ROZPOCZĘCIE IMPREZY, TRASA BIEGU
1. Oficjalne rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 11:50.
2. Start usytuowany będzie przy pomniku gen. Józefa Hallera we Władysławowie (ul. Morska), a meta w pobliżu pomnika gen. Józefa Hallera w Pucku (port rybacki).
Biuro zawodów, czynne w dniu 5.02.2022 w godz. 15:00 – 20:00 oraz w dniu 6.02.2022 r. w godz. 8:00 – 11:00 oraz szatnia i natryski znajdować się będą w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku, ul. Lipowa 3c
3. Zawodników, z biura zawodów na miejsce startu przewiezie autobus. Wyjazd o godz. 11:10. W autobusie będzie można pozostawić w opisanym worku zewnętrzny strój, do obioru w szatni w Pucku. Prosimy o nieprzekazywanie tą drogą cennych przedmiotów i elementów ubioru, ponieważ organizator nie ponosi za nie odpowiedzialności.
4. Trasa biegu przebiegać będzie we Władysławowie ul. Hryniewieckiego, ul. Portową, ul. Bohaterów Kaszubskich, a następnie ścieżką rowerową przez Swarzewo do portu w Pucku. Dwukilometrowy odcinek ścieżki za Swarzewem jest drogą gruntową – pozostała część trasy jest utwardzona polbrukiem. Trasa nie jest atestowana. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
5. Na trasie biegu w okolicach kościoła w Swarzewie (6 km) zlokalizowany będzie punkt z ciepłą herbatą. Na mecie, po przejściu do biura zawodów, uczestnicy otrzymają ciepły posiłek i herbatę.
Tam też udostępnione zostaną szatnie z natryskami.
6. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną podczas trwania imprezy.
7. Dla ukończenia biegu obowiązuje limit czasu wynoszący 2 godziny. Jeżeli zawodnik nie ukończy biegu przed upływem powyższego limitu czasu, nie zostanie sklasyfikowany.

Tak było w 2020 roku:

Wyświetleń: 13458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ