12km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Meta
1 159 KUJAWSKI GRZEGORZ M 1 M 36-59 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 12km 18.38 00:03:15 00:39:11.47
2 106 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 16-35 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK / DARZLUBSKIE DZIKI 12km 17.44 00:03:26 00:41:17.19
3 263 POBŁOCKI PIOTR M 3 M 36-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 12km 17.39 00:03:27 00:41:24.48
4 341 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M 4 M 36-59 1 RUMIA AD TEAM 12km 17.38 00:03:27 00:41:26.13
5 221 MIZIARSKI PAWEŁ M 5 M 16-35 1 REDA LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 16.48 00:03:38 00:43:41.39
6 225 MOSKA DAWID M 6 M 16-35 2 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO 12km 16.38 00:03:39 00:43:58.77
7 321 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 7 M 16-35 3 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA 12km 16.11 00:03:43 00:44:41.63
8 227 MRÓWKA MICHAŁ M 8 M 36-59 2 GDAŃSK 12km 16.08 00:03:43 00:44:46.02
9 67 GAWEŁ IRENEUSZ M 9 M 36-59 3 RUMIA PROJEKT1000UP 12km 16.08 00:03:43 00:44:47.62
10 359 WOJNOWSKI MICHAŁ M 10 M 36-59 4 GDAŃSK START TEAM WĄBRZEŹNO 12km 16.02 00:03:44 00:44:57.47
11 318 STUSIO DAMIAN M 11 M 36-59 5 GDAŃSK 12km 15.86 00:03:46 00:45:23.11
12 360 WOJTOWICZ MARCIN M 12 M 36-59 6 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA 12km 15.76 00:03:48 00:45:41.53
13 74 GOSTKOWSKI ŁUKASZ M 13 M 16-35 4 BYTÓW 12km 15.54 00:03:51 00:46:20.71
14 22 BRUCKI ROBERT M 14 M 36-59 7 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / CHYLOŃSKIE DZIKI 12km 15.35 00:03:54 00:46:55.11
15 163 KUR DANIEL M 15 M 36-59 8 GDYNIA TRICITY_TRI 12km 15.29 00:03:55 00:47:05.83
16 30 BURY PAWEŁ M 16 M 36-59 9 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 15.15 00:03:57 00:47:32.64
17 223 MOLLIN BARTLOMIEJ M 17 M 36-59 10 STRZELNO LZS SOKÓŁ STRZELNO 12km 15.08 00:03:58 00:47:44.62
18 401 FELON MICHAL M 18 M 36-59 11 GDYNIA BIEGAMY 12km 15.04 00:03:59 00:47:53.88
19 338 TAŃSKI MARCIN M 19 M 36-59 12 PUCK TEAM ELWART, LKS PUCK 12km 14.96 00:04:00 00:48:07.03
20 172 LABUDDA WOJCIECH M 20 M 36-59 13 PUCK LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 12km 14.92 00:04:01 00:48:15.19
21 335 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 21 M 16-35 5 DOMATÓWKO 12km 14.89 00:04:01 00:48:22.97
22 72 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 K 16-29 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 14.85 00:04:02 00:48:29.42
23 256 PIETRUSZKA MIKOŁAJ M 22 M 36-59 14 KOSZALIN TĘCZA RUN 12km 14.81 00:04:03 00:48:37.23
24 126 KLEBBA BARTOSZ M 23 M 36-59 15 SWARZEWO KLUB BIEGACZA "PRAWO DO ŻYCIA" 12km 14.72 00:04:04 00:48:55.58
25 114 KAMIŃSKI JACEK M 24 M 36-59 16 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM 12km 14.71 00:04:04 00:48:56.60
26 206 MARSZAŁEK SEBASTIAN M 25 M 16-35 6 RUMIA PROJEKT1000UP 12km 14.7 00:04:04 00:48:58.07
27 65 GAŁĘZA SŁAWOMIR M 26 M 36-59 17 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 14.7 00:04:04 00:48:59.93
28 323 SZENK MARTA K 2 K 30-49 BYDGOSZCZ 12km 14.64 00:04:05 00:49:10.98
29 173 LABUN ZENON M 27 M 36-59 18 MRZEZINO 12km 14.56 00:04:07 00:49:28.53
30 75 GÓRECKI ROMAN M 28 M 36-59 19 GDYNIA MORSY GDYŃSKIE / CHYLOŃSKIE DZIKI / BIEGAMYRAZEM.PL 12km 14.45 00:04:09 00:49:49.11
31 304 SKRZYPCZAK MARCIN M 29 M 36-59 20 PUCK 12km 14.43 00:04:09 00:49:54.63
32 38 CZAJA ANDRZEJ M 30 M 36-59 21 ŁĘCZYCE UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 12km 14.38 00:04:10 00:50:04.13
33 182 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 31 M 16-35 7 MRĄGOWO 12km 14.37 00:04:10 00:50:06.46
34 26 BUCZKOWSKI DAMIAN M 32 M 36-59 22 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 14.35 00:04:10 00:50:10.48
35 240 ORESZKE JAN M 33 M 36-59 23 KARWIA BRW KP PSP 12km 14.28 00:04:12 00:50:25.73
36 259 PIONK TADEUSZ M 34 M 36-59 24 RUMIA KONTENER FORMY 12km 14.22 00:04:13 00:50:37.18
37 352 WASYLKA ŁUKASZ M 35 M 36-59 25 LUZINO KASZUBI LUZINO 12km 14.11 00:04:15 00:51:02.74
38 187 LITWIN PIOTR M 36 M 36-59 26 GDAŃSK 12km 14.09 00:04:15 00:51:05.23
39 42 DĄBEK ADRIAN M 37 M 36-59 27 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI 12km 14.02 00:04:16 00:51:21.74
40 281 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 16-29 SZTUM 12km 13.91 00:04:18 00:51:46.22
41 241 ORZOŁ KAMIL M 38 M 36-59 28 GDYNIA 12km 13.88 00:04:19 00:51:52.43
42 131 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 39 M 36-59 29 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 13.87 00:04:19 00:51:54.06
43 57 ELENDT TOMASZ ELENDT M 40 M 16-35 8 TUCHOMIE KONSMET 12km 13.86 00:04:19 00:51:56.00
44 54 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 41 M 36-59 30 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 13.84 00:04:20 00:52:02.50
45 94 JABŁOŃSKI ŁUKASZ M 42 M 36-59 31 KARTUZY 12km 13.71 00:04:22 00:52:32.30
46 238 NOWAK MIROSŁAW M 43 M 36-59 32 REDA 12km 13.69 00:04:23 00:52:36.19
47 367 ZALEWSKI DANIEL M 44 M 16-35 9 SUSZ 12km 13.69 00:04:23 00:52:36.35
48 320 SZAPIEL ANDRZEJ M 45 M 16-35 10 POGÓRZE LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 13.65 00:04:23 00:52:44.60
49 197 MAJKOWSKI KAROL M 46 M 36-59 33 KĘBŁOWO LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 13.65 00:04:23 00:52:44.95
50 345 TRUSKOLAWSKA OLA K 4 K 30-49 1 GDYNIA TRIDEA TEAM / BIEGAMYRAZEM.PL. 12km 13.65 00:04:23 00:52:45.99
51 300 SIOMA GRZEGORZ M 47 M 36-59 34 GDYNIA WITOMINO 12km 13.6 00:04:24 00:52:57.55
52 303 SKROBACZ PRZEMYSŁAW M 48 M 16-35 11 REDA LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 13.59 00:04:24 00:52:58.26
53 237 NIEMIEC MAREK M 49 M 36-59 35 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO 12km 13.55 00:04:25 00:53:08.22
54 220 MISLISZ PIOTR M 50 M 36-59 36 OSŁONINO 12km 13.53 00:04:26 00:53:13.47
55 144 KOWALSKI MICHAŁ M 51 M 36-59 37 KOŚCIERZYNA KSR TEAM 12km 13.5 00:04:26 00:53:20.49
56 93 JABŁOŃSKI ANDRZEJ M 52 M 36-59 38 CZARNE CZARNE BIEGA 12km 13.49 00:04:26 00:53:23.75
57 357 WILLNER WALDEMAR M 53 M 36-59 39 DOMATÓWKO 12km 13.45 00:04:27 00:53:31.18
58 348 URBANIAK DANIEL M 54 M 36-59 40 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 13.4 00:04:28 00:53:45.41
59 271 RAFALAK GRZEGORZ M 55 M 36-59 41 KOSAKOWO LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 13.37 00:04:29 00:53:51.29
60 129 KLOPOTEK CLAUDIA K 5 K 16-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 12km 13.33 00:04:30 00:54:02.16
61 366 ZAGLEWSKI ANDRZEJ M 56 M 36-59 42 WŁADYSŁAWOWO 12km 13.32 00:04:30 00:54:04.70
62 374 ZIELIŃSKI JACEK M 57 M 36-59 43 REDA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 13.28 00:04:31 00:54:13.02
63 400 HUBERT JAKUB M 58 M 36-59 44 KOSAKOWO ONEWAYTRAVEL.PL 12km 13.28 00:04:31 00:54:14.48
64 92 HINTZKE LESZEK M 59 M 36-59 45 LEŚNIEWO 12km 13.26 00:04:31 00:54:18.59
65 280 RÓŻYCKI RAFAŁ M 60 M 16-35 12 ZIELONA GÓRA 12km 13.26 00:04:31 00:54:18.69
66 28 BUGAJ PRZEMYSŁAW M 61 M 16-35 13 PUCK 12km 13.26 00:04:31 00:54:19.36
67 166 KUŻEL PIOTR M 62 M 36-59 46 SWARZEWO 12km 13.25 00:04:31 00:54:20.40
68 49 DOROBCZYŃSKI MAREK M 63 M 36-59 47 CHAŁUPY 12km 13.24 00:04:32 00:54:24.55
69 117 KARAŚKIEWICZ MICHAŁ M 64 M 36-59 48 PODGÓRZE 12km 13.23 00:04:32 00:54:26.33
70 270 RACZYŃSKA EWA K 6 K 30-49 2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 13.17 00:04:33 00:54:39.98
71 63 GAJDA PATRYK M 65 M 16-35 14 GDYNIA 12km 13.16 00:04:33 00:54:42.80
72 387 LANG MARCIN M 66 M 36-59 49 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 12km 13.15 00:04:33 00:54:45.55
73 392 WNUK STANISŁAW M 67 M 60+ 1 WIELKI KLINCZ SANTANA WIELKI KLINCZ 12km 13.12 00:04:34 00:54:53.74
74 111 KALINOWSKA PAULINA K 7 K 30-49 3 KIEŁPINO 12km 13.04 00:04:36 00:55:12.60
75 252 PASTUSZAK RAFAŁ M 68 M 36-59 50 ŁOPATKI START TEAM WĄBRZEŹNO 12km 13 00:04:37 00:55:24.14
76 316 STROMIDŁO JAN M 69 M 36-59 51 SWARZEWO 12km 12.99 00:04:37 00:55:26.36
77 20 BORCHMANN SZYMON M 70 M 36-59 52 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 12km 12.95 00:04:38 00:55:36.80
78 34 CIBA MICHAŁ M 71 M 36-59 53 WEJHEROWO PORTA ACTIVE RUNNING 12km 12.93 00:04:38 00:55:42.06
79 205 MARSZAŁEK JERZY M 72 M 36-59 54 PUCK 12km 12.92 00:04:38 00:55:43.48
80 45 DETTLAFF IRENEUSZ M 73 M 36-59 55 GNIEŻDŻEWO LZS/OSP GNIEŻDŻEWO 12km 12.91 00:04:38 00:55:45.61
81 68 GAWEŁ ZBIGNIEW M 74 M 60+ 2 SŁUPSK POMERIDERS SŁUPSK 12km 12.89 00:04:39 00:55:51.47
82 398 KOSIŃSKI ZBIGNIEW M 75 M 36-59 56 GDAŃSK 12km 12.89 00:04:39 00:55:52.77
83 364 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 76 M 36-59 57 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 12km 12.88 00:04:39 00:55:54.23
84 262 POBŁOCKA BOŻENA K 8 K 50+ 1 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK 12km 12.87 00:04:39 00:55:56.06
85 342 TOPOREK RAFAŁ K 9 K 30-49 4 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 12km 12.84 00:04:40 00:56:05.10
86 399 ARTECKI ARKADIUSZ M 77 M 36-59 58 12km 12.82 00:04:40 00:56:11.38
87 151 KRUK MACIEJ M 78 M 36-59 59 RUMIA 12km 12.82 00:04:40 00:56:11.97
88 122 KICHLER KRYSPIN M 79 M 36-59 60 GDANSK 12km 12.78 00:04:41 00:56:19.63
89 383 WYGANOWSKI DARIUSZ M 80 M 36-59 61 RUMIA 12km 12.75 00:04:42 00:56:29.08
90 324 SZEWKA MACIEJ M 81 M 36-59 62 DARZLUBIE OSP DARZLUBIE 12km 12.74 00:04:42 00:56:31.28
91 284 RYBACZEK PAWEL M 82 M 36-59 63 RUMIA 12km 12.73 00:04:42 00:56:33.34
92 393 KONKEL MACIEJ M 83 M 16-35 15 GDYNIA 12km 12.73 00:04:42 00:56:34.53
93 154 KRYŻA ARKADIUSZ M 84 M 36-59 64 WŁDAYSLAWOWO 273 12km 12.7 00:04:43 00:56:42.35
94 64 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 85 M 36-59 65 GDAŃSK TAKA RYBA 12km 12.65 00:04:44 00:56:55.89
95 396 LADEMANN ARTUR M 86 M 36-59 66 BOLSZEWO 12km 12.61 00:04:45 00:57:06.28
96 170 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 87 M 36-59 67 WEJHEROWO 12km 12.6 00:04:45 00:57:09.99
97 236 NECEL MAREK M 88 M 36-59 68 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 12.58 00:04:46 00:57:13.29
98 195 MACISZKA MARTA MACISZKA K 10 K 30-49 5 PUCK 12km 12.58 00:04:46 00:57:13.83
99 209 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 89 M 36-59 69 GDAŃSK 12km 12.56 00:04:46 00:57:19.28
100 61 FUŁAT KAROL M 90 M 36-59 70 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 12.54 00:04:47 00:57:24.20
101 107 JEDNACHOWSKI RADOSŁAW M 91 M 16-35 16 DARZLUBIE DARZLUBSKIE DZIKI 12km 12.54 00:04:47 00:57:26.31
102 138 KONOPKA PAWEŁ M 92 M 36-59 71 WŁADYSŁAWOWO 12km 12.52 00:04:47 00:57:31.28
103 251 PASIŃSKA ANGELIKA K 11 K 30-49 6 CHOJNICE 12km 12.49 00:04:48 00:57:40.20
104 82 HAJDUK IRENEUSZ M 93 M 36-59 72 WŁADYSŁAWOWO BOWIL BIOTECH TEAM 12km 12.45 00:04:49 00:57:51.66
105 296 SERKOWSKA ANNA K 12 K 30-49 7 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 12km 12.4 00:04:50 00:58:05.61
106 110 KACZYKOWSKI KAROL M 94 M 36-59 73 ŻELISTRZEWO KORONA ŻELISTRZEWO BIEGA 12km 12.35 00:04:51 00:58:18.40
107 8 BAJDA GRZEGORZ M 95 M 16-35 17 POGÓRZE 12km 12.34 00:04:51 00:58:22.03
108 286 RYCHTER WIESŁAW M 96 M 60+ 3 ELBLĄG BUCHALTER 12km 12.33 00:04:52 00:58:25.41
109 16 BIESZKE IZABELA K 13 K 30-49 8 MOSTY WYMIATACZE 12km 12.3 00:04:52 00:58:33.35
110 58 ELMIŚ GRZEGORZ M 97 M 36-59 74 HEL BIEGACZ PORTOWY HEL 12km 12.3 00:04:52 00:58:33.71
111 190 LUNK KRZYSZTOF M 98 M 36-59 75 PUCK LIVESTRONG 12km 12.24 00:04:54 00:58:49.40
112 9 BAJDA PIOTR M 99 M 36-59 76 POŁCZYNO SEA ​​TEAM OF NEPTUNE 12km 12.24 00:04:54 00:58:49.63
113 112 KALINOWSKI KRZYSZTOF M 100 M 36-59 77 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 12km 12.24 00:04:54 00:58:50.82
114 313 STANKIEWICZ IWONA K 14 K 50+ 2 REKOWO GÓRNE 12km 12.22 00:04:54 00:58:56.60
115 178 TEOFILAK JUSTYNA K 15 K 30-49 9 RUMIA 12km 12.07 00:04:58 00:59:40.36
116 346 TUSZYŃSKA BARBARA K 16 K 30-49 10 SOPOT 12km 12.03 00:04:59 00:59:52.62
117 59 FRANCHE JULIEN M 101 M 36-59 78 GDAŃSK GREY HAIR STRESSED INDUCED MAN 12km 12 00:04:59 00:59:59.14
118 66 GAŁKA GRZEGORZ M 102 M 36-59 79 GDAŃSK 12km 12 00:05:00 01:00:01.91
119 317 STROMSKI KRZYSZTOF M 103 M 36-59 80 PRZYJAŹŃ 12km 11.99 00:05:00 01:00:02.96
120 230 MYSZK DAMIAN M 104 M 36-59 81 ROBAKOWO PORTA RUNNING TEAM 12km 11.99 00:05:00 01:00:02.99
121 329 SZTYGIEL MACIEJ M 105 M 36-59 82 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM 12km 11.99 00:05:00 01:00:03.46
122 328 SZTYGIEL JOANNA K 17 K 30-49 11 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM 12km 11.99 00:05:00 01:00:03.60
123 269 PULCZYŃSKA ANNA K 18 K 30-49 12 STARZYNO 12km 11.97 00:05:00 01:00:08.75
124 174 LADEMANN ALICJA K 19 K 30-49 13 DARZLUBIE 12km 11.96 00:05:01 01:00:13.01
125 43 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 20 K 30-49 14 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 11.94 00:05:01 01:00:18.77
126 127 KLEBBA KRZYSZTOF M 106 M 36-59 83 PUCK / ŁEBCZ KASZËBË ŁEBCZ 12km 11.92 00:05:01 01:00:23.11
127 50 DORSZ BEATA K 21 K 50+ 3 GDYNIA 12km 11.91 00:05:02 01:00:26.93
128 171 LABUDDA MIROSŁAW M 107 M 60+ 4 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 11.91 00:05:02 01:00:28.47
129 214 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA K 22 K 30-49 15 DOMATÓWKO 12km 11.87 00:05:03 01:00:39.10
130 275 RENACHOWSKI MIROSŁAW M 108 M 36-59 84 REDA OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL 12km 11.85 00:05:03 01:00:45.76
131 289 SADOWSKI PIOTR M 109 M 36-59 85 RUMIA MŁODE DZIKI RUNEDA 12km 11.84 00:05:04 01:00:49.31
132 115 KANKOWSKA JUSTYNA K 23 K 30-49 16 LUZINO KASZUBI LUZINO 12km 11.8 00:05:05 01:01:02.80
133 95 JAFFKE JAROSŁAW M 110 M 36-59 86 ŁEBCZ 12km 11.79 00:05:05 01:01:03.33
134 395 BANAŚ MATEUSZ M 111 M 36-59 87 KATOWICE 12km 11.73 00:05:06 01:01:22.19
135 266 POLAK JAREK M 112 M 16-35 18 KOŚCIERZYNA DZIKI Z TRÓJMIASTA 12km 11.73 00:05:06 01:01:23.29
136 232 NACZK MARCIN M 113 M 36-59 88 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 11.67 00:05:08 01:01:41.17
137 175 LADEMANN MACIEJ M 114 M 36-59 89 DARZLUBIE 12km 11.63 00:05:09 01:01:53.26
138 113 KAMIŃSKI BARTŁOMIEJ M 115 M 36-59 90 DARZLUBIE PUCKA GRUPA ROWEROWA 12km 11.63 00:05:09 01:01:54.32
139 248 PAŃKA ADAM M 116 M 16-35 19 BOROWO 12km 11.63 00:05:09 01:01:54.71
140 56 DZIENISZ ROMAN M 117 M 36-59 91 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 12km 11.62 00:05:09 01:01:58.65
141 336 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 118 M 16-35 20 SZTUM 12km 11.61 00:05:10 01:02:00.69
142 53 DYDYMSKA MONIKA K 24 K 30-49 17 RUMIA PARKRUN RUMIA 12km 11.61 00:05:10 01:02:01.66
143 294 SCHUTZ TOMASZ M 119 M 36-59 92 SOPOT BROWAR GDYNIA 12km 11.56 00:05:11 01:02:17.53
144 375 ZIELKE CEZARY M 120 M 16-35 21 MAŁA PIAŚNICA 12km 11.55 00:05:11 01:02:19.05
145 397 LADEMANN DAMIAN M 121 M 36-59 93 LEŚNIEWO 12km 11.54 00:05:11 01:02:23.30
146 91 HINCKA MARZENA K 25 K 30-49 18 GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 11.52 00:05:12 01:02:29.44
147 97 JAMRÓZ RENATA K 26 K 30-49 19 GDYNIA BIG YELOW FOOT ADVENTURE TEAM 12km 11.49 00:05:13 01:02:39.13
148 79 GRYCKO BARBARA GRYCKO K 27 K 16-29 2 WŁADYSŁAWOWO 12km 11.47 00:05:13 01:02:45.38
149 119 KARSZNIA GRZEGORZ M 122 M 36-59 94 PUCK 12km 11.44 00:05:14 01:02:55.06
150 71 GESZPRYCH MAREK M 123 M 36-59 95 ZĄBKI DRUŻYNA BLANECZKI 12km 11.43 00:05:15 01:03:01.87
151 70 GĄSKA MACIEJ M 124 M 36-59 96 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 12km 11.42 00:05:15 01:03:03.09
152 47 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 28 K 30-49 20 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 12km 11.4 00:05:15 01:03:09.50
153 2 ADAMIK ALEKSANDRA K 29 K 30-49 21 GDAŃSK ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 12km 11.39 00:05:16 01:03:14.77
154 41 CZOSKA ADAM M 125 M 16-35 22 RUMIA 12km 11.38 00:05:16 01:03:16.33
155 60 FRANKOWSKA JUSTYNA K 30 K 30-49 22 KARTUZY 12km 11.37 00:05:16 01:03:21.99
156 288 RZEPA MACIEJ M 126 M 36-59 97 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 11.36 00:05:17 01:03:24.00
157 96 JAGODDA ADAM M 127 M 36-59 98 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 12km 11.35 00:05:17 01:03:27.16
158 153 KRUSZYŃSKI MARCIN M 128 M 36-59 99 GDYNIA 12km 11.31 00:05:18 01:03:40.16
159 3 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 129 M 36-59 100 WŁADYSŁAWOWO 12km 11.3 00:05:18 01:03:44.31
160 292 SCHMIDT JANUSZ M 130 M 36-59 101 POŁCZYNO 12km 11.28 00:05:19 01:03:50.59
161 116 KANKOWSKI PAWEŁ M 131 M 36-59 102 LUZINO KASZUBI LUZINO 12km 11.28 00:05:19 01:03:51.93
162 86 HEJKA WŁADEK M 132 M 36-59 103 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 12km 11.27 00:05:19 01:03:54.96
163 208 MATELSKI SZYMON M 133 M 36-59 104 JASTARNIA 12km 11.26 00:05:19 01:03:56.89
164 380 MAKOWSKI MARCIN M 134 M 36-59 105 GDYNIA 12km 11.25 00:05:20 01:04:00.23
165 239 OKRÓJ GABRIELA K 31 K 50+ 4 DOMATÓWKO 12km 11.24 00:05:20 01:04:02.74
166 379 KRÓL KRZYSZTOF M 135 M 36-59 106 PSZCZÓŁKI 12km 11.24 00:05:20 01:04:04.36
167 44 DEJNA SYLWIA K 32 K 30-49 23 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 12km 11.24 00:05:20 01:04:05.08
168 302 SKOWROŃSKI ŁUKASZ M 136 M 16-35 23 DZIAŁDOWO 12km 11.22 00:05:20 01:04:09.13
169 365 WYSOCKI DARIUSZ M 137 M 36-59 107 TORUŃ CSWOT 12km 11.22 00:05:20 01:04:10.11
170 25 BRZOZOWSKI PIOTR M 138 M 16-35 24 JASTRZĘBIA GÓRA 12km 11.21 00:05:21 01:04:13.69
171 48 DOMINIK WIESŁAW M 139 M 36-59 108 SWARZEWO LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 11.19 00:05:21 01:04:20.00
172 27 BUDZISZ DANIEL M 140 M 36-59 109 KUŹNICA 12km 11.17 00:05:22 01:04:26.60
173 125 KIPROWSKI ADRIAN M 141 M 36-59 110 ORLE PORTA RUNNING TEAM 12km 11.15 00:05:22 01:04:33.52
174 73 GODZIUK ROMAN M 142 M 60+ 5 TORUŃ 12km 11.14 00:05:23 01:04:38.74
175 76 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 33 K 30-49 24 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 11.13 00:05:23 01:04:41.29
176 90 HILLER GABRIELA K 34 K 50+ 5 GDYNIA 12km 11.11 00:05:23 01:04:47.96
177 394 STUDENCKA KAROLINA K 35 K 30-49 25 ŻYWIEC 12km 11.07 00:05:25 01:05:01.20
178 291 SAWCZUK MARCIN M 143 M 36-59 111 BANINO MAKE ARCHITEKCI 12km 11.05 00:05:25 01:05:08.11
179 226 MROZIŃSKI ADAM M 144 M 36-59 112 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA 12km 11.05 00:05:25 01:05:09.08
180 377 ZWATYKANICZ MARTYNA K 36 K 30-49 26 GDYNIA DZIKI Z TRÓJMIASTA 12km 11.04 00:05:26 01:05:12.53
181 108 JURGIELEWICZ JACEK M 145 M 36-59 113 KOSTKOWO PORTA RUNNING TEAM 12km 11.02 00:05:26 01:05:21.83
182 101 JANKOWSKI PRZEMYSŁAW M 146 M 36-59 114 PŁOCK NIEPASTERYZOWANI PŁOCK 12km 11 00:05:27 01:05:28.41
183 102 JANOWICZ ANNA K 37 K 30-49 27 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 11 00:05:27 01:05:29.36
184 211 MEYER ŁUKASZ M 147 M 36-59 115 LUZINO LUK-CONNECT TRI TEAM 12km 10.98 00:05:27 01:05:33.96
185 124 KIEŁBASA MICHAŁ M 148 M 16-35 25 GDYNIA 12km 10.96 00:05:28 01:05:42.10
186 109 JURGIELEWICZ KLAUDIA K 38 K 16-29 3 KOSTKOWO 12km 10.95 00:05:28 01:05:45.62
187 244 OSSOWSKI ARKADIUSZ M 149 M 36-59 116 RUMIA PROJEKT 100O UP RUNREDA 12km 10.95 00:05:28 01:05:46.89
188 260 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 150 M 36-59 117 BANINO CHABROWE WILKI 12km 10.93 00:05:29 01:05:53.16
189 224 MORAWEK ARKADIUSZ M 151 M 36-59 118 GDAŃSK 12km 10.91 00:05:29 01:05:58.82
190 331 SZUMNY DARIUSZ M 152 M 36-59 119 WEJHEROWO 12km 10.91 00:05:29 01:05:58.91
191 301 SKOWRON DARIUSZ M 153 M 16-35 26 POŁCHOWO SKOWRON_ARCHITEKCI 12km 10.86 00:05:31 01:06:18.70
192 164 KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA KASIA K 39 K 50+ 6 CZARNE CZARNE BIEGA 12km 10.84 00:05:32 01:06:24.41
193 295 SCHWANN MIROSŁAW M 154 M 36-59 120 WEJHEROWO WEJHEROWSKIE ŁABĘDZIE 12km 10.84 00:05:32 01:06:26.16
194 257 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M 155 M 36-59 121 CELBOWO 12km 10.84 00:05:32 01:06:26.33
195 267 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 40 K 30-49 28 GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK, SYDERAL 12km 10.82 00:05:32 01:06:33.51
196 149 KROLL TOMASZ M 156 M 36-59 122 KOBYSEWO PRZODKOWSKIE MORSY 12km 10.75 00:05:34 01:06:58.32
197 185 LIPIŃSKI SŁAWOMIR M 157 M 36-59 123 RUMIA 12km 10.75 00:05:35 01:07:00.03
198 201 MAŁKIŃSKI JÓZEF M 158 M 60+ 6 BYDGOSZCZ 12km 10.75 00:05:35 01:07:00.72
199 308 SOBANTY DARIUSZ M 159 M 36-59 124 BŁĄDZIKOWO 12km 10.74 00:05:35 01:07:01.96
200 123 KIEDROWICZ BARTOSZ M 160 M 16-35 27 GDYNIA TABAKIERA 12km 10.74 00:05:35 01:07:03.99
201 391 BRZEZICKA MAGDALENA K 41 K 30-49 29 REDA RUNEDA MŁODE DZIKI 12km 10.69 00:05:36 01:07:22.38
202 245 OSTOJSKA EWA K 42 K 30-49 30 REDA KUNDY PORTOWE/BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 10.63 00:05:38 01:07:43.01
203 17 BINISZKIEWICZ MARCIN M 161 M 36-59 125 TCZEW 12km 10.63 00:05:38 01:07:43.38
204 77 GRANDE PIOTR M 162 M 36-59 126 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 10.63 00:05:38 01:07:43.77
205 18 BLADOWSKA KATARZYNA K 43 K 30-49 31 REDA RUNEDA 12km 10.63 00:05:38 01:07:44.33
206 183 LEWICKA KAROLINA K 44 K 30-49 32 BŁĄDZIKOWO 12km 10.62 00:05:38 01:07:46.63
207 69 GAWRYLCZYK MACIEJ K 45 K 50+ 7 WEJHEROWO 12km 10.62 00:05:39 01:07:49.98
208 202 MARCHEL KAROLINA K 46 K 30-49 33 BOLSZEWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 10.61 00:05:39 01:07:53.28
209 143 KOWALSKA IWONA K 47 K 30-49 34 MOSTY WYMIATACZE 12km 10.6 00:05:39 01:07:56.60
210 55 DZIENISZ JUSTYNA K 48 K 30-49 35 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO 12km 10.58 00:05:40 01:08:02.38
211 133 KOLLEK ANNA K 49 K 50+ 8 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 10.57 00:05:40 01:08:08.31
212 279 ROPEL MIROSŁAW M 163 M 60+ 7 WEJHEROWO KIS TRANSPORT 12km 10.54 00:05:41 01:08:17.61
213 141 KOWALCZYK JOANNA K 50 K 30-49 36 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 10.54 00:05:41 01:08:18.17
214 285 RYCHERT ANNA K 51 K 30-49 37 GOWINO KASZUBI LUZINO 12km 10.54 00:05:41 01:08:18.57
215 194 ŁUKOMSKI TADEUSZ M 164 M 36-59 127 SKRZESZEWO ŻUKOWSKIE 12km 10.53 00:05:41 01:08:21.25
216 243 OSOWSKI MACIEJ M 165 M 36-59 128 GDYNIA DALEKO JESZCZE? 12km 10.52 00:05:42 01:08:28.09
217 371 ZAWADZKI PIOTR M 166 M 36-59 129 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 10.48 00:05:43 01:08:42.11
218 370 ZAWADZKA MONIKA K 52 K 30-49 38 RUMIA KONTENER FORMY 12km 10.48 00:05:43 01:08:42.16
219 78 GRUSZKA BEATA GRUSZKA K 53 K 30-49 39 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 12km 10.48 00:05:43 01:08:42.48
220 372 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 167 M 60+ 8 RUMIA REWA 12:15 12km 10.46 00:05:44 01:08:51.67
221 354 WAWRZYNIAK MICHAŁ M 168 M 36-59 130 CHOJNICE GCH BIEGA 12km 10.44 00:05:44 01:08:57.93
222 298 SIKORA ANNA K 54 K 30-49 40 BOJANO 12km 10.44 00:05:44 01:08:58.42
223 32 CENDROWSKI MARCIN M 169 M 16-35 28 RUMIA 12km 10.44 00:05:44 01:08:58.83
224 87 HERRMANN EWA K 55 K 30-49 41 BOJANO BOJANO BIEGA 12km 10.43 00:05:45 01:09:00.07
225 35 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 170 M 36-59 131 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 10.43 00:05:45 01:09:02.16
226 309 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K 56 K 16-29 4 BYDGOSZCZ 12km 10.39 00:05:46 01:09:18.60
227 278 ROMAN KRZYSZTOF M 171 M 36-59 132 BOLSZEWO PRZECINAK77/SFORA BMK 12km 10.38 00:05:46 01:09:21.40
228 305 SKRZYPEK MARCIN M 172 M 36-59 133 DĄBROWA # BE ACTIVE TRUCKER 12km 10.37 00:05:47 01:09:25.40
229 146 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 173 M 36-59 134 WIŚLINKA 12km 10.35 00:05:47 01:09:34.40
230 140 KORZENIEWSKI MICHAŁ M 174 M 36-59 135 WŁADYSŁAWOWO 12km 10.32 00:05:48 01:09:45.31
231 184 LEWIŃSKA DOMINIKA K 57 K 30-49 42 WŁADYSŁAWOWO 12km 10.31 00:05:49 01:09:52.38
232 265 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 175 M 36-59 136 RUMIA 12km 10.29 00:05:49 01:09:58.34
233 121 KARWOWSKI KRYSTIAN M 176 M 36-59 137 MOSTY 12km 10.29 00:05:49 01:09:59.60
234 135 KONKEL EDYTA K 58 K 30-49 43 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 10.28 00:05:50 01:10:03.80
235 145 KOZACZUK KRZYSZTOF M 177 M 36-59 138 WEJHEROWO 12km 10.26 00:05:50 01:10:11.43
236 85 HEBERLEIN KAROLINA K 59 K 30-49 44 WEJHEROWO 12km 10.26 00:05:51 01:10:12.54
237 361 WOLAŃSKA JOLANTA K 60 K 30-49 45 RUMIA 12km 10.25 00:05:51 01:10:16.41
238 148 LADEMANN GABRIELA K 61 K 30-49 46 BOLSZEWO RUN BABYS 12km 10.24 00:05:51 01:10:20.30
239 210 MELCER BOGUSŁAWA K 62 K 30-49 47 GNIEŻDŻEWO 12km 10.24 00:05:51 01:10:20.41
240 81 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K 63 K 30-49 48 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 12km 10.22 00:05:52 01:10:26.36
241 14 BEMOWSKA DOROTA K 64 K 30-49 49 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA 12km 10.22 00:05:52 01:10:26.78
242 196 MAJ ADAM M 178 M 36-59 139 PUCK MAYO JUDO FITNESS CENTER 12km 10.18 00:05:53 01:10:43.57
243 382 ZAMĘCKI ZBIGNIEW M 179 M 36-59 140 MĘDŁOW 12km 10.18 00:05:53 01:10:43.86
244 332 SZWEDA MIECZYSŁAW M 180 M 36-59 141 SWARZEWO 12km 10.13 00:05:55 01:11:03.82
245 1 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA K 65 K 30-49 50 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA 12km 10.13 00:05:55 01:11:04.60
246 253 PATALAS ANGELIKA K 66 K 30-49 51 CHŁAPOWO 12km 10.11 00:05:56 01:11:12.14
247 137 KONKOL PIOTR M 181 M 36-59 142 KĄPINO TEAM KĄPINO 12km 10.1 00:05:56 01:11:17.75
248 136 KONKOL JOANNA K 67 K 30-49 52 KĄPINO TEAM KĄPINO 12km 10.1 00:05:56 01:11:17.87
249 319 SUSKA KAMIL M 182 M 16-35 29 RUMIA 12km 10.08 00:05:57 01:11:24.40
250 293 SCHRÖDER ADAM M 183 M 36-59 143 GDYNIA 12km 10.06 00:05:57 01:11:33.53
251 334 SZYMAŃSKI ADAM M 184 M 36-59 144 LĘBORK 12km 10.04 00:05:58 01:11:43.88
252 191 ŁAPIGROWSKI JAN M 185 M 36-59 145 LĘBORK 12km 10.04 00:05:58 01:11:44.04
253 89 HEWELT MATEUSZ M 186 M 16-35 30 PUCK REBELS LEGION TEAM 12km 10.03 00:05:59 01:11:49.67
254 234 NARLOCH DARIA K 68 K 30-49 53 GDYNIA NARLOCHY BIEGAJO 12km 10.02 00:05:59 01:11:51.22
255 235 NARLOCH ŁUKASZ M 187 M 36-59 146 GDYNIA NARLOCHY BIEGAJO 12km 10.02 00:05:59 01:11:53.17
256 200 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 69 K 30-49 54 BYDGOSZCZ 12km 9.93 00:06:02 01:12:31.86
257 13 BĄKOWSKI DAWID M 188 M 36-59 147 BYDGOSZCZ 12km 9.93 00:06:02 01:12:31.88
258 228 MURACH AGNIESZKA MURACH K 70 K 50+ 9 OSTROŁĘKA 12km 9.92 00:06:02 01:12:35.33
259 390 GRABOWSKA AGNIESZKA K 71 K 30-49 55 REDA MŁODE DZIKI RUNEDA 12km 9.92 00:06:02 01:12:35.34
260 222 MOCZYŃSKI LESZEK M 189 M 60+ 9 BYDGOSZCZ BIEGAM DLA BYDGOSZCZY 12km 9.78 00:06:08 01:13:38.65
261 100 JANKOWIAK ANNA K 72 K 30-49 56 KOLECZKOWO 12km 9.73 00:06:09 01:13:59.86
262 233 NAGÓRSKI RYSZARD M 190 M 60+ 10 CIECHOCINEK 12km 9.72 00:06:10 01:14:03.99
263 355 WEBER MAGDALENA K 73 K 30-49 57 ELBLĄG 12km 9.69 00:06:11 01:14:16.21
264 333 SZYMAŃSKA JOANNA K 74 K 30-49 58 ELBLĄG #NESSITIMEELBLAG 12km 9.69 00:06:11 01:14:16.45
265 130 KNUROWSKA MONIKA K 75 K 30-49 59 MAŁA PIAŚNICA 12km 9.68 00:06:11 01:14:23.69
266 161 KUMMER ANNA K 76 K 30-49 60 KĄPINO TEAM KĄPINO 12km 9.68 00:06:11 01:14:23.75
267 155 KRZEMIEŃ ANNA K 77 K 30-49 61 RUMIA 12km 9.62 00:06:14 01:14:50.33
268 217 MIGGA BEATA K 78 K 30-49 62 KĄPINO 12km 9.61 00:06:14 01:14:54.01
269 273 REJTER PIOTR M 191 M 36-59 148 DONIMIERZ 12km 9.58 00:06:15 01:15:10.69
270 264 POCIASK KRZYSZTOF M 192 M 36-59 149 RUMIA KONTENER FORMY 12km 9.54 00:06:17 01:15:28.08
271 24 BRZEZIŃSKA EWA K 79 K 50+ 10 GDYNIA 12km 9.52 00:06:18 01:15:38.29
272 326 SZOPA MAŁGORZATA K 80 K 30-49 63 GDYNIA RUNEDA 12km 9.5 00:06:18 01:15:47.10
273 327 SZOPA MAREK M 193 M 36-59 150 GDYNIA RUNEDA 12km 9.5 00:06:18 01:15:47.76
274 356 WIERZBICKI MIKOŁAJ M 194 M 36-59 151 GDYNIA 12km 9.49 00:06:19 01:15:51.00
275 388 KULAS JAN M 195 M 60+ 11 TCZEW 12km 9.42 00:06:22 01:16:27.43
276 337 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 81 K 50+ 11 GDYNIA 12km 9.4 00:06:23 01:16:37.55
277 274 REKOWSKI KAZIMIERZ M 196 M 60+ 12 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 12km 9.37 00:06:24 01:16:51.88
278 103 JANTOWSKA MAŁGORZATA K 82 K 50+ 12 REDA 12km 9.37 00:06:24 01:16:52.00
279 385 PRZYBYCIEŃ JACEK M 197 M 36-59 152 KŁODZKO 12km 9.35 00:06:24 01:16:59.35
280 325 SZLACHTA AGNIESZKA K 83 K 30-49 64 WŁADYSŁAWOWO AGNIESZKA ŚNIEŻKA 12km 9.34 00:06:25 01:17:03.94
281 139 KORTAS KAROL M 198 M 16-35 31 PUCK 12km 9.3 00:06:27 01:17:24.06
282 88 HEWELT BARTŁOMIEJ M 199 M 16-35 32 ROZEWIE GUARDIAN ANGELS 12km 9.28 00:06:27 01:17:34.12
283 358 WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BARBARA K 84 K 50+ 13 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 12km 9.27 00:06:28 01:17:40.41
284 198 MAKOWSKA IZABELA K 85 K 50+ 14 WŁADYSŁAWOWO 12km 9.24 00:06:29 01:17:57.20
285 322 SZCZYPIOR JOLANTA K 86 K 50+ 15 WŁADYSŁAWOWO 12km 9.15 00:06:33 01:18:42.01
286 186 LITEWSKA JOANNA K 87 K 30-49 65 JUSZKOWO TEAM DEAF 12km 9.15 00:06:33 01:18:43.25
287 37 CISKOWSKA ELŻBIETA K 88 K 30-49 66 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 9.14 00:06:33 01:18:44.11
288 46 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 89 K 30-49 67 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 9.14 00:06:34 01:18:49.84
289 51 DREWA TOMASZ M 200 M 36-59 153 GDYNIA 12km 9.1 00:06:35 01:19:07.91
290 344 TREDER DANIEL M 201 M 16-35 33 MECHELINKI FOX 12km 9.09 00:06:36 01:19:14.19
291 347 TYMIŃSKI JAROSŁAW M 202 M 36-59 154 REDA FOX 12km 9.09 00:06:36 01:19:14.34
292 99 JANISZEK JOANNA K 90 K 30-49 68 GDAŃSK FOX 12km 9.09 00:06:36 01:19:14.40
293 307 SKURTYS DAGMARA K 91 K 30-49 69 REDA 12km 9.04 00:06:38 01:19:37.37
294 306 SKURTYS CEZARY M 203 M 36-59 155 REDA 12km 9.04 00:06:38 01:19:38.90
295 167 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 204 M 36-59 156 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 9.02 00:06:39 01:19:51.38
296 160 KUKLIŃSKI STANISŁAW M 205 M 60+ 13 CHOJNICE 12km 9.01 00:06:39 01:19:53.29
297 179 LENC JANUSZ M 206 M 60+ 14 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 9.01 00:06:39 01:19:53.88
298 181 LESNER PAULINA K 92 K 16-29 5 PUCK 12km 8.98 00:06:40 01:20:10.49
299 19 BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA K 93 K 30-49 70 ELBLĄG 12km 8.97 00:06:41 01:20:17.40
300 242 ORZOŁ KATARZYNA K 94 K 50+ 16 ELBLĄG 12km 8.97 00:06:41 01:20:17.53
301 386 BOZA BEATA M 207 M 36-59 157 CHŁAPOWO PAOŁINA RYJ 12km 8.95 00:06:42 01:20:26.55
302 255 PELOWSKI MATEUSZ M 208 M 16-35 34 CHOJNICE 12km 8.93 00:06:43 01:20:40.09
303 142 KOWALIK ADAM M 209 M 16-35 35 JASTARNIA NORT RUNNERS 12km 8.9 00:06:44 01:20:56.66
304 203 MARCZYKOWSKI PAWEŁ M 210 M 16-35 36 WŁADYSŁAWOWO NORT RUNNERS 12km 8.89 00:06:44 01:20:57.01
305 315 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 211 M 36-59 158 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 8.86 00:06:46 01:21:14.46
306 343 TOWARNICKA IZABELA K 95 K 50+ 17 GDYNIA TEAM DEAF 12km 8.83 00:06:47 01:21:35.90
307 177 LEBIEDZIŃSKA ANGELIKA K 96 K 30-49 71 REDA BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE 12km 8.81 00:06:48 01:21:42.53
308 204 MARDZIŃSKA SYLWIA K 97 K 30-49 72 WEJHEROWO RUNEDA 12km 8.81 00:06:48 01:21:43.50
309 212 MIAROWSKA JOANNA K 98 K 30-49 73 REDA 12km 8.8 00:06:49 01:21:51.04
310 162 KUPTZ DANIEL M 212 M 60+ 15 SOPIESZYNO STOWARZYSZENIE WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 12km 8.79 00:06:49 01:21:53.61
311 229 MURAŃSKI JÓZEF M 213 M 60+ 16 JASTARNIA-BÓR BOROWION JASTARNIA 12km 8.75 00:06:51 01:22:16.17
312 176 LASKOWSKA AGATA K 99 K 30-49 74 BOLSZEWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 12km 8.75 00:06:51 01:22:16.30
313 21 BRAC-WALCZYK MAŁGORZATA K 100 K 50+ 18 GRUDZIĄDZ 12km 8.72 00:06:53 01:22:36.60
314 299 SIMON JULIA K 101 K 16-29 6 RUMIA 12km 8.51 00:07:03 01:24:38.92
315 180 LESNER DARIUSZ M 214 M 36-59 159 PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 8.51 00:07:03 01:24:38.95
316 283 RUMKOWSKI PIOTR M 215 M 36-59 160 GDYNIA 12km 8.48 00:07:04 01:24:53.09
317 268 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 102 K 50+ 19 GDYNIA 12km 8.34 00:07:11 01:26:20.61
318 188 LUBERA ŁUCJA K 103 K 30-49 75 RZESZÓW 5AM CLUB 12km 8.29 00:07:14 01:26:50.04
319 199 MALGADEY MARIOLA K 104 K 30-49 76 BANINO 12km 8.28 00:07:14 01:26:57.99
320 353 WAWERKO KATARZYNA K 105 K 50+ 20 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA 12km 8.28 00:07:14 01:26:58.11
321 31 BYSTRAM ALEKSANDRA K 106 K 50+ 21 PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 12km 8.23 00:07:17 01:27:29.48
322 381 RÓŻYCKA JOANNA K 107 K 30-49 77 POŁCZYNO 12km 8.23 00:07:17 01:27:29.55
323 389 FILIPÓW TADEUSZ M 216 M 60+ 17 LĘBORK NIEZRZESZONY 12km 8.18 00:07:19 01:27:58.93
324 120 KARWOWSKA DANUTA K 108 K 30-49 78 MOSTY KOSAKOWSKI KLUB HDK 12km 8.14 00:07:22 01:28:25.61
325 218 MILKOWSKI MARIUSZ M 217 M 36-59 161 GDYNIA 12km 8.01 00:07:29 01:29:53.55
326 134 KONKEL ANDRZEJ M 218 M 36-59 162 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 12km 7.92 00:07:34 01:30:53.14
327 5 ANGIEL WŁADYSŁAW M 219 M 60+ 18 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 12km 7.9 00:07:35 01:31:06.34
328 165 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 220 M 60+ 19 GDAŃSK 12km 7.82 00:07:40 01:32:06.03
329 193 ŁUBKOWSKA GRAŹYNA K 109 K 50+ 22 GDAŃSK 12km 7.76 00:07:44 01:32:48.21
330 363 WRZOSEK ALICJA K 110 K 50+ 23 GDYNIA PARKRUN GDYNIA - BIEGAM BO LUBIĘ 12km 7.66 00:07:50 01:34:00.07
331 314 STEMPNIAK KATARZYNA K 111 K 30-49 79 HEL REBELS LEGION TEAM 12km 7.66 00:07:50 01:34:00.10
332 384 CHOJNACKA ALINA M 221 M 36-59 163 POŁCHOWO 12km 7.48 00:08:01 01:36:14.82
333 189 LUBOWIECKA ALICJA K 112 K 30-49 80 WEJHEROWO 12km 7.48 00:08:01 01:36:14.99
334 330 SZUMLAS ANNA K 113 K 30-49 81 POŁCHOWO 12km 7.48 00:08:01 01:36:15.01
DNF 36 CIESZYŃSKI DAWID M DNF M 16-35 DNF GDAŃSK 12km 01:37:01.07
DNF 158 KUCAB PIOTR M DNF M 16-35 DNF SWARZEWO SOLAR HELIOS TEAM 12km 01:37:01.07
DNF 250 PASEK EDWARD M DNF M 36-59 DNF GDAŃSK 12km 01:37:01.07

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ