VI. Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konopko Joanna Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
2 Hołdyński Henryk Sejny Opłata startowa - półmaraton KP PSP Sejny opłacono
3 Suszczewicz Damian Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
4 Godlewski Andrzej Borawskie Opłata startowa - półmaraton Biegamy dla Zdrowia opłacono
5 Milewski Marcin Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
6 Bartczak Marcin Bisztynek Opłata startowa - półmaraton Drużyna ML opłacono
7 Majer Jakub Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
8 Majer Bogusława Warszawa Opłata startowa - półmaraton Vege Runners opłacono
9 Sznejder Anita Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
10 Kulczyniec Grzegorz Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega
11 Gromek Adam Gromek Białystok Opłata startowa - półmaraton
12 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Opłata startowa - półmaraton GF Acer opłacono
13 Szycik Waldemar Grajewo Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
14 KASICA ADAM Grójec Opłata startowa - półmaraton A+K
15 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem ZWM Dojnikowscy
16 Żukowski Henryk wydminy Opłata startowa - półmaraton BBL Wydminy opłacono
17 Bielicka Beata Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwyciężca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
18 Poźniak Konrad Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
19 Rak Marcin Bielawa Opłata startowa - półmaraton Bielawska Akademia Biegania
20 Niemotko Piotr Białystok Opłata startowa - półmaraton opłacono
21 Gadomski Radosław Warszawa Opłata startowa - półmaraton Żórawski Running TEAM opłacono
22 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW Opłata startowa - półmaraton DHL AUGUSTÓW opłacono
23 Gierszewski Czarek Olecko Opłata startowa - półmaraton Bure Futro opłacono
24 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Opłata startowa - półmaraton opłacono
25 Zaniewski Andrzej Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
26 Kuśmirak Leszek Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
27 Zaniewska Ewa Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
28 Kudosz Andrzej Gołdap Opłata startowa - półmaraton opłacono
29 Korenkiewicz Anna Ząbki Opłata startowa - półmaraton opłacono
30 Witkowski Piotr Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
31 Sztabinski Wojciech Frącki Opłata startowa - półmaraton Nadlesnictwo Głęboki Brod opłacono
32 Janczulewicz Tomasz Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
33 Kuleszo Karol Suwałki Opłata startowa - półmaraton
34 Perkowski Jarosław Suwałki Opłata startowa - półmaraton Biały Miś opłacono
35 Turowski Robert Sojczyn Borowy Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
36 Suchodolski Paweł Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
37 Nejfeld Hanna Ząbki Opłata startowa - półmaraton Biegające Ząbki
38 Poniatowski Marek Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
39 Poniatowski Adam Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
40 Poteralski Dariusz Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
41 Warykowski Stanislaw Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
42 Popowska Monika Suwałki Opłata startowa - półmaraton Dąbrowski Team opłacono
43 Kohut Rafal GORZOW WIELKOPOLSKI Opłata startowa - półmaraton 100 Half Marathons Club opłacono
44 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem
45 Wacewicz Rafał Białystok Opłata startowa - półmaraton AikiRunners opłacono
46 Szendzielorz Bogusław RADLIN Opłata startowa - półmaraton KAMRATY opłacono
47 Konofał Katarzyna Konofał Rydułtowy Opłata startowa - półmaraton opłacono
48 Łaguna Łukasz Gdańsk Opłata startowa - półmaraton opłacono
49 Kowalski Mateusz Ełk Opłata startowa - półmaraton opłacono
50 Raszlińska Mariola Bydgoszcz Opłata startowa - półmaraton opłacono
51 Szymański Michał Warszawa Opłata startowa - półmaraton
52 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem BBL Wydminy
53 Suchodolski Maciej Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
54 Staszkun Patryk Kruklanki Opłata startowa - półmaraton
55 Truchan Wiesław Żytkiejmy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Wilki Puszczy Rominckiej
56 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Opłata startowa - półmaraton AGR Podlasie opłacono
57 Kurkus Aleksander Warszawa Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
58 sokołowski Rafal Suwałki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Fundacja teraz wschód
59 Kościński Patryk Pozezdrze Opłata startowa - półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
60 Krysztowiak Justyna Maria Łódź Opłata startowa - półmaraton opłacono
61 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
62 Roczeń Grzegorz Gołdap Opłata startowa - półmaraton ... i nigdy się nie poddawaj. opłacono
63 Koblańska Dorota Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
64 Koblański Andrzej Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
65 Maciejewski Krzysztof Ełk Opłata startowa - półmaraton Porta Active Team opłacono
66 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Klub J.Słowackiego
67 Weka KRZYSZTOF Białystok Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Białystok Biega TEAM / 3t


Wyświetleń: 4489

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ