Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
2 | Wiwatowski Wiesław | Gdynia | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
3 | Staszkiewicz Piotr | Gdynia | Polska | Maraton | JUDO TEAM MIFUNE GDAŃSK | opłacono on-line |
4 | Rekowski Karol | Kaliska | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
5 | Szajdziuk Piotr | Jankowo Gdańskie | Polska | Maraton | ADVA | opłacono on-line |
6 | HOFFMAN Sławek | Gdańsk | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
7 | Zwiewka Adam | Białe Błota | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
8 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Maraton | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | opłacono |
9 | Miaskiewicz Marta | London | Polska | Maraton | Dulwich Runners | opłacono on-line |
10 | Goliński Janusz | Frombork | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
11 | MROZIK Józef | Elbląg | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
12 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | Maraton | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
13 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Maraton | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
14 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | Maraton | opłacono | |
15 | Smeja Piotr | Gdynia | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
16 | Mierzwa Damian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Maraton | Club 100 Marathon Polska | opłacono on-line |
17 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Maraton | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
18 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | Maraton | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
19 | Sobocińska Olga | Gdynia | Polska | Maraton | pożarnicy.pl | opłacono on-line |
20 | Krajnik Oskar | Pelplin | Polska | Maraton | KS GP "Sprint" Kulice | opłacono |
21 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | Maraton | Dwa+trzy | opłacono |
22 | Chojnacka Katarzyna | Środa Wielkopolska | Polska | Maraton | opłacono | |
23 | Wilk Robert | KRAKÓW | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
24 | Pobłocka Hania | Rumia | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
25 | Roliński Cezary | Zblewo | Polska | Maraton | Z Lodu Urwani | opłacono on-line |
26 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
27 | Włoch Krzysztof | Zblewo | Polska | Maraton | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
28 | Kossecki Michał | Knybawa | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
29 | Kuc Krzysztof | Bystra | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
30 | Chyliński Wojciech | Grudziądz | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
31 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
32 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
33 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | Maraton | fit_soldier3city | opłacono on-line |
34 | Kotwa Paweł | Gołębiewo Wielkie | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
35 | Dąbrowski Paweł | Kwidzyn | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
36 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | Nowak Aleksander | Gdańsk | Polska | Maraton | Tri & Run for Autism | opłacono on-line |
38 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
39 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
40 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | Maraton | Następny Krok Team | opłacono on-line |
41 | Sobol Magdalena | Nakło nad Notecią | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
42 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
43 | Wojtasik Izabela Wojtasik | Luboszyce | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
44 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
45 | Grzonka Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
46 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
47 | Stefański Andrzej | Elbląg | Polska | Maraton | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line |
48 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Maraton | Kartuski Team | opłacono on-line |
49 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
50 | Seniuś Marcin | Egiertowo | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
51 | KOWALSKI JACEK | ELBLĄG | Polska | Maraton | JACKO | opłacono on-line |
52 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Maraton | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
53 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
54 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
55 | Zwoliński Łukasz | Gdańsk | Polska | Maraton | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
56 | Kocerba Mateusz | Tczew | Polska | Maraton | Team Tapflo | opłacono |
57 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Maraton | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
58 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Maraton | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
59 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
60 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
61 | Kobyra Janusz | Elbląg | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
62 | Licznerski Artur | Juszkowo | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
63 | Nibus Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
64 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | Maraton | aniołki nie do zdarcia | opłacono on-line |
65 | Jańczak Filip | Środa Wielkopolska | Polska | Maraton | Orkan Środa Wielkopolska | opłacono |
66 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
67 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | Maraton | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
68 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
69 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Maraton | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
70 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | Maraton | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
71 | Brzozowski Piotr | Rokitki | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
72 | ŚCIECHOWICZ Adam | GDYNIA | Polska | Maraton | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line |
73 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | Maraton | WATAHA Łączy Nas Bieganie/Biegający Tczew | opłacono on-line |
74 | Wichrowski Rafał | Grudziądz | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
75 | Michalak Marek | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
76 | Połaczek Marcin | Tczew | Polska | Maraton | Biegam żeby pić Browary | opłacono |
77 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Maraton | Metrożercy | opłacono on-line |
78 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | Maraton | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
79 | Zimny Tomasz | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
80 | Łabędzka-Bugaj Alicja | Poznań | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
81 | Popów-Szczypiorowska Monika | Gdańsk | Polska | Maraton | BBL AWFiS Gdańsk, SYDERAL | opłacono on-line |
82 | Rycharski Konrad | Kolbudy | Polska | Maraton | Ustaw się na bieganie w Gdańsku / Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line |
83 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Maraton | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
84 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | Maraton | Fundacja Jeppesena | opłacono on-line |
85 | Peter Zdzisław | Tczew | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
86 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
87 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
88 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
89 | Kwiecień Maciej | Tczew | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
90 | Waligórski Tomasz | Gdynia | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
91 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
92 | Ackermann Tomasz | Tczew | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
93 | Laskowski Marek | Tczew | Polska | Maraton | opłacono on-line | |
94 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
95 | Kaczmar Błażej | Tczew | Polska | Maraton | Team Tapflo | opłacono on-line |
96 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | Maraton | 100 Marathon Club Polska | opłacono on-line |
97 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Górecki Roman | Gdynia | Polska | Maraton | Morsy Gdyńskie / Chylońskie Dziki Gdynia/ biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
99 | Pągowski Andrzej | Wrocław | Polska | Maraton | Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych | opłacono on-line |
100 | Gdaniec Sławomir | Tczew | Polska | Maraton | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13096