TERMIN, MIEJSCE I DYSTANS
1. Bieg odbywa się w formule happeningu biegowego na sopockiej plaży i jednocześnie jest biegiem w ramach „Sopockiej Zimy”.
2. Start biegu ustala się na 29 stycznia 2022 roku o godz. 12:00.
Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną strefa startu może być w godz. 12.00-14.00 bez startu wspólnego.
3. Szczegółowa trasa biegu znajduje się na stronie internetowej www.mosir.sopot.pl
4. Długość trasy ok 4 km.

ZASADY UCZESTNICTWA
1. W biegu może wziąć udział osoba, która poprawnie zarejestrowała się na bieg poprzez elektronicznezapisy.pl oraz w biurze zawodów w dniu biegu 29.01.2022 w godz. 9.30-12.00.
Zgłoszenia do biegu będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.mosir.sopot.pl i elektronicznezapisy.pl
2. Rejestracja na bieg jest dostępna w terminie 17 grudnia 2021 – 27 stycznia 2022 roku do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli startowej wynoszącej 500 osób.
3. Opłata startowa wynosi 50 PLN (dodatkowo można wesprzeć akcję dowolnym datkiem). Opłatę dokonujemy w dniu biegu do puszki WOŚP.
4. Uczestnik I Biegu WOŚP stawi się na miejscu startu najpóźniej 30 minut przed planowanym startem. Start i meta biegu nastąpi na Skwerze Kuracyjnym i prowadzi plażą do granicy z Gdynią i z powrotem.
5. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w muszli koncertowej na terenie mola i czynne dn. 29.01.2022 w godz. 9.30-12.00. Przy biurze zawodów będzie zlokalizowany namiot depozytowy dla uczestników biegu.
6. Odbiór pakietów należy dokonać osobiście lub za pośrednictwem upoważnienia.
7. Organizator nie wystawia faktur VAT.
8. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Wpłacone środki będą przekazane na konto orkiestry WOŚP.
9. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz, na sankach, nartach, z pomocą kijków nordic walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych).
10. W biegu mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku, którzy dokonają rejestracji i wniosą datek na cel biegu.
11. Osoby niepełnoletnie startować mogą wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zgłoszenia i opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich prawnych opiekunów.
12. Numer startowy I biegu WOŚP „SOPOT DLA ORKIESTRY” podstawą do odbioru medalu na mecie.

Wyświetleń: 7335

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ