VI. Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suchodolski Maciej Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
2 Witkowski Piotr Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
3 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW Opłata startowa - półmaraton DHL AUGUSTÓW opłacono
4 Poniatowski Adam Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
5 Poniatowski Marek Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
6 Niemotko Piotr Białystok Opłata startowa - półmaraton opłacono
7 Weka KRZYSZTOF Białystok Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Białystok Biega TEAM / 3t
8 Wacewicz Rafał Białystok Opłata startowa - półmaraton AikiRunners opłacono
9 Gromek Adam Gromek Białystok Opłata startowa - półmaraton
10 Rak Marcin Bielawa Opłata startowa - półmaraton Bielawska Akademia Biegania
11 Bartczak Marcin Bisztynek Opłata startowa - półmaraton Drużyna ML opłacono
12 Godlewski Andrzej Borawskie Opłata startowa - półmaraton Biegamy dla Zdrowia opłacono
13 Raszlińska Mariola Bydgoszcz Opłata startowa - półmaraton opłacono
14 Maciejewski Krzysztof Ełk Opłata startowa - półmaraton Porta Active Team opłacono
15 Kowalski Mateusz Ełk Opłata startowa - półmaraton opłacono
16 Sztabinski Wojciech Frącki Opłata startowa - półmaraton Nadlesnictwo Głęboki Brod opłacono
17 Łaguna Łukasz Gdańsk Opłata startowa - półmaraton opłacono
18 Kudosz Andrzej Gołdap Opłata startowa - półmaraton opłacono
19 Roczeń Grzegorz Gołdap Opłata startowa - półmaraton ... i nigdy się nie poddawaj. opłacono
20 Kohut Rafal GORZOW WIELKOPOLSKI Opłata startowa - półmaraton 100 Half Marathons Club opłacono
21 Szycik Waldemar Grajewo Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
22 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
23 KASICA ADAM Grójec Opłata startowa - półmaraton A+K
24 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Opłata startowa - półmaraton GF Acer opłacono
25 Staszkun Patryk Kruklanki Opłata startowa - półmaraton
26 Bielicka Beata Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwyciężca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
27 Zaniewska Ewa Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
28 Kuśmirak Leszek Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
29 Zaniewski Andrzej Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
30 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Opłata startowa - półmaraton opłacono
31 Krysztowiak Justyna Maria Łódź Opłata startowa - półmaraton opłacono
32 Kulczyniec Grzegorz Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega
33 Warykowski Stanislaw Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
34 Suchodolski Paweł Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
35 Gierszewski Czarek Olecko Opłata startowa - półmaraton Bure Futro opłacono
36 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem
37 Kościński Patryk Pozezdrze Opłata startowa - półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
38 Szendzielorz Bogusław RADLIN Opłata startowa - półmaraton KAMRATY opłacono
39 Konofał Katarzyna Konofał Rydułtowy Opłata startowa - półmaraton opłacono
40 Janczulewicz Tomasz Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
41 Suszczewicz Damian Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
42 Hołdyński Henryk Sejny Opłata startowa - półmaraton KP PSP Sejny opłacono
43 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Opłata startowa - półmaraton AGR Podlasie opłacono
44 Turowski Robert Sojczyn Borowy Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
45 Popowska Monika Suwałki Opłata startowa - półmaraton Dąbrowski Team opłacono
46 Milewski Marcin Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
47 sokołowski Rafal Suwałki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Fundacja teraz wschód
48 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem ZWM Dojnikowscy
49 Perkowski Jarosław Suwałki Opłata startowa - półmaraton Biały Miś opłacono
50 Kuleszo Karol Suwałki Opłata startowa - półmaraton
51 Sznejder Anita Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
52 Konopko Joanna Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
53 Poźniak Konrad Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
54 Gadomski Radosław Warszawa Opłata startowa - półmaraton Żórawski Running TEAM opłacono
55 Kurkus Aleksander Warszawa Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
56 Szymański Michał Warszawa Opłata startowa - półmaraton
57 Majer Bogusława Warszawa Opłata startowa - półmaraton Vege Runners opłacono
58 Poteralski Dariusz Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
59 Majer Jakub Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
60 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Klub J.Słowackiego
61 Koblański Andrzej Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
62 Koblańska Dorota Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
63 Żukowski Henryk wydminy Opłata startowa - półmaraton BBL Wydminy opłacono
64 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem BBL Wydminy
65 Nejfeld Hanna Ząbki Opłata startowa - półmaraton Biegające Ząbki
66 Korenkiewicz Anna Ząbki Opłata startowa - półmaraton opłacono
67 Truchan Wiesław Żytkiejmy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Wilki Puszczy Rominckiej


Wyświetleń: 4250

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ