Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Hilgner Bożena Siemianowice Śląskie Polska bieg 2,5 km
2 Mierzejewski Marek Kędzierzyn-Koźle Polska bieg 2,5 km
3 Górak Piotr Sosnowiec Polska bieg 2,5 km #Diablak120
4 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Polska bieg 2,5 km
5 Ostrowski Igor Sosnowiec Polska bieg 2,5 km
6 Zwierzyński Rafał Będzin Polska bieg 2,5 km
7 Zwierzyński Michał Będzin Polska bieg 2,5 km
8 Pieniążek Katarzyna Czeladź Polska bieg 2,5 km
9 Pieniążek Xavier Czeladź Polska bieg 2,5 km
10 Sawecka Paulina Sosnowiec Polska bieg 2,5 km
11 Najaryan Julia Sosnonwiec Polska bieg 2,5 km
12 JAROSIŃSKI EUGIENIUSZ KATOWICE Polska bieg 2,5 km
13 Kapa Adam Czeladź Polska bieg 2,5 km #czeladzbiega
14 Dogiel Aneta Katowice Polska bieg 2,5 km
15 Staszewska Edyta Sosnowiec Polska bieg 2,5 km
16 Wojsa Zdzisława Dągrowa Górnicza Polska bieg 2,5 km W pogoni za duchem.
17 Kądziela Krzysztof Kądziela Sosnowiec Polska bieg 2,5 km
18 Więckowska Zuzanna Sosnowiec Polska bieg 2,5 km
19 Naturalny Kamil Czeladź Polska bieg 2,5 km
20 Siedlecka Zuzanna Gliwice Polska bieg 2,5 km
21 Eckert Agata Będzin Polska bieg 2,5 km #czeladzbiega
22 Eckert Liliana Będzin bieg 2,5 km #czeladzbiega
23 Eckert Jan Będzin bieg 2,5 km #czeladzbiega
24 Eckert Adam Będzin bieg 2,5 km #czeladzbiega
25 Kapa Andrzej Czeladz Polska bieg 2,5 km #czeladzbiega
26 Wójcik Justyna Dąbrowa Górnicza Polska bieg 2,5 km W pogoni za duchem.
27 Rusinek Mateusz Siemianowice Śląskie Polska bieg 2,5 km
28 Zych Kinga Dąbrowa Górnicza Polska bieg 2,5 km
29 Data Adam Bystra Polska bieg 2,5 km The Slowers Bystra
30 Bartosiewicz Magdalena Czeladź Polska bieg 2,5 km Strong House
31 Szczerba Monika Czeladź Polska bieg 2,5 km Strong House
32 Bujoczek Milena Bytom Polska bieg 2,5 km
33 Szumlińska Monika Dąbrowa Górnicza Polska bieg 2,5 km
34 WĄSIK Kacper Czeladź Polska bieg 2,5 km Da Vinci
35 Domagalik Paulina Czeladź Polska bieg 2,5 km Strong House
36 Nowak Arkadiusz Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km
37 Kurzyńska Katarzyna Rogoźnik Polska bieg 5 km Atomówki
38 Dędek Gerard Będzin Polska bieg 5 km BEZ SPINY
39 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
40 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
41 Zakrzewska Agnieszka czeladź Polska bieg 5 km Strong House
42 Kapa Tomasz Czeladź Polska bieg 5 km #czeladzbiega
43 Radzięta Anna Czeladź Polska bieg 5 km
44 Świerc Grażyna Siemianowice Śłąskie Polska bieg 5 km
45 Szymański Piotr Bytom Polska bieg 5 km #Czeladźbiega
46 Radzięta Jan Czeladź Polska bieg 5 km
47 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Polska bieg 5 km Dąbrowski Team Piekary Śląskie.
48 Cieśla Sylwia Czeladź Polska bieg 5 km
49 Marcinkowska Beata Czeladź Polska bieg 5 km #czeladzbiega
50 Andraczek Tomasz Piekary Śląskie Polska bieg 5 km Lecymy Durś
51 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
52 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
53 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km
54 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Polska bieg 5 km #czeladzbiega
55 Czekaj Milena Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km Brembo
56 Czekaj Andrzej Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km Brembo
57 Jarosz Katarzyna Katowice Polska bieg 5 km
58 Bury Artur Czeladź Polska bieg 5 km
59 Rusinek Sebastian Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km
60 Roner Agnieszka Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
61 Bujak Marek Czeladź Polska bieg 5 km #czeladzbiega
62 Roner Przemysław Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
63 Górnikowska Aldona Czeladź Polska bieg 5 km
64 Redziak Iza Sosnowiec Polska bieg 5 km
65 Redziak Robert Sosnowiec Polska bieg 5 km
66 Ziółek Monika Siemianowice Polska bieg 5 km SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ
67 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i przyjaciele biegają
68 Latos Wojciech Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
69 Jarosz Agata Siemianowice Śl. Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
70 Data Krystian Bystra Polska bieg 5 km The Slowers Bystra
71 Zakrzewski Paweł Czeladź Polska bieg 5 km Strong House
72 Siembida Monika katowice Polska bieg 5 km
73 Sobolewski Piotr Będzin Polska bieg 5 km #czeladzbiega
74 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Polska bieg 5 km biegaMYsłowice
75 Garbacz Łukasz Będzin Polska bieg 5 km fRUNiemy
76 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Polska bieg 5 km fRUNiemy
77 Kozubski Krzysztof Czeladź Polska bieg 5 km
78 Dziąbor Andrzej Będzin Polska bieg 5 km BEZ SPINY
79 Fornalik Marek Będzin Polska bieg 5 km FORNALOSTEAM
80 Fornalik Katarzyna Będzin Polska bieg 5 km FORNALOSTEAM
81 Fryt Marcin Mysłowice Polska bieg 5 km biegaMYsłowice
82 Baniak Przemyslaw Zawiercie Polska bieg 5 km
83 Pioskowik Michał Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
84 KAMIŃSKA BEATA KAMIŃSKA Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
85 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie Polska bieg 5 km
86 Brodowski Paweł Czeladź Polska bieg 5 km
87 Bystrzycki Jakub Sadowie Polska bieg 5 km
88 Ściańska Aleksandra Wolbrom Polska bieg 5 km Wolbrom Team
89 Kawecki Marek Wolbrom Polska bieg 5 km Wolbrom Team
90 Brzytwa Mirosław siemianowice śląskie Polska bieg 5 km
91 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Polska bieg 5 km
92 Gwara Radosław Czeladź Polska bieg 5 km
93 Szydzina mariusz KATOWICE Polska bieg 5 km ZIELONE ZAŁEZE
94 Wacowska Anna Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km
95 Wacowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km
96 Trząska Magdalena Katowice Polska bieg 5 km
97 Trząski Stanisław Katowice Polska bieg 5 km
98 Banasiak Kamil Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km
99 Grzegorzyca Marcin Grzegorzyca Gierałtowice Polska bieg 5 km
100 Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza Polska bieg 5 km #WKURW_TEAM


Wyświetleń: 8116

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ