Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotecki Jarosław Bolesławowo 1963 m Cudaki opłacono on-line
2 Zalewska Anna Brzuśce 1963 m SP SUBKOWY opłacono on-line
3 Zalewska Aleksandra Brzuśce 1963 m I LO Tczew opłacono on-line
4 Maliszewska Marianna Elbląg 1963 m opłacono on-line
5 Sochacki Bartosz Gdansk 1963 m opłacono on-line
6 Lesiak Dorota Gdańsk 1963 m opłacono on-line
7 Hinc Stanisław Gdańsk 1963 m Żarta Wataha
8 Hinc Aldona Gdańsk 1963 m Żarta Wataha
9 Nabakowska Barbara Gdańsk 1963 m MKA opłacono on-line
10 Grudzińska Joanna Gdańsk 1963 m opłacono on-line
11 Grudziński Przemysław Gdańsk 1963 m opłacono on-line
12 Rumkowski Piotr Gdynia 1963 m opłacono on-line
13 Malinowska Karolina Gniew 1963 m opłacono on-line
14 Malinowska Martyna GNIEW 1963 m opłacono on-line
15 Dubiel Piotr Gniszewo 1963 m opłacono on-line
16 Pióro Maria Gorzędziej 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
17 Pióro Jarosław Gorzędziej 1963 m opłacono on-line
18 Tatarczuk Tomasz Gorzędziej 1963 m opłacono on-line
19 Jarosz Mateusz Jarosz Gorzędziej 1963 m opłacono on-line
20 Golombek Piotr Grudziądz 1963 m opłacono on-line
21 Pudlewski Oskar Grudziądz 1963 m opłacono on-line
22 PudlewskI Piotr Grudziądz 1963 m opłacono on-line
23 Kordunowski Tomasz Jeleń 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
24 Jaruga Michał Koźliny 1963 m
25 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 1963 m opłacono on-line
26 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 1963 m opłacono on-line
27 Wiśniewska Marta Lubiszewo 1963 m opłacono on-line
28 Sikorski Filip Lubiszewo Tczewskie 1963 m opłacono on-line
29 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskie 1963 m opłacono on-line
30 Komorowski Remigiusz Lubiszewo Tczewskie 1963 m Szkoła Podstawowa nr 12 opłacono on-line
31 Steinka Mariusz Łęgowo 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
32 Chlistowska Kamila Malbork 1963 m opłacono on-line
33 Madej Krzysztof Malbork 1963 m Nyborg-Mawent s.a. opłacono on-line
34 Cybulska Urszula Malbork 1963 m Nyborg-Mawent S.A. opłacono on-line
35 Cybulski Karol Malbork 1963 m Nyborg-Mawent opłacono on-line
36 Naumczyk Tomasz Malbork 1963 m opłacono on-line
37 Naumczyk Aleksandra Malbork 1963 m opłacono on-line
38 Naumczyk Katarzyna Malbork 1963 m Salon Optyczny Prestiż opłacono on-line
39 Zima Jan Minięta 1963 m
40 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 1963 m Crosselite opłacono on-line
41 Lic Andrzej Rokitki 1963 m opłacono on-line
42 Kajtek Tadeusz Rokitki 1963 m opłacono on-line
43 Szyca Szymon Starogard Gdański 1963 m opłacono on-line
44 Mikołajski Szymon Mikołajski Starogard Gdański 1963 m opłacono on-line
45 Zdrojewski Patryk Starogard Gdański 1963 m opłacono on-line
46 Szmagliński Piotr Starogard Gdański 1963 m opłacono on-line
47 Czechowska Dorota Subkowy 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
48 Czechowski Dawid Subkowy 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
49 Pałkowska Aleksandra Swarożyn 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
50 Pałkowska Agnieszka Swarożyn 1963 m opłacono on-line
51 Zimny Tomasz Zimny Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
52 Nowak Kacper Tczew 1963 m SP 12 opłacono on-line
53 Plutowska Barbara Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
54 Kacprzak Patryk Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
55 Szulc Monika Tczew 1963 m opłacono on-line
56 Wróblewski Krzysztof Tczew 1963 m PressGlass biegam i wspieram opłacono on-line
57 Szulc Akadiusz Tczew 1963 m opłacono on-line
58 Odebralski Kuba Tczew 1963 m opłacono on-line
59 Ścisłowski Andrzej Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
60 Samp Miłosz Samp Tczew 1963 m opłacono on-line
61 Frankiewicz Andrzej Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
62 Różycki Pawel Różycki Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
63 Frankiewicz Żaneta Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
64 Zimna Agnieszka Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
65 Kaczmar Błażej Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
66 Zimny Dawid Tczew 1963 m ZSBIO Tczew opłacono on-line
67 GĄDEK BRYGIDA Tczew 1963 m opłacono on-line
68 Szulc Klaudia Tczew 1963 m opłacono on-line
69 Flemming Kamila Tczew 1963 m opłacono on-line
70 Klimek Małgorzata Tczew 1963 m opłacono on-line
71 Jędrasiewicz Jacek Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
72 Czapiewska Katarzyna Tczew 1963 m opłacono on-line
73 Puckowski Dawid Tczew 1963 m Dzika Wataha opłacono on-line
74 Małkowska Marzena Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
75 Niespodziński Lesław Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
76 Bieszka Angelika Tczew 1963 m opłacono on-line
77 Bieszka Szymon Tczew 1963 m opłacono on-line
78 STEINKA JUSTYNA TCZEW 1963 m opłacono on-line
79 Szostak Magda Tczew 1963 m opłacono on-line
80 Thrun Jarosław Tczew 1963 m opłacono on-line
81 Kulas Jan Tczew 1963 m opłacono on-line
82 Thrun Anna Tczew 1963 m opłacono on-line
83 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
84 Pepliński Krzysztof Tczew 1963 m opłacono on-line
85 ZIÓŁKOWSKA KAROLINA Tczew 1963 m opłacono on-line
86 Imianowski Łukasz Tczew 1963 m I LO Tczew opłacono on-line
87 GOLICKI ADAM TCZEW 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
88 Liedtke Dariusz Tczew 1963 m opłacono on-line
89 Barczewska Anna Tczew 1963 m opłacono on-line
90 Markowska Aleksandra Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
91 Żurawski Mariusz Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
92 Kocerba Weronika Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
93 Kocerba Mateusz Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
94 Dywelski Mirosław Tczew 1963 m opłacono on-line
95 Markowski Szymon Tczew 1963 m Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
96 Ogonowski Wiktor Tczew 1963 m SP 12 opłacono on-line
97 Świech Iwona Tczew 1963 m opłacono on-line
98 Grubich Marcin Tczew 1963 m Apator Metrix S.A. opłacono on-line
99 Świech Weronika Tczew 1963 m opłacono on-line
100 Janas Anna Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 3268

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ