Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Raszlińska Mariola | Bydgoszcz | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
2 | Kuleszo Karol | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | ||
3 | Janczulewicz Tomasz | Sejny | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
4 | Witkowski Piotr | Augustów | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
5 | Korenkiewicz Anna | Ząbki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
6 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
7 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
8 | Niemotko Piotr | Białystok | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
9 | Poteralski Dariusz | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
10 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
11 | Kuczkowski Jerzy | Ożarów Mazowiecki | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | ||
12 | Konofał Katarzyna Konofał | Rydułtowy | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
13 | Łaguna Łukasz | Gdańsk | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
14 | Kowalski Mateusz | Ełk | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
15 | Szymański Michał | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | ||
16 | Suchodolski Maciej | Augustów | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
17 | Konopko Joanna | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
18 | Suszczewicz Damian | Sejny | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
19 | Koblański Andrzej | Wojciechowice | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
20 | Koblańska Dorota | Wojciechowice | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
21 | Milewski Marcin | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
22 | Krysztowiak Justyna Maria | Łódź | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
23 | Majer Jakub | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
24 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | opłacono | |
25 | Gromek Adam Gromek | Białystok | Polska | Opłata startowa - półmaraton | ||
26 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | ||
27 | Roczeń Grzegorz | Gołdap | Polska | Opłata startowa - półmaraton | ... i nigdy się nie poddawaj. | opłacono |
28 | Kohut Rafal | GORZOW WIELKOPOLSKI | Polska | Opłata startowa - półmaraton | 100 Half Marathons Club | opłacono |
29 | KASICA ADAM | Grójec | Polska | Opłata startowa - półmaraton | A+K | |
30 | Dziedzia Arkadiusz | Siemiatycze | Polska | Opłata startowa - półmaraton | AGR Podlasie | opłacono |
31 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | Opłata startowa - półmaraton | AikiRunners | opłacono |
32 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Akademia Marynarki Wojennej | |
33 | Żukowski Henryk | wydminy | Polska | Opłata startowa - półmaraton | BBL Wydminy | opłacono |
34 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | BBL Wydminy | |
35 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Biały Miś | opłacono |
36 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | Białystok Biega TEAM / 3t | |
37 | Nejfeld Hanna | Ząbki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Biegające Ząbki | |
38 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
39 | Rak Marcin | Bielawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Bielawska Akademia Biegania | |
40 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Bure Futro | opłacono |
41 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Dąbrowski Team | opłacono |
42 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Polska | Opłata startowa - półmaraton | DHL AUGUSTÓW | opłacono |
43 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
44 | Kurkus Aleksander | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
45 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Drużyna ML | opłacono |
46 | sokołowski Rafal | Suwałki | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | Fundacja teraz wschód | |
47 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Opłata startowa - półmaraton | GF Acer | opłacono |
48 | Szendzielorz Bogusław | RADLIN | Polska | Opłata startowa - półmaraton | KAMRATY | opłacono |
49 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | Klub J.Słowackiego | |
50 | Hołdyński Henryk | Sejny | Polska | Opłata startowa - półmaraton | KP PSP Sejny | opłacono |
51 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono |
52 | Szycik Waldemar | Grajewo | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Maratonka Grajewo | |
53 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Maratonka Grajewo | opłacono |
54 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Maratonka Grajewo | |
55 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Nadlesnictwo Głęboki Brod | opłacono |
56 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Olecko Biega | |
57 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Olecko Biega | opłacono |
58 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Olecko Biega | opłacono |
59 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Porta Active Team | opłacono |
60 | Majer Bogusława | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Vege Runners | opłacono |
61 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | Wilki Puszczy Rominckiej | |
62 | DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA | SUWAŁKI | Polska | Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem | ZWM Dojnikowscy | |
63 | Zaniewski Andrzej | Łapy | Opłata startowa - półmaraton | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono | |
64 | Zaniewska Ewa | Łapy | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono |
65 | Kuśmirak Leszek | Łapy | Opłata startowa - półmaraton | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono | |
66 | Bielicka Beata | Łapy | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Zwyciężca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono |
67 | Gadomski Radosław | Warszawa | Polska | Opłata startowa - półmaraton | Żórawski Running TEAM | opłacono |
Wyświetleń: 6934