Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Czeladźbiega | |||||||||
1 | Szymański Piotr | Bytom | bieg 5 km | #Czeladźbiega | |||||
#Diablak120 | |||||||||
2 | Górak Piotr | Sosnowiec | bieg 2,5 km | #Diablak120 | |||||
#GrodziecRun | |||||||||
3 | Łuszcz Konrad | Będzin | bieg 5 km | #GrodziecRun | |||||
#WKURW_TEAM | |||||||||
4 | Lalewicz Marcin | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | #WKURW_TEAM | |||||
#byledomety | |||||||||
5 | Żelezik Marzena | Będzin | nordic walking 5 km | #byledomety | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
6 | Sobolewski Piotr | Będzin | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
7 | Bujak Marek | Czeladź | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
#czeladzbiega | |||||||||
8 | Kapa Andrzej | Czeladz | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
9 | Eckert Adam | Będzin | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
10 | Eckert Jan | Będzin | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
11 | Eckert Liliana | Będzin | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
12 | Eckert Agata | Będzin | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
13 | Imański Henryk | Czeladź | nordic walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
14 | Pęcherczyk Anna | Czeladź | nordic walking 5 km | #czeladzbiega | |||||
15 | Maksysz Roksana | Wojkowice | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
16 | Kapa Adam | Czeladź | bieg 2,5 km | #czeladzbiega | |||||
17 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
18 | Marcinkowska Beata | Czeladź | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
19 | Kapa Tomasz | Czeladź | bieg 5 km | #czeladzbiega | |||||
Agatsu | |||||||||
20 | Świadek Wojciech | Psary | bieg 5 km | Agatsu | |||||
Atomówki | |||||||||
21 | Kurzyńska Katarzyna | Rogoźnik | bieg 5 km | Atomówki | |||||
BEZ SPINY | |||||||||
22 | Dziąbor Andrzej | Będzin | bieg 5 km | BEZ SPINY | |||||
23 | Dędek Gerard | Będzin | bieg 5 km | BEZ SPINY | |||||
BREMBO | |||||||||
24 | Zielonka Roman | Blachownia | bieg 5 km | BREMBO | |||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
25 | Popczyk Magdalena | Będzin | bieg 5 km | Biegowa Kuźnia | |||||
Bobry Walking | |||||||||
26 | Koścień Joanna | Bytom | nordic walking 5 km | Bobry Walking | |||||
Brembo | |||||||||
27 | Czekaj Andrzej | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | Brembo | |||||
Brembo | |||||||||
28 | Czekaj Milena | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | Brembo | |||||
CKS Czeladź | |||||||||
29 | Pisarek Paweł | Sosnowiec | bieg 5 km | CKS Czeladź | |||||
Celina ogonek | |||||||||
30 | Ogonek Celina | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Celina ogonek | |||||
Da Vinci | |||||||||
31 | WĄSIK Kacper | Czeladź | bieg 2,5 km | Da Vinci | |||||
32 | WĄSIK JAKUB | Czeladź | bieg 5 km | Da Vinci | |||||
33 | JURCZAK KATARZYNA | CZELADŹ | nordic walking 5 km | Da Vinci | |||||
Damskie Treningi na Szosie | |||||||||
34 | Borek Joanna | Katowice | bieg 5 km | Damskie Treningi na Szosie | |||||
Dąbrowski Team Piekary Śląskie. | |||||||||
35 | Wójcik Tomek | Piekary Śląskie | bieg 5 km | Dąbrowski Team Piekary Śląskie. | |||||
FORNALOSTEAM | |||||||||
36 | Fornalik Katarzyna | Będzin | bieg 5 km | FORNALOSTEAM | |||||
37 | Fornalik Marek | Będzin | bieg 5 km | FORNALOSTEAM | |||||
Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans | |||||||||
38 | Korzec Magdalena | Siemianowice Slaskie | bieg 5 km | Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans | |||||
Fundacja Wyrównywanie Szans | |||||||||
39 | Ludwikowska Olimpia | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Fundacja Wyrównywanie Szans | |||||
GRUPA JURA'PL | |||||||||
40 | Wasik Marcin | Poręba | bieg 5 km | GRUPA JURA'PL | |||||
HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||||||
41 | Latos Wojciech | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | HDR Wataha Dąbrowa Górnicza | |||||
Harpagan Sosnowiec NW | |||||||||
42 | Popczyk Ewa | Będzin-Grodziec | nordic walking 5 km | Harpagan Sosnowiec NW | |||||
Kluby Sportowy Gminy Psary | |||||||||
43 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | bieg 5 km | Kluby Sportowy Gminy Psary | |||||
LUX TORPEDA Małopolska | |||||||||
44 | KOWALCZYK Tadeusz | Kraków | nordic walking 5 km | LUX TORPEDA Małopolska | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
45 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
46 | Andraczek Tomasz | Piekary Śląskie | bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
MK team | |||||||||
47 | Raczek Klauda | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | MK team | |||||
48 | Zaradna-Szymańska Iwona | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | MK team | |||||
MOSiR Czeladź | |||||||||
49 | Kużdżał Jakub | Czeladź | bieg 5 km | MOSiR Czeladź | |||||
Mk_teamka | |||||||||
50 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Mk_teamka | |||||
51 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | bieg 5 km | Mk_teamka | |||||
Mk team | |||||||||
52 | Marcinkowski Marcin | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Mk team | |||||
53 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | nordic walking 5 km | Mk team | |||||
54 | Kapica Małgorzata | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | bieg 5 km | Mk team | |||||
55 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | Mk team | |||||
Nidec | |||||||||
56 | Paśniewski Jakub | Krakow | bieg 5 km | Nidec | |||||
Oko w oko z Rakiem | |||||||||
57 | Kurasz Agnieszka | Czeladź | bieg 5 km | Oko w oko z Rakiem | |||||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
58 | Łączyk Barbara | Czeladź | nordic walking 2,5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
59 | Łączyk Jerzy | Czeladź | nordic walking 2,5 km | Optyka K.M. Szczerba | |||||
RUN IGN | |||||||||
60 | Ignasiak Damian | Tychy | bieg 5 km | RUN IGN | |||||
SABOTAGE | |||||||||
61 | Szczęsny Maciej | Czeladź | nordic walking 5 km | SABOTAGE | |||||
SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | |||||||||
62 | Ziółek Monika | Siemianowice | bieg 5 km | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | |||||
SU 07 | |||||||||
63 | Zychla Grzegorz | Bytom | bieg 5 km | SU 07 | |||||
64 | Zychla Łukasz | Bytom | bieg 5 km | SU 07 | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
65 | Giza Krzysztof | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
66 | Moj Arkadiusz Moj | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
67 | Janiga Joanna | Siemianowice śląskie | nordic walking 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
68 | Piwudzki Tomasz | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
69 | Krzywka Angelika | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
70 | Pojda-Dziekońska Monika | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
71 | Pająk Klaudia | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
72 | Zabawa Roman | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
73 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
74 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
75 | Kuminek Magdalena | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
76 | Kulik Dominika | Siemianowice ŚL | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
77 | Misztalska Hania | Czeladź | nordic walking 2,5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
78 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
79 | Makos Adam | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
80 | Jonek Marek | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
81 | Błażejewska Ewa | Siemianowice | nordic walking 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
82 | Wasiak Iwona | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
83 | Spandel Izabela | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
84 | Liczban Joanna | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
85 | Sojda Sylwia | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
86 | Cielica Anna | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
87 | Tomanek Katarzyna | Siemianowice Slaskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
88 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
89 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
90 | Błanik Mirosław | Siemianowice Śląskiego | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
91 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
92 | Kałka Romuald | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
93 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
94 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
95 | Kulisz Grzegorz | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
96 | Parzentny Agnieszka | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
97 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
98 | KAMIŃSKA BEATA KAMIŃSKA | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
99 | Pioskowik Michał | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
100 | Jarosz Agata | Siemianowice Śl. | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
101 | Roner Agnieszka | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
102 | Dworniczak Iwona | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
103 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | nordic walking 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
104 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
105 | Śmiatek Marcino | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
106 | Roner Przemysław | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
107 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
108 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegaja | |||||||||
109 | Schulz Katarzyna | Siemianowice | bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegaja | |||||
Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||||||
110 | Maska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
111 | SODOWSKI MAREK | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | Siemianowice i przyjaciele biegają | |||||
Stadion Slaski | |||||||||
112 | Sosin Stanisław | Chorzów | nordic walking 5 km | Stadion Slaski | |||||
Strong House | |||||||||
113 | Domagalik Paulina | Czeladź | bieg 2,5 km | Strong House | |||||
114 | Ryba Izabela | Czeladź | bieg 5 km | Strong House | |||||
115 | Szczerba Monika | Czeladź | bieg 2,5 km | Strong House | |||||
116 | Bartosiewicz Magdalena | Czeladź | bieg 2,5 km | Strong House | |||||
117 | Rudzki Marcel | Czeladź | bieg 5 km | Strong House | |||||
118 | Rusin Ewa | Czeladź | bieg 5 km | Strong House | |||||
119 | Zakrzewski Paweł | Czeladź | bieg 5 km | Strong House | |||||
120 | Zakrzewska Agnieszka | czeladź | bieg 5 km | Strong House | |||||
TKKF MOSiR Saturn Czeladź | |||||||||
121 | Ufel Marcin | Czeladź | bieg 5 km | TKKF MOSiR Saturn Czeladź | |||||
122 | ptaś jolanta | czeladz | nordic walking 2,5 km | TKKF MOSiR Saturn Czeladź | |||||
The Slowers Bystra | |||||||||
123 | Data Adam | Bystra | bieg 2,5 km | The Slowers Bystra | |||||
124 | Data Krystian | Bystra | bieg 5 km | The Slowers Bystra | |||||
Trisport. | |||||||||
125 | MILKOWSKI Jan | Świętochłowice | bieg 5 km | Trisport. | |||||
Truchtam bo zimno | |||||||||
126 | Kłysz Bartek | Bytom | bieg 5 km | Truchtam bo zimno | |||||
Wolbrom Team | |||||||||
127 | Kawecki Marek | Wolbrom | bieg 5 km | Wolbrom Team | |||||
128 | Ściańska Aleksandra | Wolbrom | bieg 5 km | Wolbrom Team | |||||
W pogoni za duchem. | |||||||||
129 | Wójcik Justyna | Dąbrowa Górnicza | bieg 2,5 km | W pogoni za duchem. | |||||
130 | Wojsa Zdzisława | Dągrowa Górnicza | bieg 2,5 km | W pogoni za duchem. | |||||
ZIELONE ZAŁEZE | |||||||||
131 | Szydzina mariusz | KATOWICE | bieg 5 km | ZIELONE ZAŁEZE | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
132 | Olczyk Rafał | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
133 | Szklorz Sylwester | Katowice | bieg 5 km | ||||||
134 | Ryba Piotr | Czeladz | bieg 5 km | ||||||
135 | Ryba Paweł | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
136 | Lechowicz Ewa | Wojkowice | nordic walking 5 km | ||||||
137 | Lepiarczyk Patryk | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
138 | Pawlak Dorota Pawlak | Czeladź | nordic walking 2,5 km | ||||||
139 | Duszyńska Marta | Katowice | bieg 5 km | ||||||
140 | Jadwiszczok Jolanta | Chorzów | nordic walking 5 km | ||||||
141 | Szewczyk Marek | Piekary Śląskie | bieg 5 km | ||||||
142 | Skórzański Maciej | Rokitno Szlacheckie | bieg 5 km | ||||||
143 | Skórzańska Agnieszka | Rokitno Szlacheckie | bieg 5 km | ||||||
144 | Kotula Jakub | Katowice | bieg 5 km | ||||||
145 | Gerle-Kotula Anna | Katowice | nordic walking 5 km | ||||||
146 | Szumlińska Monika | Dąbrowa Górnicza | bieg 2,5 km | ||||||
147 | Kowalczyk Michał | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
148 | BUKAŁA SŁAWOMIR | CZELADŹ | bieg 5 km | ||||||
149 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
150 | Borek Paulina | Katowice | bieg 5 km | ||||||
151 | Szumliński Kazimierz | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | ||||||
152 | Gąsior Marta | Sadowie | nordic walking 5 km | ||||||
153 | Gąsior Anetta | Sadowie | bieg 5 km | ||||||
154 | Kuźma Joanna | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
155 | Bujoczek Ewa | Bytom | bieg 5 km | ||||||
156 | Bujoczek Piotr | Bytom | bieg 5 km | ||||||
157 | Bujoczek Milena | Bytom | bieg 2,5 km | ||||||
158 | Klusek Łukasz | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
159 | Krawczyk Łukasz | Będzin | bieg 5 km | ||||||
160 | Piątek Julia | Zendek | bieg 5 km | ||||||
161 | Małecki Mateusz | Targoszyce | bieg 5 km | ||||||
162 | Piątek Magdalena | Ożarowice | bieg 5 km | ||||||
163 | Zych Kinga | Dąbrowa Górnicza | bieg 2,5 km | ||||||
164 | Niemiec Grzegorz | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
165 | Niemiec Franciszek | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
166 | Rusinek Mateusz | Siemianowice Śląskie | bieg 2,5 km | ||||||
167 | Ciesielska Sylwia | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
168 | Dziekański Marcin | Będzin | bieg 5 km | ||||||
169 | Dziekańska Marta | Będzin | bieg 5 km | ||||||
170 | Wywiał Kacper | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
171 | Kurkowski Sławomir | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
172 | Rakoczy Anna | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
173 | Suszczyk Monika | Mysłowice | bieg 5 km | ||||||
174 | CIEMNOŁOŃSKI GENADIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | nordic walking 2,5 km | ||||||
175 | Kocoń Marek | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
176 | Chrapkiewicz Damian | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
177 | Siedlecka Zuzanna | Gliwice | bieg 2,5 km | ||||||
178 | Siedlecka Anna | Gliwice | bieg 5 km | ||||||
179 | Kużdżał Patryk | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
180 | Kuzia Marcin | Świętochłowice | bieg 5 km | ||||||
181 | Bielewicz Aleksandra | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
182 | Gajdka Beata | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
183 | Gawinek Joanna | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
184 | Mleczko Andrzej | Brzesko | nordic walking 5 km | ||||||
185 | Knap Damian | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
186 | Łucewicz Michał | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
187 | Łucewicz Laura | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
188 | Naturalny Kamil | Czeladź | bieg 2,5 km | ||||||
189 | Imańska Paulina | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
190 | Więckowska Zuzanna | Sosnowiec | bieg 2,5 km | ||||||
191 | Kądziela Krzysztof Kądziela | Sosnowiec | bieg 2,5 km | ||||||
192 | Brol Marcin | Katowice | bieg 5 km | ||||||
193 | Imańska Małgorzata | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
194 | Kosteczka Hania | Siewierz | nordic walking 2,5 km | ||||||
195 | Kosteczka Mateusz | Siewierz | nordic walking 5 km | ||||||
196 | Kosteczka Sabina | Siewierz | nordic walking 2,5 km | ||||||
197 | Bagiński Ryszard | Sławków | bieg 5 km | ||||||
198 | Bagińska Dorota | Sławków | bieg 5 km | ||||||
199 | Gamza Bogna | Siemianowice Ślaskie | bieg 5 km | ||||||
200 | Serwotka olga | Wodzislaw Slaski | nordic walking 2,5 km | ||||||
201 | Serwotka Jan | Wodzislaw Slaski | nordic walking 5 km | ||||||
202 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | bieg 5 km | ||||||
203 | morak-mlodawska beata | będzin | nordic walking 5 km | ||||||
204 | Paluszkiewicz Piotr | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
205 | Mutwil Anna | Katowice | bieg 5 km | ||||||
206 | Pęcherczyk Piotr | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
207 | Nowak Krystyna | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
208 | Staszewska Edyta | Sosnowiec | bieg 2,5 km | ||||||
209 | Dogiel Aneta | Katowice | bieg 2,5 km | ||||||
210 | Bomba Dorota | Trzebinia | nordic walking 2,5 km | ||||||
211 | Dunal Małgorzata | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
212 | Równicki Marcin | Będzin | bieg 5 km | ||||||
213 | LEŚNY PAWEŁ | KATOWICE | bieg 5 km | ||||||
214 | JAROSIŃSKI EUGIENIUSZ | KATOWICE | bieg 2,5 km | ||||||
215 | Lorenowicz Wojciech | Knurów | bieg 5 km | ||||||
216 | RABIASZ IWONA | CZELADŹ | nordic walking 5 km | ||||||
217 | Hruby Anna | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | ||||||
218 | Abrahamczyk Jakub | Katowice | bieg 5 km | ||||||
219 | Olearczyk Joanna | Katowice | bieg 5 km | ||||||
220 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | bieg 5 km | ||||||
221 | Najaryan Julia | Sosnonwiec | bieg 2,5 km | ||||||
222 | Sawecka Paulina | Sosnowiec | bieg 2,5 km | ||||||
223 | Kościńska Małgorzata | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
224 | Cetera Ewelina Cetera | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
225 | Sawecki Grzegorz | Będzin | nordic walking 5 km | ||||||
226 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
227 | Trzaska Anna | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
228 | Stępiński Wojciech | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
229 | Pieniążek Xavier | Czeladź | bieg 2,5 km | ||||||
230 | Pieniążek Katarzyna | Czeladź | bieg 2,5 km | ||||||
231 | Urbańska Agnieszka | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
232 | Całka Paweł | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
233 | Maladyn Halina | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
234 | Olszak Anna | Mysłowice | bieg 5 km | ||||||
235 | Grzegorzyca Marcin Grzegorzyca | Gierałtowice | bieg 5 km | ||||||
236 | Banasiak Kamil | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | ||||||
237 | Kałużna Anna | Sosnowiec | nordic walking 2,5 km | ||||||
238 | Trząski Stanisław | Katowice | bieg 5 km | ||||||
239 | Trząska Magdalena | Katowice | bieg 5 km | ||||||
240 | Wacowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | ||||||
241 | Wacowska Anna | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | ||||||
242 | Zwierzyński Michał | Będzin | bieg 2,5 km | ||||||
243 | Zwierzyński Rafał | Będzin | bieg 2,5 km | ||||||
244 | Kuc-Zwierzyńska Magdalena | Będzin | nordic walking 2,5 km | ||||||
245 | Ostrowski Igor | Sosnowiec | bieg 2,5 km | ||||||
246 | Czerw Magdalena | Dąbrowa Górnicza | bieg 2,5 km | ||||||
247 | Zdrojewska Kinga | Swietochlowice | nordic walking 2,5 km | ||||||
248 | Gwara Marta | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
249 | Gwara Radosław | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
250 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
251 | Brzytwa Mirosław | siemianowice śląskie | bieg 5 km | ||||||
252 | Wojas-Chromik Ilona | Będzin 42-506 | nordic walking 2,5 km | ||||||
253 | Mierzejewski Marek | Kędzierzyn-Koźle | bieg 2,5 km | ||||||
254 | Bystrzycki Jakub | Sadowie | bieg 5 km | ||||||
255 | Brodowski Paweł | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
256 | Ozdoba Marcin | Piekary Śląskie | bieg 5 km | ||||||
257 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | nordic walking 2,5 km | ||||||
258 | Baniak Przemyslaw | Zawiercie | bieg 5 km | ||||||
259 | Kozubski Krzysztof | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
260 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | bieg 2,5 km | ||||||
261 | Kowalczyk Joanna | Kraków | nordic walking 5 km | ||||||
262 | Siembida Monika | katowice | bieg 5 km | ||||||
263 | Redziak Robert | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
264 | Redziak Iza | Sosnowiec | bieg 5 km | ||||||
265 | Górnikowska Aldona | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
266 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | nordic walking 2,5 km | ||||||
267 | Rusinek Sebastian | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
268 | Bury Artur | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
269 | Jarosz Katarzyna | Katowice | bieg 5 km | ||||||
270 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | bieg 5 km | ||||||
271 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
272 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
273 | Cieśla Sylwia | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
274 | Pawlusińska Jowita | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
275 | Radzięta Jan | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
276 | Andrzejkiewicz Aneta | Czeladź | nordic walking 5 km | ||||||
277 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śłąskie | bieg 5 km | ||||||
278 | Radzięta Anna | Czeladź | bieg 5 km | ||||||
279 | Strzebińczyk Iwona | Siemianowice Śląskie | nordic walking 5 km | ||||||
280 | Nowak Arkadiusz | Siemianowice Śląskie | bieg 5 km | ||||||
biegaMYsłowice | |||||||||
281 | Fryt Marcin | Mysłowice | bieg 5 km | biegaMYsłowice | |||||
282 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | bieg 5 km | biegaMYsłowice | |||||
fRUNiemy | |||||||||
283 | Chojnicka Agnieszka | Ruda Śląska | bieg 5 km | fRUNiemy | |||||
284 | Garbacz Łukasz | Będzin | bieg 5 km | fRUNiemy | |||||
sylvija | |||||||||
285 | Kasprzyk Sylwia | Myślachowice | nordic walking 2,5 km | sylvija | |||||
tygryski | |||||||||
286 | kazimierek alekasnder | kobior | bieg 5 km | tygryski | |||||
287 | Kazimierek Marcin | Kobior | bieg 5 km | tygryski | |||||
wolny strzelec | |||||||||
288 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | nordic walking 2,5 km | wolny strzelec |
Wyświetleń: 11075