Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Balcerowski Andrzej Tczew 1963 m Biegający Silgan opłacono on-line
102 Szoska Sławomir Tczew 1963 m Hacjenda opłacono on-line
103 Tulula Monika Tczew 1963 m Crosselite opłacono on-line
104 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 1963 m Crosselite opłacono on-line
105 Abryszyńska Karolina Tczew 1963 m Crosselite opłacono on-line
106 Plutowska Barbara Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
107 Liedtke Dariusz Tczew 1963 m opłacono on-line
108 Dąbrowska Patrycja Tczew 1963 m
109 Komorowski Remigiusz Lubiszewo Tczewskie 1963 m Szkoła Podstawowa nr 12 opłacono on-line
110 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskie 1963 m opłacono on-line
111 TROCHOWSKA Anna TCZEW 1963 m opłacono on-line
112 Szczyglak Mariusz Tczew 1963 m CrossRunners opłacono on-line
113 Dubiela Halina Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
114 Połaczek Marcin Tczew 1963 m MP5 opłacono on-line
115 Połaczek Marta Tczew 1963 m MP5 opłacono on-line
116 Pijanowski Jan Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
117 Pudlewski Oskar Grudziądz 1963 m opłacono on-line
118 Thrun Anna Tczew 1963 m opłacono on-line
119 Thrun Jarosław Tczew 1963 m opłacono on-line
120 PudlewskI Piotr Grudziądz 1963 m opłacono on-line
121 Żur Arkadiusz Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
122 Pałkowska-Żur Monika Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
123 Rekowski Kazimierz Tczew 1963 m Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
124 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 1963 m opłacono on-line
125 ZIÓŁKOWSKA KAROLINA Tczew 1963 m opłacono on-line
126 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
127 Jędrasiewicz Jacek Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
128 Kaczmar Błażej Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
129 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
130 Żurawski Mariusz Tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
131 Bakuła Tomasz Tczew 1963 m opłacono on-line
132 Grudziński Przemysław Gdańsk 1963 m opłacono on-line
133 Grudzińska Joanna Gdańsk 1963 m opłacono on-line
134 Jarosz Mateusz Jarosz Gorzędziej 1963 m opłacono on-line
135 Flemming Kamila Tczew 1963 m opłacono on-line
136 GĄDEK BRYGIDA Tczew 1963 m opłacono on-line
137 Wróblewski Krzysztof Tczew 1963 m PressGlass biegam i wspieram opłacono on-line
138 Mokwa Adam Tczew 1963 m opłacono on-line
139 Mokwa Marcin Tczew 1963 m opłacono on-line
140 Reksyn Małgorzata Tczew 1963 m Crosselite opłacono on-line
141 Gostomski Piotr tczew 1963 m Team Tapflo opłacono on-line
142 Chlistowska Kamila Malbork 1963 m opłacono on-line
143 Świech Weronika Tczew 1963 m opłacono on-line
144 Świech Iwona Tczew 1963 m opłacono on-line
145 Markowski Szymon Tczew 1963 m Biegający Tczew / Thales opłacono on-line
146 Markowska Aleksandra Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
147 GOLICKI ADAM TCZEW 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line
148 Zima Jan Minięta 1963 m
149 Lesiak Dorota Gdańsk 1963 m opłacono on-line
150 Janas Anna Tczew 1963 m Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 4133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ