
280 179 MAJSTEREK MONIKA K 114 K 18+ 112 GDAŃSK Bieg 5km 8.26 00:07:15 00:20:34.76 00:36:19.61
281 38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 167 M 18+ 157 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY Bieg 5km 8.22 00:07:17 00:21:13.84 00:36:29.86
282 67 GŁÓW KATARZYNA K 115 K 18+ 113 GDYNIA Bieg 5km 8.16 00:07:21 00:20:46.96 00:36:45.69
283 204 OWSIAN BARTOSZ M 168 M 18+ 158 GDYNIA Bieg 5km 8.12 00:07:23 00:17:42.04 00:36:58.17
284 255 SOKOLOWSKA ANNA K 116 K 18+ 114 GDYNIA Bieg 5km 8.06 00:07:26 00:21:54.21 00:37:14.14
285 170 ŁĘCKI JAN M 169 M 18+ 159 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Bieg 5km 7.92 00:07:34 00:21:42.13 00:37:53.13
286 303 WIŚNIEWSKA SANDRA K 117 K 18+ 115 GDYNIA Bieg 5km 7.89 00:07:36 00:20:52.76 00:38:02.76
287 253 SKURTYS CEZARY M 170 M 18+ 160 REDA MARDY BUM Bieg 5km 7.51 00:07:59 00:23:33.88 00:39:56.92
288 55 FARON MONIKA K 118 K 18+ 116 GDYNIA Bieg 5km 7.48 00:08:01 00:23:43.50 00:40:07.75
289 322 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 171 M 18+ 161 BANINO ESJA TEAM Bieg 5km 7.48 00:08:01 00:23:44.28 00:40:07.77
290 211 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 172 M 18+ 162 GDYNIA Bieg 5km 7.36 00:08:09 00:22:31.15 00:40:46.37
291 321 ZIENTKIEWICZ AGA K 119 K 18+ 117 BANINO ESJA TEAM Bieg 5km 7.31 00:08:12 00:24:04.77 00:41:04.60
292 155 KURAJK EWA K 120 K 18+ 118 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg 5km 7.23 00:08:17 00:23:48.49 00:41:29.73
293 141 KRASOWSKA EWELINA K 121 K 18+ 119 GDYNIA Bieg 5km 7.01 00:08:33 00:24:31.72 00:42:47.27
294 142 KRASOWSKI ŁUKASZ M 173 M 18+ 163 GDYNIA Bieg 5km 7.01 00:08:33 00:24:30.86 00:42:47.29
295 114 KACZMAREK MAJA K 122 K 18+ 120 WEJHEROWO I GOŚĆ Bieg 5km 6.68 00:08:59 00:26:13.20 00:44:56.24
296 269 SZPILMAN KATARZYNA K 123 K 18+ 121 GDYNIA ESJA TEAM Bieg 5km 6.67 00:08:59 00:26:16.22 00:44:57.99
297 21 BŁASZCZYK GRZEGORZ M 174 M 18+ 164 MYSZKÓW STOWARZYSZENIE KIJOMANIACY Bieg 5km 6.63 00:09:02 00:26:15.32 00:45:13.00
298 227 PROCHOWICZ MARIA K 124 K 18+ 122 GDYNIA Bieg 5km 6.39 00:09:23 00:27:14.83 00:46:57.49
299 136 KOTFIS RYSZARD M 175 M 18+ 165 GDYNIA Bieg 5km 6.39 00:09:23 00:27:12.52 00:46:58.54
300 295 WCIÓRKA KRZYSZTOF M 176 M 18+ 166 GDYNIA Bieg 5km 6.39 00:09:23 00:25:45.27 00:46:59.05
301 151 KULCZYCKI JAN M 177 M 18+ 167 GDAŃSK Bieg 5km 6.06 00:09:54 00:28:47.63 00:49:31.05
302 222 POLAK JAREK M 178 M 18+ 168 KOŚCIERZYNA DZIKI Z TRÓJMIASTA Bieg 5km 5.34 00:11:14 00:26:33.90 00:56:13.36
303 56 FEDE JOANNA K 125 K 18+ 123 GDANSK MAMA W TROJMIESCIE Bieg 5km 5.33 00:11:15 00:33:43.79 00:56:16.15
304 348 RUDOWSKA DOMINIKA K 126 K 18+ 124 SOPOT Bieg 5km 5.33 00:11:15 00:26:18.34 00:56:16.52
305 180 MAJSZAK JÓZEF M 179 M 18+ 169 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5km 5.33 00:11:15 00:33:39.13 00:56:16.59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ