II Nocny Maraton/Półmaraton po Lesie Łagiewnickim
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pobłocki Jan Gdańsk Półmaraton/Maraton Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono BM
2 Sypniewska Hanna Gdynia Półmaraton/Maraton Spartanie Dzieciom/ Ultra Way opłacono BM
3 Olejniczak Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
4 Załuga Marcin Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
5 Koperkiewicz Michał Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
6 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Półmaraton/Maraton BÓBR TŁUSZCZ opłacono BM
7 Mielczarski Bartosz Warszawa Półmaraton/Maraton opłacono BM
8 Mikołajczyk-Sowa Monika Justynów Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
9 Dąbrowski Artur Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
10 Michalak-Mattar Malgorzata Rąbień AB Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
11 Rochmiński Bogdan Lesiew Półmaraton/Maraton opłacono BM
12 Rosiak Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź
13 Tomicki Krzysztof Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
14 Freszel Krzysztof Warszawa Półmaraton/Maraton BOERNEROWO BIEGA opłacono BM
15 Makowski Maciej Pabianice Półmaraton/Maraton Korona Pabianice opłacono BM
16 Serafin Kamil Łódź Półmaraton/Maraton Dzikie Morsy opłacono BM
17 Przybysz Kacper Łódź Półmaraton/Maraton UOKiK Schodki Łódź opłacono BM
18 Mospinek Ewa Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
19 Małowiejska Alicja Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
20 Marciniak Tomasz Skotniki Półmaraton/Maraton opłacono
21 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski Półmaraton/Maraton Piotrkowski klub biegacza endorfina opłacono BM
22 Białecka Sylwia łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN opłacono BM
23 Bryszewska Marta Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
24 Goździk-Zaręba Aneta Łódź Półmaraton/Maraton Łódź Kocha Sport opłacono BM
25 Barańczyk Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
26 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
27 Kostrzewski Sławomir Opole Półmaraton/Maraton opłacono BM
28 Podgórski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton Dzikie Morsy opłacono BM
29 Żarniewski Wojciech Brwinów Półmaraton/Maraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono BM
30 Dawidowska Joanna Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
31 GARCIA Jon Lake Jackson Półmaraton/Maraton JAM opłacono BM
32 Karolak Jolanta Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
33 Racz Mariusz Wągry 37 Półmaraton/Maraton Morsy z Lisowic opłacono BM
34 Gonciarek Katarzyna Wągry 37 Półmaraton/Maraton Morsy z Lisowic opłacono BM
35 Szewczyk Radosław Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
36 Kacprzak Konrad Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
37 Zalega Bartosz Rąbień Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
38 Zalega Luiza Rąbień Półmaraton/Maraton Sobotnia Grupa Biegowa LZG opłacono BM
39 Mazurkiewicz Jadwiga Łódź Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
40 Wątorowski Łukasz Koluszki Półmaraton/Maraton Morsy z Lisowic opłacono BM
41 Kamiński Daniel Ozorków Półmaraton/Maraton KS GRUCHA opłacono BM
42 Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
43 Reszke Marcin Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
44 Walkowiak Jacek Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
45 Karolak Ryszard Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
46 Stępniak Cezary Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
47 Mospinek Jacek Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
48 Bukowska Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
49 Harężlak Krzysztof Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
50 Kalinowska Anna Łodz Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
51 Kejn Majkel Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
52 Lechański Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
53 Kalinowski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
54 KARWOWSKI MICHAŁ ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
55 Chybowski Jarek ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
56 GALOCH Robert Aleksandrów Łódzki Półmaraton/Maraton Sobotnia Grupa Biegowa LZG opłacono BM
57 Bracichowicz Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
58 Stawski Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
59 WYTYKOWSKI Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
60 Zamożniewicz Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
61 Pieczara Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
62 szczepaniak kasia konstantynów łódzki Półmaraton/Maraton opłacono BM
63 Kacprzak Marcin Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
64 Siemieniuk Andrzej Białystok Półmaraton/Maraton opłacono BM
65 MALCZEWSKA- CHAŁADAJ Karina Sieradz Półmaraton/Maraton opłacono BM
66 Cieslak Krzysztof Lodz Półmaraton/Maraton Fajnie Czasem poBiegac opłacono BM
67 Wilczyńska Joanna Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
68 Dąbrowska-Kona Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
69 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
70 Pustułka Krzysztof Stajenczynki Półmaraton/Maraton opłacono BM
71 Woźniak Adrian Łódź Półmaraton/Maraton Warriors Łódź opłacono BM
72 Kudła Adam Kudła Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
73 Barański Konrad Kwiatkowice Półmaraton/Maraton opłacono BM
74 Wesołowski Robert Grotniki Półmaraton/Maraton opłacono BM
75 Wojciechowski Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
76 Młynarczyk Ernest Łódź Półmaraton/Maraton opłacono
77 Sworski Roman Łódź Półmaraton/Maraton TrenujSkutecznie.com / Vege Runners / Vegan
78 Kocik Adam Łódź Półmaraton/Maraton Razem Trenujemy Sport opłacono BM
79 Jarosz Dorota . Półmaraton/Maraton . opłacono BM
80 duran carlos lodz Półmaraton/Maraton CLARIANT opłacono BM
81 Sikorski Łukasz Dzikowo Półmaraton/Maraton K2 Running Team opłacono
82 Piechocki Jacek Łódź Półmaraton/Maraton
83 Pawlowski Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
84 Kumor Weronika Kumor Łódź Półmaraton/Maraton
85 Kumor Weronika Łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN
86 Ziemiański Adam Łódź Półmaraton/Maraton SNG WILD DUCKS opłacono BM
87 Mroziński Zbigniew łódź Półmaraton/Maraton opłacono
88 Markowski Marcin ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
89 STAŃCZAK EDMUND PŁOCK Półmaraton/Maraton Płock Biega No Age Limit opłacono BM
90 Kozioł Agnieszka Łódź Półmaraton/Maraton Z kijami przez życie opłacono BM
91 Staruszkiewicz Krzysztof Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
92 Świerczyński Radosław Łódź Półmaraton/Maraton Biegiem po Piwo opłacono BM
93 Iskra Arek Łódź Półmaraton/Maraton Szakale Bałut Łódź opłacono BM
94 Wojno Arkadiusz Łódź Półmaraton/Maraton Droga Do Ultra opłacono BM
95 Kowalczyk Magda Łódź Półmaraton/Maraton Warriors Łódź/Z Piechotą po schodach opłacono
96 Nowicki Artur Bargły Półmaraton/Maraton Sportczesna opłacono BM
97 Małgorzaciak Ireneusz Jarosty Półmaraton/Maraton Ultra Piotrków opłacono BM
98 Sałaciński Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
99 Zieliński Tomasz Karlin Półmaraton/Maraton Ultra Piotrków opłacono BM
100 Waszak Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM


Wyświetleń: 4537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ