II Nocny Maraton/Półmaraton po Lesie Łagiewnickim
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bracichowicz Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
2 Krzemiński Tomasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
3 Barańczyk Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
4 WYTYKOWSKI Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
5 Pawlowski Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
6 Bryszewska Marta Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
7 Siemieniuk Andrzej Białystok Półmaraton/Maraton opłacono BM
8 Pustułka Krzysztof Stajenczynki Półmaraton/Maraton opłacono BM
9 Kacprzak Marcin Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
10 Karolak Jolanta Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
11 Pieczara Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
12 Koperkiewicz Michał Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
13 Piechocki Jacek Łódź Półmaraton/Maraton
14 Załuga Marcin Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
15 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
16 Mroziński Zbigniew łódź Półmaraton/Maraton opłacono
17 Młynarczyk Ernest Łódź Półmaraton/Maraton opłacono
18 Zamożniewicz Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
19 Mokras Adam Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
20 Kacprzak Konrad Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
21 szczepaniak kasia konstantynów łódzki Półmaraton/Maraton opłacono BM
22 Dąbrowski Artur Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
23 Waszak Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
24 Bukowska Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
25 Wojciechowski Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
26 Stępniak Cezary Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
27 Nowiński Jakub Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
28 Długosz Marta Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
29 Rochmiński Bogdan Lesiew Półmaraton/Maraton opłacono BM
30 Kudła Adam Kudła Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
31 Żurański Robert Stryków Półmaraton/Maraton opłacono BM
32 Wesołowski Robert Grotniki Półmaraton/Maraton opłacono BM
33 Loręcki Tomasz Loręcki Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
34 UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
35 Trojanowska Malgorzata Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
36 Dąbrowska-Kona Aleksandra Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
37 Madej Elżbieta Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
38 FIKTUS PAWEŁ FIKTUS Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
39 Tissot Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
40 Karolak Ryszard Ozorków Półmaraton/Maraton opłacono BM
41 Włodarczyk Michał Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
42 Olejniczak Piotr Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
43 Matusiak Arkadiusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
44 Cielecki Wojciech Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
45 Ubych Mariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
46 Matusiak Anna Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
47 Marciniak Tomasz Skotniki Półmaraton/Maraton opłacono
48 Szewczyk Radosław Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
49 Małowiejska Alicja Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
50 Wilczyńska Joanna Zgierz Półmaraton/Maraton opłacono BM
51 Kalinowski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
52 Nowak Mirosław Konstantynów Łódzki Półmaraton/Maraton opłacono BM
53 Barański Konrad Kwiatkowice Półmaraton/Maraton opłacono BM
54 Kostrzewski Sławomir Opole Półmaraton/Maraton opłacono BM
55 Staruszkiewicz Krzysztof Łęczyca Półmaraton/Maraton opłacono BM
56 MALCZEWSKA- CHAŁADAJ Karina Sieradz Półmaraton/Maraton opłacono BM
57 Walkowiak Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
58 Sałaciński Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
59 Mielczarski Bartosz Warszawa Półmaraton/Maraton opłacono BM
60 Tomicki Krzysztof Łódź Półmaraton/Maraton opłacono BM
61 Rzeznik Karolina Opoczno Półmaraton/Maraton opłacono BM
62 Kumor Weronika Kumor Łódź Półmaraton/Maraton
63 Jarosz Dorota . Półmaraton/Maraton . opłacono BM
64 Zalega Bartosz Rąbień Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
65 Skorupa Tomasz Łódź Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
66 Szulecka Kamila Łódź Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
67 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki Półmaraton/Maraton AGB Torfy opłacono BM
68 Karpik Rafał Żelków-Kolonia Półmaraton/Maraton Biegam na zdrowie
69 Świerczyński Radosław Łódź Półmaraton/Maraton Biegiem po Piwo opłacono BM
70 Ochocka Ewa Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
71 Ejzemberg Monika Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
72 Fąfara Agnieszka Łódź Półmaraton/Maraton Biegnięte Laski opłacono BM
73 Freszel Krzysztof Warszawa Półmaraton/Maraton BOERNEROWO BIEGA opłacono BM
74 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Półmaraton/Maraton BÓBR TŁUSZCZ opłacono BM
75 Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
76 Mazurkiewicz Jadwiga Łódź Półmaraton/Maraton Celironman opłacono BM
77 duran carlos lodz Półmaraton/Maraton CLARIANT opłacono BM
78 Żarniewski Wojciech Brwinów Półmaraton/Maraton Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono BM
79 Wojno Arkadiusz Łódź Półmaraton/Maraton Droga Do Ultra opłacono BM
80 Wojno Małgorzata Łódź Półmaraton/Maraton Droga Do Ultra opłacono BM
81 Bieńkowski Michał Łódź Półmaraton/Maraton Dzik Komando opłacono BM
82 Podgórski Łukasz Łódź Półmaraton/Maraton Dzikie Morsy opłacono BM
83 Serafin Kamil Łódź Półmaraton/Maraton Dzikie Morsy opłacono BM
84 Białecka Sylwia łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN opłacono BM
85 Kumor Weronika Łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN
86 Zieliński Adam Łódź Półmaraton/Maraton EVErRUN / Droga Do Ultra opłacono BM
87 Cieslak Krzysztof Lodz Półmaraton/Maraton Fajnie Czasem poBiegac opłacono BM
88 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź Półmaraton/Maraton Forever Young Łódź opłacono BM
89 Pobłocki Jan Gdańsk Półmaraton/Maraton Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono BM
90 GARCIA Jon Lake Jackson Półmaraton/Maraton JAM opłacono BM
91 Sikorski Łukasz Dzikowo Półmaraton/Maraton K2 Running Team opłacono
92 Makowski Maciej Pabianice Półmaraton/Maraton Korona Pabianice opłacono BM
93 Kamiński Daniel Ozorków Półmaraton/Maraton KS GRUCHA opłacono BM
94 Kosmalski Arkadiusz Jedlicze A Półmaraton/Maraton KS GRUCHA opłacono BM
95 Stawski Dariusz Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
96 Kejn Majkel Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
97 Kalinowska Anna Łodz Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
98 Dawidowska Joanna Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
99 Chybowski Jarek ŁÓDŹ Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ
100 Harężlak Krzysztof Łódź Półmaraton/Maraton KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ


Wyświetleń: 3878

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ