VI. Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
... i nigdy się nie poddawaj.
1 Roczeń Grzegorz Gołdap Opłata startowa - półmaraton ... i nigdy się nie poddawaj. opłacono
100 Half Marathons Club
2 Kohut Rafal GORZOW WIELKOPOLSKI Opłata startowa - półmaraton 100 Half Marathons Club opłacono
A+K
3 KASICA ADAM Grójec Opłata startowa - półmaraton A+K
AGR Podlasie
4 Dziedzia Arkadiusz Siemiatycze Opłata startowa - półmaraton AGR Podlasie opłacono
AikiRunners
5 Wacewicz Rafał Białystok Opłata startowa - półmaraton AikiRunners opłacono
Akademia Marynarki Wojennej
6 Kościński Patryk Pozezdrze Opłata startowa - półmaraton Akademia Marynarki Wojennej
BBL Wydminy
7 Żukowski Henryk wydminy Opłata startowa - półmaraton BBL Wydminy opłacono
8 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem BBL Wydminy
Biały Miś
9 Perkowski Jarosław Suwałki Opłata startowa - półmaraton Biały Miś opłacono
Białystok Biega TEAM / 3t
10 Weka KRZYSZTOF Białystok Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Białystok Biega TEAM / 3t
Biegające Ząbki
11 Nejfeld Hanna Ząbki Opłata startowa - półmaraton Biegające Ząbki
Biegamy dla Zdrowia
12 Godlewski Andrzej Borawskie Opłata startowa - półmaraton Biegamy dla Zdrowia opłacono
Bielawska Akademia Biegania
13 Rak Marcin Bielawa Opłata startowa - półmaraton Bielawska Akademia Biegania
Bure Futro
14 Gierszewski Czarek Olecko Opłata startowa - półmaraton Bure Futro opłacono
DHL AUGUSTÓW
15 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW Opłata startowa - półmaraton DHL AUGUSTÓW opłacono
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
16 Kurkus Aleksander Warszawa Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
17 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki Opłata startowa - półmaraton DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
Drużyna ML
18 Bartczak Marcin Bisztynek Opłata startowa - półmaraton Drużyna ML opłacono
Dąbrowski Team
19 Popowska Monika Suwałki Opłata startowa - półmaraton Dąbrowski Team opłacono
Fundacja teraz wschód
20 sokołowski Rafal Suwałki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Fundacja teraz wschód
GF Acer
21 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Opłata startowa - półmaraton GF Acer opłacono
KAMRATY
22 Szendzielorz Bogusław RADLIN Opłata startowa - półmaraton KAMRATY opłacono
KP PSP Sejny
23 Hołdyński Henryk Sejny Opłata startowa - półmaraton KP PSP Sejny opłacono
Klub J.Słowackiego
24 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Klub J.Słowackiego
Maratonka Grajewo
25 Szycik Waldemar Grajewo Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
26 Turowski Robert Sojczyn Borowy Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo
Maratonka Grajewo
27 Poniatowski Marek Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
28 Poniatowski Adam Bełda Opłata startowa - półmaraton Maratonka Grajewo opłacono
Nadlesnictwo Głęboki Brod
29 Sztabinski Wojciech Frącki Opłata startowa - półmaraton Nadlesnictwo Głęboki Brod opłacono
Olecko Biega
30 Warykowski Stanislaw Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
Olecko Biega
31 Kulczyniec Grzegorz Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega
32 Suchodolski Paweł Olecko Opłata startowa - półmaraton Olecko Biega opłacono
Porta Active Team
33 Maciejewski Krzysztof Ełk Opłata startowa - półmaraton Porta Active Team opłacono
Vege Runners
34 Majer Bogusława Warszawa Opłata startowa - półmaraton Vege Runners opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
35 Truchan Wiesław Żytkiejmy Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem Wilki Puszczy Rominckiej
ZWM Dojnikowscy
36 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem ZWM Dojnikowscy
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego
37 Zaniewski Andrzej Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
38 Kuśmirak Leszek Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
39 Zaniewska Ewa Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
Zwyciężca Fundacja Darka Strychalskiego
40 Bielicka Beata Łapy Opłata startowa - półmaraton Zwyciężca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
_BRAK NAZWY_
41 Konopko Joanna Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
42 Suszczewicz Damian Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
43 Milewski Marcin Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
44 Majer Jakub Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
45 Sznejder Anita Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
46 Gromek Adam Gromek Białystok Opłata startowa - półmaraton
47 Poźniak Konrad Suwałki Opłata startowa - półmaraton opłacono
48 Niemotko Piotr Białystok Opłata startowa - półmaraton opłacono
49 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Opłata startowa - półmaraton opłacono
50 Kudosz Andrzej Gołdap Opłata startowa - półmaraton opłacono
51 Korenkiewicz Anna Ząbki Opłata startowa - półmaraton opłacono
52 Witkowski Piotr Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
53 Janczulewicz Tomasz Sejny Opłata startowa - półmaraton opłacono
54 Kuleszo Karol Suwałki Opłata startowa - półmaraton
55 Poteralski Dariusz Warszawa Opłata startowa - półmaraton opłacono
56 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki Osoby zwolnione zgodnie z regulaminem
57 Konofał Katarzyna Konofał Rydułtowy Opłata startowa - półmaraton opłacono
58 Łaguna Łukasz Gdańsk Opłata startowa - półmaraton opłacono
59 Kowalski Mateusz Ełk Opłata startowa - półmaraton opłacono
60 Raszlińska Mariola Bydgoszcz Opłata startowa - półmaraton opłacono
61 Szymański Michał Warszawa Opłata startowa - półmaraton
62 Suchodolski Maciej Augustów Opłata startowa - półmaraton opłacono
63 Staszkun Patryk Kruklanki Opłata startowa - półmaraton
64 Krysztowiak Justyna Maria Łódź Opłata startowa - półmaraton opłacono
65 Koblańska Dorota Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
66 Koblański Andrzej Wojciechowice Opłata startowa - półmaraton opłacono
Żórawski Running TEAM
67 Gadomski Radosław Warszawa Opłata startowa - półmaraton Żórawski Running TEAM opłacono


Wyświetleń: 4460

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ