II Marsz po Wiosnę z Nogami w Chmurach i Łódzką Szkołą Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nerkowska Wiesława Nerkowska Mińsk Mazowieki minimum 5 km WERSJA ONLINE SAM MEDAL (+ 7 zł wysyłka wliczona w kwotę główną) opłacono BM
2 Szustowski Piotr Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
3 Szustowska Aleksandra Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
4 Trzonek-Nita Monika Pawlikowice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW opłacono BM
5 Kośmider Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
6 Karło Dorota Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
7 Musiałowicz Ryszard Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
8 Brzezińska Anna Koło 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
9 Brzezińska Beata Koło 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
10 Mamrot Tomasz Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
11 Kukieła Renata Głowno 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
12 Marczak Piotr Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Z Kijami przez życie Nordic Walking opłacono BM
13 Paszkowski Łukasz Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
14 ROSIAK Agnieszka Łodz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
15 Walot Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Z Kijami Przez Życie opłacono BM
16 Widulińska Sylwia Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Z Kijami Przez Życie opłacono BM
17 Jakóbiak-Mokwińska Milena Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
18 Ałaszewska Wioletta Piotrków Trybunalski 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NW Pokijkowani Piotrków Tryb opłacono BM
19 Medyńska Magdalena Zgierz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
20 Kowalska Iwona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
21 Popłonikowska Aleksandra Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
22 Popłonikowska Natalia Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
23 Ciechanowska Iwona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
24 Olejniczak Bogna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
25 Szyszko Magdalena Szyszko Warszawa 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
26 Marchowska Adrianna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
27 Marchowska Iwona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
28 Sakowicz Marcin Janówka 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) CBL/LZS Justynów opłacono BM
29 Makowska Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
30 Sakowicz Dorota Janowka 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) CBL/LZS Justynów opłacono BM
31 Bladowski Zdzisław Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
32 Oset Joanna Zgierz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
33 Jodko Jerzy . 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono
34 Szurgot Małgorzata . 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono
35 Rutkowska Elżbieta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY)
36 Rośkowski Tadeusz Antoniówka 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono BM
37 Leder Robert ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Z Kijami przez życie Nordic Walking opłacono BM
38 Wach Marta Bełchatów 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
39 Sowińska Magda Lodz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
40 Głowacka Malwina Łódz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
41 Rubacha Marek Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Epoka Nordica Łódź opłacono BM
42 Makowska Aleksandra Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
43 Mnich Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
44 Grabowski Andrzej Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Epoka Nordica Łódź opłacono BM
45 Bulczyńska Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
46 Lotka Justyna Lodz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
47 Wilczyński Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
48 Łazarska Katarzyna Lutomiersk 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
49 Dróżdż Paweł Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono BM
50 Smoręda Ilona Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
51 Bal Marta Lutomiersk 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
52 Bednarek-Mogińska Katarzyna Wrząca 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
53 Sadowska Wioletta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
54 Olczyk Dariusz Stary Adamów 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
55 Pietrucha Katarzyna Stary Adamów 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
56 Korczak Ewa Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono
57 Góralska Ewa Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
58 Bedyk Wiesława Palestyna 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
59 Bedyk Czeslaw Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
60 Pajor Piotr Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
61 Szczygielska Dominika Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
62 Kaczmarek Robert Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
63 Kaczmarek Anna Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
64 Klatka Piotr Łodź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
65 Pastusiak Barbara Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
66 Rogowska Magdalena Borchówka 13 F 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
67 Frankiewicz Ewa Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW opłacono BM
68 Mirys Monika Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
69 Kuzdraj Dorota Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
70 Hara Joanna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Maszerujemy z nogami w chmurach opłacono BM
71 Żyźniewska Danuta Żyźniewska Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
72 Olczak Ola Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Maszerujemy z nogami w chmurach opłacono BM
73 Rybińska Danuta Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
74 Kubiak Małgorzata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
75 Pieprzowski Robert ŁÓDŹ 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Łódzka Szkoła Nordic Walking opłacono BM
76 Kupisińska Elżbieta Kupisińska Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
77 Paździejewska Jarosława Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Chodzę z MOSiR Łódź opłacono BM
78 Kijewska Alina Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Chodzę z MOSiR opłacono BM
79 Świtała Karolina Świtała Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team opłacono BM
80 Leśnicka Agnieszka Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
81 Adamska Bożena Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
82 Adamska Ewelina Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
83 Olszewski Wiktor Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi + e-book Kod Zwycięstwa. Jak ultramaratończycy pokonują swoje słabości opłacono BM
84 Kruszyniak Katarzyna Zofiówka 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW opłacono BM
85 Wągrowska Kamila Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
86 Ciechomska Beata Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
87 Reszpondek-Zaton Dominika Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
88 Jaworska Izabela Dzierlin 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
89 Sulej Teresa Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
90 Szymczak Karolina Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) O Co Biega opłacono BM
91 Szymczak Michał Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) O Co Biega opłacono BM
92 Boniecka Katarzyna Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
93 Orlińska Anna Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
94 Arendt Karolina Arendt Aleksandrów Łódzki 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
95 Wrzesińska Kasiola Łódź 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Łódzka Szkoła Nordic Walking opłacono BM
96 Pietrzak Maria Sieradz 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
97 Mazur Małgorzata Zdunska Wola 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) NWPL Garrosa Team Sieradz opłacono BM
98 Mirowska Anna Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
99 Lenda Marek Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) opłacono BM
100 Kowalewicz Jadwiga Pabianice 5 lub 10 km w Łodzi (PAKIET PODSTAWOWY) Forma Na Piątkę NW opłacono BM


Wyświetleń: 6828

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ