REICHARD VON VALDANO - AKTYWNOŚCI FIZYCZNE: ŚWIĄTECZNA, NOWOROCZNA, WALENTYNKOWA

 

 

INDYWIDUALNE TRENINGI PN.:

 1. „ŚWIĄTECZNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA” - 19.12.2021 (MIKOSZEWO)
 2. „NOWOROCZNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA” - 01.01.2022 (START TYLKO WIRTUALNY)
 3. „WALENTYNKOWA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA” - 12.02.2022 (START TYLKO WIRTUALNY)

TRENINGI:

Mamy przyjemność zaprosić Was, na TRENINGI BIEGOWE, MARSZU NORDIC WALKING ORAZ INNE AKTYWNOŚĆI TAKIE JAK NP. MARSZ, JAZDA NA ROWERZE ect. aktywizujący Was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecenia reżimu sanitarnego (maseczka obowiązkowo).

Trening będzie posiadał charakter  rekreacyjny -  bez elementów rywalizacji oraz pomiaru czasów.

Ma to być trening, który będzie Wasze twarze rozweselał i nadawał jej niepowtarzalny blask                   w scenerii pięknego Morza Bałtyckiego.

Celem tego treningu jest aktywność fizyczna bardzo ważna w dobie pandemii Covid-19.

Regularne ćwiczenia są niezbędnym warunkiem dobrego stanu zdrowia i prawidłowej odporności. Osoby, która ćwiczą regularnie, o 30 procent rzadziej zapadają na infekcje dróg oddechowych.

Aktywność fizyczna to także odpowiedź na choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca czy miażdżyca, a to one – mimo zagrożenia koronawirusem - są główną przyczyną zgonów.

Minimalny dystans treningu to 5 km, o której chcesz, jak chcesz wcześniej informując nas czy startujesz z Mikoszewa czy z innej miejscowości.

Do pokonania trasa o długości od 1 kilometra do……..??????? (sami decydujecie o dystansie, ważne jest, aby się zmieścić w limicie 2 godzin, jeżeli chcecie więcej przychodzicie do  nas odbieracie pakiety, medale i dalej sobie idziecie w nieznane….

Mamy również dla Was motywatory treningu:

- niepowtarzalne medale zaprojektowane specjalnie na te okazje (3 medale, które utworzą super fajna scenerie ważnych, zbliżających się wydarzeń);

- słodki pakiet regeneracyjny;

- certyfikat uczestnictwa w treningu;

- oraz w każdym treningu (oraz wirtualnie też), specjalnie dla Was niespodzianka?????

 

 

ZASADY:

 • Zapisy od 06.12.2021 roku do 09.02. 2022 roku do godziny 12.00

- 40 zł. realny trening;

- 40 zł  wirtualny trening.

- 110 zł (opłata za trzy aktywności fizyczne z „góry”)

 

Organizacja Imprez Sportowych „Valdano”

ING 07 1050 1764 1000 0097 2221 9137

Z dopiskiem: imię i nazwisko oraz trening (jaki?) 

(W CIAGU 7 DNI PO KAŻDYM TRENINGU WYSYŁAMY MEDALE I NIESPODZIANKI)

POCZTA POLSKA S.A. 10 ZŁ

IN POST 13 ZŁ

 

OBOWIĄZKOWY EKWIPUNEK UCZESTNIKA:

 • Ubiór dostosowany do warunków pogodowych (obowiązkowo kurtka typu wiatrówka – przeciwdeszczowa, czapka, chusta typu buff oraz rękawiczki)
 • Wygodne obuwie
 • Woda, ciepły napój w kubku termicznym, kanapki

PROGRAM :

 • Terminy: 19.12.2021, 01.01.2022, 12.02.2022

 (po zgłoszeniu każdy otrzyma w formie wiadomości sms, adres naszego spotkania);

 • 12:30  Rozpoczęcie treningu.
 • 14:30  Zakończenie treningu lub wcześniej, każdy sam decyduje o jego zakończeniu.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Udział w treningach jest otwarty i dobrowolny.
 2. Każdy biorący udział w treningach, uczestniczy na własną odpowiedzialność.
 3. Przed treningiem nie robimy weryfikacji.
 4. Uczestnik, który zgłosił chęć uczestnictwa w treningach automatycznie oświadcza, że                 w przyszłości nie będzie sobie rościć żadnych praw do dochodzenia odszkodowania                  w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu czy poniesienia strat materialnych związanych z uczestnictwem.
 5. Każdy z uczestników powinien obowiązkowo posiadać swoje indywidualne ubezpieczenie Ponieważ trening nie posiada ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń , poniesienia śmierci lub start szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością na treningach.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Uczestnicy mogą zrezygnować w każdym momencie z dalszego udziału w treningu, opuścić trasę i udać się bezpiecznie do wyjścia, PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU NAS pod numerami telefonów:

-  791730224

-  503742349

 1. Uczestnicy treningu wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku w relacjach z treningu, na stronach, w mediach oraz materiałach promocyjnych.
 2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku oraz RPEiR (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzanie danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE Przekazywanie danych          i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w treningu

4.Uczestnicy biorąc udział w treningu jednocześnie akceptują powyższy regulamin.

Ze względu na stan epidemiczny każdy uczestnik musi być świadomy i odpowiedzialny za swoje uczestnictwo oraz, że w dniu treningu uczestnik jest zdrowy – nie wykazuje objawów zakażenia. A także na 14 dni przed imprezą nie miał kontaktu z nikim przebywającym na kwarantannie ani sam też na niej nie przebywał.

Wstęp na teren zbiórki treningu oraz w okolice startu treningu, tylko i wyłącznie dla uczestników treningu.

                                                                                 Ewa i Reichard

Wyświetleń: 2626

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ