Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Apator Metrix S.A. | |||||||||
1 | Grubich Marcin | Tczew | 1963 m | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
Biegający Silgan | |||||||||
2 | Balcerowski Andrzej | Tczew | 1963 m | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
3 | Czechowski Dawid | Subkowy | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
4 | Czechowska Dorota | Subkowy | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
5 | Ostrowski Piotr | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
6 | Michalak Marek | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
7 | Hulewicz Grażyna | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
8 | Hulewicz Przemysław | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
9 | Pióro Maria | Gorzędziej | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
10 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
11 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
12 | Pijanowski Jan | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
13 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
14 | Niespodziński Lesław | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
15 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Zimna Agnieszka | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Małkowska Marzena | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Nowak Grzegorz | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Nowak Katarzyna | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Plutowska Barbara | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Dubiela Halina | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Markowska Aleksandra | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | GOLICKI ADAM | TCZEW | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Janas Anna | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / Thales | |||||||||
28 | Markowski Szymon | Tczew | 1963 m | Biegający Tczew / Thales | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
29 | ziemann tomasz | Tczew | 1963 m | CrossElite | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
30 | Czech Przemysław | Tczew | 1963 m | CrossElite | opłacono on-line | ||||
CrossRunners | |||||||||
31 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 1963 m | CrossRunners | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
32 | Tulula Monika | Tczew | 1963 m | Crosselite | opłacono on-line | ||||
33 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | 1963 m | Crosselite | opłacono on-line | ||||
34 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 1963 m | Crosselite | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
35 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 1963 m | Crosselite | opłacono on-line | ||||
Cudaki | |||||||||
36 | Kotecki Jarosław | Bolesławowo | 1963 m | Cudaki | opłacono on-line | ||||
Dzika Wataha | |||||||||
37 | Puckowski Dawid | Tczew | 1963 m | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
38 | Lipke Krzysztof | Tczew | 1963 m | Dzika Wataha | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
39 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 1963 m | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Hacjenda | |||||||||
40 | Szoska Sławomir | Tczew | 1963 m | Hacjenda | opłacono on-line | ||||
I LO Tczew | |||||||||
41 | Imianowski Łukasz | Tczew | 1963 m | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
42 | Hulewicz Filip | Tczew | 1963 m | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
43 | Makać Dariusz | Tczew | 1963 m | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
44 | Zalewska Aleksandra | Brzuśce | 1963 m | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
45 | Gretka Patryk | Tczew | 1963 m | I LO Tczew | opłacono on-line | ||||
MKA | |||||||||
46 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | 1963 m | MKA | opłacono on-line | ||||
MP5 | |||||||||
47 | Połaczek Marcin | Tczew | 1963 m | MP5 | opłacono on-line | ||||
48 | Połaczek Marta | Tczew | 1963 m | MP5 | opłacono on-line | ||||
Młodzież Wszechpolska Tczew | |||||||||
49 | Wełniak Robert | Tczew | 1963 m | Młodzież Wszechpolska Tczew | opłacono on-line | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
50 | Cybulski Karol | Malbork | 1963 m | Nyborg-Mawent | opłacono on-line | ||||
Nyborg-Mawent S.A. | |||||||||
51 | Cybulska Urszula | Malbork | 1963 m | Nyborg-Mawent S.A. | opłacono on-line | ||||
Nyborg-Mawent s.a. | |||||||||
52 | Madej Krzysztof | Malbork | 1963 m | Nyborg-Mawent s.a. | opłacono on-line | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | |||||||||
53 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | 1963 m | Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
PressGlass biegam i wspieram | |||||||||
54 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | 1963 m | PressGlass biegam i wspieram | opłacono on-line | ||||
SP 12 | |||||||||
55 | Ogonowski Wiktor | Tczew | 1963 m | SP 12 | opłacono on-line | ||||
56 | Hulewicz Monika | Tczew | 1963 m | SP 12 | opłacono on-line | ||||
57 | Nowak Kacper | Tczew | 1963 m | SP 12 | opłacono on-line | ||||
SP SUBKOWY | |||||||||
58 | Zalewska Anna | Brzuśce | 1963 m | SP SUBKOWY | opłacono on-line | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
59 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | 1963 m | Salon Optyczny Prestiż | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 8 | |||||||||
60 | Zimny Filip | Tczewskie Łąki | 1963 m | Szkoła Podstawowa nr 8 | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 12 | |||||||||
61 | Komorowski Remigiusz | Lubiszewo Tczewskie | 1963 m | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
62 | Różycki Pawel Różycki | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
63 | Pałkowska Aleksandra | Swarożyn | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
64 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
65 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
66 | Kacprzak Patryk | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
67 | Kocerba Mateusz | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
68 | Kocerba Weronika | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
69 | Żur Arkadiusz | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
70 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
71 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
72 | Kaczmar Błażej | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
73 | Żurawski Mariusz | Tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
74 | Gostomski Piotr | tczew | 1963 m | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
ZSBIO Tczew | |||||||||
75 | Zimny Dawid | Tczew | 1963 m | ZSBIO Tczew | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
76 | Maciejewski Paweł | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
77 | Rumkowski Piotr | Gdynia | 1963 m | opłacono on-line | |||||
78 | Lic Oskar | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
79 | Kajtek Tadeusz | Rokitki | 1963 m | opłacono on-line | |||||
80 | Zdrojewski Patryk | Starogard Gdański | 1963 m | opłacono on-line | |||||
81 | Szyca Szymon | Starogard Gdański | 1963 m | opłacono on-line | |||||
82 | Halmann Kamila | Wejherowo | 1963 m | ||||||
83 | Halmann Nicola | Wejherowo | 1963 m | ||||||
84 | Barczewska Anna | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
85 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 1963 m | opłacono on-line | |||||
86 | Naumczyk Aleksandra | Malbork | 1963 m | opłacono on-line | |||||
87 | Maliszewska Marianna | Elbląg | 1963 m | opłacono on-line | |||||
88 | Dywelski Mirosław | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
89 | Samp Miłosz Samp | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
90 | Malinowska Martyna | GNIEW | 1963 m | opłacono on-line | |||||
91 | Golombek Piotr | Grudziądz | 1963 m | opłacono on-line | |||||
92 | Malinowska Karolina | Gniew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
93 | Tatarczuk Tomasz | Gorzędziej | 1963 m | opłacono on-line | |||||
94 | Pióro Jarosław | Gorzędziej | 1963 m | opłacono on-line | |||||
95 | Kulas Jan | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
96 | Lic Andrzej | Rokitki | 1963 m | opłacono on-line | |||||
97 | Szwoch Aneta | Zelgoszcz | 1963 m | opłacono on-line | |||||
98 | Czapiewska Katarzyna | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
99 | Guz Szymon | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
100 | Ziębakowska Elżbieta | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
101 | Zander Elżbieta | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
102 | Klimek Małgorzata | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
103 | Mikołajski Szymon Mikołajski | Starogard Gdański | 1963 m | opłacono on-line | |||||
104 | Szmagliński Piotr | Starogard Gdański | 1963 m | opłacono on-line | |||||
105 | Szołtun Sławomir | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
106 | STEINKA JUSTYNA | TCZEW | 1963 m | opłacono on-line | |||||
107 | Odebralski Kuba | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
108 | Michalak Anna | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
109 | Szołtun Dariusz | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
110 | Naumczyk Tomasz | Malbork | 1963 m | opłacono on-line | |||||
111 | Kordowska Magdalena | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
112 | Balcerowski Oliwier | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
113 | Jaruga Michał | Koźliny | 1963 m | ||||||
114 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 1963 m | opłacono on-line | |||||
115 | Pepliński Krzysztof | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
116 | Sikorski Filip | Lubiszewo Tczewskie | 1963 m | opłacono on-line | |||||
117 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | 1963 m | opłacono on-line | |||||
118 | Sochacki Bartosz | Gdansk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
119 | Szulc Klaudia | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
120 | Szulc Akadiusz | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
121 | Szulc Monika | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
122 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | 1963 m | opłacono on-line | |||||
123 | Szostak Magda | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
124 | Bieszka Szymon | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
125 | Bieszka Angelika | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
126 | Liedtke Dariusz | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
127 | Dąbrowska Patrycja | Tczew | 1963 m | ||||||
128 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskie | 1963 m | opłacono on-line | |||||
129 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 1963 m | opłacono on-line | |||||
130 | Pudlewski Oskar | Grudziądz | 1963 m | opłacono on-line | |||||
131 | Thrun Anna | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
132 | Thrun Jarosław | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
133 | PudlewskI Piotr | Grudziądz | 1963 m | opłacono on-line | |||||
134 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 1963 m | opłacono on-line | |||||
135 | ZIÓŁKOWSKA KAROLINA | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
136 | Bakuła Tomasz | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
137 | Grudziński Przemysław | Gdańsk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
138 | Grudzińska Joanna | Gdańsk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
139 | Jarosz Mateusz Jarosz | Gorzędziej | 1963 m | opłacono on-line | |||||
140 | Flemming Kamila | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
141 | GĄDEK BRYGIDA | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
142 | Mokwa Adam | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
143 | Mokwa Marcin | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
144 | Chlistowska Kamila | Malbork | 1963 m | opłacono on-line | |||||
145 | Świech Weronika | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
146 | Świech Iwona | Tczew | 1963 m | opłacono on-line | |||||
147 | Zima Jan | Minięta | 1963 m | ||||||
148 | Lesiak Dorota | Gdańsk | 1963 m | opłacono on-line | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
149 | Hinc Aldona | Gdańsk | 1963 m | Żarta Wataha | |||||
150 | Hinc Stanisław | Gdańsk | 1963 m | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 7060